2020-06-06   10:21:36
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

31_S
Laji 31, P11,12,13-16 50m SU 
Sponsori: Mikropolix Oy 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
11 v 
423  Imppola Aaro  2006  UH  06A298  25 m  41.54  41.54   
Halttunen Ahti  2006  HyUS  06A447  50 m  44.05  43.05   
Jakoaho Joona  2006  HyUS  06A583  50 m  47.53  46.53   
251  Haapaniemi Jasu Caspar  2006  TuUS  06A000  25 m  46.57  46.57   
326  Guzhov Daniel  2006  Vanders  06A605  50 m  49.64  48.64   
17  Miettinen Kasperi  2006  HyUS  06A449  50 m  51.29  50.29   
132  Tuukkanen Elias  2006  RiUS  06A555  50 m  52.50  51.50   
79  Helén Anton  2006  RiUS  06A270  25 m  51.58  51.58   
190  Kuusala Juuso  2006  SiWa  06A399  25 m  51.78  51.78   
10  442  Tarkiainen Eero  2006  UH  06A553  25 m  53.76  53.76  JÄL 
11  105  Paalanen Joonatan  2006  RiUS  06A276  25 m  58.97  58.97   
12  84  Johansson Leevi  2006  RiUS  06A254  50 m  1:00.88  59.88   
13  Kinnunen Andreas  2006  HyUS  06A876  25 m       
14  307  Ruotsalo Nikolas  2006  Octopus  06A802  25 m       
12 v 
55  Heinola Mio  2005  NumKis  05A011  50 m  38.55  37.55   
45  Pirinen Aaron  2005  JUK  05A567  25 m  37.61  37.61   
272  Tuhkanen Aapo  2005  TuUS  05A394  25 m  38.89  38.89   
Herva Juho  2005  HyUS  05B044  25 m  41.84  41.84   
281  Muurman Toni  2005  HaUS  05A990  25 m  42.84  42.84   
257  Käkelä Urho  2005  TuUS  05A042  25 m  43.88  43.88   
397  Muranen Valtteri  2005  AQUILA  05A496  50 m  45.35  44.35   
277  Kauppinen Johannes  2005  HaUS  05A992  25 m  45.52  45.52   
103  Nokikuru Niko  2005  RiUS  05A305  25 m  45.88  45.88   
10  93  Lempinen Rasmus  2005  RiUS  05A077  25 m  47.64  47.64   
11  97  Mantila Juho  2005  RiUS  05A295  25 m  48.84  48.84   
12  98  Mustalahti Jonne  2005  RiUS  05A560  25 m  50.40  50.40   
13 - 16 v 
343  Mäkinen Kalle  2002  Vanders  02A088  25 m  27.84  27.84   
322  Einto Eetu  2001  Vanders  01A927  25 m  30.16  30.16   
357  Seksenov Danil  2004  Vanders  04A126  25 m  30.95  30.95   
168  Hakkarainen Aki  2003  SiWa  03A251  25 m  31.95  31.95   
54  Cranston Joonas  2003  NumKis  03B233  25 m  32.22  32.22   
260  Läärä Urho  2002  TuUS  02A960  25 m  32.80  32.80   
410  Katajisto Ville-veikko  2002  NU  02A868  50 m  34.72  33.72   
214  Pekkala Konsta  2003  SiWa  03A959  25 m  34.47  34.47   
422  Cederqvist Oskari  2004  UH  04A822  25 m  34.83  34.83   
10  92  Lajas Herkko  2001  RiUS  01B001  25 m  35.09  35.09   
11  219  Salminen Veeti  2004  SiWa  04A481  25 m  35.94  35.94   
12  336  Lintusalo Jesse  2004  Vanders  04A272  25 m  36.80  36.80   
13  126  Shkolny Petri  2003  RiUS  03A556  25 m  39.47  39.47   
14  90  Kuivalainen Joonatan  2003  RiUS  03A620  25 m  39.55  39.55   
15  75  Akkanen Niko  2003  RiUS  03A813  50 m  40.70  39.70   
16  250  Asikainen Eero  2004  TuUS  04A878  25 m  39.95  39.95   
17  432  Rooke Samuel  2004  UH  04B159  50 m  41.11  40.11   
18  426  Lipponen Joel  2004  UH  04B103  25 m  41.36  41.36   
19  135  Valkeavuori Jeremy  2004  RiUS  04A261  25 m  42.33  42.33   
20  206  Mikkola Miko  2004  SiWa  04A472  25 m  42.40  42.40   
21  341  Malu Ishan  2004  Vanders  04A379  25 m  42.97  42.97   
22  429  Nieminen Ville  2004  UH  04B274  25 m  44.59  44.59   
23  213  Parviainen Timo  2004  SiWa  04A991  50 m  45.93  44.93   
24  142  Visto Miikka  2004  RiUS  04A569  25 m  46.00  46.00   
25  320  Ahlroos Aapo  2004  Vanders  04A285  25 m  47.19  47.19   
26  136  Vallius Jan-aleks  2004  RiUS  04A356  25 m  48.42  48.42   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  03 marraskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura  Tulostusaika  11:59 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner