2018-10-22   01:45:10
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantai-ilta

1_S
Laji 1, T11,12,13,14,15 100m RU 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
893  Pulkkinen Jenna  2004  KoU  04A155  50 m  1:15.53  1:12.53   
1243  Pollari Ina  2002  UiTa  02A035  50 m  1:15.63  1:12.63   
1103  Kinnunen Kanerva  2004  UKK  04A027  50 m  1:16.85  1:13.85   
1292  Von Dickoff Emma  2002  UiTa  02A117  50 m  1:17.76  1:14.76   
1131  Ala-Karvia Siiri  2004  UiTa  04A363  50 m  1:17.83  1:14.83   
1194  Lahtinen Enni  2002  UiTa  02A363  50 m  1:18.30  1:15.30   
925  Kallinen Sohvi  2004  LaUS  04A222  25 m  1:15.81  1:15.81   
1128  Yli-Äyhö Meeri  2004  UKK  04A166  50 m  1:19.05  1:16.05   
989  Nieminen Sofia  2002  HäUS  02A478  25 m  1:18.84  1:18.84   
10  1212  Manninen Emmi  2004  UiTa  04A011  25 m  1:20.58  1:20.58   
11  1216  Mäkinen Jessica  2004  UiTa  04A198  50 m  1:23.97  1:20.97   
12  1025  Liimatta Jessika  2004  TaTU  04A169  50 m  1:24.16  1:21.16   
13  996  Riikonen Hanni  2002  HäUS  02A632  50 m  1:24.33  1:21.33   
14  1144  Ekman Frida  2004  UiTa  04A550  25 m  1:21.36  1:21.36   
15  1075  Rantala Salla  2004  Pyry  04A102  50 m  1:24.75  1:21.75   
16  887  Lassila Liisa  2003  KoU  03A641  25 m  1:21.76  1:21.76   
17  1149  Hakala Aada  2004  UiTa  04A041  25 m  1:21.80  1:21.80   
18  995  Reinonen Siiri  2004  HäUS  04A278  50 m  1:25.54  1:22.54   
19  1121  Ruokanen Anni  2003  UKK  03A488  50 m  1:25.70  1:22.70   
20  1181  Koivula Eveliina  2003  UiTa  03A192  25 m  1:22.84  1:22.84   
21  1083  Wiren Minea  2003  Pyry  03A335  25 m  1:23.20  1:23.20   
22  920  Hokkanen Emilia  2003  LaUS  03A503  25 m  1:23.26  1:23.26   
23  1109  Martinkauppi Sofia  2003  UKK  03A049  50 m  1:26.36  1:23.36   
24  1170  Kaarlenkaski Adeliina  2004  UiTa  04A139  25 m  1:23.36  1:23.36   
25  1101  Hinkka Aino  2005  UKK  05A066  50 m  1:27.63  1:24.63   
26  934  Mustonen Nea  2004  LaUS  04A265  25 m  1:25.22  1:25.22   
27  889  Lonka Matilda  2003  KoU  03A814  50 m  1:28.60  1:25.60   
28  1143  Ekman Ella  2003  UiTa  03A645  25 m  1:26.18  1:26.18   
29  1078  Salmi Sanni  2003  Pyry  03A973  25 m  1:26.23  1:26.23   
30  1061  Korpikoski Moona  2005  Pyry  05A140  50 m  1:29.46  1:26.46   
31  1281  Töyrylä Ida  2004  UiTa  04A450  25 m  1:26.98  1:26.98   
32  1219  Mätäsjärvi Siiri  2004  UiTa  04A412  25 m  1:27.17  1:27.17   
33  1042  Sherstiuk Mariia  2003  TaTU  03B010  50 m  1:30.20  1:27.20   
34  946  Tamminen Tinka  2006  LaUS  06A126  25 m  1:27.26  1:27.26   
35  972  Ahti Peppi-stiina  2003  HäUS  03A921  25 m  1:27.55  1:27.55   
36  999  Salminen Milla  2003  HäUS  03A609  50 m  1:30.88  1:27.88   
37  1082  Tomperi Erica  2004  Pyry  04A895  25 m  1:28.11  1:28.11   
38  1117  Penttilä Hilla  2005  UKK  05A093  50 m  1:31.41  1:28.41   
39  945  Tamminen Tiinu  2006  LaUS  06A122  50 m  1:31.66  1:28.66   
40  1256  Ruotoistenmäki Ranja  2004  UiTa  04A384  25 m  1:28.82  1:28.82   
41  1060  Korin Sini  2003  Pyry  03A617  25 m  1:29.09  1:29.09   
42  1069  Myllykallio Ronja  2003  Pyry  03A501  25 m  1:29.31  1:29.31   
43  1099  Ellonen Sofia  2004  UKK  04A435  50 m  1:32.92  1:29.92   
44  1058  Juvakka Sivi  2005  Pyry  05A609  25 m  1:30.92  1:30.92   
45  1064  Lehmijoki Nelli  2005  Pyry  05A030  25 m  1:31.02  1:31.02   
46  1260  Salli Tara  2005  UiTa  05A810  25 m  1:31.18  1:31.18   
47  1279  Turkki Essi  2004  UiTa  04A884  25 m  1:31.41  1:31.41   
48  1283  Uitto Susanna  2004  UiTa  04A404  25 m  1:31.84  1:31.84   
49  894  Raitio Inka  2004  KoU  04A303  25 m  1:31.92  1:31.92   
50  1204  Leinonen Isla  2006  UiTa  06A206  25 m  1:32.29  1:32.29   
51  1130  Aaltola Rebekka  2005  UiTa  05A280  25 m  1:33.43  1:33.43   
52  1210  Lähteenmäki Emma  2004  UiTa  04B219  25 m  1:33.54  1:33.54   
53  912  Bogdanova Eevi-maria  2005  LaUS  05A106  50 m  1:37.09  1:34.09   
54  1023  Lepola Aino  2005  TaTU  05A040  50 m  1:37.17  1:34.17   
55  1273  Toroi Eeva  2005  UiTa  05A230  25 m  1:34.32  1:34.32   
56  886  Laitala Noora  2003  KoU  03B201  50 m  1:37.56  1:34.56   
57  896  Toikka Senni  2003  KoU  03A663  25 m  1:34.84  1:34.84   
58  1196  Lapikisto Emmi  2005  UiTa  05A463  25 m  1:35.30  1:35.30   
59  985  Mäkelä Hilda  2005  HäUS  05A513  25 m  1:35.48  1:35.48   
60  883  Koukkari Noora  2004  KoU  04A497  25 m  1:36.18  1:36.18   
61  1153  Halttunen Enni  2005  UiTa  05A482  25 m  1:36.37  1:36.37   
62  1120  Rauhala Julia  2006  UKK  06A102  25 m  1:36.47  1:36.47   
63  923  Hyvönen Saana  2005  LaUS  05A309  50 m  1:39.53  1:36.53   
64  1057  Husari Hilma  2004  Pyry  04A874  25 m  1:37.20  1:37.20   
65  1070  Nousiainen Jenna  2005  Pyry  05A555  25 m  1:37.48  1:37.48   
66  976  Happonen Ella  2003  HäUS  03A988  25 m  1:37.66  1:37.66   
67  967  Kaksonen Laura  2004  VoVi  04B198  25 m  1:37.85  1:37.85   
68  1251  Ranta Ippi  2006  UiTa  06A207  25 m  1:38.05  1:38.05   
69  942  Sakomaa Juulia  2005  LaUS  05A564  25 m  1:38.29  1:38.29   
70  916  Heikkilä Kaisa  2005  LaUS  05A301  25 m  1:38.54  1:38.54   
71  1124  Talvitie Olivia  2006  UKK  06A192  25 m  1:38.83  1:38.83   
72  1036  Peuraniemi Iida  2002  TaTU  02B265  50 m  1:42.26  1:39.26   
73  990  Nurminen Heidi  2005  HäUS  05A612  25 m  1:39.42  1:39.42   
74  1106  Lehtoniemi Aada  2005  UKK  05A476  50 m  1:42.44  1:39.44   
75  983  Laine Lotta  2003  HäUS  03A604  25 m  1:41.34  1:41.34   
76  1166  Jännes Iida  2004  UiTa  04A759  25 m  1:41.86  1:41.86   
77  971  Punkkinen Laura  2005  VoVi  05A247  50 m  1:46.23  1:43.23   
78  1289  Virtanen Melissa  2004  UiTa  04A736  50 m  1:46.30  1:43.30   
79  1226  Niskala Lila  2006  UiTa  06A493  50 m  1:46.56  1:43.56   
80  1053  Broman Riikka  2006  Pyry  06A503  25 m  1:43.70  1:43.70   
81  1122  Salonniemi Silva  2006  UKK  06A266  25 m  1:43.71  1:43.71   
82  1161  Hynönen Anna  2006  UiTa  06A735  25 m  1:44.27  1:44.27   
83  1159  Helenius Heidi  2005  UiTa  05A589  25 m  1:44.56  1:44.56   
84  930  Kähkönen Milla  2005  LaUS  05A054  25 m  1:44.70  1:44.70   
85  876  Ahonen Aada  2005  KoU  05A977  25 m  1:44.92  1:44.92   
86  1068  Mustalahti Ronja  2004  Pyry  04A893  50 m  1:48.66  1:45.66   
87  1073  Peltolehto Saga  2003  Pyry  03B046  25 m  1:46.25  1:46.25   
88  1205  Leinonen Kaisu  2005  UiTa  05A462  50 m  1:49.78  1:46.78   
89  878  Fihlman Minja  2005  KoU  05A860  25 m  1:47.51  1:47.51   
90  910  Backman Rilla  2006  LaUS  06A205  25 m  1:48.25  1:48.25   
91  1290  Virtanen Milana  2006  UiTa  06A309  25 m  1:48.28  1:48.28   
92  1176  Keskinen Saana  2005  UiTa  05A834  50 m  1:52.02  1:49.02   
93  1231  Parviainen Ella  2006  UiTa  06A385  50 m  1:52.10  1:49.10   
94  1145  Elomaa Nea  2006  UiTa  06A565  25 m  1:49.47  1:49.47   
95  1177  Kiiveri Viivi  2006  UiTa  06A260  25 m  1:49.82  1:49.82   
96  1238  Peuhkurinen Emilia  2005  UiTa  05A582  25 m  1:50.22  1:50.22   
97  1211  Makkonen Ronja  2005  UiTa  05A378  25 m  1:50.80  1:50.80   
98  1266  Selin Anna  2006  UiTa  06A738  25 m  1:50.91  1:50.91   
99  1263  Salonen Joanna  2006  UiTa  06A305  25 m  1:51.03  1:51.03   
100  1201  Lehtonen Nelli  2006  UiTa  06A529  25 m  1:51.56  1:51.56   
101  1222  Nevalainen Soila  2005  UiTa  05A804  50 m  1:55.32  1:52.32   
102  1115  Paajanen Vilma  2006  UKK  06A578  50 m  1:56.35  1:53.35   
103  1034  Perkola Piitu  2006  TaTU  06A035  25 m  1:56.28  1:56.28   
104  940  Romo Olivia  2005  LaUS  05A297  25 m  1:58.34  1:58.34   
105  1252  Rantala Veera  2006  UiTa  06A547  25 m  1:58.88  1:58.88   
106  1233  Peltotalo Peppi  2006  UiTa  06A290  25 m  2:04.28  2:04.28   
107  1220  Möttönen Linda  2006  UiTa  06A538  25 m  2:06.59  2:06.59   
108  1264  Savisto Maisa  2006  UiTa  06A209  25 m  2:08.33  2:08.33   
109  1240  Pietilä Riia  2006  UiTa  06A870  25 m  2:08.47  2:08.47   
110  1028  Mustonen Sofia  2006  TaTU  06A913  25 m       
111  1059  Koivula Anni  2003  Pyry  03B130  25 m       
112  1110  Mikkonen Minttu  2006  UKK  06A496  25 m       
113  1164  Jurttila Julia  2006  UiTa  06A863  25 m       
114  1214  Myllyntausta Jenna  2006  UiTa  06A946  25 m       
115  1223  Niemi Ada  2005  UiTa  05A926  25 m       
116  1228  Olli Veera  2005  UiTa  05B095  25 m       
117  1235  Pesonen Nella  2006  UiTa  06A883  25 m       
118  1276  Tsokkinen Sanni  2006  UiTa  06A819  25 m       
119  1280  Turunen Eerika  2005  UiTa  05A901  25 m       
120  1287  Viitanen Solina  2006  UiTa  06A955  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  03 marraskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  15:25 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner