2020-04-09   18:47:42
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Septembersim

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

14_S
Gren 14, 100m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
141  Lönnberg Smilla  2001  SKK  AQ0801  25 m  58.75   
205  Wallenborg Caroline  2000  SPIF SF  AL3800  25 m  59.27   
198  Thurfjell Julia  1994  TYRESÖ SS  BG3894  25 m  59.43   
184  Olsson Sara  1999  TYRESÖ SS  AR6899  25 m  59.56   
23  Gipperth Linnea  2003  SALTSJÖB  AA6403  25 m  1:02.07   
147  Segerström Nora  2002  SKK  BM0802  25 m  1:02.65   
148  Selander Siri  1999  SKK  AU1899  25 m  1:03.66   
18  Boij Du Rietz Thea  2002  SALTSJÖB  AC9602  25 m  1:03.76   
216  Alte Klara  2002  SKK  AX1602  25 m  1:03.98   
10  162  Angerfelt Tea  2004  TYRESÖ SS  AJ7404  25 m  1:04.32   
11  167  Björkman Frida  1999  TYRESÖ SS  AU7499  25 m  1:04.51   
12  152  Tibblin Wahnberg Liv  2002  SKK  AX5602  25 m  1:05.53   
13  22  Ericsson Louise  2001  SALTSJÖB  AN8601  25 m  1:05.83   
14  165  Back Sofie  1999  TYRESÖ SS  AU0699  25 m  1:06.55   
15  189  Ringbom Matilda  2003  TYRESÖ SS  AX6803  25 m  1:06.60   
16  201  Törnqvist Ella  2003  TYRESÖ SS  AQ1603  50 m  1:06.74   
17  194  Stråhle Emma  2002  TYRESÖ SS  AI4802  25 m  1:09.20   
18  120  Bolmstrand Ella  2004  SKK  BR5804  50 m  1:10.11   
19  186  Parsons Emma  2002  TYRESÖ SS  BF8802  25 m  1:10.16   
20  138  Kärvestedt Elsa  2005  SKK  AG9605  50 m  1:10.91   
21  164  Back Paulina  2000  TYRESÖ SS  AR4800  25 m  1:11.17   
22  11  Montan Sofia  2004  DANDERYD  BJ2804  25 m  1:11.36   
23  180  Lindholm Emelie  2003  TYRESÖ SS  AL6403  25 m  1:11.64   
24  Lindbom Tova  2002  DANDERYD  BV8802  25 m  1:11.88   
25  96  Olsson Veronica  2005  SPÅRVÄGEN  AG6805  50 m  1:12.52   
26  122  Bäck Amanda  2005  SKK  BM9205  50 m  1:14.43   
27  150  Sveding Emelie  2005  SKK  AG8605  25 m  1:16.03   
28  146  Sandquist Matilda  2005  SKK  AG1805  25 m  1:16.42   
29  203  Vicente Amanda  2003  TYRESÖ SS  AL5403  25 m  1:16.63   
30  115  Ahlström Lina  2005  SKK  AS6805  25 m  1:16.75   
31  178  Karlsson Bertoli Emilia  2005  TYRESÖ SS  AW9405  25 m  1:17.09   
32  202  Wallman Frida  2005  TYRESÖ SS  AQ6405  25 m  1:17.20   
33  53  Nelson Stella  2004  SKURU IK  BR4204  25 m  1:18.09   
34  106  Uddeholt Lisa  2005  SPÅRVÄGEN  AX6405  25 m  1:18.52   
35  196  Söderlind Alicia  2005  TYRESÖ SS  AQ5805  25 m  1:18.94   
36  21  Dahlén Cornelia  2004  SALTSJÖB  AX1404  25 m  1:19.19   
37  171  Ebert Westerberg Freya  2005  TYRESÖ SS  BB3805  25 m  1:19.97   
38  73  Färm Alina  2005  SPÅRVÄGEN  AV3605  25 m  1:20.05   
39  134  Herlitz Alva  2005  SKK  BF4805  25 m  1:21.32   
40  12  Rosander Ebba  2005  DANDERYD  BH9605  25 m  1:21.46   
41  142  Lövqvist Sofia  2006  SKK  AN2206  25 m  1:21.53   
42  177  Jacobsson Alva  2005  TYRESÖ SS  AJ1605  25 m  1:22.21   
43  Ehrengren Irma  2005  DANDERYD  BN9605  25 m  1:22.66   
44  79  Groth Wilma  2005  SPÅRVÄGEN  AV2605  25 m  1:22.77   
45  10  Malkan-Juvelin Felicia  2005  DANDERYD  BH1805  25 m  1:22.90   
46  210  Jonsson Elsa  2004  ÄLVSJÖ SF  BY3404  25 m  1:23.30   
47  54  Nilsson Frida  2004  SKURU IK  BP8604  25 m  1:23.34   
48  Barkvall Rebecka  2007  DANDERYD  AK8807  25 m  1:23.75   
49  83  Hellenius Alva  2006  SPÅRVÄGEN  AB3806  25 m  1:24.19   
50  86  Holmberg Ella  2006  SPÅRVÄGEN  AK7406  25 m  1:24.58   
51  131  Haesert Vida  2006  SKK  AN0206  25 m  1:24.73   
52  74  Geaney Jennifer  2005  SPÅRVÄGEN  AS9805  50 m  1:25.92   
53  29  Kristiansson Anna  2007  SALTSJÖB  AB5807  25 m  1:26.02   
54  111  Öhlén Astrid  2006  SPÅRVÄGEN  AV5206  25 m  1:26.48   
55  85  Hjort Mowitz Lola  2006  SPÅRVÄGEN  AI8406  25 m  1:27.23   
56  42  Belic Alice  2005  SKURU IK  AU7605  25 m  1:28.16   
57  105  Thunberg Agnes  2007  SPÅRVÄGEN  AD8807  25 m  1:28.96   
58  188  Ridhagen Elma  2004  TYRESÖ SS  BS9804  50 m  1:29.00   
59  89  Karlsson Matilda  2007  SPÅRVÄGEN  AD4807  50 m  1:29.16   
60  179  Ledo Antunes Philippa  2004  TYRESÖ SS  BR7804  25 m  1:30.13   
61  43  Bergman Filippa  2005  SKURU IK  AU6605  25 m  1:30.67   
62  31  Midby Laura  2006  SALTSJÖB  AG9806  25 m  1:31.01   
63  118  Bilands Emelie  2006  SKK  AN4206  25 m  1:31.27   
64  48  Jalmert Tyra  2004  SKURU IK  BO2204  25 m  1:31.92   
65  68  Egmar Stella  2006  SPÅRVÄGEN  AW9806  25 m  1:33.04   
66  94  Loqvist Frida  2006  SPÅRVÄGEN  BB6806  25 m  1:33.70   
67  135  Häger Nellie  2006  SKK  AN8206  25 m  1:34.28   
68  99  Rollvén Carla  2006  SPÅRVÄGEN  BA4406  25 m  1:34.30   
69  95  Nivenius Karolina  2005  SPÅRVÄGEN  BC8405  25 m  1:34.90   
70  55  Nilsson Nina  2005  SKURU IK  BL5205  25 m  1:35.33   
71  Bolinder Hanna  2006  DANDERYD  BD4206  25 m  1:41.08   
72  100  Rosenholm Lea  2006  SPÅRVÄGEN  BH0606  25 m  1:43.11   
73  109  Wik Iris  2006  SPÅRVÄGEN  BC8406  25 m  1:43.73   
74  77  Goulet Emma  2006  SPÅRVÄGEN  BB5806  25 m  1:45.47   
75  97  Palmborg Smilla  2007  SPÅRVÄGEN  AR9807  50 m  1:49.49   
76  57  Pinho Aurora  2006  SKURU IK  BJ3206  25 m  1:50.87   
77  84  Hellenius Engla  2008  SPÅRVÄGEN  AA2808  50 m  1:50.92   
78  82  Hellberg Julia  2007  SPÅRVÄGEN  AR8607  50 m  2:03.69   
79  Erneholm Mikaela  2006  DANDERYD  BA7606  25 m     
80  52  Mueller Signe  2007  SKURU IK  AZ5207  25 m     
81  58  Salmi Agnes  2006  SKURU IK  AL2606  25 m     
82  60  Widhe Amanda  2007  SKURU IK  AR5607  25 m     
83  103  Slättegård Moa  2006  SPÅRVÄGEN  BL8406  25 m     
84  110  Yavuz Elin  2007  SPÅRVÄGEN  AW9807  25 m     
85  197  Söderlind Wilma  2007  TYRESÖ SS  AH7207  25 m     
86  215  Tjäder Vera  2005  SPÅRVÄGEN  AX3405  25 m     
87  217  Dahl Liv  2005  SPÅRVÄGEN  BL0805  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  23 september 2017 
Licensierad till: Tyresö Simsällskap  Utskriftstid  14:57 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner