2020-01-28   20:36:06
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Septembersim

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

13_S
Gren 13, 100m Bröstsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
205  Wallenborg Caroline  2000  SPIF SF  AL3800  25 m  1:09.72   
198  Thurfjell Julia  1994  TYRESÖ SS  BG3894  25 m  1:10.61   
125  Eriksson Amanda  2001  SKK  AH9801  25 m  1:14.80   
185  Ossmyr Josefin  1999  TYRESÖ SS  AS0299  25 m  1:17.08   
147  Segerström Nora  2002  SKK  BM0802  25 m  1:17.79   
165  Back Sofie  1999  TYRESÖ SS  AU0699  25 m  1:22.07   
162  Angerfelt Tea  2004  TYRESÖ SS  AJ7404  25 m  1:22.56   
186  Parsons Emma  2002  TYRESÖ SS  BF8802  25 m  1:25.65   
150  Sveding Emelie  2005  SKK  AG8605  25 m  1:29.44   
10  199  Tottie-Håkansson Filippa  2003  TYRESÖ SS  AX9803  25 m  1:29.86   
11  194  Stråhle Emma  2002  TYRESÖ SS  AI4802  25 m  1:31.33   
12  216  Alte Klara  2002  SKK  AX1602  25 m  1:31.64   
13  138  Kärvestedt Elsa  2005  SKK  AG9605  25 m  1:33.57   
14  115  Ahlström Lina  2005  SKK  AS6805  25 m  1:33.96   
15  180  Lindholm Emelie  2003  TYRESÖ SS  AL6403  25 m  1:34.75   
16  Lindbom Tova  2002  DANDERYD  BV8802  25 m  1:35.23   
17  146  Sandquist Matilda  2005  SKK  AG1805  25 m  1:35.25   
18  86  Holmberg Ella  2006  SPÅRVÄGEN  AK7406  25 m  1:36.26   
19  151  Svenheim Klara  2005  SKK  AT9205  50 m  1:37.10   
20  73  Färm Alina  2005  SPÅRVÄGEN  AV3605  25 m  1:37.16   
21  131  Haesert Vida  2006  SKK  AN0206  25 m  1:37.38   
22  96  Olsson Veronica  2005  SPÅRVÄGEN  AG6805  25 m  1:37.68   
23  119  Björlin Millie  2003  SKK  CB8203  50 m  1:37.69   
24  173  Förborgen Frida  2004  TYRESÖ SS  AK9204  25 m  1:37.71   
25  174  Hedman Ebba  2003  TYRESÖ SS  BL3203  25 m  1:37.80   
26  79  Groth Wilma  2005  SPÅRVÄGEN  AV2605  25 m  1:39.14   
27  196  Söderlind Alicia  2005  TYRESÖ SS  AQ5805  25 m  1:39.63   
28  177  Jacobsson Alva  2005  TYRESÖ SS  AJ1605  25 m  1:40.79   
29  83  Hellenius Alva  2006  SPÅRVÄGEN  AB3806  50 m  1:41.56   
30  95  Nivenius Karolina  2005  SPÅRVÄGEN  BC8405  25 m  1:41.64   
31  10  Malkan-Juvelin Felicia  2005  DANDERYD  BH1805  25 m  1:42.26   
32  171  Ebert Westerberg Freya  2005  TYRESÖ SS  BB3805  25 m  1:42.43   
33  48  Jalmert Tyra  2004  SKURU IK  BO2204  25 m  1:43.37   
34  53  Nelson Stella  2004  SKURU IK  BR4204  25 m  1:43.60   
35  188  Ridhagen Elma  2004  TYRESÖ SS  BS9804  25 m  1:43.92   
36  12  Rosander Ebba  2005  DANDERYD  BH9605  25 m  1:44.06   
37  94  Loqvist Frida  2006  SPÅRVÄGEN  BB6806  25 m  1:44.12   
38  178  Karlsson Bertoli Emilia  2005  TYRESÖ SS  AW9405  25 m  1:44.28   
39  Ehrengren Irma  2005  DANDERYD  BN9605  25 m  1:44.74   
40  Hammargren Wilma  2005  DANDERYD  BH0805  25 m  1:45.55   
41  61  Östman Nora  2004  SKURU IK  BM1604  25 m  1:46.83   
42  135  Häger Nellie  2006  SKK  AN8206  25 m  1:47.11   
43  31  Midby Laura  2006  SALTSJÖB  AG9806  25 m  1:47.33   
44  27  Kinnunen Ebba  2006  SALTSJÖB  AK1206  25 m  1:47.73   
45  179  Ledo Antunes Philippa  2004  TYRESÖ SS  BR7804  50 m  1:47.86   
46  20  Carlsson Ebba  2005  SALTSJÖB  AG9805  25 m  1:48.35   
47  122  Bäck Amanda  2005  SKK  BM9205  25 m  1:48.81   
48  109  Wik Iris  2006  SPÅRVÄGEN  BC8406  50 m  1:49.10   
49  56  Nyberg Borgelin Olivia  2003  SKURU IK  BT5603  25 m  1:49.23   
50  142  Lövqvist Sofia  2006  SKK  AN2206  25 m  1:49.35   
51  166  Bergvall Tilde  2004  TYRESÖ SS  BV8804  25 m  1:49.80   
52  Barkvall Rebecka  2007  DANDERYD  AK8807  25 m  1:49.98   
53  100  Rosenholm Lea  2006  SPÅRVÄGEN  BH0606  25 m  1:50.37   
54  134  Herlitz Alva  2005  SKK  BF4805  25 m  1:50.56   
55  51  Lundberg Emma  2005  SKURU IK  BR0405  25 m  1:51.30   
56  42  Belic Alice  2005  SKURU IK  AU7605  25 m  1:51.31   
57  206  Björklund Elin  2005  ÄLVSJÖ SF  AS7205  25 m  1:51.70   
58  163  Arvidsson Matilda  2004  TYRESÖ SS  BU7804  25 m  1:52.31   
59  93  Lindgren Maja  2005  SPÅRVÄGEN  BI8205  25 m  1:52.48   
60  91  Kidane Theodora  2005  SPÅRVÄGEN  BG7205  25 m  1:56.18   
61  74  Geaney Jennifer  2005  SPÅRVÄGEN  AS9805  50 m  1:57.88   
62  118  Bilands Emelie  2006  SKK  AN4206  25 m  1:57.88   
63  29  Kristiansson Anna  2007  SALTSJÖB  AB5807  50 m  1:58.41   
64  77  Goulet Emma  2006  SPÅRVÄGEN  BB5806  25 m  1:59.75   
65  Bolinder Hanna  2006  DANDERYD  BD4206  25 m  2:00.65   
66  97  Palmborg Smilla  2007  SPÅRVÄGEN  AR9807  50 m  2:04.79   
67  89  Karlsson Matilda  2007  SPÅRVÄGEN  AD4807  50 m  2:05.67   
68  84  Hellenius Engla  2008  SPÅRVÄGEN  AA2808  50 m  2:06.57   
69  52  Mueller Signe  2007  SKURU IK  AZ5207  25 m  2:08.87   
70  43  Bergman Filippa  2005  SKURU IK  AU6605  25 m  2:36.26   
71  Erneholm Mikaela  2006  DANDERYD  BA7606  25 m     
72  33  Olympia Rosenqvist Anna Maria  2008  SALTSJÖB  AD0608  25 m     
73  37  Svenarud Cornelia  2008  SALTSJÖB  AE4408  25 m     
74  38  Svensson Lova  2007  SALTSJÖB  AB6807  25 m     
75  44  Blomqvist Alice  2006  SKURU IK  BB7606  25 m     
76  55  Nilsson Nina  2005  SKURU IK  BL5205  25 m     
77  57  Pinho Aurora  2006  SKURU IK  BJ3206  25 m     
78  58  Salmi Agnes  2006  SKURU IK  AL2606  25 m     
79  67  Danfelter Lisa  2005  SPÅRVÄGEN  BL9605  25 m     
80  82  Hellberg Julia  2007  SPÅRVÄGEN  AR8607  25 m     
81  103  Slättegård Moa  2006  SPÅRVÄGEN  BL8406  25 m     
82  110  Yavuz Elin  2007  SPÅRVÄGEN  AW9807  25 m     
83  215  Tjäder Vera  2005  SPÅRVÄGEN  AX3405  25 m     
84  217  Dahl Liv  2005  SPÅRVÄGEN  BL0805  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  22 september 2017 
Licensierad till: Tyresö Simsällskap  Utskriftstid  17:19 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner