2019-11-20   05:25:38
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Västerbybadet Race 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

14_S
Gren 14, 50m Frisim Fl 10-11år 
 
Sponsor: Sälles Rör 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
129  Markevind Sara  2006  SKÖVDE SS  AD7206  25 m  33.14   
67  Torén Klara  2006  LIDKÖPING  AB1406  50 m  35.68   
57  Carlsson-Djerf Agnes  2006  LIDKÖPING  AD6606  50 m  37.42   
37  Jonsson Clara  2006  FALKÖPING  AD3406  25 m  38.06   
197  Ryrrmalm Märta  2006  UDDEVALLA  BA1806  25 m  38.37   
108  Sunnerdahl Emma  2006  SKARA SS  BE0406  25 m  38.79   
189  Kjellberg Ebba  2006  UDDEVALLA  AZ2206  25 m  38.86   
182  Cedergren Ella  2006  UDDEVALLA  BI7206  25 m  39.71   
194  Olsson Tilia  2006  UDDEVALLA  BC9606  25 m  39.81   
10  114  Gereonsson Isabelle  2007  SKÖVDE SS  AA8407  25 m  40.53   
11  34  Tallberg Emilia  2006  DEJE SS  AO2206  25 m  40.54   
12  128  Leo Saga  2006  SKÖVDE SS  BC5206  25 m  40.61   
13  195  Olsson Vilma  2007  UDDEVALLA  AK4407  25 m  41.43   
14  181  Borg Maja  2006  UDDEVALLA  BI6206  25 m  41.47   
15  171  Olsson Julia  2006  TROLLHÄTTA  AB9206  25 m  41.88   
16  199  Vikarand Elsa  2007  UDDEVALLA  AW4207  25 m  42.88   
17  Alfredsson Agnes  2006  SK GÖTENE  BH8606  25 m  43.03   
18  110  Andersson Stella  2007  SKÖVDE SS  AO5607  25 m  43.77   
19  184  Eriksson Saga  2007  UDDEVALLA  AV9607  25 m  44.26   
20  193  Olsson Majken  2007  UDDEVALLA  AW7407  25 m  44.86   
21  36  Jansson Felicia  2007  FALKÖPING  AA3407  25 m  44.87   
22  152  Alfredsson Linnea  2006  TROLLHÄTTA  BI4206  25 m  46.14   
23  54  Axelsson Lilly  2006  LIDKÖPING  AW5606  25 m  46.40   
24  127  Lendin Lundgren Wilma  2007  SKÖVDE SS  AO7607  25 m  47.88   
25  109  Viklund Alice  2006  SKARA SS  BE2206  50 m  47.94   
26  100  Haknert Alma  2007  SK ALINGSÅ  AH1807  25 m  48.21   
27  35  Florén Elsa  2007  FALKÖPING  AL6807  25 m  50.30   
28  27  Hermansson Tindra  2006  BILLINGEN  AN7806  25 m  50.48   
29  24  Carlsten Kornelia  2006  BILLINGEN  AK5806  25 m  50.58   
30  46  Martinsson Hanna  2006  KARLSBORG  AF5606  25 m  50.95   
31  23  Bergqvist Sara  2007  BILLINGEN  AH4207  50 m  51.28   
32  81  Haggård Hanna  2007  MARIESTAD  AN9207  25 m  51.73   
33  154  Ericsson Maja  2007  TROLLHÄTTA  AO3207  25 m  54.81   
34  125  Köllerström Lisa  2007  SKÖVDE SS  AO8607  25 m  55.37   
35  43  Karlén Tuva  2006  KARLSBORG  AR0406  25 m  55.89   
36  211  Lindblom Elin  2007  VARABYGDEN  AS7207  25 m  1:00.61   
37  28  Lundman Emmy  2007  BILLINGEN  BA6207  25 m     
38  49  Sannö Joline  2007  KARLSBORG  AP5607  25 m     
39  187  Hellgren Ebba  2007  UDDEVALLA  AZ9807  25 m     
40  201  Östblom Malin  2007  UDDEVALLA  BA1407  25 m     
41  207  Gunnarsmo Fanny  2006  VARABYGDEN  BJ3806  25 m     
42  210  Larsson Olivia  2006  VARABYGDEN  BJ8806  25 m     
43  216  Andersson Kajsa  2007  SKÖVDE SS  AT0407  25 m    EFT 
44  218  Holmberg Tilda  2006  LYSEKIL SS  AX5406  25 m    EFT 
45  219  Bengtler Emilia  2007  LYSEKIL SS  AH0207  25 m    EFT 
46  220  Jälevik Tea  2007  LYSEKIL SS  AV8407  25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  06 oktober 2017 
Licensierad till: Simklubben Götene  Utskriftstid  21:00 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner