2018-07-21   05:46:27
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Junnumestaruus-uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

1_S
Laji 1, T-11, 12, N 200 m SKU 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
11 v ja nuoremmat 
218  Leinonen Isla  2006  UiTa  06A206  25 m  2:54.18  2:54.18   
258  Lenkkeri Elli  2006  UH  06A782  25 m  2:59.46  2:59.46   
84  Korvonen Kaisla  2006  ÅSK  06A473  25 m  3:02.75  3:02.75   
213  Kortteinen Nella  2007  UiTa  07A031  25 m  3:03.31  3:03.31   
74  Aaltonen Tilda  2006  ÅSK  06A311  25 m  3:13.71  3:13.71   
111  Turpeinen Wilma  2006  ÅSK  06A089  25 m  3:17.11  3:17.11   
90  Laine Aino  2007  ÅSK  07A013  50 m  3:27.38  3:22.38   
75  Alho Mea  2006  ÅSK  06A256  50 m  3:27.90  3:22.90   
105  Rantanen Kerttu  2007  ÅSK  07A146  50 m  3:29.47  3:24.47   
10  166  Värikoski Peppi  2006  Pyry  06A451  25 m  3:44.46  3:44.46   
11  87  Laaksonen Kerttu  2006  ÅSK  06A271  50 m  4:03.97  3:58.97   
12  118  Broman Riikka  2006  Pyry  06A503  25 m       
13  119  Frusti Anni  2007  Pyry  07A190  25 m       
14  142  Malmelin Veera  2007  Pyry  07A196  25 m       
15  160  Soini Petra  2007  Pyry  07A191  25 m       
12 v 
133  Korpikoski Moona  2005  Pyry  05A140  25 m  2:41.11  2:41.11   
127  Juvakka Sivi  2005  Pyry  05A609  25 m  2:48.17  2:48.17   
110  Suominen Ella  2005  ÅSK  05A308  25 m  2:48.82  2:48.82   
83  Kiili Minttu  2005  ÅSK  05A306  25 m  2:51.82  2:51.82   
140  Lehmijoki Nelli  2005  Pyry  05A030  25 m  2:54.47  2:54.47   
148  Nousiainen Jenna  2005  Pyry  05A555  50 m  3:08.20  3:03.20   
101  Nieminen Emma  2005  ÅSK  05A269  25 m  3:10.09  3:10.09   
120  Haraholma Ronja  2005  Pyry  05A704  25 m  3:58.36  3:58.36   
261  Poikolainen Inka  2005  UH  05B053  25 m       
13 v ja vanhemmat 
131  Korin Sini  2003  Pyry  03A617  25 m  2:35.00  2:35.00   
143  Matikainen Anni  2001  Pyry  01A629  25 m  2:39.56  2:39.56   
147  Myllykallio Ronja  2003  Pyry  03A501  50 m  2:46.51  2:41.51   
179  Ellonen Sofia  2004  UKK  04A435  25 m  2:43.53  2:43.53   
59  Sherstiuk Mariia  2003  TaTU  03B010  25 m  2:45.47  2:45.47   
129  Koivula Anni  2003  Pyry  03B130  25 m  2:53.29  2:53.29   
157  Salmi Sanni  2003  Pyry  03A973  50 m  2:58.51  2:53.51   
165  Wiren Minea  2003  Pyry  03A335  25 m  2:53.72  2:53.72   
125  Husari Hilma  2004  Pyry  04A874  25 m  3:10.75  3:10.75   
10  Kivelä Kia  2003  NumKis  03A685  25 m  3:11.43  3:11.43   
11  152  Peltolehto Saga  2003  Pyry  03B046  50 m  3:19.65  3:14.65   
12  146  Mustalahti Ronja  2004  Pyry  04A893  50 m  3:22.64  3:17.64   
13  78  Halava Vilma  2004  ÅSK  04A975  50 m  3:32.56  3:27.56   
14  97  Loo Emma  2004  ÅSK  04B129  25 m  3:31.13  3:31.13   
15  202  Gotcheva Darina  2003  UiTa  03A654  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  13 marraskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Nokian Pyry  Tulostusaika  22:08 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner