2018-08-19   19:13:09
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma DOC-Sprinttiuinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 14
Lähtölista 
 
  Kilpailu  DOC Sprinttiuinnit    Tulostuspäivämäärä  10 joulukuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Lahti    Tulostusaika  15:21   
  Järjestäjä  Lahden Uimaseura         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  10 joulukuu 2017         
 
 
 
Laji 14, 50m Rintauinti Naiset  Alkuerät (9) 
Erä 1 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Venla Mäkelä  2003  03A964  HäUS    25m     
Lotta Laine  2003  03A604  HäUS    25m  47.66  47.66 
Alisa Kajander  2002  02B167  HäUS    25m  48.87  48.87 
               

 
Erä 2 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Aada Viitamäki  2003  03B051  HäUS    50m  44.84  44.84 
Kerttu Hirvonen  2002  02B196  VoVi    25m  43.30  43.30 
Silja Hieto  2003  03A995  HäUS    25m  44.68  44.68 
Elina Syvänne  2004  04A343  TuUS    25m  47.45  47.45 

 
Erä 3 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Laura Kaksonen  2004  04B198  VoVi    25m  42.81  42.81 
Julia Romo  2003  03A094  LaUS    25m  42.37  42.37 
Lotta Hermonen  2004  04A405  KoU    25m  41.48  41.48 
Inka Raitio  2004  04A303  KoU    25m  42.15  42.15 
Siiri Koskinen  2002  02A806  TuUS    25m  42.53  42.53 

 
Erä 4 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Susanna Kuisma  2003  03A414  HyUS    25m  41.29  41.29 
Janna Salminen  2003  03A489  LaUS    25m  41.19  41.19 
Sanni Kilponen  2001  01A145  HäUS    25m  40.75  40.75 
Nea Reunanen  2001  01A298  HäUS    25m  40.97  40.97 
Minttu Paalanen  2003  03A274  LaUS    25m  41.28  41.28 

 
Erä 5 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Senni Ovaskainen  2001  01A093  LaUS    25m  40.33  40.33 
Nea Mustonen  2004  04A265  LaUS    25m  39.89  39.89 
Matilda Lonka  2003  03A814  KoU    25m  39.72  39.72 
Vilma Tuokko  2002  02A414  LaUS    25m  39.89  39.89 
Milja Mäkinen  2004  04A192  KoU    25m  40.05  40.05 

 
Erä 6 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Maari Sinivuori  2001  01A354  TuUS    25m  39.68  39.68 
Erin Ekroos  2002  02B006  HäUS    25m  39.31  39.31 
Siiri Reinonen  2004  04A278  HäUS    25m  38.77  38.77 
Sofia Hinkka  2001  01A852  TuUS    25m  39.25  39.25 
Noora Laitala  2003  03B201  KoU    25m  39.36  39.36 

 
Erä 7 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Peppi-Stiina Ahti  2003  03A921  HäUS    25m  38.61  38.61 
Saana Liikonen  2001  01A705  LaUS    25m  36.76  36.76 
Melek Ayarci  1999  99A045  LaUS    25m  34.71  34.71 
Jenna Pulkkinen  2004  04A155  KoU    25m  34.95  34.95 
Vlada Guljajeva  2004  04A365  HyUS    25m  38.14  38.14 

 
Erä 8 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Emilia Hokkanen  2003  03A503  LaUS    25m  38.40  38.40 
Julia Sairanen  2003  03A868  LaUS    25m  36.17  36.17 
Julia Bruneau  1999  99A066  LaUS    25m  34.58  34.58 
Aino Hämäläinen  2000  00A469  LaUS    25m  34.92  34.92 
Vilma Uuttu  2001  01A432  LaUS    25m  38.01  38.01 

 
Erä 9 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Hanni Riikonen  2002  02A632  HäUS    25m  38.26  38.26 
Raakel Bärlund  2001  01A081  LaUS    25m  35.32  35.32 
Essi-Maria Lillman  2000  00A057  LaUS    25m  33.52  33.52 
Sohvi Kallinen  2004  04A222  LaUS    25m  34.73  34.73 
Jemilia Haapakoski  2002  02A236  LaUS    25m  37.62  37.62 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  10 joulukuu 2017 
Lisenssinhaltija: Lahden Uimaseura  Tulostusaika  15:21 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner