Ohjelma SM/NSM (25 m)
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
torstaiaamu
Lähtölista Laji 13
|
Kilpailu |
Suomen mestaruusuinnit (25m) |
|
Tulostuspäivämäärä |
16 marraskuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Oulu |
|
Tulostusaika |
08:36 |
|
|
Järjestäjä |
OU |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
16 marraskuu 2017 |
|
|
|
|
Laji 13, 50m Perhosuinti Naiset |
Alkuerät (11) |
ME: Therese ALSHAMMAR (1977) 24.38 2009-11-22 |
SE: Sini Kuutamo (1995) 26.12 2012-10-14 |
Nuorten SE: Sini Kuutamo (1995) 26.12 2012-10-14 |
|
Erä 1 (11) , Nuori |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Iiris Himanto |
2001 |
01A922 |
Gladius |
|
50m |
31.36 |
30.36 |
|
3 |
Emmi Saarela |
2001 |
01A846 |
JUK |
|
50m |
31.35 |
30.35 |
|
4 |
Aada Sulasalmi |
2002 |
02A357 |
KemjK |
|
50m |
31.14 |
30.14 |
|
5 |
Vera Vartiainen |
2002 |
02A772 |
JUK |
|
25m |
30.34 |
30.34 |
|
6 |
Sanni Kalliomäki |
2000 |
00A820 |
ÅSK |
|
50m |
31.36 |
30.36 |
|
7 |
Sara Taskinen |
2000 |
00A711 |
SiWa |
|
50m |
31.47 |
30.47 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Vilhelmiina Wegelius |
2002 |
02A466 |
JoUS |
|
50m |
30.87 |
29.87 |
|
2 |
Kaisa Pulkkinen |
2000 |
00A227 |
OuLo |
|
50m |
30.86 |
29.86 |
|
3 |
Netta Nyberg |
2001 |
01A250 |
UiTa |
|
50m |
30.81 |
29.81 |
|
4 |
Ada Niskala |
2000 |
00A421 |
RoiUS |
|
50m |
30.54 |
29.54 |
|
5 |
Olivia Hellsten |
2000 |
00A064 |
SiWa |
|
50m |
30.58 |
29.58 |
|
6 |
Julia Sottinen |
2000 |
00A034 |
PUS |
|
25m |
29.82 |
29.82 |
|
7 |
Katriina Korpi |
2000 |
00A190 |
OuLo |
|
50m |
30.87 |
29.87 |
|
8 |
Saana Liikonen |
2001 |
01A705 |
LaUS |
|
25m |
30.06 |
30.06 |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Aino Mononen |
2001 |
01A089 |
JoUS |
|
50m |
30.33 |
29.33 |
|
2 |
Nea Reunanen |
2001 |
01A298 |
HäUS |
|
50m |
30.28 |
29.28 |
|
3 |
Fanny Renvall |
2000 |
00A799 |
JS-PU |
|
50m |
30.22 |
29.22 |
|
4 |
Jenni Moisio |
2002 |
02A607 |
Plaani |
|
25m |
28.91 |
28.91 |
|
5 |
Charlotte Ingberg |
2002 |
02A370 |
Octopus |
|
50m |
30.14 |
29.14 |
|
6 |
Armi Auvinen |
2000 |
00A811 |
UiTa |
|
50m |
30.24 |
29.24 |
|
7 |
Katri Hurskainen |
2000 |
00A084 |
OuLo |
|
50m |
30.28 |
29.28 |
|
8 |
Isabel Hagelin |
2001 |
01A083 |
HSS |
|
50m |
30.47 |
29.47 |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Olivia Weuro |
2002 |
02A822 |
RaisU |
|
50m |
29.74 |
28.74 |
|
2 |
Raakel Bärlund |
2001 |
01A081 |
LaUS |
|
50m |
29.66 |
28.66 |
|
3 |
Anniina Murto |
2001 |
01A677 |
PUS |
|
50m |
29.56 |
28.56 |
|
4 |
Annika Karinkanta |
2000 |
00A300 |
TaTU |
|
50m |
29.42 |
28.42 |
|
5 |
Reetta Rantakokko |
2001 |
01A311 |
AUi |
|
50m |
29.47 |
28.47 |
|
6 |
Mia Pentti |
2002 |
02A018 |
SWIM |
|
50m |
29.58 |
28.58 |
|
7 |
Jessica Lindholm |
2001 |
01B019 |
ÅSF |
|
50m |
29.68 |
28.68 |
|
8 |
Janina Ollikainen |
2000 |
00A030 |
PUS |
|
50m |
29.90 |
28.90 |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Jenni Lampi |
2000 |
00A178 |
SWIM |
|
50m |
29.27 |
28.27 |
|
2 |
Anniina Kallio |
2002 |
02A207 |
RaisU |
|
50m |
28.94 |
27.94 |
|
3 |
Siri Auvinen |
2002 |
02A342 |
Cetus |
|
50m |
28.41 |
27.41 |
|
4 |
Paula Peltola |
2001 |
01B032 |
AUi |
|
50m |
28.10 |
27.10 |
|
5 |
Iida Reini |
2000 |
00A567 |
ÅSK |
|
50m |
28.33 |
27.33 |
|
6 |
Ida Konkka |
2000 |
00A573 |
ÅSK |
|
50m |
28.71 |
27.71 |
|
7 |
Emilia Flyckt |
2001 |
01A649 |
Cetus |
|
25m |
28.06 |
28.06 |
|
8 |
Vuokko Suomäki |
2001 |
01A939 |
RaisU |
|
50m |
29.30 |
28.30 |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Pinja Peippo |
1999 |
99A544 |
SiWa |
|
50m |
31.00 |
30.00 |
|
4 |
Miia Hurskainen |
1992 |
92A228 |
ÅSK |
|
50m |
30.48 |
29.48 |
|
5 |
Lotta Aho |
1999 |
99A598 |
HäUS |
|
50m |
30.80 |
29.80 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Sini Niemi |
1993 |
93A901 |
TorUS |
|
50m |
30.46 |
29.46 |
|
2 |
Hanna Rautiainen |
1999 |
99A515 |
UiTa |
|
50m |
30.38 |
29.38 |
|
3 |
Heta Koivuluoma |
1999 |
99A532 |
PTU |
|
50m |
30.33 |
29.33 |
|
4 |
Peppi Päiviö |
1999 |
99A882 |
Cetus |
|
25m |
29.20 |
29.20 |
|
5 |
Jenny Ek |
1999 |
99A441 |
ÅSF |
|
25m |
29.31 |
29.31 |
|
6 |
Noora Angelva |
1999 |
99A472 |
Cetus |
|
50m |
30.37 |
29.37 |
|
7 |
Salla Puhtimäki |
1998 |
98A628 |
ÅSK |
|
50m |
30.45 |
29.45 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Kiira Mauranen |
1999 |
99B133 |
HSS |
|
50m |
30.13 |
29.13 |
|
2 |
Claudia Åvist |
1997 |
97A007 |
HyUS |
|
50m |
30.09 |
29.09 |
|
3 |
Iida-Maria Rantanen |
1998 |
98A373 |
UiTa |
|
25m |
28.99 |
28.99 |
|
4 |
Anna Röytiö |
1998 |
98A003 |
SCR |
|
50m |
29.88 |
28.88 |
|
5 |
Aliisa Liukkonen |
1999 |
99A563 |
HäUS |
|
50m |
29.93 |
28.93 |
|
6 |
Heini Hammar |
1999 |
99A148 |
UiTa |
|
25m |
29.04 |
29.04 |
|
7 |
Heidi Savioja |
1988 |
88A019 |
Plaani |
|
50m |
30.10 |
29.10 |
|
8 |
Jade Pönni |
1997 |
97A523 |
NumKis |
|
25m |
29.16 |
29.16 |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Ida Hulkko |
1998 |
98B105 |
TaTU |
|
50m |
29.42 |
28.42 |
|
2 |
Amanda Suihkonen |
1995 |
95A544 |
TaTU |
|
25m |
28.06 |
28.06 |
|
3 |
Laura Mäki |
1997 |
97A073 |
RaisU |
|
50m |
28.30 |
27.30 |
|
4 |
Jenna Laukkanen |
1995 |
95A962 |
SCV |
|
25m |
26.18 |
26.18 |
|
5 |
Veera Kivirinta |
1995 |
95A668 |
OU |
|
50m |
27.67 |
26.67 |
|
6 |
Tanja Ruohoniemi |
1995 |
95A598 |
LrU |
|
50m |
28.61 |
27.61 |
|
7 |
Alisa Ponomareva |
1991 |
91A777 |
ÅSK |
|
50m |
29.17 |
28.17 |
|
8 |
Ella-Noora Haanpää |
1998 |
98A028 |
RaUS |
|
50m |
29.74 |
28.74 |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Nina Haltia |
1999 |
99A009 |
Vanders |
|
50m |
29.23 |
28.23 |
|
2 |
Julia Bruneau |
1999 |
99A066 |
LaUS |
|
25m |
28.01 |
28.01 |
|
3 |
Susanne Hirvonen |
1997 |
97A118 |
Plaani |
|
50m |
28.23 |
27.23 |
|
4 |
Kaisla Kollanus |
1993 |
93A027 |
HSS |
|
50m |
27.10 |
26.10 |
|
5 |
Nea Norismaa |
1995 |
95A534 |
UiTa |
|
50m |
27.63 |
26.63 |
|
6 |
Hanna Hammar |
1998 |
98A182 |
UiTa |
|
50m |
28.54 |
27.54 |
|
7 |
Aino Puomila |
1992 |
92A782 |
TaTU |
|
50m |
29.14 |
28.14 |
|
8 |
Erika Lappalainen |
1996 |
96A643 |
HSS |
|
50m |
29.69 |
28.69 |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Sonja Pentti |
1999 |
99A133 |
SWIM |
|
25m |
28.22 |
28.22 |
|
2 |
Suvi Huhtanen |
1999 |
99A194 |
UiTa |
|
25m |
27.80 |
27.80 |
|
3 |
Sohvi Nenonen |
1999 |
99A092 |
Cetus |
|
50m |
28.09 |
27.09 |
|
4 |
Mimosa Jallow |
1994 |
94A395 |
Plaani |
|
50m |
26.89 |
25.89 |
|
5 |
Reetta Kanervo |
1999 |
99A565 |
OU |
|
25m |
26.56 |
26.56 |
|
6 |
Veera Venäläinen |
1995 |
95A717 |
JoUS |
|
50m |
28.48 |
27.48 |
|
7 |
Selma Soininen |
1999 |
99A279 |
Plaani |
|
50m |
29.11 |
28.11 |
|
8 |
Sanna-Riikka Räihä |
1998 |
98A096 |
OU |
|
25m |
28.62 |
28.62 |
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
16 marraskuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat |
Tulostusaika |
08:36 |
|