Ohjelma Nääsuinnit 2017
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso 1
Lähtölista Laji 1
|
Kilpailu |
Nääs-uinnit 2017 |
|
Tulostuspäivämäärä |
21 lokakuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Tampere |
|
Tulostusaika |
10:14 |
|
|
Järjestäjä |
Uinti Tampere ry |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
21 lokakuu 2017 |
|
|
|
|
Laji 1, 200m Vapaauinti Miehet |
Loppukilpailut (10) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Tobias Syrjä |
2006 |
06A554 |
UiTa |
|
25m |
|
|
2 |
Luca Ruusila |
2006 |
06A491 |
UiTa |
|
25m |
|
|
3 |
Fedor Sherstiuk |
2002 |
02B295 |
TaTU |
|
25m |
|
|
4 |
Luka Pykälistö |
2004 |
04A920 |
HäUS |
|
25m |
|
|
5 |
Tuomas Lehtonen |
2005 |
05A783 |
Pyry |
|
25m |
|
|
6 |
Tatu Peltonen |
1989 |
89A035 |
TaTU |
|
25m |
|
|
7 |
Joona Varpukari |
2003 |
03B181 |
UiTa |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Luukas Kallio |
2005 |
05B025 |
UiTa |
|
50m |
3:49.24 |
3:45.24 |
2 |
Ferdinand Backman |
2006 |
06A021 |
TaTU |
|
25m |
3:29.92 |
3:29.92 |
3 |
Henrik Leinonen |
2005 |
05A619 |
UiTa |
|
50m |
3:20.77 |
3:16.77 |
4 |
Markus Koskinen |
2005 |
05A207 |
TaTU |
|
25m |
3:14.67 |
3:14.67 |
5 |
Rasmus Lempinen |
2005 |
05A077 |
RiUS |
|
25m |
3:15.86 |
3:15.86 |
6 |
Antti Toivonen |
2003 |
03A479 |
UiTa |
|
50m |
3:24.83 |
3:20.83 |
7 |
Áron Zautasvili |
2006 |
06A560 |
UiTa |
|
25m |
3:34.48 |
3:34.48 |
8 |
Vili Niemi |
2006 |
06A329 |
TaTU |
|
50m |
3:50.10 |
3:46.10 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Ville Luoma |
2004 |
04B070 |
TaTU |
|
50m |
3:14.19 |
3:10.19 |
2 |
Ville Nieminen |
2004 |
04B274 |
UH |
|
25m |
3:08.15 |
3:08.15 |
3 |
Kalle Heinonen |
2006 |
06A105 |
TaTU |
|
50m |
3:11.30 |
3:07.30 |
4 |
Lasse Purmonen |
1985 |
85A005 |
S.C.P. |
|
50m |
3:09.66 |
3:05.66 |
5 |
Niko Nokikuru |
2005 |
05A305 |
RiUS |
|
25m |
3:06.78 |
3:06.78 |
6 |
Joonas Nieminen |
2003 |
03A723 |
HäUS |
|
50m |
3:11.37 |
3:07.37 |
7 |
Vinski Saarikallio |
2004 |
04A863 |
RiUS |
|
25m |
3:08.76 |
3:08.76 |
8 |
Jesse Virkkala |
2004 |
04A566 |
RiUS |
|
25m |
3:11.02 |
3:11.02 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Jaakko Karti |
2004 |
04A818 |
UiTa |
|
25m |
3:02.20 |
3:02.20 |
2 |
Osmo Mäkelä |
2004 |
04A814 |
HäUS |
|
50m |
3:03.55 |
2:59.55 |
3 |
Valtteri Niemimuukko |
2005 |
05A561 |
RiUS |
|
25m |
2:57.34 |
2:57.34 |
4 |
Manu Rosendahl |
2003 |
03A828 |
RiUS |
|
25m |
2:53.27 |
2:53.27 |
5 |
Aapo Rasinmäki |
2003 |
03A916 |
RiUS |
|
50m |
2:57.91 |
2:53.91 |
6 |
Santeri Gummerus |
2003 |
03B183 |
UiTa |
|
25m |
2:59.01 |
2:59.01 |
7 |
Aapo Löyttyniemi |
2001 |
01B168 |
HäUS |
|
25m |
3:00.00 |
3:00.00 |
8 |
Joona Kurppa |
2004 |
04A686 |
TaTU |
|
50m |
3:07.61 |
3:03.61 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Aleksi Alanko |
2003 |
03A301 |
RiUS |
|
25m |
2:49.91 |
2:49.91 |
2 |
Jeremy Valkeavuori |
2004 |
04A261 |
RiUS |
|
25m |
2:48.25 |
2:48.25 |
3 |
Einari Palmu |
2004 |
04A395 |
AUi |
|
25m |
2:43.18 |
2:43.18 |
4 |
Lenni Kukkonen |
2001 |
01A961 |
HäUS |
|
50m |
2:46.70 |
2:42.70 |
5 |
Akseli Soini |
2004 |
04A562 |
HäUS |
|
25m |
2:43.07 |
2:43.07 |
6 |
Markus Nuoranne |
2003 |
03B039 |
Pyry |
|
25m |
2:47.04 |
2:47.04 |
7 |
Ville Syrjäkoski |
2002 |
02A081 |
TaTU |
|
50m |
2:52.54 |
2:48.54 |
8 |
Topias Ojanen |
2002 |
02A862 |
RiUS |
|
25m |
2:51.71 |
2:51.71 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Petteri Lepola |
2003 |
03A303 |
TaTU |
|
50m |
2:43.06 |
2:39.06 |
2 |
Perttu Ylä-Sahra |
1994 |
94A357 |
Plaani |
|
50m |
2:42.13 |
2:38.13 |
3 |
Daniel Pavlov |
2003 |
03A707 |
AUi |
|
25m |
2:33.65 |
2:33.65 |
4 |
Miko Vaikkola |
2003 |
03A520 |
UKK |
|
50m |
2:34.21 |
2:30.21 |
5 |
Kalle Haavisto |
2003 |
03A076 |
UKK |
|
50m |
2:35.44 |
2:31.44 |
6 |
Tuukka Jaakola |
2001 |
01A719 |
UiTa |
|
50m |
2:39.48 |
2:35.48 |
7 |
Joonatan Kuivalainen |
2003 |
03A620 |
RiUS |
|
25m |
2:38.34 |
2:38.34 |
8 |
Topias Kupiainen |
2004 |
04A334 |
Pyry |
|
50m |
2:44.80 |
2:40.80 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Visa Kotiniitty |
2003 |
03A284 |
UiTa |
|
25m |
2:28.60 |
2:28.60 |
2 |
Henri Naarajärvi |
2002 |
02A893 |
UiTa |
|
50m |
2:28.34 |
2:24.34 |
3 |
Roni Koskinen |
2003 |
03A450 |
AUi |
|
50m |
2:27.51 |
2:23.51 |
4 |
Riccardo Castagno |
2004 |
04A401 |
UiTa |
|
25m |
2:23.32 |
2:23.32 |
5 |
Waldemar Palombi |
2004 |
04A428 |
HSS |
|
25m |
2:23.36 |
2:23.36 |
6 |
Lassi Niemi |
2004 |
04A093 |
TaTU |
|
50m |
2:27.55 |
2:23.55 |
7 |
Samuel Sainio |
2005 |
05A041 |
UiTa |
|
50m |
2:31.05 |
2:27.05 |
8 |
Leevi Lehtonen |
2003 |
03A753 |
UiTa |
|
50m |
2:34.17 |
2:30.17 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Niilo Kilpeläinen |
2004 |
04A174 |
TaTU |
|
50m |
2:25.14 |
2:21.14 |
2 |
Joel Syrjä |
2002 |
02A137 |
Cetus |
|
50m |
2:23.42 |
2:19.42 |
3 |
Petr Pankratov |
2002 |
02A061 |
TaTU |
|
25m |
2:15.54 |
2:15.54 |
4 |
Joona Syrjäkoski |
2000 |
00A478 |
TaTU |
|
25m |
2:12.93 |
2:12.93 |
5 |
Kalle Hepojoki |
2000 |
00A826 |
UiTa |
|
50m |
2:16.97 |
2:12.97 |
6 |
Aapo Puikkonen |
2001 |
01A245 |
TaTU |
|
50m |
2:21.42 |
2:17.42 |
7 |
Miska Birkstedt |
2002 |
02A105 |
TaTU |
|
50m |
2:23.92 |
2:19.92 |
8 |
Eero Rautaporras |
2005 |
05A055 |
Pyry |
|
25m |
2:22.01 |
2:22.01 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Eetu Einto |
2001 |
01A927 |
Vanders |
|
25m |
2:10.65 |
2:10.65 |
2 |
Jere Broman |
2002 |
02A116 |
Pyry |
|
25m |
2:08.97 |
2:08.97 |
3 |
Jaakko Reinonen |
2001 |
01A300 |
HäUS |
|
25m |
2:05.83 |
2:05.83 |
4 |
Anton Kallio |
1996 |
96A189 |
VUS-VSS |
|
25m |
2:04.09 |
2:04.09 |
5 |
Santeri Mettälä |
1999 |
99A913 |
TaTU |
|
25m |
2:04.29 |
2:04.29 |
6 |
Timi Torkkel |
2001 |
01A015 |
HäUS |
|
25m |
2:07.22 |
2:07.22 |
7 |
Lauri-Luukas Jäntti |
2002 |
02A816 |
PUS |
|
25m |
2:09.39 |
2:09.39 |
8 |
Eerik Tikkakoski |
2001 |
01A239 |
TaTU |
|
25m |
2:11.13 |
2:11.13 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Kasper Envalds |
2001 |
01A496 |
Vanders |
|
50m |
2:07.54 |
2:03.54 |
2 |
Elias Soukola |
1999 |
99A759 |
JUK |
|
25m |
2:01.75 |
2:01.75 |
3 |
Rami Rissanen |
1999 |
99A292 |
PUS |
|
50m |
2:04.32 |
2:00.32 |
4 |
Juho Eerola |
1995 |
95A753 |
TaTU |
|
25m |
1:51.92 |
1:51.92 |
5 |
Petja Yritys |
1993 |
93A330 |
TaTU |
|
25m |
1:58.03 |
1:58.03 |
6 |
Walentin Koskinen |
2000 |
00A343 |
UiTa |
|
50m |
2:05.11 |
2:01.11 |
7 |
Rasmus Virta |
1998 |
98B044 |
Cetus |
|
25m |
2:01.79 |
2:01.79 |
8 |
Lauri Törmä |
2000 |
00A153 |
PUS |
|
50m |
2:07.86 |
2:03.86 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
21 lokakuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat |
Tulostusaika |
10:14 |
|