Startliste for Regionsmesterskaber Region Nordjylland 2017, Vadum
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Søndag 09:00
Seedede heat Løb 22
|
Stævne navn |
Regionsmesterskaber Nordj 2017 |
|
Udskriftsdato |
29 oktober 2017 |
|
|
Stævne by |
Vadum |
|
Udskriftstidspunkt |
07:35 |
|
|
Arrangør |
Svøm Region Nordjylland & Svømmeklubben Nord |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
28 oktober 2017 |
|
|
|
|
Løb 22, 100m Butterfly Damer |
Finaler (5) |
Vejledende starttid 09:20 |
Heat 1 (5) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
578 |
1 |
Nicoline Brun Eliasen |
2008 |
0858AE |
NORD |
|
25m |
|
863 |
2 |
Alma Bach Larsen |
2006 |
0674AR |
AALBORG |
|
25m |
|
885 |
3 |
Zille Haarh Svendsen |
2004 |
0436AI |
AALBORG |
|
25m |
|
798 |
4 |
Isabella Bertelsen |
2007 |
0792AP |
AALBORG |
|
25m |
|
573 |
5 |
Anne K. B. Sørensen |
2004 |
0484AX |
NORD |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
577 |
1 |
Fie Frost |
2003 |
0396BE |
NORD |
|
25m |
1:55.68 |
923 |
2 |
Kirstine Jørgensen |
2004 |
0422AR |
S 68 |
|
25m |
1:49.68 |
779 |
3 |
Julie Heby Kanstrup |
2002 |
0284BA |
AABYBRO |
|
25m |
1:35.77 |
726 |
4 |
Sisse Ø. Nielsen |
2003 |
0308BB |
SØHESTEN |
|
25m |
1:37.58 |
801 |
5 |
Victoria Amdi Brinkmann |
2007 |
0758AG |
AALBORG |
|
25m |
1:52.82 |
820 |
6 |
Livia Weidick Frische |
2007 |
0736AI |
AALBORG |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
785 |
1 |
Ida Troldborg |
2003 |
0372AS |
AABYBRO |
|
25m |
1:26.78 |
556 |
2 |
Lykke Kanstrup |
2002 |
0244AT |
NORD |
|
25m |
1:25.05 |
912 |
3 |
Anna Munk Fuglsang |
2005 |
0538AI |
S 68 |
|
25m |
1:23.37 |
919 |
4 |
Catherina Juul Jensen |
2003 |
0326AX |
S 68 |
|
25m |
1:24.43 |
557 |
5 |
Frida Lind |
2004 |
0416AH |
NORD |
|
25m |
1:25.19 |
565 |
6 |
Karoline Iversen |
2005 |
0528AM |
NORD |
|
25m |
1:33.65 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
786 |
1 |
Sille Lindberg |
2003 |
0348BB |
AABYBRO |
|
25m |
1:21.95 |
583 |
2 |
Daphne Sander |
2003 |
0376BF |
NORD |
|
25m |
1:21.51 |
697 |
3 |
Freja Friborg |
2004 |
0404AT |
PINGVINEN |
|
25m |
1:19.32 |
889 |
4 |
Thea Holm Thomsen |
2003 |
0328AP |
AALBORG |
|
25m |
1:21.39 |
700 |
5 |
Freja Romanski |
2003 |
0308AI |
PINGVINEN |
|
25m |
1:21.60 |
559 |
6 |
Nikoline V Gallop |
2003 |
0396AR |
NORD |
|
25m |
1:22.56 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
872 |
1 |
Laura S. Olesen |
2005 |
0538AA |
AALBORG |
|
25m |
1:18.82 |
698 |
2 |
Mathilde Wisborg Fog |
2003 |
0332BB |
PINGVINEN |
|
25m |
1:16.96 |
821 |
3 |
Camilla Nørgaard Frost |
2005 |
0588AM |
AALBORG |
|
25m |
1:10.07 |
822 |
4 |
Cecilie Nørgaard Frost |
2005 |
0598AM |
AALBORG |
|
25m |
1:12.97 |
598 |
5 |
Ida Hovmark |
2005 |
0528AG |
THISTED |
|
25m |
1:17.27 |
925 |
6 |
Lærke Kjærsgaard |
2004 |
0488AQ |
S 68 |
|
25m |
1:18.86 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
29 oktober 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion |
Udskriftstidspunkt |
07:35 |
|