2020-06-06   23:19:05
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 8
Lähtölista 
 
  Kilpailu  LR IKM 2017 alkukilpailut ES2    Tulostuspäivämäärä  04 marraskuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Riihimäki    Tulostusaika  09:16   
  Järjestäjä  RiUS         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  03 marraskuu 2017         
 
 
 
Laji 8, P11,12,13-16 50m VU  Loppukilpailut (13) 
Sponsori: Mikropolix Oy 
 
Erä 1 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Joonatan Paalanen  2006  06A276  RiUS    50m  47.83  46.83 
Ishan Malu  2004  04A379  Vanders    25m  44.11  44.11 
Elmo Taipale  2005  05A618  AQUILA    25m  43.08  43.08 
Jonne Mustalahti  2005  05A560  RiUS    50m  43.68  42.68 
Nikolas Ruotsalo  2006  06A802  Octopus    25m  43.00  43.00 
Kasperi Hauta-Aho  2006  06A334  Octopus    50m  44.99  43.99 
Arttu Pajamo  2005  05A423  SiWa    50m  45.87  44.87 
               

 
Erä 2 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Juuso Kuusala  2006  06A399  SiWa    50m  42.58  41.58 
Eemeli Sipari  2006  06A208  AQUILA    50m  41.98  40.98 
Chris Veide  2003  03A561  RiUS    25m  40.09  40.09 
Aki Eetu Petteri Raitala  2004  04A868  RiUS    50m  40.96  39.96 
Leevi Johansson  2006  06A254  RiUS    50m  41.01  40.01 
Andreas Kinnunen  2006  06A876  HyUS    25m  40.45  40.45 
Anton Helén  2006  06A270  RiUS    25m  41.55  41.55 
Elias Tuukkanen  2006  06A555  RiUS    50m  43.16  42.16 

 
Erä 3 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Juho Mantila  2005  05A295  RiUS    25m  39.40  39.40 
Daniel Guzhov  2006  06A605  Vanders    50m  39.91  38.91 
Milo Lauronen  2004  04A783  Vanders    50m  39.55  38.55 
Ville Nieminen  2004  04B274  UH    50m  39.35  38.35 
Juuso Heikkola  2006  06A339  AQUILA    50m  39.37  38.37 
Matti Penttinen  2006  06A005  NumKis    50m  39.83  38.83 
Kasperi Miettinen  2006  06A449  HyUS    25m  39.32  39.32 
Jasu Caspar Haapaniemi  2006  06A000  TuUS    25m  39.42  39.42 

 
Erä 4 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Vinski Saarikallio  2004  04A863  RiUS    50m  38.98  37.98 
Jesse Virkkala  2004  04A566  RiUS    50m  38.68  37.68 
Joona Jakoaho  2006  06A583  HyUS    25m  37.43  37.43 
Timo Parviainen  2004  04A991  SiWa    50m  37.89  36.89 
Johannes Kauppinen  2005  05A992  HaUS    25m  37.34  37.34 
Miko Mikkola  2004  04A472  SiWa    50m  38.55  37.55 
Heikki Ianes  2005  05A138  SiWa    25m  37.89  37.89 
Aleksander Sibirtsev  2005  05A949  Vanders    25m  38.27  38.27 

 
Erä 5 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aapo Ahlroos  2004  04A285  Vanders    50m  37.38  36.38 
Niko Nokikuru  2005  05A305  RiUS    25m  36.22  36.22 
Eemi Niininen  2004  04B126  UH    50m  37.18  36.18 
Aapo Rasinmäki  2003  03A916  RiUS    25m  36.15  36.15 
Rasmus Lempinen  2005  05A077  RiUS    50m  37.18  36.18 
Aaro Imppola  2006  06A298  UH    25m  36.19  36.19 
Vladislav Shavyrin  2005  05A606  AQUILA    25m  36.36  36.36 
Lauri Virtanen  2005  05B089  HyUS    25m  36.49  36.49 

 
Erä 6 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Topias Muhonen  2006  06A217  Octopus    50m  36.28  35.28 
Miikka Visto  2004  04A569  RiUS    25m  34.95  34.95 
Aleksi Alanko  2003  03A301  RiUS    25m  34.76  34.76 
Nico Kulju  2006  06A083  SiWa    25m  34.63  34.63 
Toni Muurman  2005  05A990  HaUS    25m  34.66  34.66 
Joel Lipponen  2004  04B103  UH    50m  35.89  34.89 
Aleksi Määttä  2005  05A505  AQUILA    50m  36.28  35.28 
Valtteri Niemimuukko  2005  05A561  RiUS    50m  37.14  36.14 

 
Erä 7 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Manu Rosendahl  2003  03A828  RiUS    25m  34.38  34.38 
Sampo Nord  2005  05A071  Vanders    25m  34.04  34.04 
Topias Ojanen  2002  02A862  RiUS    25m  33.63  33.63 
Eero Asikainen  2004  04A878  TuUS    25m  33.51  33.51 
Samuel Rooke  2004  04B159  UH    50m  34.60  33.60 
Valtteri Muranen  2005  05A496  AQUILA    25m  33.79  33.79 
Antti Komu  2003  03B197  SiWa    50m  35.18  34.18 
Georgi Biatetc  2005  05A481  AQUILA    50m  35.48  34.48 

 
Erä 8 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Joona Saarnio  2004  04A671  JUK    50m  34.47  33.47 
Aaron Pirinen  2005  05A567  JUK    25m  32.50  32.50 
Lauri Cederberg  2003  03B146  JUK    25m  32.17  32.17 
Nico Peltonen  2005  05A046  HyUS    50m  33.11  32.11 
Rony Kulju  2004  04A262  SiWa    25m  32.14  32.14 
Tuomas Vihavainen  2003  03B082  SiWa    50m  33.22  32.22 
Juho Herva  2005  05B044  HyUS    50m  33.84  32.84 
Urho Käkelä  2005  05A042  TuUS    25m  33.50  33.50 

 
Erä 9 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jimi Kojo  2005  05A032  AQUILA    25m  31.93  31.93 
Antti Pesonen  2003  03B263  JUK    50m  32.86  31.86 
Oscar Taht  2003  03A143  SiWa    25m  31.80  31.80 
Aleksandr Logvin  2006  06A001  Vanders    25m  31.68  31.68 
Niko Akkanen  2003  03A813  RiUS    25m  31.77  31.77 
Aapo Tuhkanen  2005  05A394  TuUS    25m  31.80  31.80 
Kalle Seppä  2003  03A257  RiUS    25m  31.88  31.88 
Olli Paukola  2003  03A817  RiUS    25m  31.96  31.96 

 
Erä 10 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sebastian Stenbacka  2002  02A472  Octopus    50m  32.15  31.15 
Oskari Cederqvist  2004  04A822  UH    25m  31.08  31.08 
Petri Shkolny  2003  03A556  RiUS    25m  30.73  30.73 
Antti Musikka  2005  05A015  Vanders    25m  30.45  30.45 
Leevi Kervinen  2003  03A375  AQUILA    25m  30.48  30.48 
Ukko-Pekka Luomala  2004  04A593  JUK    50m  31.85  30.85 
Juho Marjala  2003  03A275  SiWa    50m  32.13  31.13 
Mio Heinola  2005  05A011  NumKis    50m  32.19  31.19 

 
Erä 11 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Kasimir Riihelä  2002  02A316  RiUS    25m  29.55  29.55 
Joonas Cranston  2003  03B233  NumKis    50m  30.35  29.35 
Konsta Pekkala  2003  03A959  SiWa    25m  29.07  29.07 
Lasse Saarinen  2002  02A884  Octopus    25m  28.96  28.96 
Aleksanteri Nord  2002  02A814  Vanders    50m  30.05  29.05 
Miro Merinen  2003  03A695  SiWa    25m  29.09  29.09 
Viljami Töhönen  2002  02A280  RiUS    25m  29.53  29.53 
Akseli Korhonen  2001  01B359  HaUS    50m  31.27  30.27 

 
Erä 12 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Oliver Juursoo  2001  01B213  RiUS    25m  28.59  28.59 
Aarne Myllynen  2002  02A328  JUK    25m  28.17  28.17 
Markus Nuorinko  2003  03A396  NumKis    25m  27.79  27.79 
Henri Heikkilä  2003  03A172  AQUILA    25m  27.46  27.46 
Herkko Lajas  2001  01B001  RiUS    50m  28.73  27.73 
Oskar Turunen  2003  03A822  RiUS    50m  28.92  27.92 
Miro Moisio  2002  02B001  TuUS    25m  28.49  28.49 
Ville Savulahti  2003  03A086  RiUS    25m  28.75  28.75 

 
Erä 13 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Elias Saarinen  2002  02A084  RiUS    50m  27.66  26.66 
Eetu Einto  2001  01A927  Vanders    25m  26.19  26.19 
Aleksi Seger  2001  01A401  Octopus    25m  25.55  25.55 
Kalle Mäkinen  2002  02A088  Vanders    50m  25.69  24.69 
Onni-Kalle Luomala  2002  02A758  JUK    50m  26.39  25.39 
Pauli Rantamäki  2003  03A269  Octopus    50m  27.18  26.18 
Atte Alila  2001  01B157  AQUILA    50m  27.43  26.43 
Ali Gardberg  2001  01B128  SiWa    50m  28.36  27.36 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  04 marraskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura  Tulostusaika  09:16 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner