2020-06-06   10:34:45
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 37
Lähtölista 
 
  Kilpailu  LR IKM 2017 alkukilpailut ES2    Tulostuspäivämäärä  05 marraskuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Riihimäki    Tulostusaika  15:03   
  Järjestäjä  RiUS         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  03 marraskuu 2017         
 
 
 
Laji 37, T11,12,13,14,15 100m VU  Loppukilpailut (20) 
Sponsori: Mikropolix Oy 
 
Erä 1 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Anniina Jokiniemi  2006  06A846  HyUS    25m     
Reena Tassberg  2005  05B100  Octopus    25m     
Heli Havantola  2003  03B260  NU    25m     
               
               
               

 
Erä 2 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Lumi Nokso  2005  05A379  AQUILA    25m     
Hilda Kupila  2006  06A704  Vanders    25m     
Milana Fedotova  2005  05A883  RiUS    25m  1:43.39  1:43.39 
Karoliina Jukarainen  2006  06A659  RiUS    25m  1:47.17  1:47.17 
Kaisla-Kerttu Parkkonen  2006  06A855  HyUS    25m     
Sara Hämäläinen  2004  04B195  Octopus    25m     
               

 
Erä 3 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Pinja Hoffren  2006  06A607  SiWa    25m  1:42.77  1:42.77 
Iisa Lavikainen  2006  06A679  HyUS    50m  1:41.06  1:39.06 
Kia Jokinen  2005  05A708  SiWa    25m  1:37.49  1:37.49 
Milma Tammikorpi  2006  06A293  SiWa    25m  1:37.32  1:37.32 
Suvi Keskimäki  2006  06A257  RiUS    25m  1:37.35  1:37.35 
Emma Sevenius  2002  02B046  NU    25m  1:37.84  1:37.84 
Senni Hokkanen  2006  06A513  RiUS    25m  1:39.54  1:39.54 
Riina Jungell  2006  06A808  Octopus    25m  1:42.95  1:42.95 

 
Erä 4 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Elsa Määttä  2006  06A670  HyUS    50m  1:37.78  1:35.78 
Ella Palovaara  2005  05A562  Octopus    25m  1:32.17  1:32.17 
Emmi Silvola  2004  04B147  HyUS    50m  1:33.46  1:31.46 
Amanda Lehtonen  2005  05A097  Octopus    25m  1:30.50  1:30.50 
Veera Mikkonen  2004  04A240  TuUS    25m  1:31.27  1:31.27 
Maija Häkkinen  2006  06A169  Octopus    50m  1:33.69  1:31.69 
Sofia Chadromtseva  2006  06A474  AQUILA    50m  1:34.59  1:32.59 
Krista Viitanen  2005  05A078  RiUS    50m  1:37.84  1:35.84 

 
Erä 5 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Amelie Leijala  2004  04B269  HaUS    25m  1:29.25  1:29.25 
Marikki Vuorisalo  2005  05B081  NumKis    25m  1:27.02  1:27.02 
Emmi Halonen  2006  06A312  Vanders    50m  1:27.95  1:25.95 
Vilmiina Weckman  2004  04A267  RiUS    25m  1:25.13  1:25.13 
Reetta Haara  2004  04A530  SiWa    25m  1:25.59  1:25.59 
Kaarina Leppä  2004  04B220  HaUS    25m  1:26.88  1:26.88 
Hedda-Liina Honkaniemi  2006  06A915  JUK    25m  1:28.80  1:28.80 
Sonja Tiira  2003  03B264  JUK    25m  1:29.89  1:29.89 

 
Erä 6 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sini Taskinen  2005  05B079  Octopus    25m  1:24.13  1:24.13 
Milja Korhonen  2006  06A588  NU    25m  1:23.98  1:23.98 
Emilia Hakala  2005  05B019  SiWa    25m  1:23.41  1:23.41 
Jenna Helminen  2005  05A300  RiUS    25m  1:23.06  1:23.06 
Emma Veide  2005  05A082  RiUS    25m  1:23.16  1:23.16 
Kiira Tulkki  2003  03B102  HaUS    25m  1:23.53  1:23.53 
Emilia Ruusu  2006  06A739  HaUS    25m  1:24.02  1:24.02 
Silja Lehtonen  2004  04A582  SiWa    25m  1:24.75  1:24.75 

 
Erä 7 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Oona Sarlin  2006  06A111  Vanders    25m  1:22.27  1:22.27 
Siiri Ruponen  2005  05A287  RiUS    25m  1:21.85  1:21.85 
Aava Merikanto  2004  04B028  SiWa    25m  1:21.76  1:21.76 
Peppi Särkelä  2004  04A708  SiWa    25m  1:21.14  1:21.14 
Peppi Siurola  2004  04A219  SiWa    50m  1:23.59  1:21.59 
Ada Oila  2005  05A135  Vanders    25m  1:21.83  1:21.83 
Emma-Mikaela Arola  2004  04B063  AQUILA    50m  1:24.22  1:22.22 
Verna Haravuori  2004  04A475  JUK    50m  1:24.85  1:22.85 

 
Erä 8 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sini Kaivola  2005  05A061  HyUS    25m  1:20.07  1:20.07 
Lyydia Leskinen  2005  05A839  NU    25m  1:19.57  1:19.57 
Emma-Lotta Ahola  2005  05A527  JUK    25m  1:19.11  1:19.11 
Sanni Valtanen  2004  04A527  SiWa    50m  1:20.69  1:18.69 
Emmi Nieminen  2006  06A030  Vanders    25m  1:18.76  1:18.76 
Vilma Lipponen  2003  03B076  SiWa    25m  1:19.36  1:19.36 
Helmi Romppanen  2004  04A152  RiUS    25m  1:20.06  1:20.06 
Meri Kultaranta  2004  04A264  RiUS    25m  1:20.82  1:20.82 

 
Erä 9 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Mandi Lindroos  2004  04A871  SiWa    25m  1:18.56  1:18.56 
Saga Koho  2005  05A607  AQUILA    25m  1:17.49  1:17.49 
Ella Vilenius  2004  04A003  Vanders    50m  1:19.43  1:17.43 
Iina Vänttinen  2006  06A210  SiWa    25m  1:17.23  1:17.23 
Heli Kuisma  2006  06A070  HyUS    50m  1:19.27  1:17.27 
Venla Hauska  2004  04A875  JUK    25m  1:17.45  1:17.45 
Iris Erten  2003  03A818  SiWa    50m  1:19.67  1:17.67 
Jeanette Ingberg  2006  06A010  Octopus    25m  1:18.65  1:18.65 

 
Erä 10 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Alisa Hänninen  2003  03B021  JUK    25m  1:16.78  1:16.78 
Heidi Malinen  2003  03A352  RiUS    25m  1:16.58  1:16.58 
Janica Nieminen  2005  05A403  UH    25m  1:16.39  1:16.39 
Roosa Tuomola  2005  05A315  TuUS    25m  1:16.13  1:16.13 
Kia Kivelä  2003  03A685  NumKis    25m  1:16.17  1:16.17 
Helmi Käkelä  2006  06A002  TuUS    25m  1:16.48  1:16.48 
Wunsen Jämsén  2003  03A924  JUK    50m  1:18.74  1:16.74 
Milla Kiviranta  2006  06A135  Vanders    25m  1:16.83  1:16.83 

 
Erä 11 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Miia Äikäs  2003  03A563  RiUS    50m  1:17.62  1:15.62 
Minka Jumppainen  2003  03A847  RiUS    50m  1:17.52  1:15.52 
Aino Kuusisto  2006  06A025  NU    25m  1:14.86  1:14.86 
Henni Havén  2004  04A927  SiWa    50m  1:16.25  1:14.25 
Jasmine Errehani  2004  04A780  SiWa    25m  1:14.34  1:14.34 
Vilja Saarinen  2005  05A087  RiUS    50m  1:17.37  1:15.37 
Jenni Kurki  2005  05A227  SiWa    25m  1:15.54  1:15.54 
Elina Laaksonen  2004  04A362  SiWa    25m  1:15.70  1:15.70 

 
Erä 12 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aino Emilia Hankala  2005  05A553  SiWa    25m  1:13.83  1:13.83 
Saara Sauranen  2002  02B186  TuUS    50m  1:15.48  1:13.48 
Susanna Ryynänen  2006  06A059  SiWa    50m  1:15.20  1:13.20 
Tatiana Sukhareva  2005  05A131  Vanders    50m  1:14.95  1:12.95 
Anna Lehmusvaara  2005  05A142  SiWa    25m  1:13.18  1:13.18 
Ella Pitkäkangas  2003  03A206  Vanders    25m  1:13.22  1:13.22 
Saara Seppälä  2005  05A504  NumKis    25m  1:13.76  1:13.76 
Iina Rissanen  2005  05A102  Vanders    50m  1:16.04  1:14.04 

 
Erä 13 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Liisa Penttinen  2003  03A389  NumKis    25m  1:12.86  1:12.86 
Laura Hautamäki  2002  02B079  SiWa    25m  1:12.17  1:12.17 
Anna-Maria Siivonen  2004  04A563  RiUS    50m  1:13.95  1:11.95 
Roona Karola  2004  04A099  TuUS    50m  1:13.49  1:11.49 
Oona Eriksson  2004  04A619  SiWa    25m  1:11.89  1:11.89 
Milla Strandberg  2005  05A006  Vanders    50m  1:14.04  1:12.04 
Edla Wuori  2003  03A345  NU    50m  1:14.69  1:12.69 
Emilia Myllykoski  2003  03B108  SiWa    25m  1:12.93  1:12.93 

 
Erä 14 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aava Mattila  2003  03A833  SiWa    50m  1:13.10  1:11.10 
Lumi Luoma  2005  05A133  UH    50m  1:12.90  1:10.90 
Siiri Pekkala  2005  05A211  SiWa    25m  1:10.66  1:10.66 
Tiia Kuisma  2003  03A412  HyUS    25m  1:09.78  1:09.78 
Oona Kupari  2004  04A089  Octopus    50m  1:12.52  1:10.52 
Alma Hörkkö  2005  05A331  SiWa    25m  1:10.80  1:10.80 
Essi Loponen  2004  04A768  SiWa    25m  1:11.04  1:11.04 
Aada Taiponen  2004  04A449  RiUS    25m  1:11.41  1:11.41 

 
Erä 15 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Maija Hinkkala  2005  05A091  RiUS    50m  1:11.57  1:09.57 
Essi Ahvenainen  2005  05A073  Vanders    25m  1:09.45  1:09.45 
Meea Juntunen  2005  05A451  TuUS    25m  1:08.92  1:08.92 
Julie Nikkilä  2003  03A256  Vanders    50m  1:10.30  1:08.30 
Iida Herrala  2004  04A283  SiWa    50m  1:10.44  1:08.44 
Roosa Pilsari  2003  03B030  JUK    50m  1:11.18  1:09.18 
Julia Tuura  2004  04A297  RiUS    50m  1:11.54  1:09.54 
Sara Pantsu  2003  03A846  SiWa    50m  1:11.66  1:09.66 

 
Erä 16 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aliina Karvonen  2004  04A587  SiWa    25m  1:08.11  1:08.11 
Iida Savulahti  2004  04A121  RiUS    50m  1:09.79  1:07.79 
Ronja Hellberg  2003  03A420  RiUS    50m  1:09.49  1:07.49 
Emma Loponen  2003  03A519  SiWa    25m  1:07.14  1:07.14 
Aino Koskelo  2005  05A053  NU    50m  1:09.26  1:07.26 
Anniina Ahonen  2005  05A156  HyUS    25m  1:07.62  1:07.62 
Vlada Guljajeva  2004  04A365  HyUS    25m  1:07.90  1:07.90 
Sonja Salmimies  2004  04A209  NU    50m  1:10.20  1:08.20 

 
Erä 17 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Enni Silvennoinen  2003  03A629  RiUS    25m  1:07.06  1:07.06 
Taiga Yritys  2003  03A036  UH    25m  1:06.82  1:06.82 
Aada Rissanen  2004  04A305  Vanders    25m  1:06.12  1:06.12 
Maria Yritys  2002  02A147  UH    25m  1:05.62  1:05.62 
Helmi Lehtonen  2004  04A335  JUK    25m  1:05.83  1:05.83 
Cinja Åvist  2003  03A121  HyUS    25m  1:06.47  1:06.47 
Salma Mäntynen  2005  05A445  AQUILA    25m  1:06.92  1:06.92 
Anna Retva  2003  03A511  TuUS    25m  1:07.11  1:07.11 

 
Erä 18 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aino-Olivia Arola  2002  02A654  AQUILA    50m  1:07.46  1:05.46 
Elina Ryynänen  2005  05A067  SiWa    25m  1:05.40  1:05.40 
Laura Nissi  2004  04A259  SiWa    25m  1:05.38  1:05.38 
Siiri Koskinen  2002  02A806  TuUS    50m  1:07.35  1:05.35 
Ella Hurtta  2003  03A522  AQUILA    50m  1:07.36  1:05.36 
Nessa Järvinen  2004  04A159  AQUILA    50m  1:07.40  1:05.40 
Aida Pasma  2003  03A816  RiUS    50m  1:07.43  1:05.43 
Agneta Kallas  2002  02A988  SiWa    50m  1:07.51  1:05.51 

 
Erä 19 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Nikita Ravalt  2002  02A653  RiUS    50m  1:06.98  1:04.98 
Karla Tiainen  2005  05A246  SiWa    50m  1:06.29  1:04.29 
Alina Antila  2004  04A829  NU    50m  1:05.73  1:03.73 
Milla Nikkanen  2002  02A124  NU    25m  1:03.27  1:03.27 
Juulia Käräjämies  2003  03A037  NumKis    25m  1:03.45  1:03.45 
Ida Lehtovaara  2003  03A411  AQUILA    25m  1:03.75  1:03.75 
Nicole Yisrael  2004  04A207  SiWa    50m  1:06.73  1:04.73 
Ella Haravuori  2002  02A706  JUK    50m  1:07.17  1:05.17 

 
Erä 20 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Vilma Hottinen  2002  02A532  SiWa    50m  1:04.82  1:02.82 
Vilma Leppähaara  2005  05A009  NumKis    50m  1:04.03  1:02.03 
Venla Suihkonen  2002  02A026  Octopus    25m  1:01.00  1:01.00 
Vera Vartiainen  2002  02A772  JUK    50m  1:01.94  59.94 
Meri Lauronen  2002  02A133  AQUILA    50m  1:02.59  1:00.59 
Annukka Pihkamäki  2004  04A161  RiUS    50m  1:03.66  1:01.66 
Emilia Niemi  2005  05A368  Octopus    50m  1:04.53  1:02.53 
Saana Yritys  2003  03A035  UH    25m  1:03.09  1:03.09 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  05 marraskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura  Tulostusaika  15:03 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner