2018-10-17   07:47:59
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Junnumestaruus-uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

6_S
Laji 6, P-12, 13, M 100 m VU 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
12 v ja nuoremmat 
155  Rautaporras Eero  2005  Pyry  05A055  25 m  58.21  58.21   
73  Vlasov Lev  2007  TaTU  07A017  50 m  1:13.02  1:11.02   
100  Mäenpää Eero  2005  ÅSK  05A377  25 m  1:11.27  1:11.27   
102  Oikarainen Jasper  2005  ÅSK  05A276  25 m  1:11.50  1:11.50   
200  Chupakhin Ivan  2005  UiTa  05A628  25 m  1:11.52  1:11.52   
195  Aspholm Oliver  2005  UiTa  05A594  25 m  1:11.66  1:11.66   
168  Muhonen Topias  2006  Octopus  06A217  50 m  1:16.76  1:14.76   
141  Lehtonen Tuomas  2005  Pyry  05A783  25 m  1:14.91  1:14.91   
112  Valdolin Veeti  2005  ÅSK  05A284  50 m  1:17.14  1:15.14   
10  10  Nissinen Aleksanteri  2005  SWIM  05A016  50 m  1:17.51  1:15.51   
11  256  Imppola Aaro  2006  UH  06A298  50 m  1:18.42  1:16.42   
12  76  Allén Max  2005  ÅSK  05A484  25 m  1:17.10  1:17.10   
13  92  Laine Tomas  2006  ÅSK  06A077  25 m  1:17.39  1:17.39   
14  176  Seger Samuli  2005  Octopus  05A605  25 m  1:18.59  1:18.59   
15  156  Räty Iiro  2006  Pyry  06A452  50 m  1:21.08  1:19.08   
16  31  Koskinen Markus  2005  TaTU  05A207  25 m  1:19.29  1:19.29   
17  229  Pyykkö Pirkka Pyry  2006  UiTa  06A868  25 m  1:19.49  1:19.49   
18  236  Schrader Sami  2006  UiTa  06A494  25 m  1:19.79  1:19.79   
19  150  Passoja Anton  2006  Pyry  06A302  50 m  1:23.37  1:21.37   
20  233  Ruotoistenmäki Rasmus  2006  UiTa  06A320  25 m  1:23.27  1:23.27   
21  96  Linde Julius  2007  ÅSK  07A322  25 m  1:26.57  1:26.57   
22  98  Lummaa Eelis  2007  ÅSK  07A384  50 m  1:30.02  1:28.02   
23  17  Lausi Max  2006  KU  06A380  25 m  1:29.92  1:29.92   
24  132  Korpikoski Joona  2007  Pyry  07A316  50 m  1:34.65  1:32.65   
25  52  Popov Markus  2005  TaTU  05B014  25 m  1:33.48  1:33.48   
26  169  Niemi Eetu  2007  Octopus  07A159  25 m  1:35.06  1:35.06   
27  164  Vehmas Eetu  2007  Pyry  07A484  25 m  1:39.75  1:39.75   
28  109  Sulonen Joel  2007  ÅSK  07A203  50 m  1:58.57  1:56.57   
29  29  Kallio Luukas  2005  TaTU  05A856  25 m       
13 v 
42  Liukonen Leo  2004  TaTU  04A017  25 m  1:04.34  1:04.34   
239  Syrjä Ilja  2004  UiTa  04A573  25 m  1:05.60  1:05.60   
255  Cederqvist Oskari  2004  UH  04A822  25 m  1:06.24  1:06.24   
106  Rekola Rasmus  2004  ÅSK  04A638  50 m  1:09.03  1:07.03   
240  Säilä Antte  2004  UiTa  04A883  25 m  1:07.86  1:07.86   
57  Saloniemi Joona  2004  TaTU  04A304  25 m  1:08.42  1:08.42   
94  Leo Casper  2004  ÅSK  04A635  50 m  1:13.56  1:11.56   
224  Pajumäki Onni  2004  UiTa  04A396  50 m  1:15.43  1:13.43   
262  Rooke Samuel  2004  UH  04B159  25 m  1:13.89  1:13.89   
10  158  Salminen Topi  2004  Pyry  04A856  25 m  1:17.71  1:17.71   
11  260  Nieminen Ville  2004  UH  04B274  25 m  1:29.49  1:29.49   
14 v ja vanhemmat 
145  Mikkola Perttu  2001  Pyry  01B142  50 m  58.11  56.11   
66  Tikkakoski Eerik  2001  TaTU  01A239  25 m  57.86  57.86   
117  Broman Jere  2002  Pyry  02A116  50 m  1:00.24  58.24   
53  Puikkonen Aapo  2001  TaTU  01A245  25 m  58.42  58.42   
64  Syrjäkoski Joona  2000  TaTU  00A478  25 m  1:00.27  1:00.27   
39  Lepola Petteri  2003  TaTU  03A303  25 m  1:05.31  1:05.31   
22  Pihlajamäki Patrik  2002  KU  02A266  25 m  1:05.54  1:05.54   
85  Kunttila Tatu  2003  ÅSK  03A443  50 m  1:07.85  1:05.85   
149  Nuoranne Markus  2003  Pyry  03B039  25 m  1:06.40  1:06.40   
10  91  Laine Elias  2003  ÅSK  03A465  50 m  1:08.50  1:06.50   
11  171  Rautell Martti  2002  Octopus  02A403  50 m  1:08.61  1:06.61   
12  58  Sherstiuk Fedor  2002  TaTU  02B295  25 m  1:07.24  1:07.24   
13  108  Salminen Samuel  2003  ÅSK  03A786  50 m  1:15.87  1:13.87   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  13 marraskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Nokian Pyry  Tulostusaika  22:08 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner