2019-08-26   11:22:40
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP1 2017-2018, Mölndal (OLKA sPORTRESOR)

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 20
Heatlista 
 
  Tävling  UGP 1 OLKA Sportresor 2017    Utskriftsdatum  21 oktober 2017   
  Tävlingsort  Mölndal    Utskriftstid  19:13   
  Arrangör  Mölndals Allmänna Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  21 oktober 2017         
 
 
 
Gren 20, 800m Frisim Damer  Finaler (4) 
Sponsor: OLKA Sportresor 
 
Beräknad start 11:27 
Heat 1 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
               
196  Agnes Gustafsson  2002  AT1602  MASS    25m   
33  Linnea Andersson  2004  AF7604  FALKENBERG    25m   
164  Rebecka Larsson  2003  BH1803  LIDKÖPING    25m   
               
               
               

 
Heat 2 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
41  Elsa Kanth  2004  AN9204  FALKENBERG    25m   
315  Moa Bergdahl  2003  BB8603  SK LAXEN    25m   
140  Alicia Fredriksson  2005  AR5805  KUNGSBACKA    25m  12:41.25 
38  Maja Feldhusen  2003  AP0803  FALKENBERG    25m   
150  Klara Martinez Jonsson  2004  BI4604  KUNGSBACKA    25m   
398  Stella Warborn  2003  AW4603  VARBERG    25m   
               

 
Heat 3 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
379  Nikki Berggren  2005  AD9805  VARBERG    25m  11:45.03 
261  Astrid Virén  2004  AV5204  MASS    50m  11:42.85 
326  Emilia Hedman  2003  BE6803  SK LAXEN    25m  11:24.16 
237  Olivia Sandberg  2003  BH0403  MASS    25m  10:59.91 
228  Melissa Nyberg  2003  AW7403  MASS    25m  11:16.73 
328  Erica Ivansson  2003  AQ8803  SK LAXEN    25m  11:38.13 
260  Elina Wang  2004  AV4204  MASS    25m  11:42.91 
197  Tuva Gustavsson  2004  AF5604  MASS    50m  11:45.79 

 
Heat 4 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
132  Daniela Fredriksson  2000  AQ9200  KUNGSBACKA    25m  10:54.10 
380  Ronja Berggren  2003  AE1403  VARBERG    25m  10:43.41 
213  Saga Janzén  2002  AB9802  MASS    25m  10:28.51 
230  Sara Nyqvist  2003  BG4603  MASS    25m  10:03.63 
145  Michaela Johansson  2000  AJ8400  KUNGSBACKA    25m  10:17.47 
205  Sara Hopmark  2004  AJ7204  MASS    25m  10:37.60 
126  Louise Andersson  2003  AY4203  KUNGSBACKA    25m  10:45.41 
240  Clara Sjöstedt  2003  BG6603  MASS    25m  10:57.13 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  21 oktober 2017 
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap  Utskriftstid  19:13 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner