Startliste for Regionaltstævne børn
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 182 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 31.07 | |
2 | 175 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 32.69 | |
3 | 197 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 34.17 | |
4 | 199 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 34.48 | |
5 | 68 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 35.11 | |
6 | 50 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 35.40 | |
7 | 34 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 25 m | 35.90 | |
8 | 97 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GREVE | 0754AG | 25 m | 36.09 | |
9 | 9 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 36.70 | |
10 | 189 | Pedersen Laura | 2007 | KVIK | 0776AD | 25 m | 37.43 | |
11 | 30 | Jespersen Lea F. H. | 2008 | HOVEDSTAD | 0838AA | 25 m | 37.97 | |
12 | 52 | Byrholt Lucca Marie | 2007 | HOVEDSTAD | 0708AC | 25 m | 38.04 | |
13 | 126 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 25 m | 38.14 | |
14 | 148 | Bergmann Karla | 2007 | RØNNE | 0742AJ | 25 m | 38.32 | |
15 | 98 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GREVE | 0866AC | 25 m | 38.37 | |
16 | 243 | Nybøll Anna Fiona | 2007 | GSK | 0736AF | 25 m | 38.68 | |
17 | 181 | Hauge Smilla | 2007 | KVIK | 25 m | 39.08 | ||
18 | 218 | Walløe Nadia | 2007 | VAT CPH-MK | 0702AD | 25 m | 39.10 | |
19 | 106 | Naaby Signe C. H. | 2007 | TUNE | 0712AI | 25 m | 39.29 | |
20 | 49 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 25 m | 39.36 | |
21 | 198 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 39.37 | |
22 | 141 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | 39.40 | |
23 | 227 | Madsen Isabella M. | 2007 | VATCPH-STT | 0798AA | 25 m | 39.51 | |
24 | 93 | Byrne Fiona Lei | 2007 | GREVE | 0776AI | 25 m | 39.84 | |
25 | 35 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 25 m | 40.53 | |
26 | 31 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 25 m | 40.60 | |
27 | 229 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 25 m | 40.64 | |
28 | 135 | Dyhr-Rasmussen Rosa | 2007 | NÆSTVED | 0788AE | 25 m | 40.73 | |
29 | 10 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 41.12 | |
30 | 127 | Kristensen Anne-Marie T. | 2007 | KØGE | 0722AE | 25 m | 41.15 | |
31 | 216 | Soelberg Ella Emilie | 2007 | VAT CPH-MK | 0708AF | 25 m | 41.28 | |
32 | 152 | Rømer Jasmin Jansuk | 2007 | RØNNE | 0784AJ | 25 m | 41.31 | |
33 | 7 | Hagens Hannah Bjerg | 2007 | VEST | 0768AJ | 25 m | 41.42 | |
34 | 211 | Hansen Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0784AG | 25 m | 41.62 | |
35 | 134 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 41.83 | |
36 | 204 | Lollike Maja | 2007 | VI39 | 0752AK | 25 m | 42.03 | |
37 | 80 | Serizawa Siena | 2008 | GSK | 0832AD | 25 m | 42.13 | |
38 | 235 | Anker Maila | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AF | 25 m | 42.16 | |
39 | 214 | Pedersen Frederikke Dyrby | 2007 | VAT CPH-MK | 0788AO | 25 m | 42.27 | |
40 | 137 | Jensen Asta Marie R. | 2007 | NÆSTVED | 0742AE | 25 m | 42.38 | |
41 | 155 | Nielsen Elisabeth Tobel | 2007 | SLAGELSE | 0782AG | 25 m | 42.45 | |
42 | 78 | Johansen Mathilde | 2007 | GSK | 0732AJ | 25 m | 42.49 | |
43 | 107 | Popp-Madsen Louise | 2007 | TUNE | 0758AJ | 25 m | 42.58 | |
44 | 196 | Strandquist Marie | 2007 | AIF | 0738AA | 25 m | 42.60 | |
45 | 242 | Hansen Astrid Pries | 2007 | NAKSKOV | 0716AC | 25 m | 42.78 | |
46 | 179 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 25 m | 42.79 | |
47 | 157 | Raunkjær Alberte Bendix | 2007 | SLAGELSE | 0728AO | 25 m | 42.85 | |
48 | 16 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 43.05 | |
49 | 160 | Liechti Amanda | 2008 | SOLRØD | 0824AF | 25 m | 43.27 | |
50 | 140 | Gudmundsdottir Heidi Dogg | 2007 | RINGSTED | 0738AO | 25 m | 43.31 | |
51 | 105 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | TUNE | 0704AI | 25 m | 43.40 | |
52 | 61 | Bløcher Alma Sofie A. | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AB | 25 m | 43.55 | |
53 | 63 | Bibeyron-Wara Betty | 2008 | HOVEDSTAD | 0888AB | 25 m | 43.62 | |
54 | 84 | Kokholm Maddie Evers | 2008 | GSK | 0858AF | 25 m | 43.65 | |
55 | 64 | Hanghøj Alvilde Gemmer | 2008 | HOVEDSTAD | 0814AE | 25 m | 44.29 | |
56 | 104 | Kristensen Rebekka Gjørup | 2007 | TUNE | 0722AI | 25 m | 44.35 | |
57 | 62 | Jørgensen Vigga | 2008 | HOVEDSTAD | 0874AE | 25 m | 44.42 | |
58 | 217 | Vedsted Kirsten | 2008 | VAT CPH-MK | 0872AE | 25 m | 44.53 | |
59 | 123 | Birk Amalie Mønster | 2007 | KØGE | 0796AI | 25 m | 44.67 | |
60 | 129 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 25 m | 44.73 | |
61 | 138 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 45.08 | |
62 | 103 | Kirkegaard Freja Monrad | 2008 | TUNE | 0878AE | 25 m | 45.14 | |
63 | 190 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | KVIK | 0836AA | 25 m | 45.34 | |
64 | 241 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | 45.57 | |
65 | 219 | Wojtaszewski Regitze | 2007 | VAT CPH-MK | 0734AN | 25 m | 45.74 | |
66 | 69 | Bugge Nynne | 2008 | GSK | 0832AF | 25 m | 47.88 | |
67 | 85 | Nielsen Emma Panton | 2008 | GSK | 0844AF | 25 m | 51.30 | |
68 | 192 | Walløe Mathilde | 2007 | KVIK | 0788AM | 25 m | 53.45 | |
69 | 154 | Kjeldsen Silje Juul | 2008 | SLAGELSE | 0826AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 23 oktober 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:40 |
Løb 2, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 96 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GREVE | 0645AA | 25 m | 30.28 | |
2 | 206 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 30.72 | |
3 | 200 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 31.24 | |
4 | 39 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 31.99 | |
5 | 58 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 32.15 | |
6 | 162 | Bønsøe Rasmus | 2006 | KORSØR | 0669AG | 25 m | 32.23 | |
7 | 17 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 33.12 | |
8 | 213 | Olsen Toke | 2006 | VAT CPH-MK | 0685AF | 25 m | 33.41 | |
9 | 143 | Houmann Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 33.62 | |
10 | 221 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 33.74 | |
11 | 15 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 33.75 | |
12 | 188 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 33.90 | |
13 | 71 | Fenger-Grøn Viktor | 2006 | GSK | 0619AG | 25 m | 33.96 | |
14 | 209 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 34.33 | |
15 | 59 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 25 m | 34.39 | |
16 | 147 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 34.57 | |
17 | 45 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 34.60 | |
18 | 142 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 34.85 | |
19 | 94 | Dimon Mark | 2006 | GREVE | 0667AJ | 25 m | 34.86 | |
20 | 43 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 34.97 | |
21 | 176 | Dobel Andreas Wiese | 2006 | KVIK | 0645AE | 25 m | 34.97 | |
22 | 19 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 34.98 | |
23 | 20 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 35.03 | |
24 | 46 | Legind Hans Bjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0717AF | 25 m | 35.17 | |
25 | 131 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | 35.53 | |
26 | 128 | Møller Hjalte | 2007 | KØGE | 0733AA | 25 m | 35.70 | |
27 | 100 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GREVE | 0675AB | 25 m | 36.12 | |
28 | 101 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | TUNE | 0637AI | 25 m | 36.13 | |
29 | 178 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | 36.15 | |
30 | 21 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 36.17 | |
31 | 230 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 36.39 | |
32 | 194 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 36.58 | |
33 | 14 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 36.65 | |
34 | 111 | Melgaard Storm | 2007 | HASLEV | 0755AF | 25 m | 36.68 | |
35 | 108 | Segato Marius Hedvang | 2007 | TUNE | 0791AD | 25 m | 36.92 | |
36 | 76 | Serizawa Oscar | 2006 | GSK | 0657AH | 25 m | 36.98 | |
37 | 164 | Quist Christian | 2007 | KORSØR | 0709AA | 25 m | 37.06 | |
38 | 70 | Egholm Rasmus | 2006 | GSK | 0647AG | 25 m | 37.11 | |
39 | 112 | Tørngren Thor | 2006 | HASLEV | 0603AD | 25 m | 37.33 | |
40 | 225 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 37.45 | |
41 | 37 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 37.62 | |
42 | 86 | Oxenbøll Alexander | 2006 | GSK | 0669AL | 25 m | 37.87 | |
43 | 208 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 37.92 | |
44 | 13 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 37.99 | |
45 | 75 | Jægerskou Kasper | 2006 | GSK | 0643AG | 25 m | 37.99 | |
46 | 99 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GREVE | 0627AF | 25 m | 37.99 | |
47 | 95 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GREVE | 0763AC | 25 m | 38.00 | |
48 | 156 | Nielsen Nikolaj | 2006 | SLAGELSE | 0629AD | 25 m | 38.01 | |
49 | 193 | Zacho Marcus Skov | 2006 | KVIK | 0641AK | 25 m | 38.18 | |
50 | 203 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 38.18 | |
51 | 22 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 38.27 | |
52 | 47 | Voldmester Simon | 2007 | HOVEDSTAD | 0703AB | 25 m | 38.50 | |
53 | 92 | Bjørneborg Victor | 2007 | GREVE | 0729AD | 25 m | 38.68 | |
54 | 163 | Holm Willads | 2006 | KORSØR | 0683AG | 25 m | 38.83 | |
55 | 150 | Folkmann Gustav Fugl | 2006 | RØNNE | 0637AJ | 25 m | 38.85 | |
56 | 187 | Koch Viktor Sønder | 2006 | KVIK | 0699AL | 25 m | 38.85 | |
57 | 159 | Daniele Martin | 2006 | SOLRØD | 0691AH | 25 m | 38.95 | |
58 | 115 | Flügge Theo | 2006 | HVIDOVRE | 0649AC | 25 m | 38.97 | |
59 | 91 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | ISHØJ | 0689AF | 25 m | 39.14 | |
60 | 207 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 39.23 | |
61 | 151 | Koefoed-Holm Anders | 2006 | RØNNE | 0649AF | 25 m | 39.49 | |
62 | 90 | Holm Frederik William | 2007 | ISHØJ | 0727AE | 25 m | 39.58 | |
63 | 4 | Wagner Adam | 2007 | VEST | 0791AB | 25 m | 39.74 | |
64 | 202 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | 39.83 | |
65 | 114 | Bernstein Viktor | 2006 | HVIDOVRE | 25 m | 40.00 | ||
66 | 117 | Harmens Marco Gundel | 2006 | HVIDOVRE | 0669AC | 25 m | 40.25 | |
67 | 40 | Vidovic Linus Klarskov | 2007 | HOVEDSTAD | 0713AB | 25 m | 40.29 | |
68 | 215 | Pedersen Magne Riedel | 2006 | VAT CPH-MK | 0643AL | 25 m | 40.32 | |
69 | 210 | Brandt-Lassen Asbjørn | 2006 | VAT CPH-MK | 0631AH | 25 m | 40.37 | |
70 | 174 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 25 m | 40.44 | |
71 | 237 | Christiansen Tobias | 2006 | HERLUFSHOL | 0625AK | 25 m | 40.63 | |
72 | 231 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 41.18 | |
73 | 25 | Cliff Daniel Emil Lund | 2007 | HOVEDSTAD | 0795AC | 25 m | 41.23 | |
74 | 110 | Kongstad Theodor | 2006 | HASLEV | 0613AE | 25 m | 41.68 | |
75 | 122 | Bastillini-Noval Charlie | 2007 | KØGE | 0727AG | 25 m | 41.71 | |
76 | 205 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | 41.72 | |
77 | 3 | Hwaiz Jacob | 2007 | VEST | 0723AG | 25 m | 41.92 | |
78 | 183 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 42.08 | |
79 | 109 | Toft Simon Hasting | 2006 | TUNE | 0613AD | 25 m | 42.33 | |
80 | 201 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 43.34 | |
81 | 136 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 25 m | 45.19 | |
82 | 144 | Haak Oscar | 2007 | RINGSTED | 0785AE | 25 m | 47.97 | |
83 | 232 | Knudsen Lau Gerner | 2007 | VATCPH-STT | 0773AF | 25 m | 53.21 | |
84 | 149 | Eriksen Laurits | 2007 | RØNNE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 23 oktober 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:40 |
Løb 3, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 175 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 1:21.54 | |
2 | 32 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 1:23.50 | |
3 | 53 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 1:24.61 | |
4 | 54 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 1:24.88 | |
5 | 180 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 1:24.94 | |
6 | 182 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 1:26.71 | |
7 | 51 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 25 m | 1:27.30 | |
8 | 68 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 1:30.34 | |
9 | 49 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 25 m | 1:30.88 | |
10 | 55 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 1:32.81 | |
11 | 34 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 25 m | 1:33.73 | |
12 | 97 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GREVE | 0754AG | 25 m | 1:33.91 | |
13 | 30 | Jespersen Lea F. H. | 2008 | HOVEDSTAD | 0838AA | 25 m | 1:34.18 | |
14 | 61 | Bløcher Alma Sofie A. | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AB | 25 m | 1:34.57 | |
15 | 8 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 1:34.85 | |
16 | 189 | Pedersen Laura | 2007 | KVIK | 0776AD | 25 m | 1:38.48 | |
17 | 243 | Nybøll Anna Fiona | 2007 | GSK | 0736AF | 25 m | 1:38.53 | |
18 | 106 | Naaby Signe C. H. | 2007 | TUNE | 0712AI | 25 m | 1:38.92 | |
19 | 133 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 1:42.34 | |
20 | 155 | Nielsen Elisabeth Tobel | 2007 | SLAGELSE | 0782AG | 25 m | 1:42.40 | |
21 | 102 | Frederiksen Annika | 2007 | TUNE | 0766AI | 25 m | 1:42.52 | |
22 | 7 | Hagens Hannah Bjerg | 2007 | VEST | 0768AJ | 25 m | 1:43.25 | |
23 | 204 | Lollike Maja | 2007 | VI39 | 0752AK | 25 m | 1:43.26 | |
24 | 9 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 1:44.52 | |
25 | 130 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | 1:44.69 | |
26 | 16 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 1:44.82 | |
27 | 216 | Soelberg Ella Emilie | 2007 | VAT CPH-MK | 0708AF | 25 m | 1:44.82 | |
28 | 129 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 25 m | 1:44.93 | |
29 | 10 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 1:46.52 | |
30 | 196 | Strandquist Marie | 2007 | AIF | 0738AA | 25 m | 1:46.61 | |
31 | 63 | Bibeyron-Wara Betty | 2008 | HOVEDSTAD | 0888AB | 25 m | 1:46.89 | |
32 | 157 | Raunkjær Alberte Bendix | 2007 | SLAGELSE | 0728AO | 25 m | 1:47.46 | |
33 | 93 | Byrne Fiona Lei | 2007 | GREVE | 0776AI | 25 m | 1:47.92 | |
34 | 126 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 25 m | 1:48.00 | |
35 | 23 | Vesth Frederikke | 2007 | VEST | 0766AL | 25 m | 1:48.03 | |
36 | 64 | Hanghøj Alvilde Gemmer | 2008 | HOVEDSTAD | 0814AE | 25 m | 1:49.73 | |
37 | 141 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | 1:49.94 | |
38 | 73 | Hansson Smilla | 2008 | GSK | 0842AD | 25 m | 1:50.12 | |
39 | 229 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 25 m | 1:50.94 | |
40 | 138 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 1:51.29 | |
41 | 217 | Vedsted Kirsten | 2008 | VAT CPH-MK | 0872AE | 25 m | 1:51.87 | |
42 | 123 | Birk Amalie Mønster | 2007 | KØGE | 0796AI | 25 m | 1:52.09 | |
43 | 228 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | VORDINGB | 0824AA | 25 m | 1:53.17 | |
44 | 153 | Sohn Ida | 2008 | RØNNE | 0822AD | 25 m | 1:53.98 | |
45 | 154 | Kjeldsen Silje Juul | 2008 | SLAGELSE | 0826AG | 25 m | ||
46 | 171 | Aidinian Amanda | 2007 | KVIK | 0792AJ | 25 m | ||
47 | 173 | Bysand Mie | 2007 | KVIK | 0706AJ | 25 m | ||
48 | 177 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 23 oktober 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:40 |
Løb 4, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 206 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 1:15.44 | |
2 | 139 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 1:18.85 | |
3 | 17 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 1:19.64 | |
4 | 162 | Bønsøe Rasmus | 2006 | KORSØR | 0669AG | 25 m | 1:22.58 | |
5 | 44 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 1:22.78 | |
6 | 58 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 1:23.87 | |
7 | 188 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 1:24.67 | |
8 | 59 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 25 m | 1:25.77 | |
9 | 100 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GREVE | 0675AB | 25 m | 1:26.74 | |
10 | 15 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 1:27.08 | |
11 | 19 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 1:28.51 | |
12 | 43 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 1:29.51 | |
13 | 91 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | ISHØJ | 0689AF | 25 m | 1:31.45 | |
14 | 22 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 1:31.82 | |
15 | 176 | Dobel Andreas Wiese | 2006 | KVIK | 0645AE | 25 m | 1:32.69 | |
16 | 13 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 1:33.23 | |
17 | 70 | Egholm Rasmus | 2006 | GSK | 0647AG | 25 m | 1:33.39 | |
18 | 14 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 1:33.86 | |
19 | 37 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 1:33.90 | |
20 | 203 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 1:34.46 | |
21 | 128 | Møller Hjalte | 2007 | KØGE | 0733AA | 25 m | 1:34.83 | |
22 | 101 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | TUNE | 0637AI | 25 m | 1:35.98 | |
23 | 47 | Voldmester Simon | 2007 | HOVEDSTAD | 0703AB | 25 m | 1:36.09 | |
24 | 114 | Bernstein Viktor | 2006 | HVIDOVRE | 25 m | 1:37.87 | ||
25 | 124 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 25 m | 1:38.11 | |
26 | 213 | Olsen Toke | 2006 | VAT CPH-MK | 0685AF | 25 m | 1:38.12 | |
27 | 121 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 25 m | 1:38.65 | |
28 | 131 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | 1:39.01 | |
29 | 108 | Segato Marius Hedvang | 2007 | TUNE | 0791AD | 25 m | 1:39.66 | |
30 | 4 | Wagner Adam | 2007 | VEST | 0791AB | 25 m | 1:39.93 | |
31 | 183 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 1:40.41 | |
32 | 164 | Quist Christian | 2007 | KORSØR | 0709AA | 25 m | 1:40.58 | |
33 | 87 | Serizawa Anton | 2006 | GSK | 0677AH | 25 m | 1:41.13 | |
34 | 25 | Cliff Daniel Emil Lund | 2007 | HOVEDSTAD | 0795AC | 25 m | 1:41.47 | |
35 | 208 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 1:42.33 | |
36 | 72 | Grønholt Xander Ravn | 2006 | GSK | 0697AG | 25 m | 1:42.34 | |
37 | 46 | Legind Hans Bjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0717AF | 25 m | 1:42.49 | |
38 | 202 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | 1:42.57 | |
39 | 41 | Jensen Konrad Funch | 2007 | HOVEDSTAD | 0721AC | 25 m | 1:43.77 | |
40 | 28 | Wang Ib Fang | 2007 | HOVEDSTAD | 0771AB | 25 m | 1:44.85 | |
41 | 110 | Kongstad Theodor | 2006 | HASLEV | 0613AE | 25 m | 1:45.26 | |
42 | 40 | Vidovic Linus Klarskov | 2007 | HOVEDSTAD | 0713AB | 25 m | 1:46.17 | |
43 | 65 | Groule Rasmus | 2007 | HOVEDSTAD | 0705AC | 25 m | 1:46.79 | |
44 | 3 | Hwaiz Jacob | 2007 | VEST | 0723AG | 25 m | 1:47.46 | |
45 | 5 | Kelm Matil | 2007 | VEST | 0751AF | 25 m | 1:49.96 | |
46 | 2 | Andreassen Arthur Kvist | 2007 | VEST | 0741AF | 25 m | 1:50.32 | |
47 | 193 | Zacho Marcus Skov | 2006 | KVIK | 0641AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 23 oktober 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:40 |
Løb 5, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 8 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 44.86 | |
2 | 198 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 45.01 | |
3 | 50 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 45.16 | |
4 | 53 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 45.43 | |
5 | 31 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 25 m | 46.99 | |
6 | 102 | Frederiksen Annika | 2007 | TUNE | 0766AI | 25 m | 49.29 | |
7 | 127 | Kristensen Anne-Marie T. | 2007 | KØGE | 0722AE | 25 m | 49.91 | |
8 | 78 | Johansen Mathilde | 2007 | GSK | 0732AJ | 25 m | 50.51 | |
9 | 55 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 50.64 | |
10 | 52 | Byrholt Lucca Marie | 2007 | HOVEDSTAD | 0708AC | 25 m | 52.51 | |
11 | 197 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 53.30 | |
12 | 105 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | TUNE | 0704AI | 25 m | 53.48 | |
13 | 126 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 25 m | 53.59 | |
14 | 219 | Wojtaszewski Regitze | 2007 | VAT CPH-MK | 0734AN | 25 m | 53.64 | |
15 | 160 | Liechti Amanda | 2008 | SOLRØD | 0824AF | 25 m | 53.80 | |
16 | 235 | Anker Maila | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AF | 25 m | 53.83 | |
17 | 33 | Stensgaard Ella | 2008 | HOVEDSTAD | 0816AA | 25 m | 53.92 | |
18 | 196 | Strandquist Marie | 2007 | AIF | 0738AA | 25 m | 53.93 | |
19 | 185 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | 53.94 | |
20 | 227 | Madsen Isabella M. | 2007 | VATCPH-STT | 0798AA | 25 m | 54.11 | |
21 | 80 | Serizawa Siena | 2008 | GSK | 0832AD | 25 m | 54.90 | |
22 | 154 | Kjeldsen Silje Juul | 2008 | SLAGELSE | 0826AG | 25 m | 55.09 | |
23 | 18 | Murphy Ila | 2007 | VEST | 0748AJ | 25 m | 55.22 | |
24 | 241 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | 55.70 | |
25 | 35 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 25 m | 55.74 | |
26 | 23 | Vesth Frederikke | 2007 | VEST | 0766AL | 25 m | 56.26 | |
27 | 63 | Bibeyron-Wara Betty | 2008 | HOVEDSTAD | 0888AB | 25 m | 56.34 | |
28 | 103 | Kirkegaard Freja Monrad | 2008 | TUNE | 0878AE | 25 m | 56.89 | |
29 | 104 | Kristensen Rebekka Gjørup | 2007 | TUNE | 0722AI | 25 m | 57.35 | |
30 | 148 | Bergmann Karla | 2007 | RØNNE | 0742AJ | 25 m | 57.56 | |
31 | 85 | Nielsen Emma Panton | 2008 | GSK | 0844AF | 25 m | 57.58 | |
32 | 184 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 25 m | 57.58 | |
33 | 49 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 25 m | 57.70 | |
34 | 83 | Holst Ida Celine Sangstad | 2007 | GSK | 0716AF | 25 m | 59.29 | |
35 | 236 | Birgisdottir Sigrún | 2007 | HERLUFSHOL | 25 m | 59.32 | ||
36 | 82 | Østerby Astrid | 2007 | GSK | 0746AF | 25 m | 59.33 | |
37 | 153 | Sohn Ida | 2008 | RØNNE | 0822AD | 25 m | 59.33 | |
38 | 93 | Byrne Fiona Lei | 2007 | GREVE | 0776AI | 25 m | 59.36 | |
39 | 240 | Pedersen Silja Rud | 2007 | HERLUFSHOL | 25 m | 59.44 | ||
40 | 157 | Raunkjær Alberte Bendix | 2007 | SLAGELSE | 0728AO | 25 m | 59.45 | |
41 | 214 | Pedersen Frederikke Dyrby | 2007 | VAT CPH-MK | 0788AO | 25 m | 59.57 | |
42 | 238 | Jensen Merle | 2008 | HERLUFSHOL | 25 m | 59.66 | ||
43 | 233 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 25 m | 59.78 | |
44 | 84 | Kokholm Maddie Evers | 2008 | GSK | 0858AF | 25 m | 1:00.03 | |
45 | 190 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | KVIK | 0836AA | 25 m | 1:01.56 | |
46 | 98 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GREVE | 0866AC | 25 m | 1:02.17 | |
47 | 64 | Hanghøj Alvilde Gemmer | 2008 | HOVEDSTAD | 0814AE | 25 m | 1:02.19 | |
48 | 228 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | VORDINGB | 0824AA | 25 m | 1:02.80 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 23 oktober 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:40 |
Løb 6, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 96 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GREVE | 0645AA | 25 m | 39.36 | |
2 | 200 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 40.73 | |
3 | 209 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 41.20 | |
4 | 221 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 41.43 | |
5 | 21 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 41.99 | |
6 | 147 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 43.49 | |
7 | 230 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 44.59 | |
8 | 143 | Houmann Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 44.69 | |
9 | 71 | Fenger-Grøn Viktor | 2006 | GSK | 0619AG | 25 m | 45.19 | |
10 | 59 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 25 m | 46.37 | |
11 | 210 | Brandt-Lassen Asbjørn | 2006 | VAT CPH-MK | 0631AH | 25 m | 46.84 | |
12 | 38 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 25 m | 46.85 | |
13 | 136 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 25 m | 48.12 | |
14 | 45 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 48.66 | |
15 | 194 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 49.39 | |
16 | 20 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 49.63 | |
17 | 75 | Jægerskou Kasper | 2006 | GSK | 0643AG | 25 m | 50.98 | |
18 | 94 | Dimon Mark | 2006 | GREVE | 0667AJ | 25 m | 51.17 | |
19 | 27 | Klarskov Benjamin | 2007 | HOVEDSTAD | 0711AC | 25 m | 51.24 | |
20 | 86 | Oxenbøll Alexander | 2006 | GSK | 0669AL | 25 m | 51.72 | |
21 | 118 | Nybroe Asbjørn | 2006 | HVIDOVRE | 0683AC | 25 m | 52.08 | |
22 | 124 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 25 m | 52.31 | |
23 | 156 | Nielsen Nikolaj | 2006 | SLAGELSE | 0629AD | 25 m | 52.50 | |
24 | 163 | Holm Willads | 2006 | KORSØR | 0683AG | 25 m | 52.50 | |
25 | 225 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 53.16 | |
26 | 4 | Wagner Adam | 2007 | VEST | 0791AB | 25 m | 53.17 | |
27 | 128 | Møller Hjalte | 2007 | KØGE | 0733AA | 25 m | 53.73 | |
28 | 203 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 53.82 | |
29 | 176 | Dobel Andreas Wiese | 2006 | KVIK | 0645AE | 25 m | 54.39 | |
30 | 151 | Koefoed-Holm Anders | 2006 | RØNNE | 0649AF | 25 m | 54.55 | |
31 | 150 | Folkmann Gustav Fugl | 2006 | RØNNE | 0637AJ | 25 m | 54.61 | |
32 | 92 | Bjørneborg Victor | 2007 | GREVE | 0729AD | 25 m | 54.77 | |
33 | 146 | Meinert Gustav | 2006 | RINGSTED | 0659AH | 25 m | 55.00 | |
34 | 144 | Haak Oscar | 2007 | RINGSTED | 0785AE | 25 m | 55.24 | |
35 | 25 | Cliff Daniel Emil Lund | 2007 | HOVEDSTAD | 0795AC | 25 m | 55.39 | |
36 | 90 | Holm Frederik William | 2007 | ISHØJ | 0727AE | 25 m | 56.07 | |
37 | 231 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 56.22 | |
38 | 95 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GREVE | 0763AC | 25 m | 56.26 | |
39 | 76 | Serizawa Oscar | 2006 | GSK | 0657AH | 25 m | 56.32 | |
40 | 145 | Juul-Andersen August | 2007 | RINGSTED | 0777AD | 25 m | 56.36 | |
41 | 65 | Groule Rasmus | 2007 | HOVEDSTAD | 0705AC | 25 m | 56.60 | |
42 | 26 | Juska Konradas | 2007 | HOVEDSTAD | 0751AC | 25 m | 56.76 | |
43 | 111 | Melgaard Storm | 2007 | HASLEV | 0755AF | 25 m | 57.09 | |
44 | 117 | Harmens Marco Gundel | 2006 | HVIDOVRE | 0669AC | 25 m | 57.13 | |
45 | 28 | Wang Ib Fang | 2007 | HOVEDSTAD | 0771AB | 25 m | 57.21 | |
46 | 40 | Vidovic Linus Klarskov | 2007 | HOVEDSTAD | 0713AB | 25 m | 57.25 | |
47 | 178 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | 57.49 | |
48 | 232 | Knudsen Lau Gerner | 2007 | VATCPH-STT | 0773AF | 25 m | 57.55 | |
49 | 159 | Daniele Martin | 2006 | SOLRØD | 0691AH | 25 m | 57.57 | |
50 | 41 | Jensen Konrad Funch | 2007 | HOVEDSTAD | 0721AC | 25 m | 58.30 | |
51 | 132 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 25 m | 59.31 | |
52 | 212 | Nielsen-Bentholm Alfred | 2007 | VAT CPH-MK | 0765AG | 25 m | 1:00.88 | |
53 | 201 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 1:01.00 | |
54 | 5 | Kelm Matil | 2007 | VEST | 0751AF | 25 m | 1:01.48 | |
55 | 122 | Bastillini-Noval Charlie | 2007 | KØGE | 0727AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 23 oktober 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:40 |
Løb 7, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 182 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 1:20.80 | |
2 | 199 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 1:21.86 | |
3 | 175 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 1:23.09 | |
4 | 32 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 1:25.51 | |
5 | 180 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 1:25.97 | |
6 | 54 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 1:28.12 | |
7 | 53 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 1:28.54 | |
8 | 197 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 1:30.14 | |
9 | 55 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 1:31.90 | |
10 | 31 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 25 m | 1:32.28 | |
11 | 68 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 1:32.51 | |
12 | 8 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 1:33.77 | |
13 | 97 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GREVE | 0754AG | 25 m | 1:33.91 | |
14 | 34 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 25 m | 1:34.30 | |
15 | 189 | Pedersen Laura | 2007 | KVIK | 0776AD | 25 m | 1:34.48 | |
16 | 137 | Jensen Asta Marie R. | 2007 | NÆSTVED | 0742AE | 25 m | 1:35.49 | |
17 | 102 | Frederiksen Annika | 2007 | TUNE | 0766AI | 25 m | 1:37.64 | |
18 | 30 | Jespersen Lea F. H. | 2008 | HOVEDSTAD | 0838AA | 25 m | 1:38.04 | |
19 | 127 | Kristensen Anne-Marie T. | 2007 | KØGE | 0722AE | 25 m | 1:38.96 | |
20 | 49 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 25 m | 1:38.98 | |
21 | 61 | Bløcher Alma Sofie A. | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AB | 25 m | 1:40.33 | |
22 | 198 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 1:40.51 | |
23 | 52 | Byrholt Lucca Marie | 2007 | HOVEDSTAD | 0708AC | 25 m | 1:41.54 | |
24 | 78 | Johansen Mathilde | 2007 | GSK | 0732AJ | 25 m | 1:41.73 | |
25 | 135 | Dyhr-Rasmussen Rosa | 2007 | NÆSTVED | 0788AE | 25 m | 1:41.91 | |
26 | 243 | Nybøll Anna Fiona | 2007 | GSK | 0736AF | 25 m | 1:42.10 | |
27 | 130 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | 1:43.07 | |
28 | 242 | Hansen Astrid Pries | 2007 | NAKSKOV | 0716AC | 25 m | 1:43.32 | |
29 | 126 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 25 m | 1:43.39 | |
30 | 51 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 25 m | 1:43.52 | |
31 | 185 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | 1:43.78 | |
32 | 33 | Stensgaard Ella | 2008 | HOVEDSTAD | 0816AA | 25 m | 1:44.04 | |
33 | 227 | Madsen Isabella M. | 2007 | VATCPH-STT | 0798AA | 25 m | 1:44.11 | |
34 | 218 | Walløe Nadia | 2007 | VAT CPH-MK | 0702AD | 25 m | 1:45.08 | |
35 | 9 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 1:45.24 | |
36 | 216 | Soelberg Ella Emilie | 2007 | VAT CPH-MK | 0708AF | 25 m | 1:45.44 | |
37 | 106 | Naaby Signe C. H. | 2007 | TUNE | 0712AI | 25 m | 1:45.72 | |
38 | 141 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | 1:45.80 | |
39 | 133 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 1:46.00 | |
40 | 211 | Hansen Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0784AG | 25 m | 1:47.31 | |
41 | 184 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 25 m | 1:48.46 | |
42 | 217 | Vedsted Kirsten | 2008 | VAT CPH-MK | 0872AE | 25 m | 1:48.70 | |
43 | 80 | Serizawa Siena | 2008 | GSK | 0832AD | 25 m | 1:49.15 | |
44 | 134 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 1:49.38 | |
45 | 105 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | TUNE | 0704AI | 25 m | 1:49.44 | |
46 | 155 | Nielsen Elisabeth Tobel | 2007 | SLAGELSE | 0782AG | 25 m | 1:50.40 | |
47 | 63 | Bibeyron-Wara Betty | 2008 | HOVEDSTAD | 0888AB | 25 m | 1:50.90 | |
48 | 98 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GREVE | 0866AC | 25 m | 1:51.10 | |
49 | 235 | Anker Maila | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AF | 25 m | 1:51.65 | |
50 | 23 | Vesth Frederikke | 2007 | VEST | 0766AL | 25 m | 1:51.70 | |
51 | 152 | Rømer Jasmin Jansuk | 2007 | RØNNE | 0784AJ | 25 m | 1:52.29 | |
52 | 83 | Holst Ida Celine Sangstad | 2007 | GSK | 0716AF | 25 m | 1:53.54 | |
53 | 196 | Strandquist Marie | 2007 | AIF | 0738AA | 25 m | 1:53.57 | |
54 | 153 | Sohn Ida | 2008 | RØNNE | 0822AD | 25 m | 1:56.11 | |
55 | 125 | Cou Frederikke Frigast la | 2008 | KØGE | 0852AH | 25 m | 1:56.54 | |
56 | 123 | Birk Amalie Mønster | 2007 | KØGE | 0796AI | 25 m | 1:56.65 | |
57 | 228 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | VORDINGB | 0824AA | 25 m | 1:56.76 | |
58 | 241 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | 1:57.21 | |
59 | 190 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | KVIK | 0836AA | 25 m | 1:58.29 | |
60 | 129 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 25 m | 2:04.14 | |
61 | 173 | Bysand Mie | 2007 | KVIK | 0706AJ | 25 m | ||
62 | 179 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 25 m | ||
63 | 181 | Hauge Smilla | 2007 | KVIK | 25 m | |||
64 | 192 | Walløe Mathilde | 2007 | KVIK | 0788AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 23 oktober 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:40 |
Løb 8, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 96 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GREVE | 0645AA | 25 m | 1:17.37 | |
2 | 200 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 1:18.12 | |
3 | 139 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 1:21.19 | |
4 | 147 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 1:22.21 | |
5 | 17 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 1:22.87 | |
6 | 209 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 1:23.38 | |
7 | 44 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 1:23.93 | |
8 | 39 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 1:24.10 | |
9 | 162 | Bønsøe Rasmus | 2006 | KORSØR | 0669AG | 25 m | 1:24.39 | |
10 | 221 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 1:25.22 | |
11 | 213 | Olsen Toke | 2006 | VAT CPH-MK | 0685AF | 25 m | 1:25.58 | |
12 | 230 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 1:27.31 | |
13 | 38 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 25 m | 1:27.49 | |
14 | 45 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 1:27.72 | |
15 | 59 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 25 m | 1:27.81 | |
16 | 142 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 1:28.30 | |
17 | 21 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 1:28.39 | |
18 | 20 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 1:30.24 | |
19 | 13 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 1:32.64 | |
20 | 128 | Møller Hjalte | 2007 | KØGE | 0733AA | 25 m | 1:33.38 | |
21 | 100 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GREVE | 0675AB | 25 m | 1:33.56 | |
22 | 188 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 1:34.58 | |
23 | 46 | Legind Hans Bjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0717AF | 25 m | 1:35.16 | |
24 | 225 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 1:36.06 | |
25 | 72 | Grønholt Xander Ravn | 2006 | GSK | 0697AG | 25 m | 1:36.23 | |
26 | 70 | Egholm Rasmus | 2006 | GSK | 0647AG | 25 m | 1:36.56 | |
27 | 131 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | 1:36.64 | |
28 | 75 | Jægerskou Kasper | 2006 | GSK | 0643AG | 25 m | 1:36.65 | |
29 | 22 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 1:36.72 | |
30 | 71 | Fenger-Grøn Viktor | 2006 | GSK | 0619AG | 25 m | 1:36.77 | |
31 | 14 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 1:36.80 | |
32 | 124 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 25 m | 1:37.71 | |
33 | 101 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | TUNE | 0637AI | 25 m | 1:38.15 | |
34 | 117 | Harmens Marco Gundel | 2006 | HVIDOVRE | 0669AC | 25 m | 1:38.22 | |
35 | 112 | Tørngren Thor | 2006 | HASLEV | 0603AD | 25 m | 1:38.42 | |
36 | 183 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 1:38.54 | |
37 | 121 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 25 m | 1:38.84 | |
38 | 94 | Dimon Mark | 2006 | GREVE | 0667AJ | 25 m | 1:39.46 | |
39 | 47 | Voldmester Simon | 2007 | HOVEDSTAD | 0703AB | 25 m | 1:40.18 | |
40 | 159 | Daniele Martin | 2006 | SOLRØD | 0691AH | 25 m | 1:40.54 | |
41 | 86 | Oxenbøll Alexander | 2006 | GSK | 0669AL | 25 m | 1:41.51 | |
42 | 4 | Wagner Adam | 2007 | VEST | 0791AB | 25 m | 1:41.56 | |
43 | 76 | Serizawa Oscar | 2006 | GSK | 0657AH | 25 m | 1:41.75 | |
44 | 37 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 1:42.64 | |
45 | 163 | Holm Willads | 2006 | KORSØR | 0683AG | 25 m | 1:42.82 | |
46 | 194 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 1:43.16 | |
47 | 91 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | ISHØJ | 0689AF | 25 m | 1:43.61 | |
48 | 41 | Jensen Konrad Funch | 2007 | HOVEDSTAD | 0721AC | 25 m | 1:44.03 | |
49 | 87 | Serizawa Anton | 2006 | GSK | 0677AH | 25 m | 1:44.10 | |
50 | 231 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 1:44.82 | |
51 | 146 | Meinert Gustav | 2006 | RINGSTED | 0659AH | 25 m | 1:44.95 | |
52 | 92 | Bjørneborg Victor | 2007 | GREVE | 0729AD | 25 m | 1:46.29 | |
53 | 90 | Holm Frederik William | 2007 | ISHØJ | 0727AE | 25 m | 1:46.72 | |
54 | 174 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 25 m | 1:46.83 | |
55 | 132 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 25 m | 1:46.86 | |
56 | 150 | Folkmann Gustav Fugl | 2006 | RØNNE | 0637AJ | 25 m | 1:47.49 | |
57 | 109 | Toft Simon Hasting | 2006 | TUNE | 0613AD | 25 m | 1:47.75 | |
58 | 99 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GREVE | 0627AF | 25 m | 1:47.92 | |
59 | 115 | Flügge Theo | 2006 | HVIDOVRE | 0649AC | 25 m | 1:48.16 | |
60 | 145 | Juul-Andersen August | 2007 | RINGSTED | 0777AD | 25 m | 1:48.43 | |
61 | 25 | Cliff Daniel Emil Lund | 2007 | HOVEDSTAD | 0795AC | 25 m | 1:48.88 | |
62 | 28 | Wang Ib Fang | 2007 | HOVEDSTAD | 0771AB | 25 m | 1:48.88 | |
63 | 95 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GREVE | 0763AC | 25 m | 1:49.40 | |
64 | 108 | Segato Marius Hedvang | 2007 | TUNE | 0791AD | 25 m | 1:49.50 | |
65 | 27 | Klarskov Benjamin | 2007 | HOVEDSTAD | 0711AC | 25 m | 1:50.44 | |
66 | 202 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | 1:51.39 | |
67 | 239 | Lejbølle Emil | 2007 | HERLUFSHOL | 0769AB | 25 m | 1:51.49 | |
68 | 122 | Bastillini-Noval Charlie | 2007 | KØGE | 0727AG | 25 m | 1:52.35 | |
69 | 26 | Juska Konradas | 2007 | HOVEDSTAD | 0751AC | 25 m | 1:52.73 | |
70 | 232 | Knudsen Lau Gerner | 2007 | VATCPH-STT | 0773AF | 25 m | 2:04.33 | |
71 | 136 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 25 m | 2:07.80 | |
72 | 2 | Andreassen Arthur Kvist | 2007 | VEST | 0741AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 23 oktober 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:40 |
Løb 9, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 32 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 2:45.59 | |
2 | 51 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 25 m | 2:47.00 | |
3 | 199 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 2:48.61 | |
4 | 54 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 2:50.78 | |
5 | 50 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 2:53.14 | |
6 | 180 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 2:59.25 | |
7 | 9 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 3:13.56 | |
8 | 52 | Byrholt Lucca Marie | 2007 | HOVEDSTAD | 0708AC | 25 m | 3:16.26 | |
9 | 35 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 25 m | 3:16.30 | |
10 | 218 | Walløe Nadia | 2007 | VAT CPH-MK | 0702AD | 25 m | 3:18.00 | |
11 | 242 | Hansen Astrid Pries | 2007 | NAKSKOV | 0716AC | 25 m | 3:18.58 | |
12 | 133 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 3:24.08 | |
13 | 130 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | 3:24.73 | |
14 | 229 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 25 m | 3:25.40 | |
15 | 211 | Hansen Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0784AG | 25 m | 3:25.41 | |
16 | 7 | Hagens Hannah Bjerg | 2007 | VEST | 0768AJ | 25 m | 3:31.71 | |
17 | 216 | Soelberg Ella Emilie | 2007 | VAT CPH-MK | 0708AF | 25 m | 3:32.21 | |
18 | 148 | Bergmann Karla | 2007 | RØNNE | 0742AJ | 25 m | 3:32.24 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 23 oktober 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:40 |
Løb 10, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 206 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 2:25.30 | |
2 | 58 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 2:30.94 | |
3 | 39 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 2:32.91 | |
4 | 44 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 2:37.33 | |
5 | 143 | Houmann Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 2:41.26 | |
6 | 43 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 2:44.83 | |
7 | 45 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 2:46.32 | |
8 | 213 | Olsen Toke | 2006 | VAT CPH-MK | 0685AF | 25 m | 2:46.72 | |
9 | 142 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 2:46.76 | |
10 | 176 | Dobel Andreas Wiese | 2006 | KVIK | 0645AE | 25 m | 2:49.11 | |
11 | 38 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 25 m | 2:49.92 | |
12 | 19 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 2:54.02 | |
13 | 15 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 2:57.49 | |
14 | 131 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | 3:02.59 | |
15 | 114 | Bernstein Viktor | 2006 | HVIDOVRE | 25 m | 3:05.44 | ||
16 | 207 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 3:05.96 | |
17 | 194 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 3:08.36 | |
18 | 87 | Serizawa Anton | 2006 | GSK | 0677AH | 25 m | 3:09.00 | |
19 | 115 | Flügge Theo | 2006 | HVIDOVRE | 0649AC | 25 m | 3:15.51 | |
20 | 72 | Grønholt Xander Ravn | 2006 | GSK | 0697AG | 25 m | 3:15.55 | |
21 | 150 | Folkmann Gustav Fugl | 2006 | RØNNE | 0637AJ | 25 m | 3:16.19 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 23 oktober 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:40 |
Løb 11, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 234 | Hg Piger | 2006 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:23.77 | ||
2 | 222 | Vat 1 Piger | 2007 | VAT CPH | 25 m | 2:38.35 | ||
3 | 168 | Kvik Piger 1 | 2007 | KVIK | 25 m | 2:45.47 | ||
4 | 56 | Hovedstadens Spækhuggere | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:47.65 | ||
5 | 29 | Hovedstadens Havfruer | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:47.99 | ||
6 | 48 | Hovedstadens Krabber | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:48.23 | ||
7 | 6 | Vest Tåfræsere | 2007 | VEST | 25 m | 2:53.00 | ||
8 | 89 | Gti Piger | 0 | GTI | 25 m | 2:53.48 | ||
9 | 169 | Kvik Piger 2 | 2007 | KVIK | 25 m | 2:54.61 | ||
10 | 77 | Gsk Heltinder 1 | 2007 | GSK | 25 m | 2:55.00 | ||
11 | 226 | Vat 2 Piger | 2007 | VAT CPH | 25 m | 2:56.74 | ||
12 | 170 | Kvik Piger 3 | 2007 | KVIK | 25 m | 2:59.97 | ||
13 | 60 | Hovedstadens Vandhunde | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 3:08.06 | ||
14 | 81 | Gsk Heltinder 2 | 2007 | GSK | 25 m | 3:10.00 | ||
15 | 120 | Køge Piger | 2007 | KØGE | 25 m | 3:14.24 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 23 oktober 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:40 |
Løb 12, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 220 | Vat 1 Drenge | 2006 | VAT CPH | 25 m | 2:25.30 | ||
2 | 11 | Vest Årgang Drenge 2 | 2006 | VEST | 25 m | 2:32.00 | ||
3 | 88 | Gti Drenge | 0 | GTI | 25 m | 2:34.78 | ||
4 | 166 | Kvik Drenge 1 | 2005 | KVIK | 25 m | 2:36.78 | ||
5 | 119 | Køge Drenge | 2006 | KØGE | 25 m | 2:40.29 | ||
6 | 57 | Hovedstadens Søuhyrer | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:43.39 | ||
7 | 36 | Hovedstadens Havmænd | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:44.03 | ||
8 | 42 | Hovedstadens Kongerejer | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:44.32 | ||
9 | 224 | Vat 2 Drenge | 2006 | VAT CPH | 25 m | 2:46.27 | ||
10 | 74 | Gsk Helte | 2007 | GSK | 25 m | 2:50.00 | ||
11 | 167 | Kvik Drenge 2 | 2005 | KVIK | 25 m | 2:57.04 | ||
12 | 12 | Vest Årgang Drenge 3 | 2006 | VEST | 25 m | 3:00.00 | ||
13 | 113 | Hvidovre Drenge 1 | 2006 | HVIDOVRE | 25 m | 3:02.55 | ||
14 | 1 | Vest Storhoveder | 2007 | VEST | 25 m | 3:03.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 23 oktober 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:40 |
Løb 13, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 199 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 1:11.66 | |
2 | 175 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 1:11.67 | |
3 | 197 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 1:13.78 | |
4 | 32 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 1:13.98 | |
5 | 180 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 1:15.52 | |
6 | 182 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 1:15.90 | |
7 | 51 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 25 m | 1:16.79 | |
8 | 54 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 1:17.51 | |
9 | 68 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 1:18.99 | |
10 | 50 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 1:19.68 | |
11 | 53 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 1:20.17 | |
12 | 34 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 25 m | 1:21.00 | |
13 | 61 | Bløcher Alma Sofie A. | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AB | 25 m | 1:22.14 | |
14 | 97 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GREVE | 0754AG | 25 m | 1:24.35 | |
15 | 127 | Kristensen Anne-Marie T. | 2007 | KØGE | 0722AE | 25 m | 1:24.37 | |
16 | 198 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 1:24.91 | |
17 | 9 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 1:25.58 | |
18 | 235 | Anker Maila | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AF | 25 m | 1:25.60 | |
19 | 137 | Jensen Asta Marie R. | 2007 | NÆSTVED | 0742AE | 25 m | 1:27.41 | |
20 | 31 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 25 m | 1:27.44 | |
21 | 126 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 25 m | 1:27.70 | |
22 | 8 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 1:27.84 | |
23 | 214 | Pedersen Frederikke Dyrby | 2007 | VAT CPH-MK | 0788AO | 25 m | 1:28.00 | |
24 | 148 | Bergmann Karla | 2007 | RØNNE | 0742AJ | 25 m | 1:28.03 | |
25 | 141 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | 1:28.36 | |
26 | 189 | Pedersen Laura | 2007 | KVIK | 0776AD | 25 m | 1:28.78 | |
27 | 218 | Walløe Nadia | 2007 | VAT CPH-MK | 0702AD | 25 m | 1:29.76 | |
28 | 33 | Stensgaard Ella | 2008 | HOVEDSTAD | 0816AA | 25 m | 1:30.09 | |
29 | 134 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 1:31.83 | |
30 | 30 | Jespersen Lea F. H. | 2008 | HOVEDSTAD | 0838AA | 25 m | 1:32.48 | |
31 | 171 | Aidinian Amanda | 2007 | KVIK | 0792AJ | 25 m | 1:32.71 | |
32 | 98 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GREVE | 0866AC | 25 m | 1:32.83 | |
33 | 243 | Nybøll Anna Fiona | 2007 | GSK | 0736AF | 25 m | 1:33.03 | |
34 | 211 | Hansen Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0784AG | 25 m | 1:33.12 | |
35 | 52 | Byrholt Lucca Marie | 2007 | HOVEDSTAD | 0708AC | 25 m | 1:33.19 | |
36 | 7 | Hagens Hannah Bjerg | 2007 | VEST | 0768AJ | 25 m | 1:33.27 | |
37 | 133 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 1:33.32 | |
38 | 102 | Frederiksen Annika | 2007 | TUNE | 0766AI | 25 m | 1:33.67 | |
39 | 130 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | 1:33.74 | |
40 | 10 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 1:34.67 | |
41 | 242 | Hansen Astrid Pries | 2007 | NAKSKOV | 0716AC | 25 m | 1:34.72 | |
42 | 135 | Dyhr-Rasmussen Rosa | 2007 | NÆSTVED | 0788AE | 25 m | 1:35.68 | |
43 | 185 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | 1:35.90 | |
44 | 80 | Serizawa Siena | 2008 | GSK | 0832AD | 25 m | 1:37.19 | |
45 | 105 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | TUNE | 0704AI | 25 m | 1:37.23 | |
46 | 93 | Byrne Fiona Lei | 2007 | GREVE | 0776AI | 25 m | 1:37.47 | |
47 | 152 | Rømer Jasmin Jansuk | 2007 | RØNNE | 0784AJ | 25 m | 1:37.69 | |
48 | 241 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | 1:38.68 | |
49 | 84 | Kokholm Maddie Evers | 2008 | GSK | 0858AF | 25 m | 1:39.76 | |
50 | 63 | Bibeyron-Wara Betty | 2008 | HOVEDSTAD | 0888AB | 25 m | 1:40.07 | |
51 | 160 | Liechti Amanda | 2008 | SOLRØD | 0824AF | 25 m | 1:40.52 | |
52 | 140 | Gudmundsdottir Heidi Dogg | 2007 | RINGSTED | 0738AO | 25 m | 1:40.78 | |
53 | 179 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 25 m | 1:43.15 | |
54 | 62 | Jørgensen Vigga | 2008 | HOVEDSTAD | 0874AE | 25 m | 1:48.29 | |
55 | 177 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | 1:49.23 | |
56 | 195 | Munk Marie | 2008 | AIF | 0818AD | 25 m | 1:49.51 | |
57 | 73 | Hansson Smilla | 2008 | GSK | 0842AD | 25 m | 1:55.53 | |
58 | 67 | Vestergaard Clara | 2008 | HOVEDSTAD | 0864AB | 25 m | 2:00.16 | |
59 | 69 | Bugge Nynne | 2008 | GSK | 0832AF | 25 m | 2:00.26 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 23 oktober 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:40 |
Løb 14, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 200 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 1:07.22 | |
2 | 39 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 1:07.38 | |
3 | 58 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 1:08.15 | |
4 | 206 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 1:08.15 | |
5 | 96 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GREVE | 0645AA | 25 m | 1:10.95 | |
6 | 44 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 1:11.92 | |
7 | 139 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 1:12.02 | |
8 | 213 | Olsen Toke | 2006 | VAT CPH-MK | 0685AF | 25 m | 1:12.59 | |
9 | 17 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 1:13.03 | |
10 | 143 | Houmann Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 1:13.81 | |
11 | 38 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 25 m | 1:14.51 | |
12 | 147 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 1:14.84 | |
13 | 43 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 1:15.60 | |
14 | 71 | Fenger-Grøn Viktor | 2006 | GSK | 0619AG | 25 m | 1:16.56 | |
15 | 188 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 1:16.89 | |
16 | 20 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 1:17.37 | |
17 | 19 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 1:17.46 | |
18 | 59 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 25 m | 1:18.35 | |
19 | 46 | Legind Hans Bjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0717AF | 25 m | 1:19.30 | |
20 | 164 | Quist Christian | 2007 | KORSØR | 0709AA | 25 m | 1:19.67 | |
21 | 47 | Voldmester Simon | 2007 | HOVEDSTAD | 0703AB | 25 m | 1:19.73 | |
22 | 142 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 1:20.38 | |
23 | 15 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 1:21.31 | |
24 | 128 | Møller Hjalte | 2007 | KØGE | 0733AA | 25 m | 1:21.41 | |
25 | 131 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | 1:21.75 | |
26 | 94 | Dimon Mark | 2006 | GREVE | 0667AJ | 25 m | 1:22.32 | |
27 | 174 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 25 m | 1:22.66 | |
28 | 22 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 1:22.67 | |
29 | 72 | Grønholt Xander Ravn | 2006 | GSK | 0697AG | 25 m | 1:22.90 | |
30 | 37 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 1:23.03 | |
31 | 75 | Jægerskou Kasper | 2006 | GSK | 0643AG | 25 m | 1:23.12 | |
32 | 100 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GREVE | 0675AB | 25 m | 1:23.31 | |
33 | 70 | Egholm Rasmus | 2006 | GSK | 0647AG | 25 m | 1:23.35 | |
34 | 163 | Holm Willads | 2006 | KORSØR | 0683AG | 25 m | 1:23.54 | |
35 | 121 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 25 m | 1:24.61 | |
36 | 14 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 1:24.90 | |
37 | 76 | Serizawa Oscar | 2006 | GSK | 0657AH | 25 m | 1:25.21 | |
38 | 112 | Tørngren Thor | 2006 | HASLEV | 0603AD | 25 m | 1:25.63 | |
39 | 95 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GREVE | 0763AC | 25 m | 1:25.83 | |
40 | 87 | Serizawa Anton | 2006 | GSK | 0677AH | 25 m | 1:26.28 | |
41 | 178 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | 1:26.59 | |
42 | 207 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 1:26.65 | |
43 | 86 | Oxenbøll Alexander | 2006 | GSK | 0669AL | 25 m | 1:27.17 | |
44 | 203 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 1:27.20 | |
45 | 191 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 25 m | 1:27.26 | |
46 | 159 | Daniele Martin | 2006 | SOLRØD | 0691AH | 25 m | 1:27.88 | |
47 | 92 | Bjørneborg Victor | 2007 | GREVE | 0729AD | 25 m | 1:28.06 | |
48 | 116 | Hansen Mathias Bidsted | 2006 | HVIDOVRE | 0673AE | 25 m | 1:28.27 | |
49 | 151 | Koefoed-Holm Anders | 2006 | RØNNE | 0649AF | 25 m | 1:28.64 | |
50 | 99 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GREVE | 0627AF | 25 m | 1:29.15 | |
51 | 150 | Folkmann Gustav Fugl | 2006 | RØNNE | 0637AJ | 25 m | 1:29.17 | |
52 | 101 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | TUNE | 0637AI | 25 m | 1:29.40 | |
53 | 149 | Eriksen Laurits | 2007 | RØNNE | 25 m | 1:29.71 | ||
54 | 40 | Vidovic Linus Klarskov | 2007 | HOVEDSTAD | 0713AB | 25 m | 1:30.49 | |
55 | 25 | Cliff Daniel Emil Lund | 2007 | HOVEDSTAD | 0795AC | 25 m | 1:30.78 | |
56 | 4 | Wagner Adam | 2007 | VEST | 0791AB | 25 m | 1:31.05 | |
57 | 239 | Lejbølle Emil | 2007 | HERLUFSHOL | 0769AB | 25 m | 1:31.16 | |
58 | 183 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 1:31.61 | |
59 | 90 | Holm Frederik William | 2007 | ISHØJ | 0727AE | 25 m | 1:31.95 | |
60 | 202 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | 1:32.20 | |
61 | 41 | Jensen Konrad Funch | 2007 | HOVEDSTAD | 0721AC | 25 m | 1:32.31 | |
62 | 132 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 25 m | 1:33.11 | |
63 | 187 | Koch Viktor Sønder | 2006 | KVIK | 0699AL | 25 m | 1:34.96 | |
64 | 215 | Pedersen Magne Riedel | 2006 | VAT CPH-MK | 0643AL | 25 m | 1:35.09 | |
65 | 205 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | 1:41.49 | |
66 | 172 | Bjørn Thorkild | 2007 | KVIK | 0739AE | 25 m | 1:42.65 | |
67 | 237 | Christiansen Tobias | 2006 | HERLUFSHOL | 0625AK | 25 m | 1:43.74 | |
68 | 66 | Hedegaard Ludvig | 2007 | HOVEDSTAD | 0725AG | 25 m | 1:52.64 | |
69 | 212 | Nielsen-Bentholm Alfred | 2007 | VAT CPH-MK | 0765AG | 25 m | 2:09.85 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 23 oktober 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:40 |
Løb 15, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 182 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 34.30 | |
2 | 199 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 36.44 | |
3 | 197 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 39.21 | |
4 | 180 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 39.26 | |
5 | 55 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 40.43 | |
6 | 97 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GREVE | 0754AG | 25 m | 41.33 | |
7 | 189 | Pedersen Laura | 2007 | KVIK | 0776AD | 25 m | 41.54 | |
8 | 51 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 25 m | 42.71 | |
9 | 34 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 25 m | 43.74 | |
10 | 102 | Frederiksen Annika | 2007 | TUNE | 0766AI | 25 m | 43.84 | |
11 | 35 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 25 m | 44.74 | |
12 | 235 | Anker Maila | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AF | 25 m | 44.81 | |
13 | 30 | Jespersen Lea F. H. | 2008 | HOVEDSTAD | 0838AA | 25 m | 44.98 | |
14 | 243 | Nybøll Anna Fiona | 2007 | GSK | 0736AF | 25 m | 45.17 | |
15 | 49 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 25 m | 45.88 | |
16 | 33 | Stensgaard Ella | 2008 | HOVEDSTAD | 0816AA | 25 m | 47.24 | |
17 | 9 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 47.56 | |
18 | 78 | Johansen Mathilde | 2007 | GSK | 0732AJ | 25 m | 48.08 | |
19 | 52 | Byrholt Lucca Marie | 2007 | HOVEDSTAD | 0708AC | 25 m | 48.75 | |
20 | 218 | Walløe Nadia | 2007 | VAT CPH-MK | 0702AD | 25 m | 48.95 | |
21 | 106 | Naaby Signe C. H. | 2007 | TUNE | 0712AI | 25 m | 49.98 | |
22 | 98 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GREVE | 0866AC | 25 m | 50.14 | |
23 | 185 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | 50.16 | |
24 | 242 | Hansen Astrid Pries | 2007 | NAKSKOV | 0716AC | 25 m | 50.81 | |
25 | 130 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | 51.26 | |
26 | 61 | Bløcher Alma Sofie A. | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AB | 25 m | 51.30 | |
27 | 107 | Popp-Madsen Louise | 2007 | TUNE | 0758AJ | 25 m | 51.48 | |
28 | 227 | Madsen Isabella M. | 2007 | VATCPH-STT | 0798AA | 25 m | 51.74 | |
29 | 217 | Vedsted Kirsten | 2008 | VAT CPH-MK | 0872AE | 25 m | 52.84 | |
30 | 125 | Cou Frederikke Frigast la | 2008 | KØGE | 0852AH | 25 m | 53.72 | |
31 | 195 | Munk Marie | 2008 | AIF | 0818AD | 25 m | 54.00 | |
32 | 82 | Østerby Astrid | 2007 | GSK | 0746AF | 25 m | 1:01.69 | |
33 | 67 | Vestergaard Clara | 2008 | HOVEDSTAD | 0864AB | 25 m | 1:08.04 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 23 oktober 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:40 |
Løb 16, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 206 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 32.79 | |
2 | 209 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 35.04 | |
3 | 39 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 35.93 | |
4 | 221 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 36.97 | |
5 | 162 | Bønsøe Rasmus | 2006 | KORSØR | 0669AG | 25 m | 38.27 | |
6 | 46 | Legind Hans Bjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0717AF | 25 m | 38.32 | |
7 | 45 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 39.34 | |
8 | 15 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 39.60 | |
9 | 13 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 40.38 | |
10 | 58 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 40.88 | |
11 | 22 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 41.36 | |
12 | 38 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 25 m | 41.55 | |
13 | 142 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 41.71 | |
14 | 72 | Grønholt Xander Ravn | 2006 | GSK | 0697AG | 25 m | 41.81 | |
15 | 17 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 42.14 | |
16 | 164 | Quist Christian | 2007 | KORSØR | 0709AA | 25 m | 42.19 | |
17 | 176 | Dobel Andreas Wiese | 2006 | KVIK | 0645AE | 25 m | 42.72 | |
18 | 75 | Jægerskou Kasper | 2006 | GSK | 0643AG | 25 m | 42.74 | |
19 | 159 | Daniele Martin | 2006 | SOLRØD | 0691AH | 25 m | 43.22 | |
20 | 108 | Segato Marius Hedvang | 2007 | TUNE | 0791AD | 25 m | 43.23 | |
21 | 225 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 43.72 | |
22 | 188 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 44.22 | |
23 | 230 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 44.23 | |
24 | 131 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | 44.40 | |
25 | 43 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 44.83 | |
26 | 21 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 45.21 | |
27 | 207 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 45.54 | |
28 | 101 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | TUNE | 0637AI | 25 m | 45.99 | |
29 | 14 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 46.90 | |
30 | 231 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 47.11 | |
31 | 91 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | ISHØJ | 0689AF | 25 m | 48.61 | |
32 | 94 | Dimon Mark | 2006 | GREVE | 0667AJ | 25 m | 48.84 | |
33 | 174 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 25 m | 48.84 | |
34 | 41 | Jensen Konrad Funch | 2007 | HOVEDSTAD | 0721AC | 25 m | 49.09 | |
35 | 37 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 49.17 | |
36 | 92 | Bjørneborg Victor | 2007 | GREVE | 0729AD | 25 m | 49.59 | |
37 | 183 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 50.05 | |
38 | 90 | Holm Frederik William | 2007 | ISHØJ | 0727AE | 25 m | 50.18 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 23 oktober 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:40 |
Løb 17, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 198 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 1:34.59 | |
2 | 53 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 1:35.81 | |
3 | 8 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 1:39.10 | |
4 | 50 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 1:39.91 | |
5 | 32 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 1:39.92 | |
6 | 54 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 1:40.76 | |
7 | 31 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 25 m | 1:44.69 | |
8 | 61 | Bløcher Alma Sofie A. | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AB | 25 m | 1:44.77 | |
9 | 78 | Johansen Mathilde | 2007 | GSK | 0732AJ | 25 m | 1:45.01 | |
10 | 55 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 1:46.07 | |
11 | 102 | Frederiksen Annika | 2007 | TUNE | 0766AI | 25 m | 1:46.41 | |
12 | 68 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 1:46.99 | |
13 | 235 | Anker Maila | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AF | 25 m | 1:47.40 | |
14 | 182 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 1:48.30 | |
15 | 126 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 25 m | 1:52.32 | |
16 | 184 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 25 m | 1:54.37 | |
17 | 127 | Kristensen Anne-Marie T. | 2007 | KØGE | 0722AE | 25 m | 1:55.30 | |
18 | 241 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | 1:55.59 | |
19 | 33 | Stensgaard Ella | 2008 | HOVEDSTAD | 0816AA | 25 m | 1:55.91 | |
20 | 219 | Wojtaszewski Regitze | 2007 | VAT CPH-MK | 0734AN | 25 m | 1:58.36 | |
21 | 227 | Madsen Isabella M. | 2007 | VATCPH-STT | 0798AA | 25 m | 1:58.62 | |
22 | 23 | Vesth Frederikke | 2007 | VEST | 0766AL | 25 m | 1:59.62 | |
23 | 80 | Serizawa Siena | 2008 | GSK | 0832AD | 25 m | 2:00.21 | |
24 | 133 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 2:00.57 | |
25 | 141 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | 2:01.94 | |
26 | 233 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 25 m | 2:02.77 | |
27 | 153 | Sohn Ida | 2008 | RØNNE | 0822AD | 25 m | 2:03.43 | |
28 | 105 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | TUNE | 0704AI | 25 m | 2:03.82 | |
29 | 148 | Bergmann Karla | 2007 | RØNNE | 0742AJ | 25 m | 2:03.96 | |
30 | 204 | Lollike Maja | 2007 | VI39 | 0752AK | 25 m | 2:05.99 | |
31 | 18 | Murphy Ila | 2007 | VEST | 0748AJ | 25 m | 2:06.06 | |
32 | 83 | Holst Ida Celine Sangstad | 2007 | GSK | 0716AF | 25 m | 2:06.07 | |
33 | 82 | Østerby Astrid | 2007 | GSK | 0746AF | 25 m | 2:06.59 | |
34 | 192 | Walløe Mathilde | 2007 | KVIK | 0788AM | 25 m | 2:06.78 | |
35 | 228 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | VORDINGB | 0824AA | 25 m | 2:07.97 | |
36 | 64 | Hanghøj Alvilde Gemmer | 2008 | HOVEDSTAD | 0814AE | 25 m | 2:08.69 | |
37 | 10 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 2:08.79 | |
38 | 238 | Jensen Merle | 2008 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:10.33 | ||
39 | 85 | Nielsen Emma Panton | 2008 | GSK | 0844AF | 25 m | 2:31.33 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 23 oktober 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:40 |
Løb 18, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 96 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GREVE | 0645AA | 25 m | 1:24.49 | |
2 | 200 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 1:27.45 | |
3 | 209 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 1:30.66 | |
4 | 44 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 1:31.31 | |
5 | 221 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 1:31.52 | |
6 | 21 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 1:35.22 | |
7 | 147 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 1:35.65 | |
8 | 20 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 1:36.72 | |
9 | 59 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 25 m | 1:39.18 | |
10 | 230 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 1:39.82 | |
11 | 45 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 1:40.43 | |
12 | 71 | Fenger-Grøn Viktor | 2006 | GSK | 0619AG | 25 m | 1:40.59 | |
13 | 143 | Houmann Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 1:42.22 | |
14 | 162 | Bønsøe Rasmus | 2006 | KORSØR | 0669AG | 25 m | 1:42.22 | |
15 | 210 | Brandt-Lassen Asbjørn | 2006 | VAT CPH-MK | 0631AH | 25 m | 1:45.48 | |
16 | 178 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | 1:48.02 | |
17 | 27 | Klarskov Benjamin | 2007 | HOVEDSTAD | 0711AC | 25 m | 1:50.97 | |
18 | 75 | Jægerskou Kasper | 2006 | GSK | 0643AG | 25 m | 1:51.36 | |
19 | 47 | Voldmester Simon | 2007 | HOVEDSTAD | 0703AB | 25 m | 1:51.65 | |
20 | 86 | Oxenbøll Alexander | 2006 | GSK | 0669AL | 25 m | 1:52.63 | |
21 | 65 | Groule Rasmus | 2007 | HOVEDSTAD | 0705AC | 25 m | 1:53.81 | |
22 | 124 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 25 m | 1:54.15 | |
23 | 150 | Folkmann Gustav Fugl | 2006 | RØNNE | 0637AJ | 25 m | 1:57.74 | |
24 | 92 | Bjørneborg Victor | 2007 | GREVE | 0729AD | 25 m | 1:58.37 | |
25 | 163 | Holm Willads | 2006 | KORSØR | 0683AG | 25 m | 1:58.77 | |
26 | 146 | Meinert Gustav | 2006 | RINGSTED | 0659AH | 25 m | 1:59.08 | |
27 | 145 | Juul-Andersen August | 2007 | RINGSTED | 0777AD | 25 m | 1:59.88 | |
28 | 194 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 2:00.31 | |
29 | 151 | Koefoed-Holm Anders | 2006 | RØNNE | 0649AF | 25 m | 2:00.37 | |
30 | 225 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 2:00.44 | |
31 | 116 | Hansen Mathias Bidsted | 2006 | HVIDOVRE | 0673AE | 25 m | 2:00.55 | |
32 | 3 | Hwaiz Jacob | 2007 | VEST | 0723AG | 25 m | 2:01.64 | |
33 | 212 | Nielsen-Bentholm Alfred | 2007 | VAT CPH-MK | 0765AG | 25 m | 2:03.61 | |
34 | 144 | Haak Oscar | 2007 | RINGSTED | 0785AE | 25 m | 2:04.01 | |
35 | 231 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 2:04.23 | |
36 | 41 | Jensen Konrad Funch | 2007 | HOVEDSTAD | 0721AC | 25 m | 2:05.31 | |
37 | 46 | Legind Hans Bjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0717AF | 25 m | 2:05.79 | |
38 | 40 | Vidovic Linus Klarskov | 2007 | HOVEDSTAD | 0713AB | 25 m | 2:06.06 | |
39 | 191 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 25 m | 2:12.55 | |
40 | 172 | Bjørn Thorkild | 2007 | KVIK | 0739AE | 25 m | 2:13.30 | |
41 | 66 | Hedegaard Ludvig | 2007 | HOVEDSTAD | 0725AG | 25 m | 2:24.58 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 23 oktober 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:40 |
Løb 19, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 175 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 38.31 | |
2 | 68 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 41.80 | |
3 | 8 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 42.48 | |
4 | 197 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 42.49 | |
5 | 30 | Jespersen Lea F. H. | 2008 | HOVEDSTAD | 0838AA | 25 m | 42.64 | |
6 | 97 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GREVE | 0754AG | 25 m | 42.96 | |
7 | 34 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 25 m | 44.63 | |
8 | 106 | Naaby Signe C. H. | 2007 | TUNE | 0712AI | 25 m | 44.67 | |
9 | 31 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 25 m | 46.34 | |
10 | 10 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 47.17 | |
11 | 137 | Jensen Asta Marie R. | 2007 | NÆSTVED | 0742AE | 25 m | 47.18 | |
12 | 130 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | 47.25 | |
13 | 227 | Madsen Isabella M. | 2007 | VATCPH-STT | 0798AA | 25 m | 47.46 | |
14 | 35 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 25 m | 47.53 | |
15 | 198 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 47.54 | |
16 | 7 | Hagens Hannah Bjerg | 2007 | VEST | 0768AJ | 25 m | 47.75 | |
17 | 80 | Serizawa Siena | 2008 | GSK | 0832AD | 25 m | 47.98 | |
18 | 33 | Stensgaard Ella | 2008 | HOVEDSTAD | 0816AA | 25 m | 47.99 | |
19 | 63 | Bibeyron-Wara Betty | 2008 | HOVEDSTAD | 0888AB | 25 m | 47.99 | |
20 | 160 | Liechti Amanda | 2008 | SOLRØD | 0824AF | 25 m | 48.14 | |
21 | 105 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | TUNE | 0704AI | 25 m | 48.20 | |
22 | 216 | Soelberg Ella Emilie | 2007 | VAT CPH-MK | 0708AF | 25 m | 48.20 | |
23 | 64 | Hanghøj Alvilde Gemmer | 2008 | HOVEDSTAD | 0814AE | 25 m | 48.36 | |
24 | 16 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 48.55 | |
25 | 93 | Byrne Fiona Lei | 2007 | GREVE | 0776AI | 25 m | 48.73 | |
26 | 133 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 49.08 | |
27 | 78 | Johansen Mathilde | 2007 | GSK | 0732AJ | 25 m | 49.54 | |
28 | 23 | Vesth Frederikke | 2007 | VEST | 0766AL | 25 m | 49.57 | |
29 | 196 | Strandquist Marie | 2007 | AIF | 0738AA | 25 m | 50.13 | |
30 | 242 | Hansen Astrid Pries | 2007 | NAKSKOV | 0716AC | 25 m | 50.36 | |
31 | 134 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 50.37 | |
32 | 153 | Sohn Ida | 2008 | RØNNE | 0822AD | 25 m | 50.49 | |
33 | 171 | Aidinian Amanda | 2007 | KVIK | 0792AJ | 25 m | 50.60 | |
34 | 233 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 25 m | 50.67 | |
35 | 125 | Cou Frederikke Frigast la | 2008 | KØGE | 0852AH | 25 m | 50.70 | |
36 | 135 | Dyhr-Rasmussen Rosa | 2007 | NÆSTVED | 0788AE | 25 m | 50.76 | |
37 | 98 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GREVE | 0866AC | 25 m | 51.17 | |
38 | 69 | Bugge Nynne | 2008 | GSK | 0832AF | 25 m | 51.28 | |
39 | 152 | Rømer Jasmin Jansuk | 2007 | RØNNE | 0784AJ | 25 m | 51.31 | |
40 | 138 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 51.39 | |
41 | 217 | Vedsted Kirsten | 2008 | VAT CPH-MK | 0872AE | 25 m | 51.40 | |
42 | 73 | Hansson Smilla | 2008 | GSK | 0842AD | 25 m | 51.64 | |
43 | 126 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 25 m | 51.73 | |
44 | 190 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | KVIK | 0836AA | 25 m | 52.09 | |
45 | 229 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 25 m | 52.18 | |
46 | 181 | Hauge Smilla | 2007 | KVIK | 25 m | 52.29 | ||
47 | 211 | Hansen Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0784AG | 25 m | 52.64 | |
48 | 241 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | 52.66 | |
49 | 103 | Kirkegaard Freja Monrad | 2008 | TUNE | 0878AE | 25 m | 52.67 | |
50 | 83 | Holst Ida Celine Sangstad | 2007 | GSK | 0716AF | 25 m | 53.45 | |
51 | 173 | Bysand Mie | 2007 | KVIK | 0706AJ | 25 m | 53.51 | |
52 | 236 | Birgisdottir Sigrún | 2007 | HERLUFSHOL | 25 m | 53.63 | ||
53 | 84 | Kokholm Maddie Evers | 2008 | GSK | 0858AF | 25 m | 53.75 | |
54 | 238 | Jensen Merle | 2008 | HERLUFSHOL | 25 m | 53.78 | ||
55 | 67 | Vestergaard Clara | 2008 | HOVEDSTAD | 0864AB | 25 m | 54.69 | |
56 | 62 | Jørgensen Vigga | 2008 | HOVEDSTAD | 0874AE | 25 m | 54.73 | |
57 | 228 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | VORDINGB | 0824AA | 25 m | 54.76 | |
58 | 177 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | 55.52 | |
59 | 107 | Popp-Madsen Louise | 2007 | TUNE | 0758AJ | 25 m | 56.91 | |
60 | 104 | Kristensen Rebekka Gjørup | 2007 | TUNE | 0722AI | 25 m | 57.35 | |
61 | 140 | Gudmundsdottir Heidi Dogg | 2007 | RINGSTED | 0738AO | 25 m | 58.79 | |
62 | 195 | Munk Marie | 2008 | AIF | 0818AD | 25 m | 1:02.14 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 23 oktober 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:40 |
Løb 20, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 206 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 34.86 | |
2 | 17 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 36.24 | |
3 | 139 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 37.84 | |
4 | 162 | Bønsøe Rasmus | 2006 | KORSØR | 0669AG | 25 m | 38.41 | |
5 | 221 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 39.23 | |
6 | 188 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 39.61 | |
7 | 20 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 40.00 | |
8 | 58 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 40.10 | |
9 | 22 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 40.76 | |
10 | 100 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GREVE | 0675AB | 25 m | 40.85 | |
11 | 37 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 40.86 | |
12 | 213 | Olsen Toke | 2006 | VAT CPH-MK | 0685AF | 25 m | 40.95 | |
13 | 19 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 41.31 | |
14 | 209 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 41.93 | |
15 | 101 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | TUNE | 0637AI | 25 m | 42.18 | |
16 | 15 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 42.35 | |
17 | 203 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 43.08 | |
18 | 13 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 43.11 | |
19 | 70 | Egholm Rasmus | 2006 | GSK | 0647AG | 25 m | 43.13 | |
20 | 183 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 44.09 | |
21 | 108 | Segato Marius Hedvang | 2007 | TUNE | 0791AD | 25 m | 44.23 | |
22 | 43 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 44.28 | |
23 | 163 | Holm Willads | 2006 | KORSØR | 0683AG | 25 m | 44.51 | |
24 | 131 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | 44.67 | |
25 | 14 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 44.73 | |
26 | 91 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | ISHØJ | 0689AF | 25 m | 45.43 | |
27 | 225 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 45.45 | |
28 | 230 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 45.48 | |
29 | 4 | Wagner Adam | 2007 | VEST | 0791AB | 25 m | 45.60 | |
30 | 71 | Fenger-Grøn Viktor | 2006 | GSK | 0619AG | 25 m | 45.74 | |
31 | 128 | Møller Hjalte | 2007 | KØGE | 0733AA | 25 m | 45.74 | |
32 | 47 | Voldmester Simon | 2007 | HOVEDSTAD | 0703AB | 25 m | 46.04 | |
33 | 94 | Dimon Mark | 2006 | GREVE | 0667AJ | 25 m | 46.47 | |
34 | 109 | Toft Simon Hasting | 2006 | TUNE | 0613AD | 25 m | 46.58 | |
35 | 215 | Pedersen Magne Riedel | 2006 | VAT CPH-MK | 0643AL | 25 m | 46.86 | |
36 | 40 | Vidovic Linus Klarskov | 2007 | HOVEDSTAD | 0713AB | 25 m | 46.91 | |
37 | 202 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | 47.27 | |
38 | 164 | Quist Christian | 2007 | KORSØR | 0709AA | 25 m | 47.37 | |
39 | 178 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | 47.37 | |
40 | 208 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 47.46 | |
41 | 76 | Serizawa Oscar | 2006 | GSK | 0657AH | 25 m | 47.56 | |
42 | 187 | Koch Viktor Sønder | 2006 | KVIK | 0699AL | 25 m | 47.74 | |
43 | 2 | Andreassen Arthur Kvist | 2007 | VEST | 0741AF | 25 m | 47.75 | |
44 | 237 | Christiansen Tobias | 2006 | HERLUFSHOL | 0625AK | 25 m | 47.92 | |
45 | 111 | Melgaard Storm | 2007 | HASLEV | 0755AF | 25 m | 48.09 | |
46 | 159 | Daniele Martin | 2006 | SOLRØD | 0691AH | 25 m | 48.20 | |
47 | 110 | Kongstad Theodor | 2006 | HASLEV | 0613AE | 25 m | 48.35 | |
48 | 95 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GREVE | 0763AC | 25 m | 48.57 | |
49 | 194 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 48.57 | |
50 | 239 | Lejbølle Emil | 2007 | HERLUFSHOL | 0769AB | 25 m | 48.58 | |
51 | 112 | Tørngren Thor | 2006 | HASLEV | 0603AD | 25 m | 48.61 | |
52 | 86 | Oxenbøll Alexander | 2006 | GSK | 0669AL | 25 m | 48.68 | |
53 | 5 | Kelm Matil | 2007 | VEST | 0751AF | 25 m | 48.80 | |
54 | 193 | Zacho Marcus Skov | 2006 | KVIK | 0641AK | 25 m | 48.86 | |
55 | 172 | Bjørn Thorkild | 2007 | KVIK | 0739AE | 25 m | 48.91 | |
56 | 87 | Serizawa Anton | 2006 | GSK | 0677AH | 25 m | 49.19 | |
57 | 207 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 49.30 | |
58 | 65 | Groule Rasmus | 2007 | HOVEDSTAD | 0705AC | 25 m | 49.45 | |
59 | 174 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 25 m | 49.50 | |
60 | 28 | Wang Ib Fang | 2007 | HOVEDSTAD | 0771AB | 25 m | 50.10 | |
61 | 186 | Kjærstad Stefan Birkhøj | 2007 | KVIK | 0797AE | 25 m | 50.19 | |
62 | 124 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 25 m | 50.29 | |
63 | 25 | Cliff Daniel Emil Lund | 2007 | HOVEDSTAD | 0795AC | 25 m | 50.61 | |
64 | 201 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 50.80 | |
65 | 205 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | 50.80 | |
66 | 66 | Hedegaard Ludvig | 2007 | HOVEDSTAD | 0725AG | 25 m | 50.92 | |
67 | 3 | Hwaiz Jacob | 2007 | VEST | 0723AG | 25 m | 51.10 | |
68 | 90 | Holm Frederik William | 2007 | ISHØJ | 0727AE | 25 m | 51.14 | |
69 | 26 | Juska Konradas | 2007 | HOVEDSTAD | 0751AC | 25 m | 51.20 | |
70 | 191 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 25 m | 51.79 | |
71 | 149 | Eriksen Laurits | 2007 | RØNNE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 23 oktober 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:40 |
Løb 21, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 199 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 2:54.07 | |
2 | 175 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 3:02.68 | |
3 | 32 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 3:02.83 | |
4 | 53 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 3:05.76 | |
5 | 54 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 3:08.63 | |
6 | 55 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 3:15.17 | |
7 | 50 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 3:15.22 | |
8 | 51 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 25 m | 3:16.81 | |
9 | 189 | Pedersen Laura | 2007 | KVIK | 0776AD | 25 m | 3:27.44 | |
10 | 35 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 25 m | 3:33.50 | |
11 | 49 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 25 m | 3:37.04 | |
12 | 218 | Walløe Nadia | 2007 | VAT CPH-MK | 0702AD | 25 m | 3:38.09 | |
13 | 141 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | 3:40.58 | |
14 | 148 | Bergmann Karla | 2007 | RØNNE | 0742AJ | 25 m | 3:48.73 | |
15 | 211 | Hansen Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0784AG | 25 m | 3:51.47 | |
16 | 243 | Nybøll Anna Fiona | 2007 | GSK | 0736AF | 25 m | 3:52.16 | |
17 | 127 | Kristensen Anne-Marie T. | 2007 | KØGE | 0722AE | 25 m | 3:53.58 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 23 oktober 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:40 |
Løb 22, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 96 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GREVE | 0645AA | 25 m | 2:44.53 | |
2 | 200 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 2:45.58 | |
3 | 39 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 2:55.73 | |
4 | 44 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 2:56.47 | |
5 | 147 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 2:59.80 | |
6 | 143 | Houmann Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 3:02.84 | |
7 | 142 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 3:05.72 | |
8 | 38 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 25 m | 3:09.29 | |
9 | 176 | Dobel Andreas Wiese | 2006 | KVIK | 0645AE | 25 m | 3:12.00 | |
10 | 100 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GREVE | 0675AB | 25 m | 3:16.64 | |
11 | 21 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 3:17.37 | |
12 | 13 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 3:20.69 | |
13 | 70 | Egholm Rasmus | 2006 | GSK | 0647AG | 25 m | 3:22.53 | |
14 | 19 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 3:24.18 | |
15 | 87 | Serizawa Anton | 2006 | GSK | 0677AH | 25 m | 3:36.23 | |
16 | 72 | Grønholt Xander Ravn | 2006 | GSK | 0697AG | 25 m | 3:39.39 | |
17 | 76 | Serizawa Oscar | 2006 | GSK | 0657AH | 25 m | 3:41.23 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 23 oktober 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:40 |
Løb 23, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 234 | Hg Piger | 2006 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:05.93 | ||
2 | 222 | Vat 1 Piger | 2007 | VAT CPH | 25 m | 2:17.13 | ||
3 | 168 | Kvik Piger 1 | 2007 | KVIK | 25 m | 2:24.84 | ||
4 | 48 | Hovedstadens Krabber | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:27.47 | ||
5 | 56 | Hovedstadens Spækhuggere | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:27.72 | ||
6 | 29 | Hovedstadens Havfruer | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:27.82 | ||
7 | 6 | Vest Tåfræsere | 2007 | VEST | 25 m | 2:31.00 | ||
8 | 89 | Gti Piger | 0 | GTI | 25 m | 2:31.63 | ||
9 | 77 | Gsk Heltinder 1 | 2007 | GSK | 25 m | 2:35.00 | ||
10 | 169 | Kvik Piger 2 | 2007 | KVIK | 25 m | 2:38.51 | ||
11 | 226 | Vat 2 Piger | 2007 | VAT CPH | 25 m | 2:40.46 | ||
12 | 120 | Køge Piger | 2007 | KØGE | 25 m | 2:48.69 | ||
13 | 170 | Kvik Piger 3 | 2007 | KVIK | 25 m | 2:49.16 | ||
14 | 60 | Hovedstadens Vandhunde | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:51.96 | ||
15 | 81 | Gsk Heltinder 2 | 2007 | GSK | 25 m | 2:55.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 23 oktober 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:40 |
Løb 24, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 220 | Vat 1 Drenge | 2006 | VAT CPH | 25 m | 2:13.92 | ||
2 | 88 | Gti Drenge | 0 | GTI | 25 m | 2:15.18 | ||
3 | 11 | Vest Årgang Drenge 2 | 2006 | VEST | 25 m | 2:19.00 | ||
4 | 74 | Gsk Helte | 2007 | GSK | 25 m | 2:20.00 | ||
5 | 42 | Hovedstadens Kongerejer | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:21.55 | ||
6 | 36 | Hovedstadens Havmænd | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:21.71 | ||
7 | 57 | Hovedstadens Søuhyrer | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:21.90 | ||
8 | 166 | Kvik Drenge 1 | 2005 | KVIK | 25 m | 2:26.93 | ||
9 | 119 | Køge Drenge | 2006 | KØGE | 25 m | 2:28.45 | ||
10 | 12 | Vest Årgang Drenge 3 | 2006 | VEST | 25 m | 2:30.00 | ||
11 | 224 | Vat 2 Drenge | 2006 | VAT CPH | 25 m | 2:37.84 | ||
12 | 167 | Kvik Drenge 2 | 2005 | KVIK | 25 m | 2:38.41 | ||
13 | 1 | Vest Storhoveder | 2007 | VEST | 25 m | 2:42.00 | ||
14 | 24 | Hovedstadens Delfiner | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 3:00.74 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 23 oktober 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:40 |