2018-10-18   18:17:10
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Testtävling SR/JR

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Onsdag 1 november 2016 kl. 09.30

Document
Start list
Event 4, 100m Fjärilsim Damer Försök 1 (6), Senior
SR: Sarah Sjöström (1993) 54.61 2014-12-07
SJ: Sarah Sjöström (1993) 55.78 2013-12-15
MR: Therese Alshammar (1977) 55.57 2010-12-05
EM-kval: 58.54 FM: Sr: Sarah Sjöström 56.47 / Jr: Sara Junevik 54.40
ID
Lane
Name
Born
Team
Qual time
Pool
1
25m
334 2 Carin Klasson 1995 SÖDERTÖRN 1:04.27 25m
194 3 Nathalie Lindborg 1991 MKK 1:02.68
25m
193 4 Ida Lindborg 1994 MKK 1:00.53 25m
101 5 Alma Thormalm 1996 JÖNKÖPING 1:01.38 25m
400 6 Frida Berggren 1994 VÄSTERÅS 1:03.09 50m
7 25m
8 25m
Event 4, 100m Fjärilsim Damer Försök 2 (6), Senior
ID
Lane
Name
Born
Team
Qual time
Pool
1 25m
2
25m
59 3 Ronja Vikström 1996 HS 1:01.81 25m
386 4 Josefin Lindkvist 1993 VÄSBY SS 1:00.25
25m
232 5 Rebecca Mattsson 1995 SK NEPTUN 1:01.34 25m
161 6 Christin Heina 1996 LASS 1:04.40 25m
7 25m
8 25m
Event 4, 100m Fjärilsim Damer Försök 3 (6), Junior
ID
Lane
Name
Born
Team
Qual time
Pool
1
25m
2 25m
479 3 Joyce Muzito 2001 SUNDSVALL 1:05.75
50m
117 4 Linn Rosenius 2002 KARLSKRONA 1:05.29 25m
428 5 Cornelia Johansson 2003 ÖSA 1:05.34
25m
6 25m
7 25m
8 25m
Event 4, 100m Fjärilsim Damer Försök 4 (6), Junior
ID
Lane
Name
Born
Team
Qual time
Pool
93 1 Alice Müllern 1998 JÖNKÖPING 1:05.06 25m
314 2 Petra Johansson 1997 SÄFFLE SS 1:04.91
25m
125 3 Linnéa Persson 2002 KK KARPEN 1:04.20 25m
49 4 Alicia Lundblad 2001 HS 1:04.04
25m
299 5 Emma Sundstedt 1998 SPÅRVÄGEN 1:04.07 25m
475 6 Kamelia Gradinarska 2001 MASS 1:04.67
25m
345 7 Klara Hasslin 2001 TROLLHÄTTA 1:05.01 25m
306 8 Gloria Muzito 2002 SUNDSVALL 1:05.27
50m
Event 4, 100m Fjärilsim Damer Försök 5 (6), Junior
ID
Lane
Name
Born
Team
Qual time
Pool
54 1 Julia Stenhård 2000 HS 1:03.85 25m
85 2 Annie Hegmegi 2003 JÖNKÖPING 1:03.64 25m
373 3 Matilda Klintberg 1999 VELLINGE-N 1:03.02
25m
26 4 Anna Eriksson 1999 ESKILSTUNA 1:02.22 25m
211 5 Linnéa Lundborg 2000 MASS 1:02.61
25m
320 6 Carolina Jonsson 2002 SÖDERTÄLJE 1:03.08 50m
41 7 Rebecca Hesslevik 2000 HS 1:03.82
25m
341 8 Vilma Unnermark 1997 SÖDERTÖRN 1:03.96 25m
Event 4, 100m Fjärilsim Damer Försök 6 (6), Junior
ID
Lane
Name
Born
Team
Qual time
Pool
407 1 Edith Jernstedt 2002 VÄSTERÅS 1:01.76 25m
81 2 Hanna Eriksson 1999 JÖNKÖPING 1:01.16 25m
423 3 Hanna Rosvall 2000 ÄNGELHOLM 59.05 25m
32 4 Sara Junevik 2000 FALUN 58.23
25m
196 5 Amalie Mikkelsen 1997 MKK 58.72 25m
71 6 Ida Liljeqvist 1999 HÖGANÄS 1:01.12
25m
323 7 Hilma Ramdén 2000 SÖDERTÄLJE 1:01.57 25m
317 8 Emilia Christiansen 1999 SÖDERTÄLJE 1:02.03
25m
2017-10-24 10:04:12
Datahandling: WinGrodan 2.0 Licensed to: IC Control Media & Sport

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner