2020-06-06   10:13:24
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 20
Lähtölista 
 
  Kilpailu  LR IKM 2017 alkukilpailut ES2    Tulostuspäivämäärä  04 marraskuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Riihimäki    Tulostusaika  16:22   
  Järjestäjä  RiUS         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  03 marraskuu 2017         
 
 
 
Laji 20, T11,12,13,14,15 100m SU  Loppukilpailut (12) 
Sponsori: Mikropolix Oy 
 
Erä 1 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Hedda-Liina Honkaniemi  2006  06A915  JUK    25m  2:04.00  2:04.00 
Amanda Lehtonen  2005  05A097  Octopus    25m  1:55.78  1:55.78 
Hanna Ponnikas  2004  04B112  UH    25m  1:58.45  1:58.45 
               
               
               

 
Erä 2 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Kia Jokinen  2005  05A708  SiWa    50m  1:53.79  1:51.79 
Elsa Määttä  2006  06A670  HyUS    50m  1:53.26  1:51.26 
Jenna Helminen  2005  05A300  RiUS    50m  1:49.04  1:47.04 
Emmi Silvola  2004  04B147  HyUS    50m  1:45.77  1:43.77 
Oosa Mattila  2006  06A440  SiWa    25m  1:46.62  1:46.62 
Emma Veide  2005  05A082  RiUS    25m  1:48.90  1:48.90 
Krista Viitanen  2005  05A078  RiUS    50m  1:53.27  1:51.27 
Ella Palovaara  2005  05A562  Octopus    25m  1:53.03  1:53.03 

 
Erä 3 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Maria Karvonen  2006  06A517  SiWa    50m  1:43.22  1:41.22 
Jasmine Errehani  2004  04A780  SiWa    50m  1:41.80  1:39.80 
Heidi Malinen  2003  03A352  RiUS    25m  1:38.55  1:38.55 
Siiri Ruponen  2005  05A287  RiUS    25m  1:38.10  1:38.10 
Marikki Vuorisalo  2005  05B081  NumKis    25m  1:38.34  1:38.34 
Emma-Lotta Ahola  2005  05A527  JUK    25m  1:39.19  1:39.19 
Noora Glasin  2006  06A441  SiWa    50m  1:41.90  1:39.90 
Ella Trebs  2005  05A212  SiWa    25m  1:43.19  1:43.19 

 
Erä 4 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Saga Koho  2005  05A607  AQUILA    50m  1:38.84  1:36.84 
Peppi Särkelä  2004  04A708  SiWa    25m  1:35.50  1:35.50 
Vilma Lipponen  2003  03B076  SiWa    25m  1:34.04  1:34.04 
Ada Oila  2005  05A135  Vanders    25m  1:32.28  1:32.28 
Susanna Kuisma  2003  03A414  HyUS    50m  1:35.27  1:33.27 
Sini Kaivola  2005  05A061  HyUS    25m  1:35.35  1:35.35 
Oona Sarlin  2006  06A111  Vanders    50m  1:37.56  1:35.56 
Helmi Romppanen  2004  04A152  RiUS    50m  1:40.04  1:38.04 

 
Erä 5 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Milja Korhonen  2006  06A588  NU    50m  1:32.95  1:30.95 
Jeanette Ingberg  2006  06A010  Octopus    50m  1:32.29  1:30.29 
Milla Kiviranta  2006  06A135  Vanders    25m  1:29.61  1:29.61 
Saara Seppälä  2005  05A504  NumKis    25m  1:28.83  1:28.83 
Kia Kivelä  2003  03A685  NumKis    25m  1:29.08  1:29.08 
Elina Syvänne  2004  04A343  TuUS    25m  1:29.96  1:29.96 
Emilia Ruusu  2006  06A739  HaUS    25m  1:30.60  1:30.60 
Vilma Saarinen  2004  04A699  Octopus    25m  1:31.34  1:31.34 

 
Erä 6 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Heli Kuisma  2006  06A070  HyUS    25m  1:28.36  1:28.36 
Vilja Saarinen  2005  05A087  RiUS    25m  1:27.57  1:27.57 
Sanni Valtanen  2004  04A527  SiWa    25m  1:27.00  1:27.00 
Verna Haravuori  2004  04A475  JUK    25m  1:26.88  1:26.88 
Niini Saxelin  2003  03A918  TuUS    25m  1:26.98  1:26.98 
Helmi Käkelä  2006  06A002  TuUS    25m  1:27.15  1:27.15 
Miia Äikäs  2003  03A563  RiUS    25m  1:28.03  1:28.03 
Laura Saarela  2006  06A748  NU    25m  1:28.52  1:28.52 

 
Erä 7 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Tatiana Sukhareva  2005  05A131  Vanders    25m  1:26.72  1:26.72 
Iris Erten  2003  03A818  SiWa    25m  1:26.17  1:26.17 
Aino Emilia Hankala  2005  05A553  SiWa    25m  1:25.27  1:25.27 
Milla Strandberg  2005  05A006  Vanders    50m  1:26.84  1:24.84 
Jenni Kurki  2005  05A227  SiWa    25m  1:25.02  1:25.02 
Meea Juntunen  2005  05A451  TuUS    50m  1:27.90  1:25.90 
Emmi Nieminen  2006  06A030  Vanders    25m  1:26.51  1:26.51 
Aino Kuusisto  2006  06A025  NU    50m  1:28.84  1:26.84 

 
Erä 8 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Henni Havén  2004  04A927  SiWa    50m  1:25.34  1:23.34 
Siiri Pekkala  2005  05A211  SiWa    25m  1:23.13  1:23.13 
Alisa Hänninen  2003  03B021  JUK    25m  1:22.60  1:22.60 
Edla Wuori  2003  03A345  NU    25m  1:21.78  1:21.78 
Julie Nikkilä  2003  03A256  Vanders    50m  1:24.07  1:22.07 
Maija Hinkkala  2005  05A091  RiUS    50m  1:24.86  1:22.86 
Anna Lehmusvaara  2005  05A142  SiWa    50m  1:25.33  1:23.33 
Anna-Maria Siivonen  2004  04A563  RiUS    25m  1:24.73  1:24.73 

 
Erä 9 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Iida Savulahti  2004  04A121  RiUS    50m  1:23.42  1:21.42 
Sara Pantsu  2003  03A846  SiWa    25m  1:20.27  1:20.27 
Karla Tiainen  2005  05A246  SiWa    50m  1:21.71  1:19.71 
Salma Mäntynen  2005  05A445  AQUILA    25m  1:19.56  1:19.56 
Essi Ahvenainen  2005  05A073  Vanders    25m  1:19.56  1:19.56 
Aada Taiponen  2004  04A449  RiUS    25m  1:19.83  1:19.83 
Aliina Karvonen  2004  04A587  SiWa    25m  1:20.84  1:20.84 
Iina Rissanen  2005  05A102  Vanders    25m  1:21.49  1:21.49 

 
Erä 10 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Oona Kupari  2004  04A089  Octopus    50m  1:21.05  1:19.05 
Vlada Guljajeva  2004  04A365  HyUS    25m  1:17.94  1:17.94 
Henrietta Löfgren  2003  03A262  SiWa    25m  1:17.60  1:17.60 
Nessa Järvinen  2004  04A159  AQUILA    25m  1:16.87  1:16.87 
Alma Hörkkö  2005  05A331  SiWa    25m  1:17.12  1:17.12 
Elina Ryynänen  2005  05A067  SiWa    25m  1:17.78  1:17.78 
Aino Koskelo  2005  05A053  NU    50m  1:20.88  1:18.88 
Roona Karola  2004  04A099  TuUS    25m  1:19.16  1:19.16 

 
Erä 11 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Lumi Luoma  2005  05A133  UH    50m  1:18.34  1:16.34 
Siiri Koskinen  2002  02A806  TuUS    25m  1:15.64  1:15.64 
Laura Nissi  2004  04A259  SiWa    25m  1:12.73  1:12.73 
Aada Rissanen  2004  04A305  Vanders    25m  1:11.44  1:11.44 
Siiri Välimaa  2002  02A327  TuUS    25m  1:11.83  1:11.83 
Eevi Peltonen  2004  04A564  AQUILA    50m  1:17.52  1:15.52 
Ella Hurtta  2003  03A522  AQUILA    50m  1:18.24  1:16.24 
Emilia Niemi  2005  05A368  Octopus    25m  1:16.67  1:16.67 

 
Erä 12 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Milla Nikkanen  2002  02A124  NU    25m  1:09.91  1:09.91 
Vilma Leppähaara  2005  05A009  NumKis    50m  1:11.47  1:09.47 
Alina Antila  2004  04A829  NU    25m  1:08.23  1:08.23 
Charlotte Ingberg  2002  02A370  Octopus    25m  1:07.31  1:07.31 
Venla Suihkonen  2002  02A026  Octopus    50m  1:09.87  1:07.87 
Vilja Grundström  2003  03B185  Vanders    25m  1:09.28  1:09.28 
Liinu Louhikoski  2004  04A046  Vanders    25m  1:09.55  1:09.55 
Saana Yritys  2003  03A035  UH    25m  1:10.29  1:10.29 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  04 marraskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura  Tulostusaika  16:22 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner