Program for Arena Sprint Meet
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Heatlista Gren 20
|
Tvling |
Arena Sprint Meet |
|
Utskriftsdatum |
04 februari 2018 |
|
|
Tvlingsort |
Burlv |
|
Utskriftstid |
14:04 |
|
|
Arrangr |
SK Sydsim |
|
|
|
|
|
Bassng |
50m |
|
|
|
|
|
Tvlingsdatum |
03 februari 2018 |
|
|
|
|
Gren 20, 100m Brstsim Herrar |
Finaler (3) |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
46 |
1 |
Malte Laurn |
2004 |
AE1704 |
SK HAJEN |
|
50m |
1:24.08 |
700 |
2 |
Vincent Hua |
2004 |
AS2704 |
RINGSJ SK |
|
50m |
1:21.14 |
83 |
3 |
Alan Jovic |
2004 |
AG5904 |
HS |
|
50m |
1:17.98 |
638 |
4 |
Aron Persson |
2004 |
AM4504 |
YSTADS SS |
|
50m |
1:17.57 |
381 |
5 |
Jakob Lindskoug |
2004 |
AN8704 |
POSEIDON |
|
50m |
1:17.67 |
440 |
6 |
Noah Malmgren |
2004 |
AB2704 |
S 71 |
|
50m |
1:19.08 |
578 |
7 |
Hugo Westholm |
2004 |
AI2904 |
TBY SIM |
|
50m |
1:22.51 |
701 |
8 |
Anthon Huasson |
2004 |
AO2304 |
RINGSJ SK |
|
50m |
1:24.32 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
572 |
1 |
Simon Seel |
2003 |
AO0903 |
TBY SIM |
|
50m |
1:15.44 |
589 |
2 |
Jonatan Holmquist |
2003 |
AA6503 |
VELLINGE-N |
|
50m |
1:14.91 |
68 |
3 |
Kalle Edelhamre |
2003 |
AI3303 |
HS |
|
50m |
1:13.26 |
283 |
4 |
Carl Gerstenfeld |
2002 |
AI5902 |
MKK |
|
50m |
1:10.10 |
186 |
5 |
Richard Ekholm |
2002 |
AV1702 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:12.60 |
199 |
6 |
Filip Cederholm |
2003 |
AI0303 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:13.87 |
611 |
7 |
Oskar Axandersson |
2002 |
AN7502 |
VXJ SS |
|
50m |
1:14.97 |
149 |
8 |
Simon Persson |
2003 |
AA1703 |
KK KARPEN |
|
50m |
1:16.18 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
279 |
1 |
Gustav Englund |
2001 |
AO6701 |
MKK |
|
50m |
1:10.66 |
320 |
2 |
Anton Persson |
1994 |
AM7394 |
MKK |
|
50m |
1:10.55 |
208 |
3 |
Emil Hassling |
2000 |
AC1900 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:09.07 |
17 |
4 |
Niels Ottosen |
1998 |
9801AF |
HOLBK |
|
50m |
1:06.97 |
183 |
5 |
Anton Dahlgren |
1999 |
AM4999 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:08.96 |
663 |
6 |
Erik Juliusson |
1998 |
AQ2798 |
NGELHOLM |
|
50m |
1:10.04 |
184 |
7 |
Hampus Dahlgren |
2001 |
AG7501 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:10.59 |
205 |
8 |
Julius Ekstrand |
1998 |
AJ9798 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:11.11 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
04 februari 2018 |
Licensierad till: Simklubben Sydsim |
Utskriftstid |
14:04 |
|