Program for Speedo Cup
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Lhtlista Laji 37
|
Kilpailu |
Speedo Cup |
|
Tulostuspivmr |
17 syyskuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
09:08 |
|
|
Jrjestj |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupivmr |
16 syyskuu 2017 |
|
|
|
|
Laji 37, 100m Perhosuinti Tytt |
Loppukilpailut (4) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Janita Severinkangas |
2004 |
04A650 |
Cetus |
|
25m |
|
|
4 |
Venla Varvikko |
2005 |
05A076 |
SGR |
|
50m |
1:49.42 |
1:47.42 |
5 |
Janina Granberg |
2006 |
06A403 |
Cetus |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Kukka Peill |
2005 |
05A112 |
Cetus |
|
25m |
1:35.50 |
1:35.50 |
2 |
Siiri Pekkala |
2005 |
05A211 |
SiWa |
|
50m |
1:35.00 |
1:33.00 |
3 |
Susanna Uitto |
2004 |
04A404 |
UiTa |
|
50m |
1:31.66 |
1:29.66 |
4 |
Elena Surakka |
2005 |
05A487 |
UiTa |
|
50m |
1:31.14 |
1:29.14 |
5 |
Iiris Virtanen |
2004 |
04A820 |
SGR |
|
25m |
1:29.28 |
1:29.28 |
6 |
Jasmin Savonen |
2005 |
05A119 |
Cetus |
|
50m |
1:31.88 |
1:29.88 |
7 |
Aada Hakala |
2004 |
04A041 |
UiTa |
|
25m |
1:33.37 |
1:33.37 |
8 |
Maija Nurminen |
2005 |
05A597 |
SalU |
|
50m |
1:45.08 |
1:43.08 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Laura Kousa |
2005 |
05A332 |
Cetus |
|
25m |
1:28.29 |
1:28.29 |
2 |
Henni Halme |
2005 |
05A216 |
UiTa |
|
50m |
1:29.73 |
1:27.73 |
3 |
Siiri Ala-Karvia |
2004 |
04A363 |
UiTa |
|
25m |
1:25.82 |
1:25.82 |
4 |
Heidi Helenius |
2005 |
05A589 |
UiTa |
|
50m |
1:27.02 |
1:25.02 |
5 |
Iisa Karpela |
2004 |
04A632 |
Cetus |
|
25m |
1:25.11 |
1:25.11 |
6 |
Inka Vahtola |
2005 |
05A401 |
Cetus |
|
50m |
1:29.19 |
1:27.19 |
7 |
Frida Ekman |
2004 |
04A550 |
UiTa |
|
25m |
1:28.19 |
1:28.19 |
8 |
Enni Halttunen |
2005 |
05A482 |
UiTa |
|
50m |
1:30.30 |
1:28.30 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Peppi Eskola |
2005 |
05A552 |
Gladius |
|
50m |
1:25.70 |
1:23.70 |
2 |
Sofia Rinne |
2005 |
05A850 |
Cetus |
|
50m |
1:24.73 |
1:22.73 |
3 |
Rebekka Aaltola |
2005 |
05A280 |
UiTa |
|
50m |
1:20.87 |
1:18.87 |
4 |
Noora Kylmmets |
2004 |
04A592 |
UiTa |
|
50m |
1:18.70 |
1:16.70 |
5 |
Saga Kovanen |
2004 |
04A113 |
Cetus |
|
25m |
1:16.81 |
1:16.81 |
6 |
Anna Lehmusvaara |
2005 |
05A142 |
SiWa |
|
50m |
1:23.63 |
1:21.63 |
7 |
Emmi Manninen |
2004 |
04A011 |
UiTa |
|
50m |
1:25.03 |
1:23.03 |
8 |
Ciara Wacklin |
2004 |
04A037 |
Cetus |
|
50m |
1:26.63 |
1:24.63 |
Tekij: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspivmr |
17 syyskuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
09:08 |
|