2019-08-26   11:18:28
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP1 2017-2018, Mölndal (OLKA sPORTRESOR)

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

26_S
Gren 26, 100m Frisim Damer 
 
Sponsor: OLKA Sportresor 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
213  Janzén Saga  2002  MASS  AB9802  25 m  1:02.90   
244  Skogsberg Elvira  2001  MASS  AI2801  25 m  1:03.13   
347  Widerberg Karin  2003  SK LAXEN  AO3803  25 m  1:03.17   
217  Jörstam Elsa  2001  MASS  AR4601  25 m  1:03.32   
168  Torén Matilda  2001  LIDKÖPING  AO1601  25 m  1:04.10   
315  Bergdahl Moa  2003  SK LAXEN  BB8603  25 m  1:04.19   
195  Gradinarska Boiana  2004  MASS  AJ5204  25 m  1:04.65   
147  Karlsson Alice  2004  KUNGSBACKA  BJ3204  25 m  1:04.66   
180  Bergman Amayah  2002  MASS  BD1202  25 m  1:04.89   
10  205  Hopmark Sara  2004  MASS  AJ7204  25 m  1:05.05   
11  230  Nyqvist Sara  2003  MASS  BG4603  25 m  1:05.27   
12  336  Norrman Elin  2001  SK LAXEN  AX4601  25 m  1:05.35   
13  145  Johansson Michaela  2000  KUNGSBACKA  AJ8400  25 m  1:05.41   
14  149  Källén Isabella  2001  KUNGSBACKA  BR6401  25 m  1:05.44   
15  199  Hackwitz Thindra  2003  MASS  BG9403  25 m  1:05.72   
16  228  Nyberg Melissa  2003  MASS  AW7403  25 m  1:05.73   
17  186  Christensen Wilma  2003  MASS  CA8203  25 m  1:05.91   
18  240  Sjöstedt Clara  2003  MASS  BG6603  25 m  1:05.93   
19  331  Karlberg Emilia  2002  SK LAXEN  AM0602  25 m  1:06.44   
20  132  Fredriksson Daniela  2000  KUNGSBACKA  AQ9200  25 m  1:06.47   
21  141  Graffner Anna  2002  KUNGSBACKA  BW5202  25 m  1:07.13   
22  206  Hopmark Tina  2002  MASS  BE9602  25 m  1:07.43   
23  197  Gustavsson Tuva  2004  MASS  AF5604  25 m  1:08.09   
24  398  Warborn Stella  2003  VARBERG  AW4603  25 m  1:08.60   
25  158  Voss Julia  2001  KUNGSBACKA  BR7401  25 m  1:08.64   
26  260  Wang Elina  2004  MASS  AV4204  25 m  1:08.97   
27  237  Sandberg Olivia  2003  MASS  BH0403  25 m  1:09.05   
28  326  Hedman Emilia  2003  SK LAXEN  BE6803  25 m  1:09.16   
29  221  Lindhé Elsa  2003  MASS  AC3403  25 m  1:09.32   
30  349  Wollentz Julia  2002  SK LAXEN  AO1202  25 m  1:09.67   
31  249  Ström Alva  2003  MASS  BG5603  50 m  1:09.75   
32  161  Jonsson Alva  2003  LIDKÖPING  BE4403  25 m  1:09.93   
33  129  Björkman Ebba  2002  KUNGSBACKA  BD8202  25 m  1:10.06   
34  333  Ljungdahl Ella  2004  SK LAXEN  AP2804  50 m  1:10.06   
35  188  Ericsson Wilma  2002  MASS  BE8602  25 m  1:10.07   
36  127  Bengtsson Matilda  2002  KUNGSBACKA  AK7802  25 m  1:10.13   
37  154  Simonsson Moa  2003  KUNGSBACKA  BN5603  25 m  1:10.58   
38  185  Chen Anya  2004  MASS  BH1604  50 m  1:10.85   
39  150  Martinez Jonsson Klara  2004  KUNGSBACKA  BI4604  25 m  1:11.05   
40  142  Hilbert Tilda  2004  KUNGSBACKA  AZ0804  25 m  1:11.24   
41  328  Ivansson Erica  2003  SK LAXEN  AQ8803  25 m  1:11.25   
42  382  Dahlgren Emmie  2004  VARBERG  BA8204  25 m  1:11.51   
43  478  Reuterberg Linnea  2001  MASS  AQ9601  25 m  1:11.66  EFT 
44  189  Esborn Emilia  2003  MASS  AP7403  25 m  1:11.67   
45  134  Dahlgren Lina  2005  KUNGSBACKA  AD8805  25 m  1:12.43   
46  324  Gullberg Ellen  2005  SK LAXEN  AJ3605  25 m  1:12.43   
47  327  Hero Thea  2004  SK LAXEN  AN6204  25 m  1:12.51   
48  38  Feldhusen Maja  2003  FALKENBERG  AP0803  25 m  1:12.63   
49  261  Virén Astrid  2004  MASS  AV5204  50 m  1:12.84   
50  140  Fredriksson Alicia  2005  KUNGSBACKA  AR5805  25 m  1:12.99   
51  394  Olausson Alexandra  2003  VARBERG  AP1603  25 m  1:13.01   
52  477  Sandwall Viktoria  2003  SK ALINGSÅ  BG7203  25 m  1:13.02   
53  329  Jonsson Elsa  2004  SK LAXEN  AN0404  25 m  1:13.26   
54  265  Ylvén Tove  2003  MASS  CA3403  25 m  1:13.33   
55  209  Isberg Emilia  2003  MASS  BK9203  25 m  1:13.47   
56  157  Voss Amanda  2004  KUNGSBACKA  BM6404  25 m  1:13.65   
57  379  Berggren Nikki  2005  VARBERG  AD9805  25 m  1:13.70   
58  476  Andrén Hanna  2004  SK ALINGSÅ  AI3204  25 m  1:13.77   
59  196  Gustafsson Agnes  2002  MASS  AT1602  25 m  1:14.84   
60  231  Olofsson Frida  2004  MASS  BF7804  25 m  1:14.85   
61  348  Wollentz Andrea  2004  SK LAXEN  BC3404  25 m  1:14.93   
62  341  Reljanovic Nikita  2004  SK LAXEN  BD4404  25 m  1:14.95   
63  332  Lindblad Cazzandra  2003  SK LAXEN  AQ5803  25 m  1:15.00   
64  139  Franck Ylva  2000  KUNGSBACKA  BP6400  25 m  1:15.42   
65  247  Sonberger Alva  2005  MASS  BE8605  25 m  1:15.52   
66  259  Wallström Lia  2004  MASS  BK5804  25 m  1:15.52   
67  397  Tingstorp Alva  2005  VARBERG  AB6405  25 m  1:15.61   
68  166  Salegård Elin  2005  LIDKÖPING  AT0405  25 m  1:16.03   
69  312  Allard Elicia  2005  SK LAXEN  AP0805  25 m  1:16.03   
70  250  Suleyman Melis  2005  MASS  BC7405  25 m  1:17.67   
71  392  Martinsson Moa  2002  VARBERG  BT8202  25 m  1:18.39   
72  257  Toresäter Ingrid  2005  MASS  AY9405  25 m  1:18.55   
73  128  Berlin Rebecka  2005  KUNGSBACKA  AX4605  25 m  1:18.83   
74  33  Andersson Linnea  2004  FALKENBERG  AF7604  25 m  1:19.45   
75  389  Kuylenstjerna Johanna  2003  VARBERG  BS9403  25 m  1:19.47   
76  388  Johansson Emma  2005  VARBERG  BG7805  25 m  1:20.29   
77  225  Lundberg Matilda  2005  MASS  AY6605  25 m  1:20.34   
78  391  Leijon Olivia  2005  VARBERG  AL8605  25 m  1:20.84   
79  241  Sjöström Fanny  2004  MASS  BF5804  25 m  1:21.07   
80  375  Andersson Izabelle  2004  VARBERG  AM9204  25 m  1:21.23   
81  151  Månendahl Hanna  2003  KUNGSBACKA  BW6403  25 m  1:22.02   
82  378  Balslev Maria  2004  VARBERG  AZ7204  25 m  1:22.15   
83  384  Gustafsson Freja  2004  VARBERG  AZ9604  25 m  1:22.19   
84  34  Christiansson Elma  2004  FALKENBERG  AZ2604  50 m  1:22.22   
85  346  Westergren Tilda  2004  SK LAXEN  AN4404  25 m  1:22.25   
86  235  Rolf Gabriella  2004  MASS  AW7204  25 m  1:22.51   
87  256  Söderberg Tova  2004  MASS  AJ8204  25 m  1:23.12   
88  177  Alsterstad Alice  2005  MASS  AY8405  50 m  1:23.53   
89  36  Curlow Emma  2005  FALKENBERG  AZ3205  50 m  1:24.72   
90  338  Persson Bella  2004  SK LAXEN  BN2404  25 m  1:27.26   
91  42  Lagerberg Jasmin Mandic  2004  FALKENBERG  AJ3404  25 m  1:27.84   
92  39  Jarl Ellen  2002  FALKENBERG  BX4602  50 m  1:28.66   
93  153  Ovise Gaëlle  2005  KUNGSBACKA  BK7205  25 m  1:30.30   
94  138  Fabian Linnéa  2005  KUNGSBACKA  BL5405  25 m  1:31.35   
95  264  Yang Elin  2005  MASS  BJ5805  50 m  1:31.40   
96  183  Byfeldt Tuva  2005  MASS  BJ4605  25 m  1:32.74   
97  125  Andersson Linn  2005  KUNGSBACKA  AX7405  25 m  1:36.09   
98  234  Perisic Laura  2005  MASS  BE1805  25 m  1:36.89   
99  212  Janson Tindra  2005  MASS  BE9605  25 m  1:38.12   
100  182  Boreström Matilda  2005  MASS  BJ6605  25 m  1:45.05   
101  194  Friman Alice  2005  MASS  BE4605  25 m  1:45.29   
102  224  Ljungdahl Wilma  2005  MASS  BJ5605  50 m  1:52.23   
103  216  Johansson Ella  2004  MASS  BQ0804  25 m     
104  258  Uddheim Clara  2005  MASS  BJ3805  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  20 oktober 2017 
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap  Utskriftstid  18:54 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner