2020-04-02   21:44:00
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Arena Sprint Meet

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

1_S
Gren 1, 200m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
13 - 14 år 
317  Osterman Julia  2004  MKK  AS5804  50 m  2:14.69   
29  Nilsson Astrid  2004  SS DELFIN  AA3604  50 m  2:16.15   
102  Littorin Tyra  2004  HS  AG8404  50 m  2:16.67   
31  Ragnarsson Emma  2004  SS DELFIN  AI4203  50 m  2:21.18   
38  Gutenwik Ella  2004  SK HAJEN  AQ1804  50 m  2:21.70   
674  Andersson Vilma  2004  TRELLEBORG  AE5604  50 m  2:23.26   
124  Podric Nina  2004  HS  BU7604  50 m  2:23.54   
316  Orban Kristina  2004  MKK  AS9804  50 m  2:24.23   
259  Smideberg Isabel  2004  SK LÖDDE  AJ7804  50 m  2:25.30   
10  567  Pettersson Tove  2004  TÄBY SIM  AF0204  50 m  2:25.54   
11  699  Olsson Julia  2004  KIVIKS SK  AL0804  50 m  2:26.11   
12  347  Seipp Selma  2005  OSBY SS  AC6605  50 m  2:27.96   
13  654  Hansson Nelly  2004  ÄNGELHOLM  AG9204  50 m  2:28.66   
14  512  Nolén Mica  2004  SK TRITON  AG1204  25 m  2:15.10   
15  695  Brünjes Thea  2004  KIVIKS SK  BF3604  25 m  2:18.01   
16  60  Andersson Elsa  2004  HS  AO3804  25 m  2:19.05   
17  691  Sjögren Alicia  2005  TRELLEBORG  AA8205  25 m  2:21.13   
18  117  Pavlovic Kornelia  2004  HS  BR3204  25 m  2:24.07   
19  529  Öhlin Tyra  2004  SK TRITON  AX5204  25 m  2:25.01   
20  607  Söderholm Kajsa  2004  VELLINGE-N  AN2404  25 m  2:26.70   
21  88  Jönsson Ebba  2005  HS  AO1605  25 m  2:27.93   
22  61  Andersson Hildur  2005  HS  AO7605  25 m  2:28.28   
23  263  Gummesson Adelina  2005  LÖNSBODA  AI9805  25 m  2:28.74   
24  319  Persson Amanda  2005  MKK  AJ0805  25 m  2:30.03   
25  65  Bexell Liv  2005  HS  BD2205  50 m  2:30.94  RES 
26  678  Kjellberg Tova  2004  TRELLEBORG  AF5204  25 m  2:30.59  RES 
27  52  Persson Lova  2004  SK HAJEN  AD7604  25 m  2:31.37  RES 
15 - 16 år 
444  Rönningdal Emilia  2002  S 71  AC6202  50 m  2:08.11   
310  Mikkelsen Josephine  2002  MKK  AI5202  50 m  2:09.82   
58  Agrell Angelina  2003  HS  AR6803  50 m  2:13.33   
696  Hansson Olivia  2003  KIVIKS SK  AP5403  50 m  2:14.28   
109  Nordén Emilia  2003  HS  AT3803  50 m  2:14.29   
439  Karlsson Moa  2002  S 71  AC1202  50 m  2:15.10   
291  Ingner Johanna  2002  MKK  AI4202  50 m  2:15.91   
50  Nobrell Sara  2002  SK HAJEN  BM1402  50 m  2:16.06   
87  Jälminger Ebba  2002  HS  AO9602  50 m  2:16.28   
10  126  Rosdahl Ellen  2002  HS  AO0802  50 m  2:16.96   
11  438  Ericsson Tilda  2002  S 71  AH0402  50 m  2:17.25   
12  266  Andersson Johanna  2002  MKK  AK8202  50 m  2:17.89   
13  594  Larsson Ida  2002  VELLINGE-N  AL8202  50 m  2:18.88   
14  262  Åsberg Carolina  2002  SK LÖDDE  AJ1802  50 m  2:19.28   
15  452  Larsson Minna  2002  SJÖBO SS  AB3802  50 m  2:19.74   
16  493  Wivsätter Gabriella  2003  SK SYDSIM  AE4603  50 m  2:20.99   
17  393  Oredsson Ditte  2003  POSEIDON  AM9403  50 m  2:21.38   
18  172  Nyborg Saga  2003  KSLS  AK9603  50 m  2:21.95   
19  715  Modin Thomsen Naya  2003  KØGE  0374AA  25 m  2:06.57   
20  702  Gøttrup Bagge Caroline  2003  KØGE  0322AB  25 m  2:13.08   
21  14  Nielsen Mathilde  2003  HOLBÆK  0392AH  25 m  2:15.62   
22  15  Nørlem Nynne  2002  HOLBÆK  0268AF  25 m  2:19.42   
23  709  Sofie Jensen Kathrine  2003  KØGE  0352AC  25 m  2:20.85   
24  348  Torkelsson Alma  2003  OSBY SS  AE5603  25 m  2:21.63   
25  273  Bjurnemark Lovisa  2003  MKK  BG9603  50 m  2:22.28  RES 
26  211  Hoff Matilda  2003  LANDSKRONA  AG6803  50 m  2:23.12  RES 
27  544  Ewerbring Jennie  2003  TÄBY SIM  AT6603  50 m  2:23.38  RES 
17 - 99 år 
103  Lundblad Alicia  2001  HS  AF6801  50 m  2:06.14   
137  Ülger Olivia  2000  HS  AK3800  50 m  2:09.57   
115  Palmkvist Johanna  1999  HS  AN2899  50 m  2:10.03   
285  Grahovac Anna  1999  MKK  AM5899  50 m  2:10.55   
18  Pallvi Mai  2000  HOLBÆK  0072AS  50 m  2:10.91   
293  Johansson Klara  2001  MKK  AO5401  50 m  2:11.52   
213  Johannesson Elin  1999  LANDSKRONA  AM4299  50 m  2:12.42   
554  Jensen Alexandra  2001  TÄBY SIM  BG6801  50 m  2:13.59   
343  Karlsson Simone  2001  OSBY SS  AI2201  50 m  2:14.21   
10  686  Parfitt Nicola  2000  TRELLEBORG  AE3400  50 m  2:14.57   
11  28  Möller Alice  2000  SS DELFIN  AD9200  50 m  2:14.70   
12  446  Anderberg-Richard Tilde  1999  SJÖBO SS  AU5499  50 m  2:14.71   
13  387  Moberg Elin  1999  POSEIDON  AU2699  50 m  2:15.37   
14  431  Lindberg Stina  2000  SK RAN  AC6200  50 m  2:15.51   
15  680  Lareva Davilda  2000  TRELLEBORG  AE4400  50 m  2:15.54   
16  330  Stenberg Sara  2001  MKK  AA8601  50 m  2:16.18   
17  74  Gustavsson Kajsa  2001  HS  AW2401  50 m  2:16.79   
18  375  Lagoguez Mary  2001  POSEIDON  BD9801  50 m  2:17.25   
19  44  Lackegård Elin  2000  SK HAJEN  AR9600  50 m  2:17.64   
20  645  Åkesson Matilda  1999  YSTADS SS  AL9699  50 m  2:17.89   
21  450  Johnsson Emmy  2001  SJÖBO SS  AT6801  50 m  2:18.75   
22  719  Jönsson Maja  2001  HS  BL1201  50 m  2:18.92   
23  11  Søby Mortensen Amalie  2001  HOLBÆK  0112AJ  25 m  1:59.90   
24  710  Aarslew Jensen Sarah  2000  KØGE  0082AF  25 m  2:16.68   
25  386  Melin Elin  2000  POSEIDON  AB4800  50 m  2:19.09  RES 
26  168  Modig Amanda  1999  KSLS  AJ5499  50 m  2:19.18  RES 
27  598  Rödin Frida  2000  VELLINGE-N  AI3800  50 m  2:19.34  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  01 februari 2018 
Licensierad till: Simklubben Sydsim  Utskriftstid  20:11 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner