2019-09-16   22:23:50
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Kokko-Jeppis Games 2017

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

11_S
Laji 11, 100m Selkäuinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
64  Salin Liina  2002  KUS-GSS  02A762  25 m  1:08.02  1:08.02   
48  Lakanen Wilma  2003  KUS-GSS  03A711  25 m  1:09.32  1:09.32   
250  Laiteenmäki Milla  2001  Plaani  01B318  25 m  1:12.10  1:12.10   
43  Känsäkangas Henna  2004  KUS-GSS  04A431  25 m  1:13.98  1:13.98   
214  Eklund Senni  2003  AU  03B193  25 m  1:18.32  1:18.32   
157  Stenman Fia  2006  VUS-VSS  06A349  25 m  1:19.73  1:19.73   
63  Rintala Vilma  2005  KUS-GSS  05A060  25 m  1:19.88  1:19.88   
164  Vuollet Ellen  2001  VUS-VSS  01A169  25 m  1:21.89  1:21.89   
93  Jouppila Annukka  2003  SeUi  03A120  25 m  1:22.27  1:22.27   
10  154  Rajamäki Sanna  2002  VUS-VSS  02B132  25 m  1:23.29  1:23.29   
11  109  Rasinpää Milka-maria  2003  SeUi  03A159  25 m  1:24.53  1:24.53   
12  165  Yli-Renko Sini  2002  VUS-VSS  02B286  25 m  1:27.46  1:27.46   
13  221  Runnakko Sofia  2002  AU  02A913  25 m  1:27.80  1:27.80   
14  37  Kauppinen Salla-maaria  2002  KUS-GSS  02A724  25 m  1:28.45  1:28.45   
15  224  Junttari Pinja  2006  KemTU  06A106  25 m  1:29.27  1:29.27   
16  228  Tuisku Saga  2005  KemTU  05A593  25 m  1:29.64  1:29.64   
17  206  Mielonen Tiia  2006  NiSa  06A625  25 m  1:29.75  1:29.75   
18  94  Kannosto Aamu  2005  SeUi  05A001  25 m  1:29.86  1:29.86   
19  98  Keski-Sikkilä Kaisla Annukka  2003  SeUi  03B279  25 m  1:33.81  1:33.81   
20  233  Koponen Henna  2004  KemPy  04B014  50 m  1:41.14  1:39.14   
21  195  Saari Sini  2007  ViesU  07A410  25 m  1:41.44  1:41.44   
22  236  Kärki Katariina  2005  KemPy  05B002  25 m  1:42.15  1:42.15   
23  235  Kärki Angelica  2006  KemPy  06A737  25 m  1:42.82  1:42.82   
24  102  Kotkaniemi Albertiina  2008  SeUi  08A010  25 m  1:44.59  1:44.59   
25  150  Nielsen Amanda  2005  VUS-VSS  05A640  25 m  1:44.84  1:44.84   
26  178  Hämäläinen Malla  2008  ViesU  08A079  50 m  1:48.06  1:46.06   
27  103  Kotkaniemi Elviira  2005  SeUi  05A004  50 m  1:49.22  1:47.22   
28  209  Pyykkönen Paula  2005  NiSa  05A962  25 m  1:52.78  1:52.78   
29  179  Hämäläinen Nella  2008  ViesU  08A081  50 m  2:02.10  2:00.10   
30  107  Luomakortes Julia  2008  SeUi  08A046  25 m  2:03.56  2:03.56   
31  95  Karlsson Lovisa  2006  SeUi  06A797  25 m  2:06.53  2:06.53   
32  42  Kynnäs Minea  2007  KUS-GSS  07A363  25 m       
33  59  Päivärinta Jenna  2005  KUS-GSS  05B119  25 m       
34  158  Strandberg Lise  2003  VUS-VSS  03B140  25 m       
35  159  Syvänen Senni  2005  VUS-VSS  05A745  25 m       
36  186  Nevala Jaana  2005  ViesU  05B115  25 m       
37  217  Koskinen Hertta  2005  AU  05B096  25 m       
38  218  Nieminen Oona  2004  AU  04B265  25 m       
39  220  Rinta-Aho Roosa  2004  AU  04B253  25 m       
40  232  Hakola Elli  2006  KemPy  06A435  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  24 marraskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Kokkolan Uimaseura  Tulostusaika  19:33 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner