Program for UGP1 2017-2018, Mölndal (OLKA sPORTRESOR)
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 12, 200m Ryggsim Damer |
Sponsor: Idrottens Bingo |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 230 | Nyqvist Sara | 2003 | MASS | BG4603 | 25 m | 2:32.74 | |
2 | 321 | Fritz Hannah | 2003 | SK LAXEN | BB5603 | 25 m | 2:34.09 | |
3 | 205 | Hopmark Sara | 2004 | MASS | AJ7204 | 25 m | 2:35.08 | |
4 | 240 | Sjöstedt Clara | 2003 | MASS | BG6603 | 25 m | 2:35.43 | |
5 | 195 | Gradinarska Boiana | 2004 | MASS | AJ5204 | 25 m | 2:41.72 | |
6 | 237 | Sandberg Olivia | 2003 | MASS | BH0403 | 25 m | 2:41.83 | |
7 | 315 | Bergdahl Moa | 2003 | SK LAXEN | BB8603 | 25 m | 2:44.17 | |
8 | 126 | Andersson Louise | 2003 | KUNGSBACKA | AY4203 | 25 m | 2:44.29 | |
9 | 328 | Ivansson Erica | 2003 | SK LAXEN | AQ8803 | 25 m | 2:47.07 | |
10 | 380 | Berggren Ronja | 2003 | VARBERG | AE1403 | 25 m | 2:47.76 | |
11 | 206 | Hopmark Tina | 2002 | MASS | BE9602 | 25 m | 2:49.17 | |
12 | 186 | Christensen Wilma | 2003 | MASS | CA8203 | 25 m | 2:49.57 | |
13 | 155 | Svensson Izabella | 2003 | KUNGSBACKA | BJ6403 | 25 m | 2:51.58 | |
14 | 217 | Jörstam Elsa | 2001 | MASS | AR4601 | 25 m | 2:52.92 | |
15 | 402 | Holmblad Agnes | 2006 | ELFSBORG | AA5206 | 25 m | 2:53.28 | |
16 | 154 | Simonsson Moa | 2003 | KUNGSBACKA | BN5603 | 25 m | 2:53.64 | |
17 | 260 | Wang Elina | 2004 | MASS | AV4204 | 25 m | 2:53.77 | |
18 | 188 | Ericsson Wilma | 2002 | MASS | BE8602 | 25 m | 2:56.93 | |
19 | 349 | Wollentz Julia | 2002 | SK LAXEN | AO1202 | 25 m | 2:57.29 | |
20 | 37 | Davidsson Ebba | 2003 | FALKENBERG | AW1603 | 25 m | 2:57.32 | |
21 | 38 | Feldhusen Maja | 2003 | FALKENBERG | AP0803 | 25 m | 2:59.27 | |
22 | 397 | Tingstorp Alva | 2005 | VARBERG | AB6405 | 25 m | 2:59.70 | EFT |
23 | 166 | Salegård Elin | 2005 | LIDKÖPING | AT0405 | 25 m | 2:59.75 | |
24 | 332 | Lindblad Cazzandra | 2003 | SK LAXEN | AQ5803 | 25 m | 2:59.95 | |
25 | 199 | Hackwitz Thindra | 2003 | MASS | BG9403 | 25 m | 3:00.43 | |
26 | 394 | Olausson Alexandra | 2003 | VARBERG | AP1603 | 25 m | 3:01.63 | |
27 | 241 | Sjöström Fanny | 2004 | MASS | BF5804 | 25 m | 3:02.37 | |
28 | 189 | Esborn Emilia | 2003 | MASS | AP7403 | 25 m | 3:03.68 | |
29 | 326 | Hedman Emilia | 2003 | SK LAXEN | BE6803 | 25 m | 3:03.90 | |
30 | 41 | Kanth Elsa | 2004 | FALKENBERG | AN9204 | 25 m | 3:04.21 | |
31 | 391 | Leijon Olivia | 2005 | VARBERG | AL8605 | 25 m | 3:05.36 | |
32 | 209 | Isberg Emilia | 2003 | MASS | BK9203 | 50 m | 3:06.25 | |
33 | 196 | Gustafsson Agnes | 2002 | MASS | AT1602 | 25 m | 3:06.45 | |
34 | 265 | Ylvén Tove | 2003 | MASS | CA3403 | 50 m | 3:09.82 | |
35 | 400 | Berge Kleber Alma | 2006 | ELFSBORG | AD0606 | 25 m | 3:09.92 | |
36 | 259 | Wallström Lia | 2004 | MASS | BK5804 | 25 m | 3:13.64 | |
37 | 405 | Sjöström Elsa | 2006 | ELFSBORG | AA0206 | 25 m | 3:16.37 | |
38 | 247 | Sonberger Alva | 2005 | MASS | BE8605 | 50 m | 3:22.30 | |
39 | 248 | Stenfeldt Elsa | 2004 | MASS | AJ9204 | 25 m | 3:24.04 | |
40 | 235 | Rolf Gabriella | 2004 | MASS | AW7204 | 25 m | 3:27.00 | |
41 | 375 | Andersson Izabelle | 2004 | VARBERG | AM9204 | 50 m | 3:37.39 | |
42 | 33 | Andersson Linnea | 2004 | FALKENBERG | AF7604 | 25 m | ||
43 | 36 | Curlow Emma | 2005 | FALKENBERG | AZ3205 | 25 m | ||
44 | 167 | Sixtensson Disa | 2003 | LIDKÖPING | BA7603 | 25 m | ||
45 | 185 | Chen Anya | 2004 | MASS | BH1604 | 25 m | ||
46 | 246 | Smith Alicia | 2005 | MASS | BB5805 | 25 m | ||
47 | 255 | Söderberg Ebba | 2003 | MASS | BA8203 | 25 m | ||
48 | 398 | Warborn Stella | 2003 | VARBERG | AW4603 | 25 m | ||
49 | 407 | Dahlberg Elise | 2006 | FALKENBERG | AY2806 | 25 m | ||
50 | 435 | Carlström Ebba | 2006 | MASS | AJ3606 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.14 | Utskriftsdatum | 20 oktober 2017 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 18:54 |