2019-11-18   19:37:31
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Västerbybadet Race 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 2

12_S
Gren 12, 25m Bröstsim Fl 9år o y 
 
Sponsor: EA Åkeri 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
126  Landahl Kerstin  2008  SKÖVDE SS  AA3608  25 m  22.44   
93  Olsson Esther  2008  MARIESTAD  AA7608  25 m  23.55   
122  Jukic Saga  2008  SKÖVDE SS  AH1608  25 m  26.71   
16  Öjersson Ebba  2008  SK GÖTENE  AA7408  25 m  27.90   
29  Nyman Hanna  2008  BILLINGEN  AB0608  25 m  27.98   
101  Kylen Ronja  2009  SK ALINGSÅ  AB5409  25 m  28.36   
61  Larsson Josefin  2008  LIDKÖPING  AD5208  25 m  28.68   
86  Lönnquist Nicole  2008  MARIESTAD  AK8808  25 m  30.17   
191  Nielsen Frida  2008  UDDEVALLA  AJ6808  25 m  32.50   
10  102  Ljungström Olivia  2008  SK ALINGSÅ  AH3408  25 m  33.50   
11  Brånn Isabella  2009  SK GÖTENE  AE8409  25 m     
12  Khilsröm Maja  2009  SK GÖTENE  AE9409  25 m     
13  11  Olander Alice  2008  SK GÖTENE  AN7808  25 m     
14  12  Schöldberg Emilia  2008  SK GÖTENE  AO0208  25 m     
15  13  Svensson Nova  2009  SK GÖTENE  AE5609  25 m     
16  22  Appelberg Elsa  2009  BILLINGEN  AE7409  25 m     
17  25  Diehm Malva  2008  BILLINGEN  AC3808  25 m     
18  26  Fantenberg Selma  2008  BILLINGEN  AJ1608  25 m     
19  30  Nyman Lina  2009  BILLINGEN  AC0609  25 m     
20  31  Svensson Emilia  2008  BILLINGEN  AJ1808  25 m     
21  52  Törnqvist Irma  2008  KARLSBORG  AH3208  25 m     
22  75  Ljungberg Nicella  2009  LYSEKIL SS    25 m     
23  76  Sinii Ksenia  2009  LYSEKIL SS    25 m     
24  157  Flink Nime  2009  TROLLHÄTTA  AD1609  25 m     
25  167  Metcalfe Zoe  2008  TROLLHÄTTA  AN8408  25 m     
26  183  Cedergren Emma  2008  UDDEVALLA  AN5608  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  06 oktober 2017 
Licensierad till: Simklubben Götene  Utskriftstid  21:00 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner