2020-06-06   10:25:04
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 11
Lähtölista 
 
  Kilpailu  LR IKM 2017 alkukilpailut ES2    Tulostuspäivämäärä  04 marraskuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Riihimäki    Tulostusaika  09:17   
  Järjestäjä  RiUS         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  03 marraskuu 2017         
 
 
 
Laji 11, T11,12,13,14,15 200m SKU  Loppukilpailut (9) 
Sponsori: Mikropolix Oy 
 
Erä 1 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Milana Fedotova  2005  05A883  RiUS    25m     
Aino Emilia Hankala  2005  05A553  SiWa    25m     
Emma Veide  2005  05A082  RiUS    25m  3:37.26  3:37.26 
Marikki Vuorisalo  2005  05B081  NumKis    25m     
Aava Merikanto  2004  04B028  SiWa    25m     
               
               

 
Erä 2 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Vilja Rautell  2004  04A729  Octopus    25m  3:32.33  3:32.33 
Emmi Halonen  2006  06A312  Vanders    25m  3:28.92  3:28.92 
Jenna Helminen  2005  05A300  RiUS    25m  3:20.68  3:20.68 
Emmi Nieminen  2006  06A030  Vanders    50m  3:22.87  3:17.87 
Laura Saarela  2006  06A748  NU    25m  3:17.90  3:17.90 
Siiri Ruponen  2005  05A287  RiUS    25m  3:28.26  3:28.26 
Milja Korhonen  2006  06A588  NU    25m  3:29.27  3:29.27 
Alisa Hänninen  2003  03B021  JUK    25m  3:32.43  3:32.43 

 
Erä 3 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Oona Kupari  2004  04A089  Octopus    25m  3:15.96  3:15.96 
Niini Saxelin  2003  03A918  TuUS    25m  3:15.66  3:15.66 
Vilmiina Weckman  2004  04A267  RiUS    25m  3:14.38  3:14.38 
Kia Kivelä  2003  03A685  NumKis    50m  3:19.30  3:14.30 
Vilja Saarinen  2005  05A087  RiUS    25m  3:14.37  3:14.37 
Wunsen Jämsén  2003  03A924  JUK    25m  3:14.91  3:14.91 
Susanna Ryynänen  2006  06A059  SiWa    25m  3:15.68  3:15.68 
Sini Kaivola  2005  05A061  HyUS    50m  3:22.76  3:17.76 

 
Erä 4 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Helmi Romppanen  2004  04A152  RiUS    25m  3:11.73  3:11.73 
Milla Kiviranta  2006  06A135  Vanders    50m  3:15.45  3:10.45 
Aava Mattila  2003  03A833  SiWa    25m  3:07.78  3:07.78 
Venla Hauska  2004  04A875  JUK    25m  3:04.79  3:04.79 
Minka Jumppainen  2003  03A847  RiUS    25m  3:07.74  3:07.74 
Liisa Penttinen  2003  03A389  NumKis    50m  3:12.91  3:07.91 
Miia Äikäs  2003  03A563  RiUS    25m  3:10.54  3:10.54 
Meri Kultaranta  2004  04A264  RiUS    25m  3:12.56  3:12.56 

 
Erä 5 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Saara Seppälä  2005  05A504  NumKis    25m  3:02.66  3:02.66 
Helmi Käkelä  2006  06A002  TuUS    25m  3:02.14  3:02.14 
Sara Pantsu  2003  03A846  SiWa    50m  3:06.43  3:01.43 
Anna-Maria Siivonen  2004  04A563  RiUS    50m  3:05.81  3:00.81 
Henrietta Löfgren  2003  03A262  SiWa    25m  3:00.85  3:00.85 
Siiri Pekkala  2005  05A211  SiWa    25m  3:01.72  3:01.72 
Tinka Rokka  2003  03A363  AQUILA    25m  3:02.34  3:02.34 
Tatiana Sukhareva  2005  05A131  Vanders    50m  3:08.35  3:03.35 

 
Erä 6 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Meea Juntunen  2005  05A451  TuUS    25m  2:59.79  2:59.79 
Salma Mäntynen  2005  05A445  AQUILA    50m  3:00.71  2:55.71 
Henni Havén  2004  04A927  SiWa    25m  2:54.43  2:54.43 
Anna Lehmusvaara  2005  05A142  SiWa    50m  2:58.26  2:53.26 
Roona Karola  2004  04A099  TuUS    25m  2:54.18  2:54.18 
Anniina Ahonen  2005  05A156  HyUS    25m  2:54.85  2:54.85 
Elli Lenkkeri  2006  06A782  UH    25m  2:59.77  2:59.77 
Iida Savulahti  2004  04A121  RiUS    25m  2:59.98  2:59.98 

 
Erä 7 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aada Taiponen  2004  04A449  RiUS    50m  2:56.21  2:51.21 
Cinja Åvist  2003  03A121  HyUS    50m  2:54.87  2:49.87 
Milla Strandberg  2005  05A006  Vanders    25m  2:48.32  2:48.32 
Taiga Yritys  2003  03A036  UH    50m  2:52.23  2:47.23 
Lumi Luoma  2005  05A133  UH    50m  2:52.79  2:47.79 
Ronja Hellberg  2003  03A420  RiUS    50m  2:54.78  2:49.78 
Julia Tuura  2004  04A297  RiUS    50m  2:55.56  2:50.56 
Anna Retva  2003  03A511  TuUS    25m  2:52.03  2:52.03 

 
Erä 8 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Nicole Yisrael  2004  04A207  SiWa    50m  2:51.72  2:46.72 
Aino Koskelo  2005  05A053  NU    50m  2:50.69  2:45.69 
Laura Nissi  2004  04A259  SiWa    25m  2:43.84  2:43.84 
Ella Haravuori  2002  02A706  JUK    25m  2:42.79  2:42.79 
Oona Lehtola  2003  03A498  TuUS    50m  2:48.81  2:43.81 
Nikita Ravalt  2002  02A653  RiUS    25m  2:45.30  2:45.30 
Enni Silvennoinen  2003  03A629  RiUS    25m  2:45.91  2:45.91 
Emilia Niemi  2005  05A368  Octopus    50m  2:51.83  2:46.83 

 
Erä 9 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aada Rissanen  2004  04A305  Vanders    25m  2:39.04  2:39.04 
Aida Pasma  2003  03A816  RiUS    25m  2:35.76  2:35.76 
Vilma Leppähaara  2005  05A009  NumKis    50m  2:39.77  2:34.77 
Annukka Pihkamäki  2004  04A161  RiUS    25m  2:32.25  2:32.25 
Vera Vartiainen  2002  02A772  JUK    25m  2:32.72  2:32.72 
Juulia Käräjämies  2003  03A037  NumKis    25m  2:35.33  2:35.33 
Venla Salminen  2002  02A046  NumKis    50m  2:40.93  2:35.93 
Saana Yritys  2003  03A035  UH    25m  2:40.09  2:40.09 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  04 marraskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura  Tulostusaika  09:17 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner