2020-01-27   10:45:17
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Septembersim

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

2_S
Gren 2, 100m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
161  Andersson Christoffer  1994  TYRESÖ SS  AM3594  25 m  52.40   
16  Willberg Carl-Åke  1998  DANDERYD  AG1398  25 m  53.07   
154  Wennerholm Carl  2002  SKK  AH3902  25 m  55.02   
Hambraeus Joel  1998  DANDERYD  AL8198  25 m  55.20   
149  Selander Tor  2002  SKK  AH4902  25 m  55.85   
137  Jacobsson Fredrik  2001  SKK  AK8701  25 m  57.58   
183  Norman Oscar  1999  TYRESÖ SS  AK5599  25 m  57.99   
24  Hallenborg Arvid  2002  SALTSJÖB  AM1902  25 m  59.43   
181  Lindwall Algot  2002  TYRESÖ SS  AJ4102  25 m  59.43   
10  140  Lundberg Otto  2003  SKK  AM8103  25 m  1:00.69   
11  193  Steinholtz Niklas  2000  TYRESÖ SS  AK4100  50 m  1:00.90   
12  172  Falk Shane  2002  TYRESÖ SS  AP8502  25 m  1:02.49   
13  32  Neuman Rasmus  2002  SALTSJÖB  AI2302  25 m  1:03.53   
14  200  Törnqvist Elias  1999  TYRESÖ SS  AL8999  25 m  1:04.42   
15  170  Dahlin Oliver  2002  TYRESÖ SS  AV8502  25 m  1:04.68   
16  15  Sundström Curstedt Johan  2002  DANDERYD  AT3902  25 m  1:05.10   
17  218  Wickström Linus  2003  DANDERYD  AK8303  25 m  1:05.25   
18  Arvidsson Wilhelm  2005  DANDERYD  AC3705  25 m  1:05.32   
19  169  Brunn Simon  2004  TYRESÖ SS  AH9704  25 m  1:07.50   
20  14  Sundström Curstedt Erik  2005  DANDERYD  AN5905  25 m  1:13.39   
21  25  Hallenborg Axel  2004  SALTSJÖB  AO5504  25 m  1:13.57   
22  128  Graner Anton  2005  SKK  AH4905  50 m  1:14.20   
23  92  Lehtonen Hebert Liam  2006  SPÅRVÄGEN  AE5706  25 m  1:15.46   
24  70  Eriksson Alan  2005  SPÅRVÄGEN  AH2905  25 m  1:15.53   
25  155  Åsbrink Gustav  2005  SKK  AE3505  50 m  1:16.30   
26  62  Alm Joel  2004  SPÅRVÄGEN  AQ9504  25 m  1:16.55   
27  175  Hedman Pontus  2002  TYRESÖ SS  BA3102  50 m  1:17.21   
28  81  Hellberg Adrian  2005  SPÅRVÄGEN  AJ3105  25 m  1:17.65   
29  64  Alverfors Ludvig  2004  SPÅRVÄGEN  AT8104  25 m  1:18.54   
30  72  Erneholm William  2006  SPÅRVÄGEN  AD5506  50 m  1:19.72   
31  88  Jöngren Anton  2006  SPÅRVÄGEN  AD5706  25 m  1:20.20   
32  117  Berggren David  2005  SKK  AH5905  50 m  1:20.37   
33  132  Hamilton William  2006  SKK  AM2706  50 m  1:20.99   
34  101  Räni Wilmer  2005  SPÅRVÄGEN  AM0705  50 m  1:21.29   
35  46  Bränström Manfred  2005  SKURU IK  AI6705  50 m  1:22.20   
36  182  Lundvall Love  2004  TYRESÖ SS  AK8504  25 m  1:23.69   
37  195  Styrenius Oskar  2002  TYRESÖ SS  AY4702  25 m  1:25.02   
38  190  Ringbom Max  2005  TYRESÖ SS  AJ9705  25 m  1:27.10   
39  143  Martin-Lamm William  2006  SKK  AJ5506  50 m  1:27.74   
40  45  Bränström Eskil  2006  SKURU IK  AE3506  50 m  1:28.03   
41  116  Alveskär Lundfeldt Simon  2005  SKK  AG4505  50 m  1:28.40   
42  65  Bahajroy Benjamin  2005  SPÅRVÄGEN  AO4505  25 m  1:28.49   
43  87  Joss Erkenvåg Eskil  2005  SPÅRVÄGEN  AQ2305  25 m  1:28.89   
44  107  Vanhainen Pelle  2006  SPÅRVÄGEN  AL0706  25 m  1:29.17   
45  78  Goulet Lucas  2008  SPÅRVÄGEN  AB0708  25 m  1:29.46   
46  49  Lanestrand Mikael  2005  SKURU IK  AI7705  25 m  1:29.51   
47  104  Ström John  2004  SPÅRVÄGEN  AQ9704  25 m  1:29.70   
48  123  Drozdz Casper  2006  SKK  AG2306  50 m  1:31.03   
49  63  Alm Noah  2006  SPÅRVÄGEN  AN1906  25 m  1:32.56   
50  145  Patrikson Hugo  2006  SKK  AJ6506  50 m  1:32.65   
51  75  Geaney Oliver  2006  SPÅRVÄGEN  AH0506  50 m  1:35.41   
52  168  Brandt Maximus  2005  TYRESÖ SS  AP2105  50 m  1:39.38   
53  204  Wullt Albin  2005  TYRESÖ SS  AR5705  25 m  1:39.69   
54  98  Riisgaard Wilmer  2006  SPÅRVÄGEN  AR1506  50 m  1:40.66   
55  13  Salamon Aron Leon  2006  DANDERYD  AL2706  25 m  1:42.38   
56  39  Willquist Frans  2005  SALTSJÖB  AQ5905  25 m  1:43.74   
57  26  Hvenmark Ivan  2006  SALTSJÖB  AI4706  25 m  1:48.62   
58  90  Karlström Vidar  2007  SPÅRVÄGEN  AK7107  50 m  1:52.45   
59  28  Kosiec-Gomez Ricardo Daniel  2005  SALTSJÖB  AN8705  25 m     
60  35  Rosenqvist Vasilis Maximilian  2009  SALTSJÖB  AA9709  25 m     
61  36  Styffe Douglas  2007  SALTSJÖB  AL8507  25 m     
62  69  Ekblad Aron  2005  SPÅRVÄGEN  AU6505  25 m     
63  71  Eriksson Brian  2007  SPÅRVÄGEN  AF1907  25 m     
64  76  Georgiadis Thriskos Konstantinos  2007  SPÅRVÄGEN  AC2307  25 m     
65  80  Gustafson Oscar  2005  SPÅRVÄGEN  AR6705  25 m     
66  102  Shewa Japheth  2007  SPÅRVÄGEN  AL1507  25 m     
67  108  Wickbom Axel  2007  SPÅRVÄGEN  AE8507  25 m     
68  112  Öst Rasmus  2007  SPÅRVÄGEN  AE3507  25 m     
69  113  Östling Hugo  2007  SPÅRVÄGEN  AK8107  25 m     
70  219  Johem Alexander  2002  TYRESÖ SS  AF6502  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  22 september 2017 
Licensierad till: Tyresö Simsällskap  Utskriftstid  17:18 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner