2020-04-09   19:52:34
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Septembersim

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

25_S
Gren 25, 100m Bröstsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
153  Tufvesson Sebastian  2000  SKK  AJ5100  25 m  1:09.49   
181  Lindwall Algot  2002  TYRESÖ SS  AJ4102  25 m  1:09.78   
149  Selander Tor  2002  SKK  AH4902  25 m  1:17.34   
24  Hallenborg Arvid  2002  SALTSJÖB  AM1902  25 m  1:22.18   
15  Sundström Curstedt Johan  2002  DANDERYD  AT3902  50 m  1:29.54   
175  Hedman Pontus  2002  TYRESÖ SS  BA3102  50 m  1:31.10   
169  Brunn Simon  2004  TYRESÖ SS  AH9704  25 m  1:34.75   
Arvidsson Wilhelm  2005  DANDERYD  AC3705  25 m  1:35.51   
70  Eriksson Alan  2005  SPÅRVÄGEN  AH2905  25 m  1:35.97   
10  47  Herlitz Joel  2003  SKURU IK  AY4703  25 m  1:39.06   
11  155  Åsbrink Gustav  2005  SKK  AE3505  25 m  1:39.23   
12  101  Räni Wilmer  2005  SPÅRVÄGEN  AM0705  25 m  1:39.74   
13  80  Gustafson Oscar  2005  SPÅRVÄGEN  AR6705  25 m  1:40.00   
14  64  Alverfors Ludvig  2004  SPÅRVÄGEN  AT8104  25 m  1:40.41   
15  72  Erneholm William  2006  SPÅRVÄGEN  AD5506  50 m  1:40.45   
16  92  Lehtonen Hebert Liam  2006  SPÅRVÄGEN  AE5706  25 m  1:40.66   
17  133  Harju Jonas  2005  SKK  AH8905  50 m  1:41.74   
18  104  Ström John  2004  SPÅRVÄGEN  AQ9704  50 m  1:42.29   
19  62  Alm Joel  2004  SPÅRVÄGEN  AQ9504  25 m  1:42.35   
20  65  Bahajroy Benjamin  2005  SPÅRVÄGEN  AO4505  25 m  1:43.51   
21  132  Hamilton William  2006  SKK  AM2706  25 m  1:45.21   
22  88  Jöngren Anton  2006  SPÅRVÄGEN  AD5706  25 m  1:45.85   
23  46  Bränström Manfred  2005  SKURU IK  AI6705  25 m  1:47.27   
24  81  Hellberg Adrian  2005  SPÅRVÄGEN  AJ3105  25 m  1:51.10   
25  182  Lundvall Love  2004  TYRESÖ SS  AK8504  25 m  1:52.98   
26  204  Wullt Albin  2005  TYRESÖ SS  AR5705  25 m  1:53.86   
27  25  Hallenborg Axel  2004  SALTSJÖB  AO5504  25 m  1:56.15   
28  123  Drozdz Casper  2006  SKK  AG2306  25 m  1:58.43   
29  49  Lanestrand Mikael  2005  SKURU IK  AI7705  25 m  1:58.68   
30  145  Patrikson Hugo  2006  SKK  AJ6506  50 m  2:02.29   
31  45  Bränström Eskil  2006  SKURU IK  AE3506  50 m  2:06.12   
32  87  Joss Erkenvåg Eskil  2005  SPÅRVÄGEN  AQ2305  25 m  2:07.94   
33  35  Rosenqvist Vasilis Maximilian  2009  SALTSJÖB  AA9709  25 m  2:12.59   
34  50  Lekander Gabriel  2005  SKURU IK  AO6505  25 m  2:22.10   
35  90  Karlström Vidar  2007  SPÅRVÄGEN  AK7107  50 m  2:32.33   
36  59  Schumacher Ludvig  2007  SKURU IK  AH9307  25 m     
37  71  Eriksson Brian  2007  SPÅRVÄGEN  AF1907  25 m     
38  76  Georgiadis Thriskos Konstantinos  2007  SPÅRVÄGEN  AC2307  25 m     
39  98  Riisgaard Wilmer  2006  SPÅRVÄGEN  AR1506  25 m     
40  102  Shewa Japheth  2007  SPÅRVÄGEN  AL1507  25 m     
41  108  Wickbom Axel  2007  SPÅRVÄGEN  AE8507  25 m     
42  112  Öst Rasmus  2007  SPÅRVÄGEN  AE3507  25 m     
43  113  Östling Hugo  2007  SPÅRVÄGEN  AK8107  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  23 september 2017 
Licensierad till: Tyresö Simsällskap  Utskriftstid  14:57 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner