2018-09-26   12:43:08
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Junnumestaruus-uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

18_S
Laji 18, P-12, 13, M 100 m SU 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
12 v ja nuoremmat 
195  Aspholm Oliver  2005  UiTa  05A594  25 m  1:20.89  1:20.89   
100  Mäenpää Eero  2005  ÅSK  05A377  25 m  1:21.58  1:21.58   
10  Nissinen Aleksanteri  2005  SWIM  05A016  25 m  1:23.44  1:23.44   
73  Vlasov Lev  2007  TaTU  07A017  50 m  1:25.74  1:23.74   
211  Kontula Daniel  2005  UiTa  05A152  25 m  1:24.75  1:24.75   
102  Oikarainen Jasper  2005  ÅSK  05A276  25 m  1:24.80  1:24.80   
88  Laaksonen Luka  2005  ÅSK  05A517  25 m  1:25.15  1:25.15   
141  Lehtonen Tuomas  2005  Pyry  05A783  25 m  1:28.45  1:28.45   
76  Allén Max  2005  ÅSK  05A484  25 m  1:30.89  1:30.89   
10  150  Passoja Anton  2006  Pyry  06A302  50 m  1:37.33  1:35.33   
11  233  Ruotoistenmäki Rasmus  2006  UiTa  06A320  25 m  1:43.56  1:43.56   
12  47  Niemi Vili  2006  TaTU  06A329  25 m  1:49.00  1:49.00   
13  136  Kytö Kasper  2005  Pyry  05A837  50 m  1:51.52  1:49.52   
14  236  Schrader Sami  2006  UiTa  06A494  25 m  1:53.61  1:53.61   
15  135  Kvist Casper  2006  Pyry  06A352  25 m       
16  229  Pyykkö Pirkka Pyry  2006  UiTa  06A868  25 m       
13 v 
46  Niemi Lassi  2004  TaTU  04A093  25 m  1:13.85  1:13.85   
239  Syrjä Ilja  2004  UiTa  04A573  25 m  1:14.37  1:14.37   
255  Cederqvist Oskari  2004  UH  04A822  25 m  1:15.49  1:15.49   
240  Säilä Antte  2004  UiTa  04A883  25 m  1:16.03  1:16.03   
224  Pajumäki Onni  2004  UiTa  04A396  25 m  1:19.14  1:19.14   
94  Leo Casper  2004  ÅSK  04A635  25 m  1:30.74  1:30.74   
260  Nieminen Ville  2004  UH  04B274  25 m  1:35.79  1:35.79   
14 v ja vanhemmat 
145  Mikkola Perttu  2001  Pyry  01B142  25 m  1:05.06  1:05.06   
39  Lepola Petteri  2003  TaTU  03A303  25 m  1:15.20  1:15.20   
230  Raitalaakso Topi  2003  UiTa  03A825  25 m  1:18.47  1:18.47   
85  Kunttila Tatu  2003  ÅSK  03A443  50 m  1:20.68  1:18.68   
91  Laine Elias  2003  ÅSK  03A465  25 m  1:24.49  1:24.49   
210  Jussila Valtteri  2003  UiTa  03A131  50 m  1:30.88  1:28.88   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  13 marraskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Nokian Pyry  Tulostusaika  22:08 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner