Program för Arne Borgs minne & TYR sprint
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Söndag Pass1
Heatlista Gren 24
|
Tävling |
Arne Borgs minne TYR sprint |
|
Utskriftsdatum |
24 september 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
09:33 |
|
|
Arrangör |
SKK |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
24 september 2017 |
|
|
|
|
Gren 24, 50m Ryggsim Herrar |
Finaler (3) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
365 |
3 |
Anwar Badaoui |
2000 |
AV8300 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
47.47 |
354 |
4 |
Elias Törnqvist |
1999 |
AL8999 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
33.47 |
68 |
5 |
Svante Linnér |
2000 |
AK4700 |
MOTALA SS |
|
25m |
33.23 |
399 |
6 |
Adam Söderqvist |
2000 |
AF9100 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
33.25 |
372 |
7 |
Hussain Bostani |
2000 |
BA7100 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
43.42 |
120 |
8 |
Mattias Glenesk |
1994 |
BB6994 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
247 |
2 |
Sebastian Tufvesson |
2000 |
AJ5100 |
SKK |
|
25m |
32.19 |
167 |
3 |
Marcus Melander |
1996 |
AI2996 |
SK NEPTUN |
|
25m |
31.44 |
336 |
4 |
Oscar Norman |
1999 |
AK5599 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
31.07 |
117 |
5 |
Wiggo Frohde |
2000 |
AX3300 |
SK NEPTUN |
|
25m |
29.56 |
141 |
6 |
Ali Jafaar |
1998 |
AY4598 |
SK NEPTUN |
|
25m |
30.13 |
381 |
7 |
Oscar Gullberg |
1999 |
AF8799 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
31.16 |
386 |
8 |
William Jansson |
2000 |
AX1100 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
31.72 |
114 |
9 |
Walter Forsberg Meinhart |
1999 |
AQ0399 |
SK NEPTUN |
|
25m |
32.35 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
266 |
2 |
Guillermo Illanes |
2000 |
AE8100 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
29.32 |
155 |
3 |
William Lulek |
1998 |
AJ6998 |
SK NEPTUN |
|
25m |
28.00 |
257 |
4 |
Erik Brandt |
1999 |
AD5999 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
26.58 |
281 |
5 |
Björn Seeliger |
2000 |
BA7300 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
24.36 |
346 |
6 |
Olle Sköld |
1999 |
AK4599 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
25.80 |
296 |
7 |
Fredric Vernqvist |
1998 |
AH8398 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
27.78 |
341 |
8 |
Philip Parsons |
1999 |
AJ8199 |
TYRESÖ SS |
|
50m |
28.39 |
268 |
9 |
Henry Kerman |
1997 |
AI6597 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
29.37 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
24 september 2017 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb |
Utskriftstid |
09:33 |
|