2018-08-15   13:16:42
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma DOC-Sprinttiuinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 17
Lähtölista 
 
  Kilpailu  DOC Sprinttiuinnit    Tulostuspäivämäärä  10 joulukuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Lahti    Tulostusaika  15:22   
  Järjestäjä  Lahden Uimaseura         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  10 joulukuu 2017         
 
 
 
Laji 17, 50m Vapaauinti Miehet  Alkuerät (11) 
Erä 1 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Simo Virtanen  2004  04A913  KoU    25m  38.83  38.83 
Joonas Nieminen  2003  03A723  HäUS    25m  37.21  37.21 
Eelis Wiberg  2004  04A788  HäUS    25m  37.86  37.86 
Jeremias Arveli  2004  04B039  KoU    25m  40.56  40.56 

 
Erä 2 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Luka Pykälistö  2004  04A920  HäUS    25m  33.62  33.62 
Akseli Soini  2004  04A562  HäUS    50m  32.79  32.79 
Otto Ahvonen  2003  03A671  HäUS    25m  31.13  31.13 
Alexander Nyman  2004  04A275  HyUS    25m  31.78  31.78 
Osmo Mäkelä  2004  04A814  HäUS    25m  32.90  32.90 

 
Erä 3 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aapo Koskinen  2004  04A115  LaUS    25m  30.48  30.48 
Jesse Hyppönen  2004  04A842  LaUS    25m  29.39  29.39 
Eemeli Nylund  2003  03A915  HeiI    25m  29.30  29.30 
Aapo Löyttyniemi  2001  01B168  HäUS    25m  29.39  29.39 
Lenni Kukkonen  2001  01A961  HäUS    25m  30.34  30.34 

 
Erä 4 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Lauri Uosukainen  2002  02A568  LaUS    25m  29.20  29.20 
Taavi Backman  2004  04A048  LaUS    25m  28.83  28.83 
Elmeri Helander  2002  02A238  LaUS    25m  28.68  28.68 
Onni Äijälä  2004  04A344  HyUS    25m  28.82  28.82 
Pyry Korpikoski  1999  99B123  TuUS    25m  28.94  28.94 

 
Erä 5 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Joonatan Lekander  2002  02A674  KoU    25m  28.60  28.60 
Grigory Dorofeev  2003    SDUSSHOR 3    25m  28.45  28.45 
Janne Korhonen  2003  03B139  KoU    25m  28.33  28.33 
Julius Airas  2003  03A835  LaUS    25m  28.38  28.38 
Aarne Sarkima  1999  99B029  TuUS    25m  28.54  28.54 

 
Erä 6 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Eetu Palvanen  2003  03A507  LaUS    25m  28.29  28.29 
Roope Tsutsunen  2002  02A336  LaUS    25m  28.26  28.26 
Santeri Tuomi  2001  01A567  HyUS    25m  28.13  28.13 
Alexei Mokitchev  1994  94A018  LaUS    25m  28.24  28.24 
Joonas Maaranen  2004  04A835  HyUS    25m  28.27  28.27 

 
Erä 7 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Akseli Maaranen  2004  04A834  HyUS    50m  28.06  28.06 
Otto Hoffren  2002  02A253  LaUS    25m  27.92  27.92 
Markus Ridal  2003  03B078  HeiI    25m  27.34  27.34 
Eetu Koskinen  2002  02A250  LaUS    25m  27.91  27.91 
Jonne Isoranta  2003  03A748  LaUS    25m  28.03  28.03 

 
Erä 8 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Risto Martikainen  2003  03A605  KoU    25m  27.08  27.08 
Atte Pennanen  2001  01A161  LaUS    25m  26.91  26.91 
Santeri Pulkkinen  2004  04A223  LaUS    25m  26.68  26.68 
Isak Gramén  2001  01B058  Cetus    25m  26.77  26.77 
Saku Romo  2000  00A504  LaUS    25m  26.99  26.99 

 
Erä 9 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Manu Ursin  2002  02A800  KoU    25m  26.68  26.68 
Ossi Kleimola  2001  01A663  KoU    25m  25.46  25.46 
Joona Kärkkäinen  1998  98A909  HeiI    25m  24.45  24.45 
Santeri Hulkko  2000  00A843  LaUS    25m  24.78  24.78 
Juha Hyvärinen  1998  98A057  HäUS    25m  26.26  26.26 

 
Erä 10 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Juuso Rahikainen  2003  03A265  TuUS    25m  26.45  26.45 
Mikko Nihtilä  1985  85A161  AQUILA    25m  25.36  25.36 
Petteri Haverinen  2001  01B030  LaUS    25m  24.07  24.07 
Joonas Mustonen  2001  01A643  LaUS    25m  24.48  24.48 
Antti Leppänen  2002  02A243  LaUS    50m  26.02  26.02 

 
Erä 11 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Harry Zimmermann  2001  01A148  LaUS    25m  26.34  26.34 
Kasper Jämsä  1997  97A109  LaUS    25m  25.26  25.26 
Niklas Reunanen  1998  98A184  HäUS    25m  23.76  23.76 
Timi Torkkel  2001  01A015  HäUS    25m  24.46  24.46 
Aleksi Helminen  2001  01A494  LaUS    25m  25.90  25.90 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  10 joulukuu 2017 
Lisenssinhaltija: Lahden Uimaseura  Tulostusaika  15:22 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner