2020-06-06   10:58:11
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

22_S
Laji 22, T10,13,14,15 200m VU 
Sponsori: Mikropolix Oy 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
10 v 
384  Auranen Iisa-erika  2007  AQUILA  07A404  25 m  3:14.79  3:14.79   
112  Ploompuu Kätlin  2007  RiUS  07A371  25 m  3:42.61  3:42.61   
259  Lehtonen Hilla  2007  TuUS  07A482  25 m       
13 v 
111  Pihkamäki Annukka  2004  RiUS  04A161  50 m  2:18.07  2:14.07   
407  Antila Alina  2004  NU  04A829  50 m  2:25.81  2:21.81   
237  Yisrael Nicole  2004  SiWa  04A207  50 m  2:27.00  2:23.00   
174  Herrala Iida  2004  SiWa  04A283  50 m  2:29.34  2:25.34   
390  Järvinen Nessa  2004  AQUILA  04A159  25 m  2:25.82  2:25.82   
353  Rissanen Aada  2004  Vanders  04A305  50 m  2:32.04  2:28.04   
133  Tuura Julia  2004  RiUS  04A297  50 m  2:33.61  2:29.61   
182  Karvonen Aliina  2004  SiWa  04A587  50 m  2:36.56  2:32.56   
254  Karola Roona  2004  TuUS  04A099  25 m  2:36.41  2:36.41   
10  264  Niskanen Beata  2004  TuUS  04A091  25 m  2:37.95  2:37.95   
11  161  Eriksson Oona  2004  SiWa  04A619  25 m  2:38.07  2:38.07   
12  123  Savulahti Iida  2004  RiUS  04A121  50 m  2:42.09  2:38.09   
13  199  Loponen Essi  2004  SiWa  04A768  25 m  2:39.00  2:39.00   
14  162  Errehani Jasmine  2004  SiWa  04A780  25 m  2:46.15  2:46.15   
15  191  Laaksonen Elina  2004  SiWa  04A362  25 m  2:46.25  2:46.25   
16  234  Valtanen Sanni  2004  SiWa  04A527  25 m  2:46.55  2:46.55   
17  224  Särkelä Peppi  2004  SiWa  04A708  25 m  2:50.76  2:50.76   
18  306  Rautell Vilja  2004  Octopus  04A729  50 m  2:57.94  2:53.94   
19  196  Lindroos Mandi  2004  SiWa  04A871  25 m  2:56.43  2:56.43   
20  204  Merikanto Aava  2004  SiWa  04B028  25 m  2:57.35  2:57.35   
21  280  Leppä Kaarina  2004  HaUS  04B220  25 m  3:00.00  3:00.00   
22  91  Kultaranta Meri  2004  RiUS  04A264  25 m  3:00.17  3:00.17   
23  383  Arola Emma-mikaela  2004  AQUILA  04B063  50 m  3:05.06  3:01.06   
24  137  Weckman Vilmiina  2004  RiUS  04A267  25 m  3:08.44  3:08.44   
25  195  Lehtonen Silja  2004  SiWa  04A582  25 m  3:19.72  3:19.72   
26  23  Silvola Emmi  2004  HyUS  04B147  25 m       
14 v 
436  Yritys Saana  2003  UH  03A035  25 m  2:14.86  2:14.86   
58  Käräjämies Juulia  2003  NumKis  03A037  25 m  2:15.62  2:15.62   
396  Lehtovaara Ida  2003  AQUILA  03A411  50 m  2:23.67  2:19.67   
437  Yritys Taiga  2003  UH  03A036  25 m  2:23.09  2:23.09   
80  Hellberg Ronja  2003  RiUS  03A420  25 m  2:23.90  2:23.90   
26  Åvist Cinja  2003  HyUS  03A121  50 m  2:27.95  2:23.95   
128  Silvennoinen Enni  2003  RiUS  03A629  50 m  2:36.81  2:32.81   
198  Loponen Emma  2003  SiWa  03A519  50 m  2:36.82  2:32.82   
202  Mattila Aava  2003  SiWa  03A833  25 m  2:33.06  2:33.06   
10  212  Pantsu Sara  2003  SiWa  03A846  25 m  2:35.54  2:35.54   
11  394  Korhonen Tiiu  2003  AQUILA  03A878  25 m  2:35.96  2:35.96   
12  207  Myllykoski Emilia  2003  SiWa  03B108  25 m  2:37.81  2:37.81   
13  143  Äikäs Miia  2003  RiUS  03A563  25 m  2:39.60  2:39.60   
14  64  Penttinen Liisa  2003  NumKis  03A389  50 m  2:46.37  2:42.37   
15  163  Erten Iris  2003  SiWa  03A818  50 m  2:51.09  2:47.09   
16  352  Pitkäkangas Ella  2003  Vanders  03A206  50 m  2:51.30  2:47.30   
17  57  Kivelä Kia  2003  NumKis  03A685  25 m  2:47.33  2:47.33   
18  402  Rokka Tinka  2003  AQUILA  03A363  25 m  2:47.66  2:47.66   
19  160  Aarnivuo Sini  2003  SiWa  03A755  25 m  2:52.23  2:52.23   
20  270  Saxelin Niini  2003  TuUS  03A918  25 m  2:58.06  2:58.06   
21  197  Lipponen Vilma  2003  SiWa  03B076  25 m  3:00.96  3:00.96   
22  284  Tulkki Kiira  2003  HaUS  03B102  50 m  3:07.65  3:03.65   
15 v 
66  Salminen Venla  2002  NumKis  02A046  50 m  2:18.22  2:14.22   
395  Lauronen Meri  2002  AQUILA  02A133  50 m  2:20.40  2:16.40   
180  Kallas Agneta  2002  SiWa  02A988  25 m  2:20.23  2:20.23   
221  Sjölund Emilia  2002  SiWa  02A760  25 m  2:21.54  2:21.54   
324  Grundström Tuisku  2002  Vanders  02A014  50 m  2:27.72  2:23.72   
31  Haravuori Ella  2002  JUK  02A706  25 m  2:24.77  2:24.77   
115  Ravalt Nikita  2002  RiUS  02A653  25 m  2:27.37  2:27.37   
435  Yritys Maria  2002  UH  02A147  25 m  2:29.76  2:29.76   
171  Hautamäki Laura  2002  SiWa  02B079  25 m  2:33.95  2:33.95   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  03 marraskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura  Tulostusaika  11:59 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner