2020-01-28   01:58:27
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Stockholm Paragames

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

19_S
Gren 19, 50m Free Men 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Funktionsnedsättning  Bassäng  Anmtid  Status 









 
Nyrèn Ludvig  1997  SÄFFLE SS  S10  50 m  27.28   
10  Klasson Tobias  2000  SÄFFLE SS  S14  50 m  27.53   
19  van Den End Thijs  1993  NPC  S9  50 m  27.64   
24  Lindström Rasmus  1992  SOLENS IF  K4  50 m  27.78   
Grob Joshua  1996  PLUSSPORT  S8  50 m  28.93   
34  Nord Andreas  1991  OSBY SS  S14  50 m  28.94   
Andersson Jesper  1996  DEJE SS  S14  50 m  28.99   
16  Karlsson Sebastian  1993  KARLSKRONA  S14  50 m  30.12   
25  Sjölander Jacob  1986  SOLENS IF  S14  50 m  30.28   
10  46  Ljungberg Gustav  1991  KOMETERNA  S14  50 m  31.56   
11  62  Andersson Niklas  1988  GÖTEBORG  S7  50 m  32.24   
12  53  Daggert Anton  1993  ÖSA  S14  50 m  32.79   
13  21  Persson Felix  2000  VÄNERSBORG  S14  50 m  32.84   
14  Fuhrer Stefan  1967  PLUSSPORT  S5  50 m  33.46   
15  26  Renlund Teo  1997  SOLENS IF  S14  50 m  33.60   
16  35  Claesson Fabian  2002  OSBY SS  S9  50 m  33.94   
17  41  Johansson Niklas  1996  SOLSTA  S14  50 m  34.22   
18  73  Rönnbäck Ludwig  1999  LULEÅ SS  S10  50 m  34.54   
19  93  Hannus Johan  1988  SPÅRVÄGEN  S14  50 m  36.22   
20  72  Forsman Karl  1996  SK ÄGIR  S6  50 m  39.01   
21  36  Claesson Sebastian  2005  OSBY SS  K4  50 m  39.34   
22  75  Alm Elias  2003  LULEÅ SS  K1  50 m  40.60   
23  57  Andersson David  1997  SÖDERTÄLJE  S14  50 m  41.15   
24  54  Oskarsson Albin  1991  ÖSA  S6  50 m  42.31   
25  15  Axelsson-Örberg Henrik  1999  MASS  K1  50 m  44.62   
26  22  Häregård Sebastian  2002  VARABYGDEN  S6  50 m  45.21   
27  17  Swensson Gustav  1999  DEJE SS  S14  50 m  48.37   
28  89  Löfgren Joakim  1997  NACKA HI  S7  50 m  52.79   
29  42  Hastö-Hardin Anton  1999  SOLSTA  S7  50 m  57.91   
30  43  Skoglund Ludvig  2002  SOLSTA  S7  50 m  58.28   
31  Jansson Hasse  1986  FALKENBERG  S14  50 m  1:07.10   
32  94  Hantman Dennis  2003  SPÅRVÄGEN  S5  50 m  1:13.06   
33  84  Dahlberg Gustav  2006  NACKA HI  K3  50 m  1:18.56   
34  58  Gottfriedz Alex  1995  SÖDERTÄLJE  S14  50 m     
35  65  Swensson Erik  2003  DEJE SS  K1  50 m     
36  85  Flink Melvin  2005  NACKA HI  K2  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  04 november 2017 
Licensierad till: Parasport Sverige  Utskriftstid  13:13 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner