2020-06-06   09:44:14
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 7
Lähtölista 
 
  Kilpailu  LR IKM 2017 alkukilpailut ES2    Tulostuspäivämäärä  04 marraskuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Riihimäki    Tulostusaika  09:16   
  Järjestäjä  RiUS         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  03 marraskuu 2017         
 
 
 
Laji 7, T13,14,15 200m RU  Loppukilpailut (5) 
Sponsori: Mikropolix Oy 
 
Erä 1 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Silja Lehtonen  2004  04A582  SiWa    25m     
Emmi Silvola  2004  04B147  HyUS    25m     
Oona Eriksson  2004  04A619  SiWa    25m     
Sini Aarnivuo  2003  03A755  SiWa    25m     
               
               

 
Erä 2 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Helmi Romppanen  2004  04A152  RiUS    25m  3:56.66  3:56.66 
Mandi Lindroos  2004  04A871  SiWa    50m  3:53.57  3:47.57 
Peppi Siurola  2004  04A219  SiWa    50m  3:36.22  3:30.22 
Meri Kultaranta  2004  04A264  RiUS    50m  3:30.34  3:24.34 
Kia Kivelä  2003  03A685  NumKis    50m  3:30.54  3:24.54 
Reetta Haara  2004  04A530  SiWa    25m  3:37.64  3:37.64 
Pinja Posti  2003  03B101  TuUS    50m  3:56.90  3:50.90 
Vilmiina Weckman  2004  04A267  RiUS    25m     

 
Erä 3 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jasmine Errehani  2004  04A780  SiWa    50m  3:27.15  3:21.15 
Essi Loponen  2004  04A768  SiWa    50m  3:23.26  3:17.26 
Julia Tuura  2004  04A297  RiUS    25m  3:12.33  3:12.33 
Vlada Guljajeva  2004  04A365  HyUS    50m  3:17.12  3:11.12 
Oona Lehtola  2003  03A498  TuUS    50m  3:17.17  3:11.17 
Aino Paju  2003  03A053  Vanders    50m  3:20.11  3:14.11 
Vilma Lipponen  2003  03B076  SiWa    25m  3:17.34  3:17.34 
Vilma Saarinen  2004  04A699  Octopus    50m  3:27.64  3:21.64 

 
Erä 4 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sara Myller  2003  03B029  TuUS    50m  3:14.32  3:08.32 
Susanna Kuisma  2003  03A414  HyUS    50m  3:12.53  3:06.53 
Nessa Järvinen  2004  04A159  AQUILA    25m  3:01.78  3:01.78 
Aida Pasma  2003  03A816  RiUS    50m  3:07.35  3:01.35 
Aada Taiponen  2004  04A449  RiUS    50m  3:07.69  3:01.69 
Nicole Yisrael  2004  04A207  SiWa    25m  3:02.26  3:02.26 
Enni Silvennoinen  2003  03A629  RiUS    25m  3:08.30  3:08.30 
Anna Retva  2003  03A511  TuUS    50m  3:16.29  3:10.29 

 
Erä 5 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Laura Nissi  2004  04A259  SiWa    50m  3:06.45  3:00.45 
Tuisku Grundström  2002  02A014  Vanders    25m  2:56.52  2:56.52 
Vilja Grundström  2003  03B185  Vanders    50m  2:59.77  2:53.77 
Juulia Käräjämies  2003  03A037  NumKis    50m  2:52.88  2:46.88 
Vilma Hottinen  2002  02A532  SiWa    25m  2:49.40  2:49.40 
Aino Kontiainen  2002  02A770  UH    25m  2:56.21  2:56.21 
Iida Herrala  2004  04A283  SiWa    50m  3:05.29  2:59.29 
Sonja Salmimies  2004  04A209  NU    50m  3:07.28  3:01.28 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  04 marraskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura  Tulostusaika  09:16 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner