2020-06-06   21:53:04
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

9_S
Laji 9, T11,12,13,14,15 100m PU 
Sponsori: Mikropolix Oy 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
11 v 
413  Kuusisto Aino  2006  NU  06A025  50 m  1:28.80  1:26.80   
291  Ingberg Jeanette  2006  Octopus  06A010  25 m  1:36.56  1:36.56   
256  Käkelä Helmi  2006  TuUS  06A002  25 m  1:36.60  1:36.60   
218  Ryynänen Susanna  2006  SiWa  06A059  25 m  1:36.81  1:36.81   
425  Lenkkeri Elli  2006  UH  06A782  25 m  1:38.34  1:38.34   
236  Vänttinen Iina  2006  SiWa  06A210  25 m  1:40.97  1:40.97   
386  Chadromtseva Sofia  2006  AQUILA  06A474  25 m  1:56.69  1:56.69   
18  Määttä Elsa  2006  HyUS  06A670  25 m       
331  Kiviranta Milla  2006  Vanders  06A135  25 m       
12 v 
227  Tiainen Karla  2005  SiWa  05A246  50 m  1:15.66  1:13.66   
59  Leppähaara Vilma  2005  NumKis  05A009  50 m  1:17.32  1:15.32   
412  Koskelo Aino  2005  NU  05A053  50 m  1:20.34  1:18.34   
398  Mäntynen Salma  2005  AQUILA  05A445  50 m  1:22.20  1:20.20   
194  Lehmusvaara Anna  2005  SiWa  05A142  50 m  1:23.63  1:21.63   
Ahonen Anniina  2005  HyUS  05A156  50 m  1:24.91  1:22.91   
82  Hinkkala Maija  2005  RiUS  05A091  50 m  1:25.54  1:23.54   
177  Hörkkö Alma  2005  SiWa  05A331  50 m  1:26.66  1:24.66   
67  Seppälä Saara  2005  NumKis  05A504  25 m  1:33.22  1:33.22   
10  321  Ahvenainen Essi  2005  Vanders  05A073  50 m  1:35.60  1:33.60   
11  434  Wallenius Wilma  2005  UH  05A795  25 m  1:39.39  1:39.39   
12  140  Viitanen Krista  2005  RiUS  05A078  25 m  1:52.90  1:52.90   
13 v 
111  Pihkamäki Annukka  2004  RiUS  04A161  50 m  1:10.54  1:08.54   
339  Louhikoski Liinu  2004  Vanders  04A046  50 m  1:11.32  1:09.32   
353  Rissanen Aada  2004  Vanders  04A305  50 m  1:15.31  1:13.31   
401  Peltonen Eevi  2004  AQUILA  04A564  50 m  1:16.90  1:14.90   
390  Järvinen Nessa  2004  AQUILA  04A159  50 m  1:18.91  1:16.91   
38  Lehtonen Helmi  2004  JUK  04A335  50 m  1:19.79  1:17.79   
264  Niskanen Beata  2004  TuUS  04A091  25 m  1:22.08  1:22.08   
182  Karvonen Aliina  2004  SiWa  04A587  25 m  1:23.44  1:23.44   
127  Siivonen Anna-maria  2004  RiUS  04A563  25 m  1:27.01  1:27.01   
14 v 
351  Paju Aino  2003  Vanders  03A053  50 m  1:14.43  1:12.43   
394  Korhonen Tiiu  2003  AQUILA  03A878  25 m  1:15.27  1:15.27   
389  Hurtta Ella  2003  AQUILA  03A522  25 m  1:17.06  1:17.06   
198  Loponen Emma  2003  SiWa  03A519  25 m  1:19.09  1:19.09   
263  Myller Sara  2003  TuUS  03B029  50 m  1:25.23  1:23.23   
402  Rokka Tinka  2003  AQUILA  03A363  25 m  1:24.13  1:24.13   
12  Kuisma Tiia  2003  HyUS  03A412  25 m  1:24.95  1:24.95   
44  Pilsari Roosa  2003  JUK  03B030  25 m  1:25.79  1:25.79   
345  Nikkilä Julie  2003  Vanders  03A256  50 m  1:29.73  1:27.73   
15 v 
340  Louhikoski Lilli  2002  Vanders  02A021  25 m  1:06.80  1:06.80   
290  Ingberg Charlotte  2002  Octopus  02A370  50 m  1:09.06  1:07.06   
314  Suihkonen Venla  2002  Octopus  02A026  50 m  1:10.21  1:08.21   
50  Vartiainen Vera  2002  JUK  02A772  50 m  1:10.90  1:08.90   
221  Sjölund Emilia  2002  SiWa  02A760  25 m  1:11.99  1:11.99   
180  Kallas Agneta  2002  SiWa  02A988  25 m  1:13.77  1:13.77   
66  Salminen Venla  2002  NumKis  02A046  50 m  1:16.08  1:14.08   
382  Arola Aino-olivia  2002  AQUILA  02A654  50 m  1:16.53  1:14.53   
115  Ravalt Nikita  2002  RiUS  02A653  25 m  1:17.46  1:17.46   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  03 marraskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura  Tulostusaika  11:59 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner