2020-06-06   10:38:47
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

18_S
Laji 18, T10,11,12-15 50m PU 
Sponsori: Mikropolix Oy 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
10 v 
60  Mäkinen Anita  2007  NumKis  07A113  25 m  40.51  40.51   
62  Oksa Sofia  2007  NumKis  07A269  25 m  43.03  43.03   
112  Ploompuu Kätlin  2007  RiUS  07A371  25 m  50.18  50.18   
102  Nokikuru Aino  2007  RiUS  07A268  25 m       
130  Tuominen Saaga  2007  RiUS  07A096  25 m       
11 v 
413  Kuusisto Aino  2006  NU  06A025  50 m  37.79  36.79   
425  Lenkkeri Elli  2006  UH  06A782  25 m  38.67  38.67   
256  Käkelä Helmi  2006  TuUS  06A002  50 m  39.93  38.93   
10  Kuisma Heli  2006  HyUS  06A070  50 m  43.04  42.04   
331  Kiviranta Milla  2006  Vanders  06A135  50 m  43.29  42.29   
165  Glasin Noora  2006  SiWa  06A441  50 m  43.62  42.62   
356  Sarlin Oona  2006  Vanders  06A111  25 m  42.83  42.83   
411  Korhonen Milja  2006  NU  06A588  25 m  44.71  44.71   
386  Chadromtseva Sofia  2006  AQUILA  06A474  25 m  46.13  46.13   
10  18  Määttä Elsa  2006  HyUS  06A670  25 m  47.09  47.09   
11  89  Keskimäki Suvi  2006  RiUS  06A257  25 m  48.20  48.20   
12  13  Lavikainen Iisa  2006  HyUS  06A679  50 m  53.09  52.09   
13  282  Ruusu Emilia  2006  HaUS  06A739  25 m       
12 - 15 v 
340  Louhikoski Lilli  2002  Vanders  02A021  50 m  30.94  29.94   
50  Vartiainen Vera  2002  JUK  02A772  25 m  30.90  30.90   
111  Pihkamäki Annukka  2004  RiUS  04A161  50 m  32.08  31.08   
38  Lehtonen Helmi  2004  JUK  04A335  50 m  32.19  31.19   
351  Paju Aino  2003  Vanders  03A053  50 m  32.84  31.84   
221  Sjölund Emilia  2002  SiWa  02A760  50 m  32.89  31.89   
255  Koskinen Siiri  2002  TuUS  02A806  50 m  32.89  31.89   
198  Loponen Emma  2003  SiWa  03A519  50 m  33.13  32.13   
227  Tiainen Karla  2005  SiWa  05A246  50 m  33.50  32.50   
10  382  Arola Aino-olivia  2002  AQUILA  02A654  50 m  33.56  32.56   
11  394  Korhonen Tiiu  2003  AQUILA  03A878  25 m  32.59  32.59   
12  180  Kallas Agneta  2002  SiWa  02A988  50 m  33.87  32.87   
13  31  Haravuori Ella  2002  JUK  02A706  25 m  33.17  33.17   
14  82  Hinkkala Maija  2005  RiUS  05A091  25 m  33.18  33.18   
15  129  Taiponen Aada  2004  RiUS  04A449  25 m  33.49  33.49   
16  237  Yisrael Nicole  2004  SiWa  04A207  50 m  34.81  33.81   
17  12  Kuisma Tiia  2003  HyUS  03A412  25 m  34.52  34.52   
18  401  Peltonen Eevi  2004  AQUILA  04A564  25 m  34.52  34.52   
19  115  Ravalt Nikita  2002  RiUS  02A653  25 m  34.53  34.53   
20  44  Pilsari Roosa  2003  JUK  03B030  50 m  36.32  35.32   
21  402  Rokka Tinka  2003  AQUILA  03A363  50 m  36.36  35.36   
22  177  Hörkkö Alma  2005  SiWa  05A331  50 m  36.56  35.56   
23  172  Havén Henni  2004  SiWa  04A927  25 m  35.98  35.98   
24  160  Aarnivuo Sini  2003  SiWa  03A755  25 m  36.19  36.19   
25  264  Niskanen Beata  2004  TuUS  04A091  25 m  36.37  36.37   
26  122  Saarinen Vilja  2005  RiUS  05A087  25 m  37.05  37.05   
27  37  Jämsén Wunsen  2003  JUK  03A924  25 m  37.49  37.49   
28  33  Hauska Venla  2004  JUK  04A875  25 m  37.72  37.72   
29  360  Sukhareva Tatiana  2005  Vanders  05A131  25 m  38.48  38.48   
30  428  Nieminen Janica  2005  UH  05A403  25 m  39.48  39.48   
31  86  Jumppainen Minka  2003  RiUS  03A847  25 m  39.91  39.91   
32  117  Romppanen Helmi  2004  RiUS  04A152  25 m  40.34  40.34   
33  171  Hautamäki Laura  2002  SiWa  02B079  50 m  43.17  42.17   
34  139  Veide Emma  2005  RiUS  05A082  25 m  43.13  43.13   
35  224  Särkelä Peppi  2004  SiWa  04A708  25 m  43.13  43.13   
36  96  Malinen Heidi  2003  RiUS  03A352  25 m  43.32  43.32   
37  204  Merikanto Aava  2004  SiWa  04B028  25 m  43.32  43.32   
38  284  Tulkki Kiira  2003  HaUS  03B102  50 m  44.36  43.36   
39  69  Vuorisalo Marikki  2005  NumKis  05B081  25 m  43.43  43.43   
40  196  Lindroos Mandi  2004  SiWa  04A871  25 m  43.96  43.96   
41  234  Valtanen Sanni  2004  SiWa  04A527  50 m  45.78  44.78   
42  140  Viitanen Krista  2005  RiUS  05A078  25 m  44.94  44.94   
43  434  Wallenius Wilma  2005  UH  05A795  25 m  44.95  44.95   
44  349  Oila Ada  2005  Vanders  05A135  25 m  45.86  45.86   
45  166  Haara Reetta  2004  SiWa  04A530  50 m  47.73  46.73   
46  191  Laaksonen Elina  2004  SiWa  04A362  25 m  47.60  47.60   
47  297  Lehtonen Amanda  2005  Octopus  05A097  25 m  47.70  47.70   
48  208  Mäntykoski Fineas  2002  SiWa  02B289  25 m  48.71  48.71   
49  392  Koho Saga  2005  AQUILA  05A607  25 m  48.71  48.71   
50  303  Palovaara Ella  2005  Octopus  05A562  25 m       
51  409  Havantola Heli  2003  NU  03B260  25 m       
52  420  Sevenius Emma  2002  NU  02B046  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  03 marraskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura  Tulostusaika  11:59 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner