2020-04-03   11:08:07
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Arena Sprint Meet

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

10_S
Gren 10, 100m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
13 - 14 år 
298  Lennartsson Hugo  2004  MKK  AE0904  50 m  1:06.00   
104  Lundblad William  2004  HS  AC9904  50 m  1:07.74   
133  Tjärnberg Felix  2005  HS  AB5305  50 m  1:12.59   
440  Malmgren Noah  2004  S 71  AB2704  50 m  1:12.92   
385  Malm Melvin  2004  POSEIDON  AE3704  50 m  1:13.04   
325  Romare Ludvig  2004  MKK  AA2704  50 m  1:15.01   
700  Hua Vincent  2004  RINGSJÖ SK  AS2704  50 m  1:15.88   
701  Huasson Anthon  2004  RINGSJÖ SK  AO2304  50 m  1:17.53   
261  Witzell Anton  2004  SK LÖDDE  AC4904  50 m  1:17.96   
10  668  Stokholm Gustaf  2004  ÄNGELHOLM  AD8504  50 m  1:18.17   
11  585  Barrett Isaac  2005  VELLINGE-N  AK6305  50 m  1:19.37   
12  578  Westholm Hugo  2004  TÄBY SIM  AI2904  50 m  1:22.18   
13  517  Palminger Jonathan  2004  SK TRITON  AB6504  50 m  1:22.47   
14  139  Kristensen Casper  2005  SS IDEN  AK7505  50 m  1:22.61   
15  175  Rasmussen Isaac  2004  KSLS  AF8504  50 m  1:23.70   
16  687  Ravn Rehnström Jonathan  2005  TRELLEBORG  AG1505  50 m  1:24.29   
17  486  Olofsson David  2004  SK SYDSIM  AJ9104  50 m  1:25.25   
18  688  Ringström Max  2004  TRELLEBORG  AA8304  50 m  1:26.00   
19  350  af Trampe Elias  2004  POSEIDON  AN6704  50 m  1:26.55   
20  428  Larsson Kim  2005  SK RAN  AC0105  50 m  1:34.16   
21  422  Hariri Hadi  2005  SK RAN  AH8705  50 m  1:35.66   
22  378  Levau Edvard  2004  POSEIDON  AN0904  50 m  1:39.08   
23  424  Hariri Mustapha  2005  SK RAN  AG7105  50 m  1:42.03   
24  429  Li Chengyue  2004  SK RAN  AR1704  50 m  1:42.05   
25  412  Alhaj Ahmad  2005  SK RAN  AC6905  50 m  1:49.30   
26  62  Andersson Niklas  2005  HS  AF9905  25 m  1:07.57   
27  271  Beckman Bill  2005  MKK  AJ6305  25 m  1:11.04   
28  83  Jovic Alan  2004  HS  AG5904  25 m  1:11.59   
29  664  Nilsson Joel  2005  ÄNGELHOLM  AC6505  25 m  1:12.33   
30  381  Lindskoug Jakob  2004  POSEIDON  AN8704  25 m  1:12.55   
31  294  Kazarian Aram  2005  MKK  AQ1305  25 m  1:19.22   
32  402  Sandberg Axel  2004  POSEIDON  AA7307  25 m  1:19.22   
33  166  Jönsson Felix  2004  KSLS  AV2304  25 m  1:19.93   
34  421  Hachem Gabriel  2005  SK RAN  AE0105  25 m  1:21.01   
35  401  Rydström Axel  2005  POSEIDON  AF3305  25 m  1:22.66   
36  600  Simonsson Erik  2004  VELLINGE-N  AF2904  25 m  1:23.13   
37  362  Bontidean Lucas  2005  POSEIDON  AC0305  25 m  1:32.21   
38  396  Pettersson Martin  2005  POSEIDON  AE1505  25 m  1:34.08   
39  132  Söderberg Hjalmar  2005  HS  AP7905  25 m  1:38.21   
40  414  Bach Gustav  2005  SK RAN  AJ5105  25 m  1:40.94   
15 - 16 år 
604  Strömberg Johannes  2002  VELLINGE-N  AI3102  50 m  59.01   
281  Falk David  2003  MKK  AD3103  50 m  1:00.53   
603  Stenskepp Hugo  2003  VELLINGE-N  AI6303  50 m  1:00.92   
532  Al-Khalili Jonas  2002  TÄBY SIM  AI6502  50 m  1:01.12   
246  Hangård Ian  2002  SK LÖDDE  AB5302  50 m  1:01.66   
321  Persson Elias  2002  MKK  AI7902  50 m  1:01.86   
474  Halilovic Dennie  2002  SK SYDSIM  AC0702  50 m  1:03.29   
568  Roosmark Lukas  2002  TÄBY SIM  AI1702  50 m  1:04.82   
653  Greiner Stig  2003  ÄNGELHOLM  AM0703  50 m  1:06.11   
10  501  Forsgren Linus  2003  SK TRITON  AA1103  50 m  1:06.44   
11  260  Wergeland Nils  2002  SK LÖDDE  AE4902  50 m  1:07.43   
12  510  Nilsson Arvid  2003  SK TRITON  AK4303  50 m  1:07.80   
13  569  Rune Isac  2003  TÄBY SIM  AM9503  50 m  1:07.90   
14  472  Grandin Thor  2002  SK SYDSIM  AG4502  50 m  1:08.17   
15  280  Ewertz Carl  2002  MKK  AP9102  50 m  1:08.61   
16  67  Cederlund Henning  2003  HS  AI1303  50 m  1:08.75   
17  149  Persson Simon  2003  KK KARPEN  AA1703  50 m  1:09.10   
18  90  Kock Oliver  2003  HS  AK1903  50 m  1:09.30   
19  191  Olsson William  2002  KUNGSBACKA  AT7502  50 m  1:10.18   
20  562  Lörinc Simon  2003  TÄBY SIM  AK8503  50 m  1:10.46   
21  105  Lupu Vlad  2003  HS  AF8703  50 m  1:10.82   
22  465  Andersson Vilhelm  2002  SK SYDSIM  AE1502  50 m  1:11.14   
23  186  Ekholm Richard  2002  KUNGSBACKA  AV1702  50 m  1:11.35   
24  619  Tidåsen Emanuel  2002  VÄXJÖ SS  AQ3702  50 m  1:11.38   
25  606  Svensson Emil  2002  VELLINGE-N  AK2302  50 m  1:11.50   
26  618  Strand Anton  2003  VÄXJÖ SS  AH8903  50 m  1:11.91   
27  134  Wiberg Viktor  2003  HS  AR3503  50 m  1:12.79   
28  511  Nilsson Fredrik  2002  SK TRITON  AA8302  50 m  1:13.96   
29  611  Axandersson Oskar  2002  VÄXJÖ SS  AN7502  50 m  1:13.98   
30  222  Rydgren Markus  2003  LANDSKRONA  AM3303  50 m  1:15.82   
31  219  Ring Jesper  2003  LANDSKRONA  AF6103  50 m  1:16.18   
32  533  Alonso David  2003  TÄBY SIM  AS6703  50 m  1:16.83   
33  413  Axelsson Arvid  2003  SK RAN  AN5303  50 m  1:17.05   
34  93  Larsson Alexander  2003  HS  AQ0303  50 m  1:18.06   
35  572  Seel Simon  2003  TÄBY SIM  AO0903  50 m  1:19.12   
36  536  Bergström Alexander  2002  TÄBY SIM  AP2502  50 m  1:19.21   
37  591  Jörud Petter  2003  VELLINGE-N  AN9903  50 m  1:19.30   
38  196  Zachrisson Jonathan  2002  KUNGSBACKA  AT9502  50 m  1:20.26   
39  68  Edelhamre Kalle  2003  HS  AI3303  50 m  1:20.84   
40  457  Rosberg Alfred  2003  SJÖBO SS  AJ4103  50 m  1:21.04   
41  Arneskov David  2002  HOLBÆK  0287AC  25 m  1:00.78   
42  H. Brown Christopher  2002  HOLBÆK  0297AQ  25 m  1:02.58   
43  698  Nordström Oscar  2003  KIVIKS SK  AH4303  25 m  1:04.58   
44  Bøjsen Silas  2002  HOLBÆK  0223AF  25 m  1:05.17   
45  127  Sandström David  2002  HS  AN5102  25 m  1:05.20   
46  522  Persson Noel  2002  SK TRITON  AG2702  25 m  1:05.78   
47  454  Olsson Hampus  2003  SJÖBO SS  AH6303  25 m  1:15.14   
48  351  Alim Daniel  2003  POSEIDON  AM2903  25 m  1:19.60   
49  331  Strömland Jakob  2003  MKK  AO4703  50 m  1:22.63  RES 
50  176  Sadoon Ahmed  2002  KSLS  AH2902  50 m  1:24.29  RES 
51  295  Kulagowski Alexander  2002  MKK  AV3502  50 m  1:24.62  RES 
17 - 99 år 
212  Hoff Oskar  1998  LANDSKRONA  AH0198  50 m  54.62   
289  Hinderup Eric  1998  MKK  AH4798  50 m  56.23   
201  Christensson Alfred  1998  LANDSKRONA  AH0398  50 m  56.92   
355  Bergenzaun Sebastian  1991  POSEIDON  AP5391  50 m  57.47   
655  Hanstål Oskar  1999  ÄNGELHOLM  AJ1599  50 m  57.97   
451  Larsson Isak  2000  SJÖBO SS  AF4900  50 m  58.01   
208  Hassling Emil  2000  LANDSKRONA  AC1900  50 m  59.19   
391  Olsson Jesper  1998  POSEIDON  AJ2798  50 m  59.27   
315  Olsson Primus  2000  MKK  AV7100  50 m  59.43   
10  467  Christiansen Jens  2001  SK SYDSIM  AJ7901  50 m  59.57   
11  640  Persson Max  2001  YSTADS SS  AE9501  50 m  1:00.00   
12  714  Hauge Sørensen Mads  1997  KØGE  9775AE  50 m  1:00.60   
13  228  Wede Jonatan  1988  LANDSKRONA  AB7388  50 m  1:00.70   
14  509  Modigh Joar  2001  SK TRITON  AO1101  50 m  1:01.63   
15  411  Östlund Gustav  2000  POSEIDON  AH1100  50 m  1:01.90   
16  513  Nolén Nicolas  2000  SK TRITON  AG4500  50 m  1:02.35   
17  631  Lundgren Sebastian  1999  YSTADS SS  AH8199  50 m  1:02.59   
18  30  Petersen Jakob  2001  SS DELFIN  AD9901  50 m  1:02.63   
19  267  Andrén Axel  2001  MKK  AD6301  50 m  1:03.49   
20  323  Ringdahl Adam  1998  MKK  AR7198  50 m  1:03.72   
21  382  Ljunghusen Linus  2000  POSEIDON  AT6900  50 m  1:04.17   
22  76  Hansson Gustaf  2001  HS  AD5101  50 m  1:05.07   
23  442  Rantzow Philip  1999  S 71  AC7399  50 m  1:05.33   
24  313  Nilsson Johan  1994  MKK  AW9794  50 m  1:05.38   
25  198  Brinkhagen Tim  2001  LANDSKRONA  AC9901  50 m  1:06.10   
26  282  Falk Robin  2001  MKK  AJ9101  50 m  1:06.14   
27  247  Hangård Roy  1999  SK LÖDDE  AH0999  50 m  1:06.53   
28  324  Romare Douglas  2001  MKK  AD0301  50 m  1:06.76   
29  564  Muzikants Wilhelm  2001  TÄBY SIM  AJ2901  50 m  1:07.38   
30  290  Hinderup Filip  2001  MKK  AH5101  50 m  1:07.49   
31  359  Bergstrand Victor  2000  POSEIDON  AI8100  50 m  1:07.76   
32  626  Jespersen Emil  2001  YSTADS SS  AI9901  50 m  1:07.91   
33  153  Skog Jonathan  2000  KLIPPAN  AB0900  50 m  1:08.43   
34  389  Olsson Alexander  1996  POSEIDON  AK1796  50 m  1:08.54   
35  165  Johnsson Joel  2000  KSLS  AT0500  50 m  1:09.16   
36  159  El Mokri Jacob  2001  KSLS  AF3301  50 m  1:10.48   
37  257  Ranevi Tobias  1999  SK LÖDDE  AK7999  50 m  1:11.13   
38  185  Einarsson Jonathan  2001  KUNGSBACKA  AQ4101  50 m  1:11.73   
39  200  Celikovic Dzevad  2001  LANDSKRONA  AH8901  50 m  1:13.63   
40  420  Gudermanis Albert  2000  SK RAN  AY6100  50 m  1:14.21   
41  565  Nordén Axel  2001  TÄBY SIM  AO3301  50 m  1:15.66   
42  676  Hansson Jesper  1998  TRELLEBORG  AD8198  50 m  1:17.20   
43  226  Svärd Casper  2001  LANDSKRONA  AC0101  50 m  1:19.44   
44  17  Ottosen Niels  1998  HOLBÆK  9801AF  25 m  57.55   
45  704  Emil Christensen Mads  1999  KØGE  9977AE  25 m  1:00.49   
46  21  Schmidt Jakob  1999  HOLBÆK  9913AO  25 m  1:00.68   
47  23  Toft Mads  2001  HOLBÆK  0175AL  25 m  1:00.78   
48  22  Toft Emil  1998  HOLBÆK  9807AI  25 m  1:01.35   
49  663  Juliusson Erik  1998  ÄNGELHOLM  AQ2798  25 m  1:03.90   
50  301  Liljegren Karl  2001  MKK  AE7901  25 m  1:08.35   
51  721  Pöllänen Andres  2001  TÄBY SIM  AM5901  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  01 februari 2018 
Licensierad till: Simklubben Sydsim  Utskriftstid  20:11 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner