Ohjelma SM/NSM (25 m)
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 25
|
Kilpailu |
Suomen mestaruusuinnit (25m) |
|
Tulostuspäivämäärä |
17 marraskuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Oulu |
|
Tulostusaika |
08:43 |
|
|
Järjestäjä |
OU |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
16 marraskuu 2017 |
|
|
|
|
Laji 25, 200m Perhosuinti Naiset |
Alkuerät (4) |
ME: Mireia BELMONTE (1990) 1:59.61 2014-12-03 |
SE: Emilia Pikkarainen (1992) 2:07.05 2011-10-30 |
Nuorten SE: Emilia Pikkarainen (1992) 2:08.11 2009-12-10 |
|
Erä 1 (4) , Nuori |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Wendela Vuorinen |
2000 |
00A221 |
VUS-VSS |
|
50m |
2:36.49 |
2:32.49 |
|
4 |
Reetta Rantakokko |
2001 |
01A311 |
AUi |
|
25m |
2:31.93 |
2:31.93 |
|
5 |
Emma Uusküla |
2002 |
02A310 |
AUi |
|
50m |
2:36.16 |
2:32.16 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Petra Heikkinen |
2002 |
02A103 |
OU |
|
25m |
2:30.09 |
2:30.09 |
|
2 |
Lyydia Kalenius |
2000 |
00A252 |
Cetus |
|
25m |
2:27.22 |
2:27.22 |
|
3 |
Milja Mielty |
2000 |
00A790 |
VUS-VSS |
|
50m |
2:27.63 |
2:23.63 |
|
4 |
Laura Lahtinen |
2003 |
03A386 |
HSS |
|
50m |
2:16.02 |
2:12.02 |
|
5 |
Anniina Kallio |
2002 |
02A207 |
RaisU |
|
25m |
2:18.08 |
2:18.08 |
|
6 |
Róza Nagy |
2003 |
03B208 |
Cetus |
|
25m |
2:25.48 |
2:25.48 |
|
7 |
Janna Appelberg |
2001 |
01A954 |
HSS |
|
25m |
2:29.48 |
2:29.48 |
|
8 |
Minka Halava |
2001 |
01A844 |
ÅSK |
|
25m |
2:31.29 |
2:31.29 |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Sini Niemi |
1993 |
93A901 |
TorUS |
|
25m |
2:23.31 |
2:23.31 |
|
3 |
Sarah Leena Heim |
1998 |
98B343 |
Cetus |
|
50m |
2:21.63 |
2:17.63 |
|
4 |
Nea Norismaa |
1995 |
95A534 |
UiTa |
|
25m |
2:12.49 |
2:12.49 |
|
5 |
Hilla Kortetjärvi |
1996 |
96A676 |
ÅSK |
|
50m |
2:19.38 |
2:15.38 |
|
6 |
Kiira Mauranen |
1999 |
99B133 |
HSS |
|
50m |
2:23.28 |
2:19.28 |
|
7 |
Ella-Noora Haanpää |
1998 |
98A028 |
RaUS |
|
50m |
2:28.86 |
2:24.86 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Hanna Rautiainen |
1999 |
99A515 |
UiTa |
|
25m |
2:21.14 |
2:21.14 |
|
3 |
Nea Rinne |
1995 |
95A833 |
Cetus |
|
50m |
2:20.58 |
2:16.58 |
|
4 |
Tanja Kylliäinen |
1993 |
93A014 |
HSS |
|
50m |
2:16.32 |
2:12.32 |
|
5 |
Tanja Ruohoniemi |
1995 |
95A598 |
LrU |
|
50m |
2:17.83 |
2:13.83 |
|
6 |
Mirva Kallström |
1999 |
99A128 |
Cetus |
|
25m |
2:17.79 |
2:17.79 |
|
7 |
Miia Hurskainen |
1992 |
92A228 |
ÅSK |
|
25m |
2:23.86 |
2:23.86 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
17 marraskuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat |
Tulostusaika |
08:43 |
|