2020-06-06   23:39:54
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 2
Lähtölista 
 
  Kilpailu  LR IKM 2017 alkukilpailut ES2    Tulostuspäivämäärä  03 marraskuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Riihimäki    Tulostusaika  17:21   
  Järjestäjä  RiUS         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  03 marraskuu 2017         
 
 
 
Laji 2, P12,13,14,15,16 100m RU  Loppukilpailut (9) 
Sponsori: Mikropolix Oy 
 
Erä 1 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Aapo Ahlroos  2004  04A285  Vanders    25m  1:58.76  1:58.76 
Juho Mantila  2005  05A295  RiUS    25m  1:57.21  1:57.21 
Aki Eetu Petteri Raitala  2004  04A868  RiUS    25m  1:53.39  1:53.39 
Johannes Kauppinen  2005  05A992  HaUS    25m  1:56.67  1:56.67 
Chris Veide  2003  03A561  RiUS    25m  1:57.60  1:57.60 
Rasmus Lempinen  2005  05A077  RiUS    25m  2:08.93  2:08.93 
               

 
Erä 2 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jesse Virkkala  2004  04A566  RiUS    25m  1:50.90  1:50.90 
Niko Nokikuru  2005  05A305  RiUS    25m  1:49.34  1:49.34 
Vinski Saarikallio  2004  04A863  RiUS    50m  1:51.36  1:48.36 
Verner Lammassaari  2004  04A838  Octopus    25m  1:43.71  1:43.71 
Antti Komu  2003  03B197  SiWa    25m  1:44.29  1:44.29 
Joonatan Kuivalainen  2003  03A620  RiUS    25m  1:48.75  1:48.75 
Aapo Rasinmäki  2003  03A916  RiUS    25m  1:50.51  1:50.51 
Ukko-Pekka Luomala  2004  04A593  JUK    50m  1:54.12  1:51.12 

 
Erä 3 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Lauri Cederberg  2003  03B146  JUK    25m  1:42.97  1:42.97 
Tiger Tran  2005  05A302  SiWa    25m  1:39.84  1:39.84 
Jan Byskov  2004  04A474  NU    50m  1:41.93  1:38.93 
Urho Käkelä  2005  05A042  TuUS    25m  1:37.83  1:37.83 
Tuomas Vihavainen  2003  03B082  SiWa    25m  1:38.55  1:38.55 
Heikki Ianes  2005  05A138  SiWa    25m  1:39.27  1:39.27 
Eemi Niininen  2004  04B126  UH    50m  1:43.56  1:40.56 
Valtteri Niemimuukko  2005  05A561  RiUS    50m  1:46.18  1:43.18 

 
Erä 4 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aaron Utulahti  2002  02A344  NumKis    25m  1:37.51  1:37.51 
Jesse Lintusalo  2004  04A272  Vanders    50m  1:39.84  1:36.84 
Oskari Toivonen  2004  04A114  Vanders    25m  1:35.96  1:35.96 
Manu Rosendahl  2003  03A828  RiUS    25m  1:35.72  1:35.72 
Antti Pesonen  2003  03B263  JUK    25m  1:35.73  1:35.73 
Petri Shkolny  2003  03A556  RiUS    25m  1:36.05  1:36.05 
Jeremy Valkeavuori  2004  04A261  RiUS    25m  1:37.46  1:37.46 
Aleksi Alanko  2003  03A301  RiUS    25m  1:37.63  1:37.63 

 
Erä 5 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Joona Kuitu  2004  04A248  SiWa    50m  1:37.79  1:34.79 
Mio Heinola  2005  05A011  NumKis    50m  1:35.78  1:32.78 
Veeti Salminen  2004  04A481  SiWa    25m  1:31.92  1:31.92 
Alexander Nyman  2004  04A275  HyUS    25m  1:31.30  1:31.30 
Joona Saarnio  2004  04A671  JUK    25m  1:31.89  1:31.89 
Nico Peltonen  2005  05A046  HyUS    50m  1:35.66  1:32.66 
Rony Kulju  2004  04A262  SiWa    25m  1:33.78  1:33.78 
Matti Nätti  2004  04A483  SiWa    25m  1:34.90  1:34.90 

 
Erä 6 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Olavi Männistö  2003  03A282  RiUS    25m  1:27.16  1:27.16 
Leo Währn  2005  05A103  Vanders    25m  1:26.45  1:26.45 
Miska Törmi  2004  04A440  Octopus    50m  1:28.22  1:25.22 
Onni Äijälä  2004  04A344  HyUS    25m  1:24.57  1:24.57 
Olli Paukola  2003  03A817  RiUS    25m  1:24.90  1:24.90 
Oliver Hanhimäki  2003  03A529  Octopus    50m  1:28.36  1:25.36 
Jimi Kojo  2005  05A032  AQUILA    50m  1:30.11  1:27.11 
Samuel Syrjänen  2002  02A790  SiWa    50m  1:32.08  1:29.08 

 
Erä 7 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Joona Lehtonen  2003  03A634  Vanders    25m  1:22.77  1:22.77 
Leevi Kervinen  2003  03A375  AQUILA    25m  1:21.42  1:21.42 
Henri Heikkilä  2003  03A172  AQUILA    25m  1:20.89  1:20.89 
Santeri Tuomi  2001  01A567  HyUS    50m  1:20.66  1:17.66 
Aatu Harju  2002  02A334  Vanders    25m  1:18.67  1:18.67 
Tino Lukkaroinen  2002  02A246  RiUS    25m  1:21.06  1:21.06 
Viljami Töhönen  2002  02A280  RiUS    25m  1:21.58  1:21.58 
Kalle Seppä  2003  03A257  RiUS    25m  1:23.51  1:23.51 

 
Erä 8 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Joonas Maaranen  2004  04A835  HyUS    25m  1:16.77  1:16.77 
Oliver Juursoo  2001  01B213  RiUS    25m  1:15.89  1:15.89 
Atte Alila  2001  01B157  AQUILA    25m  1:14.87  1:14.87 
Onni-Kalle Luomala  2002  02A758  JUK    25m  1:14.77  1:14.77 
Aapo Liljaniemi  2002  02A811  NU    50m  1:17.87  1:14.87 
Jerry Roine  2002  02B140  JUK    25m  1:15.42  1:15.42 
Akseli Maaranen  2004  04A834  HyUS    50m  1:19.38  1:16.38 
Ville Savulahti  2003  03A086  RiUS    50m  1:19.85  1:16.85 

 
Erä 9 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Benjamin Kangas  2002  02A659  HaUS    25m  1:14.21  1:14.21 
Sami Uusikumpu  2003  03A403  SiWa    50m  1:15.31  1:12.31 
Juho Laukkanen  2001  01A473  SiWa    25m  1:09.82  1:09.82 
Erik Nurmi  2001  01A470  Vanders    50m  1:07.05  1:04.05 
Matias Hjelm  2002  02A098  Vanders    25m  1:08.19  1:08.19 
Eetu Einto  2001  01A927  Vanders    25m  1:09.97  1:09.97 
Oskar Turunen  2003  03A822  RiUS    25m  1:12.49  1:12.49 
Juuso Rahikainen  2003  03A265  TuUS    50m  1:17.70  1:14.70 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  03 marraskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura  Tulostusaika  17:21 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner