2018-10-17   01:38:25
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Joulukuunkisat 2017

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 18
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Joulukuunkisat 2017    Tulostuspäivämäärä  06 joulukuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  08:33   
  Järjestäjä  Oulun Uinti         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  06 joulukuu 2017         
 
 
 
Laji 18, 100m Rintauinti Miehet  Loppukilpailut (4) 
Erä 1 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
                 
                 
Samuel Colley  2001  01A266  OuLo    25m       
Julius Katajaharju  2007  07A657  OU    25m       
Niko Kumpulainen  2007  07A556  OU    25m       
                 
                 
                 

 
Erä 2 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Elias Bruun  2006  06A718  OU    25m       
Tiitus Nygård  2008  08A349  OU    25m       
Lauri Junttari  2007  07A320  KemTU    50m  2:07.76  2:07.76   
Miko Saukkonen  2006  06A342  KemUS    25m  1:52.31  1:55.31   
Onni Salonen  2005  05B094  SCV    25m  1:58.40  2:01.40   
Sampo Jylhä  2005  05A984  OU    25m  2:16.48  2:19.48   
Joonas Keränen  2007  07A619  OU    25m       
Aapo Alaniska  2007  07A577  OU    25m       

 
Erä 3 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Nooa Kaunisto  2007  07A125  KemUS    25m  1:45.22  1:48.22   
Roni Heikkinen  2005  05A646  OU    25m  1:34.38  1:37.38   
Toni Lipponen  2003  03A125  KemUS    50m  1:28.01  1:28.01   
Atte Leinonen  2004  04B030  OU    25m  1:24.28  1:27.28   
Juuso Mikael Tiensuu  2001  01B283  KemUS    50m  1:27.33  1:27.33   
Juho Larinen  1999  99B226  OU    50m  1:32.60  1:32.60   
Jami Kenttälä  2004  04A726  OU    25m  1:40.68  1:43.68   
Eemeli Korhonen  2003  03A319  KemPy    25m  1:48.06  1:51.06   

 
Erä 4 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Niklas Raesalmi  2002  02A657  OU    50m  1:17.17  1:17.17   
Topias Nygård  2000  00A602  OU    25m  1:11.88  1:14.88   
Kirill Helsing  2002  02A658  VUS-VSS    25m  1:11.09  1:14.09   
Atte Moilanen  2001  01A253  OU    25m  1:05.88  1:08.88   
Tiitus Taskila  2001  01A402  OU    25m  1:08.62  1:11.62   
Henrik Siltari  2002  02A355  KemUS    25m  1:11.40  1:14.40   
Robin Söderholm  2002  02A224  VUS-VSS    25m  1:12.14  1:15.14   
Sihan Yu  2003  03A332  OU    50m  1:17.55  1:17.55   

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  06 joulukuu 2017 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  08:33 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner