2018-12-13   21:58:24
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Arena Sprint Meet

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

Heatlista Gren 7
Heatlista 
 
  Tävling  Arena Sprint Meet    Utskriftsdatum  02 februari 2018   
  Tävlingsort  Burlöv    Utskriftstid  22:18   
  Arrangör  SK Sydsim         
  Bassäng  50m         
  Tävlingsdatum  03 februari 2018         
 
 
 
Gren 7, 50m Frisim Damer  Försök (32) 
Heat 1 (32) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
               
10  Emma Anne Ljungstrøm  1999  9908AH  HOLBÆK    50m   
426  Liidia Kubenia  2004  BX8804  SK RAN    25m  39.05 
371  Louise Hörup  2004  BN4204  POSEIDON    25m  39.72 
               
               
               

 
Heat 2 (32) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
507  Rebecka Löfkvist  2004  AJ0804  SK TRITON    25m  36.77 
119  Ellinor Persson  2003  BX5203  HS    25m  32.17 
341  Clara Johansson  2005  BH9805  OSBY SS    25m  30.70 
24  Zara Wendel  2002  0222AW  HOLBÆK    25m  27.63 
Ida Larsen  2000  0008BA  HOLBÆK    25m  29.78 
Lea Andersen  2003  0306AI  HOLBÆK    25m  30.74 
539  Amanda Borgfors  2004  AS1804  TÄBY SIM    25m  32.59 
               

 
Heat 3 (32) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
489  Emilia Sandström  2004  AY7204  SK SYDSIM    50m  42.93 
475  Rakel Johannisson  2004  AQ2604  SK SYDSIM    50m  41.62 
405  Emelie Stridh  2004  AW3404  POSEIDON    50m  39.97 
550  Rebecka Hedbeck  2004  BR0604  TÄBY SIM    50m  39.61 
583  Ida Andersson-Wulf  1998  BP9498  VELLINGE-N    50m  39.83 
96  Livianne Lesmac  2005  BA5205  HS    50m  40.85 
523  Emma Ramic  2004  AJ2804  SK TRITON    50m  42.72 
130  Agnes Strand  2005  BH7205  HS    50m  42.96 

 
Heat 4 (32) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
397  Emma Pjanic  2005  BH3605  POSEIDON    50m  39.04 
138  Tyra Jarvi  2004  AC6804  SS IDEN    50m  38.32 
242  Hedda Andréasson  2004  AZ1204  SK LÖDDE    50m  38.09 
524  Ebba Ringström  2004  AE0604  SK TRITON    50m  37.66 
340  Elina Holgersson  2005  AF6605  OSBY SS    50m  38.07 
596  Emi Prior  2004  BT3604  VELLINGE-N    50m  38.23 
432  Lina Malmgren  2004  BJ4604  SK RAN    50m  38.86 
241  Ella Andréasson  2005  BG1605  SK LÖDDE    50m  39.05 

 
Heat 5 (32) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
239  Kriszta Vorszak  2003  AC2203  LJUNGBY SS    50m  37.62 
634  Anna Melgar  2004  AD6204  YSTADS SS    50m  37.05 
392  Olivia Olsson  2004  AL1804  POSEIDON    50m  36.88 
503  Ida Jeppsson  2004  AW5804  SK TRITON    50m  36.61 
613  Elin Cronqvist  2005  AI1405  VÄXJÖ SS    50m  36.74 
344  Jonna Möller  2005  AA1605  OSBY SS    50m  37.04 
561  Maja Lingham  2004  BC8204  TÄBY SIM    50m  37.62 
563  Saga Mattsson  2004  BH9404  TÄBY SIM    50m  37.64 

 
Heat 6 (32) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
61  Hildur Andersson  2005  AO7605  HS    50m  35.96 
101  Patrisia Lindén  2005  AO3605  HS    50m  35.80 
584  Nina Andersson-Wulf  2001  BH0801  VELLINGE-N    50m  35.77 
662  Ellen Johansson  2003  BF1203  ÄNGELHOLM    50m  35.55 
515  Malin Olofsson  2004  AJ6804  SK TRITON    50m  35.67 
592  Mathilda Kamper-Johnsson  2002  AW9602  VELLINGE-N    50m  35.78 
448  Victoria Berild Andersen  2003  BQ8603  SJÖBO SS    50m  35.95 
249  Tilde Klehn  2004  AY8804  SK LÖDDE    50m  35.99 

 
Heat 7 (32) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
433  Linnea Nimander  2002  BQ8802  SK RAN    50m  35.25 
542  Engla Ellbrant  2004  AK2204  TÄBY SIM    50m  35.18 
88  Ebba Jönsson  2005  AO1605  HS    50m  35.02 
374  Alice Klasholm  2004  BS5204  POSEIDON    50m  34.81 
156  Alice Carlqvist-Seger  2004  AJ9404  KSLS    50m  34.84 
504  Moa Järnegren  2003  BK6803  SK TRITON    50m  35.06 
590  Cornelia Hökmark  2002  BD6802  VELLINGE-N    50m  35.18 
94  Isabella Larsson  2005  BD6405  HS    50m  35.25 

 
Heat 8 (32) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
78  Johanna Hofvendahl  2004  AO6804  HS    50m  34.63 
552  Elina Hellgren  2004  BA2404  TÄBY SIM    50m  34.40 
494  Lovisa Yngvesson  2004  BK5204  SK SYDSIM    50m  34.35 
617  Vanja Magnusson  2004  AH7604  VÄXJÖ SS    50m  34.27 
529  Tyra Öhlin  2004  AX5204  SK TRITON    50m  34.32 
403  Mira Sandberg  2004  BS8204  POSEIDON    50m  34.38 
577  Maria Tavemark  2001  BA9601  TÄBY SIM    50m  34.42 
573  Emma Sommar  2004  BA5604  TÄBY SIM    50m  34.80 

 
Heat 9 (32) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
526  Julia Stenström  2002  AO5402  SK TRITON    50m  33.89 
582  Nelly Ahmadi  2005  AX1805  VELLINGE-N    50m  33.82 
51  Olivia Pantzar  2004  AG5404  SK HAJEN    50m  33.81 
445  Alva Stenebo  2003  AY6403  S 71    50m  33.78 
263  Adelina Gummesson  2005  AI9805  LÖNSBODA    50m  33.78 
224  Livia Sjunnesson  2005  AB8405  LANDSKRONA    50m  33.81 
180  Matilda Bengtsson  2002  AK7802  KUNGSBACKA    50m  33.83 
673  Felicia Zander  2004  BK9804  ÄNGELHOLM    50m  34.01 

 
Heat 10 (32) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
500  Cornelia Forsgren  2000  AC2800  SK TRITON    50m  33.60 
496  Maja Blomliden  2004  AW1804  SK TRITON    50m  33.46 
400  Julia Rieschel  2003  BF8203  POSEIDON    50m  33.35 
620  Alva Wardrum  2003  AQ1805  VÄXJÖ SS    50m  33.31 
240  Milla Andersson  2003  AX4203  SK LÖDDE    50m  33.33 
193  Izabella Svensson  2003  BJ6403  KUNGSBACKA    50m  33.43 
235  Beatrice Pap  2003  AB6803  LJUNGBY SS    50m  33.49 
192  Moa Simonsson  2003  BN5603  KUNGSBACKA    50m  33.63 

 
Heat 11 (32) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
609  Thea Wicknertz  2005  AT3405  VELLINGE-N    50m  33.24 
608  Maya Wallström  2004  AT4804  VELLINGE-N    50m  33.24 
567  Tove Pettersson  2004  AF0204  TÄBY SIM    50m  33.17 
633  Liv Martinsson  2004  BB7604  YSTADS SS    50m  33.15 
363  Matilda Carlberg  2002  AX6402  POSEIDON    50m  33.16 
49  Klara Nilsson  2004  AQ3804  SK HAJEN    50m  33.21 
297  Mia Lang  2002  BO8402  MKK    50m  33.24 
47  Alma Mårtensson  2004  AD6604  SK HAJEN    50m  33.29 

 
Heat 12 (32) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
466  Jennie Christiansen  2004  AL3204  SK SYDSIM    50m  33.09 
558  Dina Larsson  2004  AN1804  TÄBY SIM    50m  32.91 
328  Anna Stenberg  2005  AA3405  MKK    50m  32.73 
549  Hannah Haux  2004  BC3804  TÄBY SIM    50m  32.72 
616  Agnes Hildebrand Westerberg  2004  BF9404  VÄXJÖ SS    50m  32.73 
368  Sofia Hake  2003  BD4403  POSEIDON    50m  32.82 
576  Nina Takolander  2003  AX0803  TÄBY SIM    50m  32.93 
512  Mica Nolén  2004  AG1204  SK TRITON    50m  33.14 

 
Heat 13 (32) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
632  Linn Martinsson  2004  BB8604  YSTADS SS    50m  32.70 
342  Felicia Karlsson  2003  AF1603  OSBY SS    50m  32.54 
648  Emmie Andersson  2003  AR1403  ÄNGELHOLM    50m  32.50 
665  Erica Persson  2005  BA5605  ÄNGELHOLM    50m  32.39 
468  Emilia Eek  2001  AP0401  SK SYDSIM    50m  32.49 
243  Filippa Dihle  2003  AR6203  SK LÖDDE    50m  32.51 
635  Sara Melgar  2002  AA8602  YSTADS SS    50m  32.62 
98  Annika Lindberg  2005  BD5405  HS    50m  32.71 

 
Heat 14 (32) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
55  Isabell Tretinjak  2003  AH1203  SK HAJEN    50m  32.34 
203  Josefin Dellhede  2003  AD3403  LANDSKRONA    50m  32.27 
722  Tindra D´aubigné  2004  AQ1204  SK HAJEN    50m  32.23 
123  Filippa Philipsson Eriksson  2003  AX7203  HS    50m  32.14 
361  Emma Bontidean  2003  AW1803  POSEIDON    50m  32.19 
120  Cecilia Pettersson  2003  AR2803  HS    50m  32.26 
345  Maja Olofsson  2004  AF7204  OSBY SS    50m  32.28 
41  Clara Huston  2003  AR7603  SK HAJEN    50m  32.35 

 
Heat 15 (32) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
534  Elin Andersson  2003  BG0803  TÄBY SIM    50m  32.07 
52  Lova Persson  2004  AD7604  SK HAJEN    50m  32.01 
551  Smilla Hedlund  2001  BH5801  TÄBY SIM    50m  31.97 
57  Freja Werker  2003  AH3203  SK HAJEN    50m  31.92 
118  Alice Persson  2003  AN5803  HS    50m  31.94 
209  Emma Hassling  2004  AD5404  LANDSKRONA    50m  31.98 
287  Agnes Gustafson  2003  BH6403  MKK    50m  32.05 
419  Isabella Frykholm  2001  BD9201  SK RAN    50m  32.07 

 
Heat 16 (32) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
537  Emelie Bergvall  2003  BC4603  TÄBY SIM    50m  31.91 
559  Izabelle Lindberg  2003  AX6603  TÄBY SIM    50m  31.88 
661  Bianca Jarbsjö  2003  AI6603  ÄNGELHOLM    50m  31.79 
143  Elin Sjö  2001  AX5801  SS IDEN    50m  31.75 
482  Johanna Melin  2003  AL7403  SK SYDSIM    50m  31.77 
234  Heidi Palencsar  2002  AF8602  LJUNGBY SS    50m  31.85 
514  Nina Nolén  2002  AY1402  SK TRITON    50m  31.90 
624  Julia Frederiksen  2001  AD4801  YSTADS SS    50m  31.92 

 
Heat 17 (32) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
33  Hanna Barnell  2003  BF6403  SK HAJEN    50m  31.73 
636  Irma Nilsson  2004  AD5204  YSTADS SS    50m  31.59 
479  Matilda Liljekvist  2004  AD7204  SK SYDSIM    50m  31.44 
623  Emilia Frederiksen  2000  AJ8800  YSTADS SS    50m  31.32 
36  Thea Dahlqvist  2003  AR4603  SK HAJEN    50m  31.43 
487  Lina Ostreus  2002  AV4202  SK SYDSIM    50m  31.56 
12  Mie Mørkedal  2003  0324AD  HOLBÆK    50m  31.64 
644  Maja Åkesson  2002  AJ6402  YSTADS SS    50m  31.73 

 
Heat 18 (32) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
473  Serena Gravrogk-Linde  2000  AM8600  SK SYDSIM    50m  31.31 
206  Emelie Ek-Värn  2004  AJ8604  LANDSKRONA    50m  31.29 
296  Kristina Kulcsar  2001  AY7801  MKK    50m  31.20 
543  Clara Ersson  2004  BA3204  TÄBY SIM    50m  31.15 
48  Hanna Nilsson  2000  AR1800  SK HAJEN    50m  31.20 
678  Tova Kjellberg  2004  AF5204  TRELLEBORG    50m  31.27 
407  Anna Twedberg  2003  AR4203  POSEIDON    50m  31.30 
262  Carolina Åsberg  2002  AJ1802  SK LÖDDE    50m  31.31 

 
Heat 19 (32) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
695  Thea Brünjes  2004  BF3604  KIVIKS SK    50m  31.13 
652  Klara Flodmark  2001  AE4201  ÄNGELHOLM    50m  30.97 
37  Linnea Dolmark  2002  AO0602  SK HAJEN    50m  30.94 
236  Ida Persson  2002  AF7402  LJUNGBY SS    50m  30.90 
629  Elin Kjellberg  2003  AJ7803  YSTADS SS    50m  30.91 
710  Sarah Aarslew Jensen  2000  0082AF  KØGE    50m  30.95 
273  Lovisa Bjurnemark  2003  BG9603  MKK    50m  30.99 
605  Elin Svensson  2002  AW3802  VELLINGE-N    50m  31.13 

 
Heat 20 (32) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
223  Tilde Röiseth  2003  AF5603  LANDSKRONA    50m  30.85 
637  Alicia Norberg Randowo  1999  AS4499  YSTADS SS    50m  30.84 
210  Fanny Hess  2004  AD4404  LANDSKRONA    50m  30.79 
144  Alice Bengtsson  2000  AM0200  KK KARPEN    50m  30.66 
168  Amanda Modig  1999  AJ5499  KSLS    50m  30.75 
15  Nynne Nørlem  2002  0268AF  HOLBÆK    50m  30.79 
538  Filippa Bolling  2004  BA8404  TÄBY SIM    50m  30.84 
221  Wilma Rundblad  2003  AP5803  LANDSKRONA    50m  30.88 

 
Heat 21 (32) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
152  Jennie Johansson  2001  AX0401  KLIPPAN    50m  30.64 
347  Selma Seipp  2005  AC6605  OSBY SS    50m  30.60 
376  Jenny Le  2000  AP2800  POSEIDON    50m  30.54 
571  Malin Sangfelt  2001  AC3801  TÄBY SIM    50m  30.48 
110  Ingrid Norstedt  2002  AO2802  HS    50m  30.51 
357  Boel Bergquist  2003  BI2803  POSEIDON    50m  30.59 
187  Anna Graffner  2002  BW5202  KUNGSBACKA    50m  30.61 
40  Julia Henriksson  2005  AQ5405  SK HAJEN    50m  30.64 

 
Heat 22 (32) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
383  Sofia Lund  2003  BP4803  POSEIDON    50m  30.47 
699  Julia Olsson  2004  AL0804  KIVIKS SK    50m  30.35 
109  Emilia Nordén  2003  AT3803  HS    50m  30.33 
525  Antonia Sandblom  2003  AG4603  SK TRITON    50m  30.25 
353  Isabelle Bengtsson  2002  AV1802  POSEIDON    50m  30.28 
34  Elsa Bitzén  2003  AD8203  SK HAJEN    50m  30.35 
547  Ingrid Franks  2003  AT5603  TÄBY SIM    50m  30.42 
607  Kajsa Söderholm  2004  AN2404  VELLINGE-N    50m  30.48 

 
Heat 23 (32) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
38  Ella Gutenwik  2004  AQ1804  SK HAJEN    50m  30.22 
712  Pernille Pedersen  2001  0134AC  KØGE    50m  30.20 
54  Malin Svensson  1999  AE5499  SK HAJEN    50m  30.13 
229  Edith Axelsson-Wiesel  2002  AO3602  LJUNGBY SS    50m  30.11 
598  Frida Rödin  2000  AI3800  VELLINGE-N    50m  30.12 
531  Stella Alin  2002  BC1802  TÄBY SIM    50m  30.14 
129  Karla Stjepanetic  2003  AT2803  HS    50m  30.22 
190  Isabella Källén  2001  BR6401  KUNGSBACKA    50m  30.24 

 
Heat 24 (32) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
299  Tove Lennartsson  2000  AM1800  MKK    50m  30.03 
553  Tindra Håbro Karjanmaa  2004  BA2204  TÄBY SIM    50m  30.00 
349  Ellen Torkelsson  2000  AD4800  OSBY SS    50m  29.90 
483  Frida Nordefell  2000  AF1800  SK SYDSIM    50m  29.90 
544  Jennie Ewerbring  2003  AT6603  TÄBY SIM    50m  29.90 
102  Tyra Littorin  2004  AG8404  HS    50m  29.92 
204  Viktoria Dellhede  2003  AD2403  LANDSKRONA    50m  30.02 
718  Elly Palm  2001  BP4401  HS    50m  30.09 

 
Heat 25 (32) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
42  Ella Jeppsson  2003  AD0403  SK HAJEN    50m  29.89 
161  Linnéa Högberg  1999  BI5899  KSLS    50m  29.82 
311  Mollie Morfelt  2003  AG8803  MKK    50m  29.77 
540  Embla Börjesson  2002  AZ1802  TÄBY SIM    50m  29.75 
211  Matilda Hoff  2003  AG6803  LANDSKRONA    50m  29.76 
478  Isabella Lagnerup  2000  AS7800  SK SYDSIM    50m  29.80 
546  Emilia Forsberg  2003  BN9203  TÄBY SIM    50m  29.82 
645  Matilda Åkesson  1999  AL9699  YSTADS SS    50m  29.89 

 
Heat 26 (32) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
278  Ester Eilertsson  2003  AE0203  MKK    50m  29.73 
124  Nina Podric  2004  BU7604  HS    50m  29.69 
691  Alicia Sjögren  2005  AA8205  TRELLEBORG    50m  29.65 
274  Ida Björkdahl  2002  AJ4202  MKK    50m  29.58 
449  Emy Ek  2003  BK3403  SJÖBO SS    50m  29.63 
387  Elin Moberg  1999  AU2699  POSEIDON    50m  29.67 
177  Annie Thulin  2003  AK1803  KSLS    50m  29.71 
642  Amanda Strömberg  1998  AR7698  YSTADS SS    50m  29.73 

 
Heat 27 (32) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
348  Alma Torkelsson  2003  AE5603  OSBY SS    50m  29.55 
446  Tilde Anderberg-Richard  1999  AU5499  SJÖBO SS    50m  29.48 
87  Ebba Jälminger  2002  AO9602  HS    50m  29.44 
216  Linnéa Lindh  2003  AI3803  LANDSKRONA    50m  29.42 
702  Caroline Gøttrup Bagge  2003  0322AB  KØGE    50m  29.44 
291  Johanna Ingner  2002  AI4202  MKK    50m  29.47 
255  Emma Persson  1999  AM7299  SK LÖDDE    50m  29.48 
145  Cornelia Bernspång  2003  AW7603  KK KARPEN    50m  29.58 

 
Heat 28 (32) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
338  Agnes Cato  2001  AB8201  OSBY SS    50m  29.29 
333  Olivia Torres  1999  BL9299  MKK    50m  29.22 
31  Emma Ragnarsson  2004  AI4203  SS DELFIN    50m  29.17 
659  Miranda Ingvarsson  2001  AE6401  ÄNGELHOLM    50m  29.13 
18  Mai Pallvi  2000  0072AS  HOLBÆK    50m  29.17 
386  Elin Melin  2000  AB4800  POSEIDON    50m  29.20 
690  Isabelle Sering  2002  AI2602  TRELLEBORG    50m  29.25 
708  Melanie Degner  2000  0098AC  KØGE    50m  29.32 

 
Heat 29 (32) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
335  Emma Vileus  2001  AW1401  MKK    50m  29.04 
452  Minna Larsson  2002  AB3802  SJÖBO SS    50m  28.98 
29  Astrid Nilsson  2004  AA3604  SS DELFIN    50m  28.87 
213  Elin Johannesson  1999  AM4299  LANDSKRONA    50m  28.80 
557  Anna Ladis  2001  BH7801  TÄBY SIM    50m  28.83 
450  Emmy Johnsson  2001  AT6801  SJÖBO SS    50m  28.91 
425  Elna Jepsson  2002  BS6802  SK RAN    50m  28.99 
346  Moa Olofsson  2002  AG8202  OSBY SS    50m  29.05 

 
Heat 30 (32) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
44  Elin Lackegård  2000  AR9600  SK HAJEN    50m  28.69 
256  Louise Ranevi  1999  AI3299  SK LÖDDE    50m  28.51 
431  Stina Lindberg  2000  AC6200  SK RAN    50m  28.02 
491  Louise Westergren  1989  BM3689  SK SYDSIM    50m  27.48 
306  Nicola Lindell  2001  BV2401  MKK    50m  27.85 
715  Naya Modin Thomsen  2003  0374AA  KØGE    50m  28.41 
696  Olivia Hansson  2003  AP5403  KIVIKS SK    50m  28.55 
20  Kirstine Mørk Rasmussen  2003  0352AQ  HOLBÆK    50m  28.80 

 
Heat 31 (32) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
674  Vilma Andersson  2004  AE5604  TRELLEBORG    50m  28.63 
115  Johanna Palmkvist  1999  AN2899  HS    50m  28.48 
285  Anna Grahovac  1999  AM5899  MKK    50m  27.97 
505  Magdalena Kuras  1988  AR9288  SK TRITON    50m  25.44 
535  Ellen Banestig  2002  BT1802  TÄBY SIM    50m  27.78 
50  Sara Nobrell  2002  BM1402  SK HAJEN    50m  28.37 
343  Simone Karlsson  2001  AI2201  OSBY SS    50m  28.53 
151  Gabriella Henriksson  2000  AS8400  KLIPPAN    50m  28.73 

 
Heat 32 (32) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
692  Frida Tunheim-Glad  2001  BU5201  TRELLEBORG    50m  28.62 
58  Angelina Agrell  2003  AR6803  HS    50m  28.47 
444  Emilia Rönningdal  2002  AC6202  S 71    50m  27.94 
711  Katja Skovdal Lorentzen  2003  0338AQ  KØGE    50m  20.50 
686  Nicola Parfitt  2000  AE3400  TRELLEBORG    50m  27.75 
28  Alice Möller  2000  AD9200  SS DELFIN    50m  28.05 
435  Isabella Revstedt  2001  AN2801  SK RAN    50m  28.52 
416  Vickie Berg  2000  AS2800  SK RAN    50m  28.71 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  02 februari 2018 
Licensierad till: Simklubben Sydsim  Utskriftstid  22:18 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner