2020-04-02   13:03:46
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Arena Sprint Meet

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

3_S
Gren 3, 50m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
13 - 14 år 
674  Andersson Vilma  2004  TRELLEBORG  AE5604  50 m  36.74   
209  Hassling Emma  2004  LANDSKRONA  AD5404  50 m  37.28   
479  Liljekvist Matilda  2004  SK SYDSIM  AD7204  50 m  38.13   
666  Renström Caisa  2004  ÄNGELHOLM  AH8404  50 m  38.27   
553  Håbro Karjanmaa Tindra  2004  TÄBY SIM  BA2204  50 m  38.36   
542  Ellbrant Engla  2004  TÄBY SIM  AK2204  50 m  38.57   
224  Sjunnesson Livia  2005  LANDSKRONA  AB8405  50 m  38.63   
72  Frisk Sofia  2005  HS  BD7205  50 m  38.78   
691  Sjögren Alicia  2005  TRELLEBORG  AA8205  50 m  38.90   
10  695  Brünjes Thea  2004  KIVIKS SK  BF3604  50 m  39.32   
11  347  Seipp Selma  2005  OSBY SS  AC6605  50 m  39.50   
12  678  Kjellberg Tova  2004  TRELLEBORG  AF5204  50 m  39.77   
13  614  Elgaard Fonnesbech Liv  2004  VÄXJÖ SS  BC2604  50 m  39.95   
14  66  Bremer Filippa  2005  HS  BD4205  50 m  40.21   
15  558  Larsson Dina  2004  TÄBY SIM  AN1804  50 m  40.63   
16  567  Pettersson Tove  2004  TÄBY SIM  AF0204  50 m  40.76   
17  135  Vollmer Vega  2005  HS  AO3805  50 m  40.99   
18  636  Nilsson Irma  2004  YSTADS SS  AD5204  50 m  41.05   
19  607  Söderholm Kajsa  2004  VELLINGE-N  AN2404  50 m  41.41   
20  543  Ersson Clara  2004  TÄBY SIM  BA3204  50 m  41.58   
21  51  Pantzar Olivia  2004  SK HAJEN  AG5404  50 m  41.68   
22  573  Sommar Emma  2004  TÄBY SIM  BA5604  50 m  41.85   
23  722  D´aubigné Tindra  2004  SK HAJEN  AQ1204  50 m  42.01   
24  538  Bolling Filippa  2004  TÄBY SIM  BA8404  50 m  42.79   
25  47  Mårtensson Alma  2004  SK HAJEN  AD6604  50 m  43.15   
26  561  Lingham Maja  2004  TÄBY SIM  BC8204  50 m  43.69   
27  263  Gummesson Adelina  2005  LÖNSBODA  AI9805  50 m  43.75   
28  617  Magnusson Vanja  2004  VÄXJÖ SS  AH7604  50 m  43.75   
29  632  Martinsson Linn  2004  YSTADS SS  BB8604  50 m  44.12   
30  539  Borgfors Amanda  2004  TÄBY SIM  AS1804  50 m  44.31   
31  392  Olsson Olivia  2004  POSEIDON  AL1804  50 m  44.35   
32  210  Hess Fanny  2004  LANDSKRONA  AD4404  50 m  44.37   
33  466  Christiansen Jennie  2004  SK SYDSIM  AL3204  50 m  44.91   
34  616  Hildebrand Westerberg Agnes  2004  VÄXJÖ SS  BF9404  50 m  45.14   
35  91  Landälv Alva  2005  HS  AO4605  50 m  45.15   
36  397  Pjanic Emma  2005  POSEIDON  BH3605  50 m  45.82   
37  563  Mattsson Saga  2004  TÄBY SIM  BH9404  50 m  45.99   
38  541  Davies Alice  2004  TÄBY SIM  BH5404  50 m  46.20   
39  405  Stridh Emelie  2004  POSEIDON  AW3404  50 m  46.69   
40  251  Martinsson Emma  2004  SK LÖDDE  AZ6204  50 m  46.98   
41  245  Gustavsson Nelly  2004  SK LÖDDE  BD7804  50 m  47.13   
42  116  Pantev Klara  2005  HS  AO6805  50 m  47.38   
43  613  Cronqvist Elin  2005  VÄXJÖ SS  AI1405  50 m  47.62   
44  582  Ahmadi Nelly  2005  VELLINGE-N  AX1805  50 m  47.86   
45  427  Larsson Alva  2004  SK RAN  BJ8604  50 m  48.52   
46  432  Malmgren Lina  2004  SK RAN  BJ4604  50 m  48.90   
47  515  Olofsson Malin  2004  SK TRITON  AJ6804  50 m  49.07   
48  665  Persson Erica  2005  ÄNGELHOLM  BA5605  50 m  49.19   
49  249  Klehn Tilde  2004  SK LÖDDE  AY8804  50 m  49.53   
50  503  Jeppsson Ida  2004  SK TRITON  AW5804  50 m  50.61   
51  96  Lesmac Livianne  2005  HS  BA5205  50 m  50.78   
52  352  Andersson Medhanie Johanna  2005  POSEIDON  AG0405  50 m  51.45   
53  489  Sandström Emilia  2004  SK SYDSIM  AY7204  50 m  51.93   
54  241  Andréasson Ella  2005  SK LÖDDE  BG1605  50 m  52.46   
55  130  Strand Agnes  2005  HS  BH7205  50 m  52.88   
56  523  Ramic Emma  2004  SK TRITON  AJ2804  50 m  52.89   
57  101  Lindén Patrisia  2005  HS  AO3605  50 m  54.18   
58  494  Yngvesson Lovisa  2004  SK SYDSIM  BK5204  50 m  55.41   
59  475  Johannisson Rakel  2004  SK SYDSIM  AQ2604  50 m  59.13   
60  403  Sandberg Mira  2004  POSEIDON  BS8204  25 m  45.21   
61  242  Andréasson Hedda  2004  SK LÖDDE  AZ1204  25 m  47.20   
62  552  Hellgren Elina  2004  TÄBY SIM  BA2404  25 m  48.03   
63  371  Hörup Louise  2004  POSEIDON  BN4204  25 m  49.77   
64  426  Kubenia Liidia  2004  SK RAN  BX8804  25 m  55.30   
15 - 16 år 
229  Axelsson-Wiesel Edith  2002  LJUNGBY SS  AO3602  50 m  33.65   
64  Bengtsson Lisa  2002  HS  AE5802  50 m  34.28   
444  Rönningdal Emilia  2002  S 71  AC6202  50 m  34.39   
540  Börjesson Embla  2002  TÄBY SIM  AZ1802  50 m  35.21   
89  Kjellnäs Sara  2002  HS  AO6602  50 m  35.44   
34  Bitzén Elsa  2003  SK HAJEN  AD8203  50 m  35.48   
346  Olofsson Moa  2002  OSBY SS  AG8202  50 m  35.60   
150  Rudolf Vilma  2002  KK KARPEN  AW1202  50 m  35.86   
566  Nyblom Jennifer  2003  TÄBY SIM  AC1603  50 m  36.08   
10  547  Franks Ingrid  2003  TÄBY SIM  AT5603  50 m  36.44   
11  148  Persson Linnéa  2002  KK KARPEN  AA5802  50 m  37.06   
12  27  Joelsson Tilda  2002  SS DELFIN  AM4602  50 m  37.45   
13  216  Lindh Linnéa  2003  LANDSKRONA  AI3803  50 m  37.49   
14  629  Kjellberg Elin  2003  YSTADS SS  AJ7803  50 m  37.74   
15  180  Bengtsson Matilda  2002  KUNGSBACKA  AK7802  50 m  37.97   
16  287  Gustafson Agnes  2003  MKK  BH6403  50 m  38.15   
17  525  Sandblom Antonia  2003  SK TRITON  AG4603  50 m  38.21   
18  493  Wivsätter Gabriella  2003  SK SYDSIM  AE4603  50 m  38.40   
19  559  Lindberg Izabelle  2003  TÄBY SIM  AX6603  50 m  38.42   
20  163  Jarl Halvarsson Olivia  2003  KSLS  AX2203  50 m  38.51   
21  123  Philipsson Eriksson Filippa  2003  HS  AX7203  50 m  38.72   
22  36  Dahlqvist Thea  2003  SK HAJEN  AR4603  50 m  38.83   
23  147  Olsson Emilia  2002  KK KARPEN  AA6802  50 m  38.89   
24  648  Andersson Emmie  2003  ÄNGELHOLM  AR1403  50 m  38.93   
25  504  Järnegren Moa  2003  SK TRITON  BK6803  50 m  39.05   
26  193  Svensson Izabella  2003  KUNGSBACKA  BJ6403  50 m  39.17   
27  425  Jepsson Elna  2002  SK RAN  BS6802  50 m  39.17   
28  690  Sering Isabelle  2002  TRELLEBORG  AI2602  50 m  39.38   
29  106  Maltesjö Telma  2002  HS  AR3602  50 m  39.73   
30  526  Stenström Julia  2002  SK TRITON  AO5402  50 m  39.75   
31  162  Jarl Halvarsson Frida  2003  KSLS  AW9603  50 m  39.91   
32  443  Ruzic Michaela  2003  S 71  AG8203  50 m  40.03   
33  696  Hansson Olivia  2003  KIVIKS SK  AP5403  50 m  40.08   
34  223  Röiseth Tilde  2003  LANDSKRONA  AF5603  50 m  40.47   
35  Andersen Lea  2003  HOLBÆK  0306AI  50 m  40.91   
36  592  Kamper-Johnsson Mathilda  2002  VELLINGE-N  AW9602  50 m  41.16   
37  537  Bergvall Emelie  2003  TÄBY SIM  BC4603  50 m  41.20   
38  311  Morfelt Mollie  2003  MKK  AG8803  50 m  41.27   
39  274  Björkdahl Ida  2002  MKK  AJ4202  50 m  41.33   
40  555  Junehed Josephine  2002  TÄBY SIM  AN1202  50 m  41.45   
41  342  Karlsson Felicia  2003  OSBY SS  AF1603  50 m  41.90   
42  221  Rundblad Wilma  2003  LANDSKRONA  AP5803  50 m  42.07   
43  211  Hoff Matilda  2003  LANDSKRONA  AG6803  50 m  42.08   
44  400  Rieschel Julia  2003  POSEIDON  BF8203  50 m  42.15   
45  576  Takolander Nina  2003  TÄBY SIM  AX0803  50 m  42.39   
46  171  Nguyen Michelle  2002  KSLS  AW7602  50 m  42.51   
47  361  Bontidean Emma  2003  POSEIDON  AW1803  50 m  43.19   
48  239  Vorszak Kriszta  2003  LJUNGBY SS  AC2203  50 m  43.52   
49  531  Alin Stella  2002  TÄBY SIM  BC1802  50 m  43.60   
50  383  Lund Sofia  2003  POSEIDON  BP4803  50 m  43.75   
51  368  Hake Sofia  2003  POSEIDON  BD4403  50 m  43.80   
52  240  Andersson Milla  2003  SK LÖDDE  AX4203  50 m  43.90   
53  482  Melin Johanna  2003  SK SYDSIM  AL7403  50 m  43.90   
54  120  Pettersson Cecilia  2003  HS  AR2803  50 m  43.91   
55  119  Persson Ellinor  2003  HS  BX5203  50 m  45.20   
56  534  Andersson Elin  2003  TÄBY SIM  BG0803  50 m  46.60   
57  590  Hökmark Cornelia  2002  VELLINGE-N  BD6802  50 m  47.83   
58  243  Dihle Filippa  2003  SK LÖDDE  AR6203  50 m  47.84   
59  433  Nimander Linnea  2002  SK RAN  BQ8802  50 m  48.83   
60  20  Mørk Rasmussen Kirstine  2003  HOLBÆK  0352AQ  25 m  33.55   
61  702  Gøttrup Bagge Caroline  2003  KØGE  0322AB  25 m  35.43   
62  620  Wardrum Alva  2003  VÄXJÖ SS  AQ1805  25 m  40.17   
63  50  Nobrell Sara  2002  SK HAJEN  BM1402  25 m  40.72   
64  570  Sandberg Amanda  2003  TÄBY SIM  CC3403  25 m     
17 - 99 år 
505  Kuras Magdalena  1988  SK TRITON  AR9288  50 m  32.52   
431  Lindberg Stina  2000  SK RAN  AC6200  50 m  33.83   
256  Ranevi Louise  1999  SK LÖDDE  AI3299  50 m  33.89   
708  Degner Melanie  2000  KØGE  0098AC  50 m  34.65   
167  Lantz Thilde  2001  KSLS  AX6201  50 m  34.71   
356  Bergman Hanna  2001  POSEIDON  AF9601  50 m  34.78   
459  Schubert Olga  2000  SJÖBO SS  AK2800  50 m  35.55   
372  Jendbro Sara  2000  POSEIDON  BA7800  50 m  35.60   
637  Norberg Randowo Alicia  1999  YSTADS SS  AS4499  50 m  35.68   
10  551  Hedlund Smilla  2001  TÄBY SIM  BH5801  50 m  36.09   
11  686  Parfitt Nicola  2000  TRELLEBORG  AE3400  50 m  36.10   
12  197  Brinkhagen Julia  1999  LANDSKRONA  AM3299  50 m  36.17   
13  416  Berg Vickie  2000  SK RAN  AS2800  50 m  36.31   
14  478  Lagnerup Isabella  2000  SK SYDSIM  AS7800  50 m  36.32   
15  376  Le Jenny  2000  POSEIDON  AP2800  50 m  36.34   
16  462  Stålnacke Sofia  2001  SJÖBO SS  AT7801  50 m  36.34   
17  349  Torkelsson Ellen  2000  OSBY SS  AD4800  50 m  36.40   
18  659  Ingvarsson Miranda  2001  ÄNGELHOLM  AE6401  50 m  36.75   
19  692  Tunheim-Glad Frida  2001  TRELLEBORG  BU5201  50 m  37.18   
20  680  Lareva Davilda  2000  TRELLEBORG  AE4400  50 m  37.33   
21  718  Palm Elly  2001  HS  BP4401  50 m  37.34   
22  28  Möller Alice  2000  SS DELFIN  AD9200  50 m  37.50   
23  45  Laurén Ella  2001  SK HAJEN  AO1201  50 m  37.65   
24  306  Lindell Nicola  2001  MKK  BV2401  50 m  37.85   
25  296  Kulcsar Kristina  2001  MKK  AY7801  50 m  37.94   
26  719  Jönsson Maja  2001  HS  BL1201  50 m  38.43   
27  623  Frederiksen Emilia  2000  YSTADS SS  AJ8800  50 m  38.46   
28  152  Johansson Jennie  2001  KLIPPAN  AX0401  50 m  38.49   
29  144  Bengtsson Alice  2000  KK KARPEN  AM0200  50 m  39.51   
30  577  Tavemark Maria  2001  TÄBY SIM  BA9601  50 m  39.56   
31  468  Eek Emilia  2001  SK SYDSIM  AP0401  50 m  40.01   
32  155  Vedlugaite Belinda  2000  KLIPPAN  BK5200  50 m  41.51   
33  419  Frykholm Isabella  2001  SK RAN  BD9201  50 m  45.22   
34  473  Gravrogk-Linde Serena  2000  SK SYDSIM  AM8600  50 m  1:02.47   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  01 februari 2018 
Licensierad till: Simklubben Sydsim  Utskriftstid  20:11 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner