Program for Arena Sprint Meet
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 5, 100m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
13 - 14 år |
1 | 479 | Liljekvist Matilda | 2004 | SK SYDSIM | AD7204 | 50 m | 1:13.60 | |
2 | 124 | Podric Nina | 2004 | HS | BU7604 | 50 m | 1:14.39 | |
3 | 206 | Ek-Värn Emelie | 2004 | LANDSKRONA | AJ8604 | 50 m | 1:14.48 | |
4 | 558 | Larsson Dina | 2004 | TÄBY SIM | AN1804 | 50 m | 1:14.99 | |
5 | 496 | Blomliden Maja | 2004 | SK TRITON | AW1804 | 50 m | 1:15.19 | |
6 | 65 | Bexell Liv | 2005 | HS | BD2205 | 50 m | 1:16.80 | |
7 | 654 | Hansson Nelly | 2004 | ÄNGELHOLM | AG9204 | 50 m | 1:16.95 | |
8 | 529 | Öhlin Tyra | 2004 | SK TRITON | AX5204 | 50 m | 1:17.46 | |
9 | 61 | Andersson Hildur | 2005 | HS | AO7605 | 50 m | 1:18.84 | |
10 | 543 | Ersson Clara | 2004 | TÄBY SIM | BA3204 | 50 m | 1:18.85 | |
11 | 609 | Wicknertz Thea | 2005 | VELLINGE-N | AT3405 | 50 m | 1:19.15 | |
12 | 340 | Holgersson Elina | 2005 | OSBY SS | AF6605 | 50 m | 1:19.33 | |
13 | 699 | Olsson Julia | 2004 | KIVIKS SK | AL0804 | 50 m | 1:19.57 | |
14 | 40 | Henriksson Julia | 2005 | SK HAJEN | AQ5405 | 50 m | 1:19.90 | |
15 | 60 | Andersson Elsa | 2004 | HS | AO3804 | 50 m | 1:20.64 | |
16 | 125 | Raihle Svea | 2004 | HS | AP0204 | 50 m | 1:20.73 | |
17 | 38 | Gutenwik Ella | 2004 | SK HAJEN | AQ1804 | 50 m | 1:21.16 | |
18 | 112 | Olsson Natasha | 2005 | HS | AO2805 | 50 m | 1:21.59 | |
19 | 98 | Lindberg Annika | 2005 | HS | BD5405 | 50 m | 1:22.24 | |
20 | 259 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | AJ7804 | 50 m | 1:22.69 | |
21 | 503 | Jeppsson Ida | 2004 | SK TRITON | AW5804 | 50 m | 1:22.69 | |
22 | 88 | Jönsson Ebba | 2005 | HS | AO1605 | 50 m | 1:23.12 | |
23 | 233 | Lundgren Sahlina | 2004 | LJUNGBY SS | AI6604 | 50 m | 1:23.40 | |
24 | 345 | Olofsson Maja | 2004 | OSBY SS | AF7204 | 50 m | 1:23.55 | |
25 | 332 | Sörum Hilma | 2004 | MKK | AX3204 | 50 m | 1:23.64 | |
26 | 352 | Andersson Medhanie Johanna | 2005 | POSEIDON | AG0405 | 50 m | 1:24.56 | |
27 | 549 | Haux Hannah | 2004 | TÄBY SIM | BC3804 | 50 m | 1:24.63 | |
28 | 317 | Osterman Julia | 2004 | MKK | AS5804 | 50 m | 1:24.71 | |
29 | 617 | Magnusson Vanja | 2004 | VÄXJÖ SS | AH7604 | 50 m | 1:25.22 | |
30 | 553 | Håbro Karjanmaa Tindra | 2004 | TÄBY SIM | BA2204 | 50 m | 1:25.39 | |
31 | 319 | Persson Amanda | 2005 | MKK | AJ0805 | 50 m | 1:25.43 | |
32 | 86 | Jälminger Amanda | 2005 | HS | AO9605 | 50 m | 1:25.50 | |
33 | 52 | Persson Lova | 2004 | SK HAJEN | AD7604 | 50 m | 1:25.58 | |
34 | 608 | Wallström Maya | 2004 | VELLINGE-N | AT4804 | 50 m | 1:25.61 | |
35 | 524 | Ringström Ebba | 2004 | SK TRITON | AE0604 | 50 m | 1:25.99 | |
36 | 47 | Mårtensson Alma | 2004 | SK HAJEN | AD6604 | 50 m | 1:26.15 | |
37 | 224 | Sjunnesson Livia | 2005 | LANDSKRONA | AB8405 | 50 m | 1:26.60 | |
38 | 108 | Nilsson Emma | 2004 | HS | AO8804 | 50 m | 1:26.93 | |
39 | 542 | Ellbrant Engla | 2004 | TÄBY SIM | AK2204 | 50 m | 1:27.02 | |
40 | 515 | Olofsson Malin | 2004 | SK TRITON | AJ6804 | 50 m | 1:27.71 | |
41 | 344 | Möller Jonna | 2005 | OSBY SS | AA1605 | 50 m | 1:28.23 | |
42 | 616 | Hildebrand Westerberg Agnes | 2004 | VÄXJÖ SS | BF9404 | 50 m | 1:28.31 | |
43 | 94 | Larsson Isabella | 2005 | HS | BD6405 | 50 m | 1:28.75 | |
44 | 494 | Yngvesson Lovisa | 2004 | SK SYDSIM | BK5204 | 50 m | 1:28.90 | |
45 | 72 | Frisk Sofia | 2005 | HS | BD7205 | 50 m | 1:29.06 | |
46 | 117 | Pavlovic Kornelia | 2004 | HS | BR3204 | 25 m | 1:14.73 | |
47 | 678 | Kjellberg Tova | 2004 | TRELLEBORG | AF5204 | 25 m | 1:18.14 | |
48 | 91 | Landälv Alva | 2005 | HS | AO4605 | 25 m | 1:18.99 | |
49 | 135 | Vollmer Vega | 2005 | HS | AO3805 | 25 m | 1:19.05 | |
50 | 300 | Li Emily | 2004 | MKK | BO5804 | 25 m | 1:21.78 | |
51 | 573 | Sommar Emma | 2004 | TÄBY SIM | BA5604 | 25 m | 1:26.99 | |
52 | 249 | Klehn Tilde | 2004 | SK LÖDDE | AY8804 | 25 m | 1:27.84 |
15 - 16 år |
1 | 535 | Banestig Ellen | 2002 | TÄBY SIM | BT1802 | 50 m | 1:07.91 | |
2 | 452 | Larsson Minna | 2002 | SJÖBO SS | AB3802 | 50 m | 1:09.39 | |
3 | 204 | Dellhede Viktoria | 2003 | LANDSKRONA | AD2403 | 50 m | 1:09.80 | |
4 | 81 | Johansson Alicia | 2003 | HS | AI2603 | 50 m | 1:10.24 | |
5 | 118 | Persson Alice | 2003 | HS | AN5803 | 50 m | 1:11.32 | |
6 | 211 | Hoff Matilda | 2003 | LANDSKRONA | AG6803 | 50 m | 1:11.62 | |
7 | 311 | Morfelt Mollie | 2003 | MKK | AG8803 | 50 m | 1:11.76 | |
8 | 273 | Bjurnemark Lovisa | 2003 | MKK | BG9603 | 50 m | 1:12.06 | |
9 | 177 | Thulin Annie | 2003 | KSLS | AK1803 | 50 m | 1:12.26 | |
10 | 555 | Junehed Josephine | 2002 | TÄBY SIM | AN1202 | 50 m | 1:12.59 | |
11 | 559 | Lindberg Izabelle | 2003 | TÄBY SIM | AX6603 | 50 m | 1:12.88 | |
12 | 163 | Jarl Halvarsson Olivia | 2003 | KSLS | AX2203 | 50 m | 1:12.95 | |
13 | 685 | Olsson-Lindhé Hannah | 2003 | TRELLEBORG | AB6203 | 50 m | 1:12.98 | |
14 | 278 | Eilertsson Ester | 2003 | MKK | AE0203 | 50 m | 1:14.08 | |
15 | 492 | Vesterlund Kocsis Lovisa | 2002 | SK SYDSIM | AJ0802 | 50 m | 1:14.09 | |
16 | 216 | Lindh Linnéa | 2003 | LANDSKRONA | AI3803 | 50 m | 1:14.15 | |
17 | 544 | Ewerbring Jennie | 2003 | TÄBY SIM | AT6603 | 50 m | 1:14.35 | |
18 | 145 | Bernspång Cornelia | 2003 | KK KARPEN | AW7603 | 50 m | 1:14.59 | |
19 | 497 | Bokander Siri | 2003 | SK TRITON | BF8403 | 50 m | 1:14.70 | |
20 | 601 | Skoglund Alice | 2003 | VELLINGE-N | BO5603 | 50 m | 1:15.14 | |
21 | 34 | Bitzén Elsa | 2003 | SK HAJEN | AD8203 | 50 m | 1:15.18 | |
22 | 439 | Karlsson Moa | 2002 | S 71 | AC1202 | 50 m | 1:15.69 | |
23 | 42 | Jeppsson Ella | 2003 | SK HAJEN | AD0403 | 50 m | 1:15.78 | |
24 | 221 | Rundblad Wilma | 2003 | LANDSKRONA | AP5803 | 50 m | 1:15.95 | |
25 | 546 | Forsberg Emilia | 2003 | TÄBY SIM | BN9203 | 50 m | 1:16.19 | |
26 | 27 | Joelsson Tilda | 2002 | SS DELFIN | AM4602 | 50 m | 1:16.48 | |
27 | 348 | Torkelsson Alma | 2003 | OSBY SS | AE5603 | 50 m | 1:17.08 | |
28 | 353 | Bengtsson Isabelle | 2002 | POSEIDON | AV1802 | 50 m | 1:17.18 | |
29 | 482 | Melin Johanna | 2003 | SK SYDSIM | AL7403 | 50 m | 1:17.63 | |
30 | 438 | Ericsson Tilda | 2002 | S 71 | AH0402 | 50 m | 1:17.68 | |
31 | 85 | Juliusson Sofia | 2002 | HS | AT3802 | 50 m | 1:18.00 | |
32 | 236 | Persson Ida | 2002 | LJUNGBY SS | AF7402 | 50 m | 1:18.05 | |
33 | 441 | Permarker Anna-Luisa | 2002 | S 71 | AH1402 | 50 m | 1:18.11 | |
34 | 223 | Röiseth Tilde | 2003 | LANDSKRONA | AF5603 | 50 m | 1:18.38 | |
35 | 262 | Åsberg Carolina | 2002 | SK LÖDDE | AJ1802 | 50 m | 1:18.46 | |
36 | 87 | Jälminger Ebba | 2002 | HS | AO9602 | 50 m | 1:18.51 | |
37 | 234 | Palencsar Heidi | 2002 | LJUNGBY SS | AF8602 | 50 m | 1:18.87 | |
38 | 309 | Mattsson Emma | 2003 | MKK | BO5803 | 50 m | 1:19.20 | |
39 | 274 | Björkdahl Ida | 2002 | MKK | AJ4202 | 50 m | 1:19.23 | |
40 | 203 | Dellhede Josefin | 2003 | LANDSKRONA | AD3403 | 50 m | 1:19.39 | |
41 | 178 | Andersson Louise | 2003 | KUNGSBACKA | AY4203 | 50 m | 1:19.51 | |
42 | 487 | Ostreus Lina | 2002 | SK SYDSIM | AV4202 | 50 m | 1:20.06 | |
43 | 400 | Rieschel Julia | 2003 | POSEIDON | BF8203 | 50 m | 1:20.24 | |
44 | 41 | Huston Clara | 2003 | SK HAJEN | AR7603 | 50 m | 1:20.57 | |
45 | 192 | Simonsson Moa | 2003 | KUNGSBACKA | BN5603 | 50 m | 1:20.74 | |
46 | 592 | Kamper-Johnsson Mathilda | 2002 | VELLINGE-N | AW9602 | 50 m | 1:21.11 | |
47 | 534 | Andersson Elin | 2003 | TÄBY SIM | BG0803 | 50 m | 1:21.12 | |
48 | 407 | Twedberg Anna | 2003 | POSEIDON | AR4203 | 50 m | 1:21.51 | |
49 | 24 | Wendel Zara | 2002 | HOLBÆK | 0222AW | 25 m | 1:05.96 | |
50 | 711 | Skovdal Lorentzen Katja | 2003 | KØGE | 0338AQ | 25 m | 1:07.01 | |
51 | 709 | Sofie Jensen Kathrine | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 1:14.00 |
17 - 99 år |
1 | 305 | Lindborg Ida | 1994 | MKK | AB0494 | 50 m | 1:01.14 | |
2 | 128 | Stenhård Julia | 2000 | HS | AN1200 | 50 m | 1:05.97 | |
3 | 435 | Revstedt Isabella | 2001 | SK RAN | AN2801 | 50 m | 1:07.21 | |
4 | 335 | Vileus Emma | 2001 | MKK | AW1401 | 50 m | 1:07.86 | |
5 | 179 | Andersson Malin | 1999 | KUNGSBACKA | AL0899 | 50 m | 1:08.80 | |
6 | 343 | Karlsson Simone | 2001 | OSBY SS | AI2201 | 50 m | 1:09.02 | |
7 | 220 | Rundblad Elin | 1999 | LANDSKRONA | AN3299 | 50 m | 1:09.90 | |
8 | 478 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | AS7800 | 50 m | 1:11.29 | |
9 | 659 | Ingvarsson Miranda | 2001 | ÄNGELHOLM | AE6401 | 50 m | 1:11.40 | |
10 | 255 | Persson Emma | 1999 | SK LÖDDE | AM7299 | 50 m | 1:11.89 | |
11 | 717 | Thomasson Clara | 2001 | HS | BD6601 | 50 m | 1:11.94 | |
12 | 77 | Hesslevik Rebecca | 2000 | HS | AZ0800 | 50 m | 1:12.47 | |
13 | 285 | Grahovac Anna | 1999 | MKK | AM5899 | 50 m | 1:12.65 | |
14 | 575 | Strömdahl Amanda | 2000 | TÄBY SIM | AL7400 | 50 m | 1:12.68 | |
15 | 598 | Rödin Frida | 2000 | VELLINGE-N | AI3800 | 50 m | 1:14.40 | |
16 | 571 | Sangfelt Malin | 2001 | TÄBY SIM | AC3801 | 50 m | 1:14.44 | |
17 | 338 | Cato Agnes | 2001 | OSBY SS | AB8201 | 50 m | 1:15.23 | |
18 | 500 | Forsgren Cornelia | 2000 | SK TRITON | AC2800 | 50 m | 1:15.38 | |
19 | 652 | Flodmark Klara | 2001 | ÄNGELHOLM | AE4201 | 50 m | 1:16.87 | |
20 | 557 | Ladis Anna | 2001 | TÄBY SIM | BH7801 | 50 m | 1:17.61 | |
21 | 623 | Frederiksen Emilia | 2000 | YSTADS SS | AJ8800 | 50 m | 1:17.88 | |
22 | 155 | Vedlugaite Belinda | 2000 | KLIPPAN | BK5200 | 50 m | 1:21.50 | |
23 | 468 | Eek Emilia | 2001 | SK SYDSIM | AP0401 | 50 m | 1:24.09 | |
24 | 473 | Gravrogk-Linde Serena | 2000 | SK SYDSIM | AM8600 | 50 m | 1:25.25 | |
25 | 584 | Andersson-Wulf Nina | 2001 | VELLINGE-N | BH0801 | 50 m | 1:36.98 | |
26 | 583 | Andersson-Wulf Ida | 1998 | VELLINGE-N | BP9498 | 50 m | 1:43.79 | |
27 | 10 | Anne Ljungstrøm Emma | 1999 | HOLBÆK | 9908AH | 25 m | 1:04.94 | |
28 | 712 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 1:07.42 | |
29 | 13 | Maria Nielsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 25 m | 1:10.13 | |
30 | 710 | Aarslew Jensen Sarah | 2000 | KØGE | 0082AF | 25 m | 1:13.19 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 01 februari 2018 |
Licensierad till: Simklubben Sydsim | Utskriftstid | 20:11 |