Program for NUSS Äldre (25m) 2018
Below are all entry- and startlists shown by session.
Lördag 3/2 Klockan 08:20 (Insim kl. 07:15)
Gren 15, 100m Ryggsim F Jun |
NUSS-rekord: Miranda Arvidsson, Kalmar SS, 1:03.01 (2016) |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 318 | Fransson Vera | 2001 | SKÖVDE SS | AB7401 | 25 m | 1:05.69 | |
2 | 450 | Wedel Agnes | 2000 | VÄSTERVIK | AX7200 | 25 m | 1:07.04 | |
3 | 106 | Träff Michelle | 2002 | KARLSTAD | BE0602 | 25 m | 1:07.09 | |
4 | 342 | Wallenborg Caroline | 2000 | SKK | AL3800 | 25 m | 1:07.12 | |
5 | 324 | Williamsson Liesel | 2000 | SKÖVDE SS | AX6400 | 25 m | 1:07.95 | |
6 | 494 | Cullberg Emma | 2002 | ÖSA | BA8202 | 25 m | 1:08.00 | |
7 | 330 | Eriksson Amanda | 2001 | SKK | AH9801 | 25 m | 1:08.74 | |
8 | 162 | Järvikari Felicia | 2002 | LASS | AH9802 | 25 m | 1:09.21 | |
9 | 209 | Olsson Ebba | 2001 | MARIESTAD | AM7201 | 25 m | 1:09.58 | |
10 | 465 | Holmberg Julia | 2002 | VÄSTERÅS | AE4402 | 25 m | 1:09.63 | |
11 | 429 | Peacock Louise | 2001 | VÄSBY SS | AL3601 | 25 m | 1:09.78 | |
12 | 27 | Gustafsson Frida | 2001 | ESKILSTUNA | AM5401 | 25 m | 1:09.80 | |
13 | 105 | Thyberg Michaela | 2000 | KARLSTAD | AL6600 | 25 m | 1:10.34 | |
14 | 73 | Hansson Emma | 1998 | JÖNKÖPING | AP1498 | 25 m | 1:10.41 | |
15 | 131 | Wahlbeck Elsa | 2002 | SK LAXEN | AM4202 | 25 m | 1:10.53 | |
16 | 563 | Gustafson Elin | 1999 | UDDEVALLA | AM5699 | 25 m | 1:10.53 | |
17 | 35 | Kullman Amanda | 2000 | ESKILSTUNA | AN3400 | 25 m | 1:10.58 | |
18 | 130 | Svensson Wilma | 2002 | SK LAXEN | BK8402 | 25 m | 1:10.69 | |
19 | 445 | Claesén Felicia | 2001 | VÄSTERVIK | BO4201 | 25 m | 1:10.78 | |
20 | 40 | Lönnberg Clara | 2001 | ESKILSTUNA | AF9801 | 25 m | 1:11.28 | |
21 | 54 | Florén Clara | 2002 | GÄVLE SS | AL6202 | 25 m | 1:11.32 | |
22 | 402 | Carlsson Thea | 2002 | VARBERG | AM9402 | 25 m | 1:11.36 | |
23 | 43 | Wik Tilda | 2001 | ESKILSTUNA | AX5401 | 25 m | 1:11.91 | |
24 | 344 | Åsbrink Hanna | 2002 | SKK | AX4602 | 25 m | 1:11.98 | |
25 | 423 | Lindgren Linnea | 2001 | VÄSBY SS | AQ2801 | 25 m | 1:12.18 | |
26 | 129 | Stigsson Klara | 2001 | SK LAXEN | AL0201 | 25 m | 1:12.84 | |
27 | 369 | Gabot Salma | 2001 | UPSALA S | AN1801 | 25 m | 1:12.84 | |
28 | 134 | Ålenius Josephine | 2002 | SK LAXEN | AY2402 | 25 m | 1:12.91 | |
29 | 276 | Königsson Lovisa | 2002 | SALA SS | BM5602 | 25 m | 1:12.97 | |
30 | 140 | Torén Matilda | 2001 | LIDKÖPING | AO1601 | 25 m | 1:13.06 | |
31 | 326 | Alte Klara | 2002 | SKK | AX1602 | 25 m | 1:13.17 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 03 februari 2018 |
Licensierad till: Örebro Simallians | Utskriftstid | 08:10 |