2019-08-26   12:07:26
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP1 2017-2018, Mölndal (OLKA sPORTRESOR)

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

17_S
Gren 17, 200m Bröstsim Damer 
 
Sponsor: OLKA Sportresor 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
398  Warborn Stella  2003  VARBERG  AW4603  25 m  2:42.56  EFT 
168  Torén Matilda  2001  LIDKÖPING  AO1601  25 m  2:48.53   
315  Bergdahl Moa  2003  SK LAXEN  BB8603  25 m  2:50.49   
205  Hopmark Sara  2004  MASS  AJ7204  25 m  2:50.97  EFT 
199  Hackwitz Thindra  2003  MASS  BG9403  25 m  2:51.84   
230  Nyqvist Sara  2003  MASS  BG4603  25 m  2:54.66   
331  Karlberg Emilia  2002  SK LAXEN  AM0602  25 m  2:54.89   
127  Bengtsson Matilda  2002  KUNGSBACKA  AK7802  25 m  2:54.95   
180  Bergman Amayah  2002  MASS  BD1202  25 m  2:56.60   
10  155  Svensson Izabella  2003  KUNGSBACKA  BJ6403  25 m  3:00.95   
11  126  Andersson Louise  2003  KUNGSBACKA  AY4203  25 m  3:03.92   
12  189  Esborn Emilia  2003  MASS  AP7403  25 m  3:04.14   
13  397  Tingstorp Alva  2005  VARBERG  AB6405  25 m  3:04.64   
14  206  Hopmark Tina  2002  MASS  BE9602  25 m  3:05.81   
15  161  Jonsson Alva  2003  LIDKÖPING  BE4403  25 m  3:08.52   
16  392  Martinsson Moa  2002  VARBERG  BT8202  25 m  3:09.57   
17  196  Gustafsson Agnes  2002  MASS  AT1602  25 m  3:13.65   
18  260  Wang Elina  2004  MASS  AV4204  25 m  3:15.27   
19  188  Ericsson Wilma  2002  MASS  BE8602  25 m  3:15.75   
20  329  Jonsson Elsa  2004  SK LAXEN  AN0404  25 m  3:16.33   
21  327  Hero Thea  2004  SK LAXEN  AN6204  25 m  3:20.76   
22  265  Ylvén Tove  2003  MASS  CA3403  50 m  3:23.64   
23  38  Feldhusen Maja  2003  FALKENBERG  AP0803  25 m  3:23.73   
24  233  Pantaleeva Magdalena  2005  MASS  AR8805  50 m  3:24.06   
25  248  Stenfeldt Elsa  2004  MASS  AJ9204  25 m  3:25.06   
26  139  Franck Ylva  2000  KUNGSBACKA  BP6400  25 m  3:28.74   
27  37  Davidsson Ebba  2003  FALKENBERG  AW1603  25 m  3:28.81   
28  185  Chen Anya  2004  MASS  BH1604  50 m  3:30.04   
29  482  Ernst Fiona  2004  MASS  AV1204  25 m  3:37.91  EFT 
30  36  Curlow Emma  2005  FALKENBERG  AZ3205  25 m  3:38.94   
31  332  Lindblad Cazzandra  2003  SK LAXEN  AQ5803  25 m  3:39.24   
32  234  Perisic Laura  2005  MASS  BE1805  25 m  3:47.72   
33  212  Janson Tindra  2005  MASS  BE9605  25 m  3:48.30   
34  177  Alsterstad Alice  2005  MASS  AY8405  50 m  3:58.77   
35  33  Andersson Linnea  2004  FALKENBERG  AF7604  25 m     
36  34  Christiansson Elma  2004  FALKENBERG  AZ2604  25 m     
37  182  Boreström Matilda  2005  MASS  BJ6605  25 m     
38  183  Byfeldt Tuva  2005  MASS  BJ4605  25 m     
39  194  Friman Alice  2005  MASS  BE4605  25 m     
40  224  Ljungdahl Wilma  2005  MASS  BJ5605  25 m     
41  241  Sjöström Fanny  2004  MASS  BF5804  25 m     
42  258  Uddheim Clara  2005  MASS  BJ3805  25 m     
43  348  Wollentz Andrea  2004  SK LAXEN  BC3404  25 m     
44  388  Johansson Emma  2005  VARBERG  BG7805  25 m     
45  477  Sandwall Viktoria  2003  SK ALINGSÅ  BG7203  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  21 oktober 2017 
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap  Utskriftstid  07:57 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner