2020-04-03   10:53:01
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Arena Sprint Meet

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

6_S
Gren 6, 100m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
13 - 14 år 
261  Witzell Anton  2004  SK LÖDDE  AC4904  50 m  1:10.35   
488  Rosenkvist Felix  2004  SK SYDSIM  AD0704  50 m  1:14.49   
83  Jovic Alan  2004  HS  AG5904  50 m  1:15.16   
113  Olsson Olle  2004  HS  AN7304  50 m  1:15.55   
720  Stoltz Hugo  2004  YSTADS SS  AF4904  50 m  1:15.79   
684  Olsson Gabriel  2004  TRELLEBORG  AA3704  50 m  1:16.01   
668  Stokholm Gustaf  2004  ÄNGELHOLM  AD8504  50 m  1:16.05   
35  Burmester-Lysell Måns  2004  SK HAJEN  AE7704  50 m  1:16.67   
362  Bontidean Lucas  2005  POSEIDON  AC0305  50 m  1:17.12   
10  670  Vaide Axel  2005  ÄNGELHOLM  AB2705  50 m  1:18.57   
11  92  Langell Jacob  2005  HS  AG2105  50 m  1:18.62   
12  597  Ramäng Eskil  2004  VELLINGE-N  AM6104  50 m  1:18.72   
13  517  Palminger Jonathan  2004  SK TRITON  AB6504  50 m  1:18.74   
14  385  Malm Melvin  2004  POSEIDON  AE3704  50 m  1:18.75   
15  585  Barrett Isaac  2005  VELLINGE-N  AK6305  50 m  1:19.22   
16  325  Romare Ludvig  2004  MKK  AA2704  50 m  1:19.25   
17  581  Ahlbin Noel  2004  VELLINGE-N  AI8304  50 m  1:21.07   
18  621  Björnsson Axel  2005  YSTADS SS  AF8105  50 m  1:21.88   
19  84  Juliusson Adam  2004  HS  AG4904  50 m  1:22.11   
20  73  Gränse Leo  2004  HS  AG0904  50 m  1:23.66   
21  667  Rydén Noa  2004  ÄNGELHOLM  AC6304  50 m  1:24.92   
22  486  Olofsson David  2004  SK SYDSIM  AJ9104  50 m  1:25.27   
23  600  Simonsson Erik  2004  VELLINGE-N  AF2904  50 m  1:26.87   
24  424  Hariri Mustapha  2005  SK RAN  AG7105  50 m  1:27.96   
25  402  Sandberg Axel  2004  POSEIDON  AA7307  50 m  1:28.80   
26  477  Komstedt Erik  2005  SK SYDSIM  AE5505  50 m  1:28.90   
27  350  af Trampe Elias  2004  POSEIDON  AN6704  50 m  1:28.93   
28  334  Tran Vincent  2004  MKK  AK6504  50 m  1:32.19   
29  378  Levau Edvard  2004  POSEIDON  AN0904  50 m  1:34.72   
30  114  Palm Wille  2005  HS  AN4105  50 m  1:36.12   
31  412  Alhaj Ahmad  2005  SK RAN  AC6905  50 m  1:36.87   
32  422  Hariri Hadi  2005  SK RAN  AH8705  50 m  1:38.85   
33  354  Bengtsson Marcus  2005  POSEIDON  AK0505  50 m  1:39.09   
34  428  Larsson Kim  2005  SK RAN  AC0105  50 m  1:40.60   
35  481  Magnusson Alvin  2004  SK SYDSIM  AF1904  50 m  1:40.65   
36  394  Pettersson Alfred  2005  POSEIDON  AE2505  50 m  1:42.76   
37  421  Hachem Gabriel  2005  SK RAN  AE0105  50 m  1:43.72   
38  111  Nygren Kasper  2004  HS  AN5304  25 m  1:13.42   
39  384  Löfström Elias  2004  POSEIDON  AI2504  25 m  1:14.70   
40  360  Björkman Philip  2005  POSEIDON  AC9105  25 m  1:19.67   
41  131  Svensson Malte  2005  HS  AN2305  25 m  1:20.30   
42  429  Li Chengyue  2004  SK RAN  AR1704  25 m  1:20.44   
43  401  Rydström Axel  2005  POSEIDON  AF3305  25 m  1:24.44   
44  365  Dahlén Edvin  2004  POSEIDON  AQ9904  25 m  1:24.54   
45  414  Bach Gustav  2005  SK RAN  AJ5105  50 m  1:54.18  RES 
46  71  Ferm Felix  2005  HS  AQ8505  50 m  1:59.98  RES 
47  99  Lindberg Vilgot  2005  HS  AJ6705  25 m  1:27.78  RES 
48  132  Söderberg Hjalmar  2005  HS  AP7905  25 m  1:31.98  RES 
49  390  Olsson Alexander  2004  POSEIDON  AY9104  25 m  1:32.34  RES 
50  381  Lindskoug Jakob  2004  POSEIDON  AN8704  25 m  1:35.15  RES 
51  80  Jansons Milton  2005  HS  AU9905  25 m    RES 
15 - 16 år 
260  Wergeland Nils  2002  SK LÖDDE  AE4902  50 m  1:02.97   
530  Ahlqvist Gustav  2003  TÄBY SIM  AK6503  50 m  1:03.00   
604  Strömberg Johannes  2002  VELLINGE-N  AI3102  50 m  1:03.20   
510  Nilsson Arvid  2003  SK TRITON  AK4303  50 m  1:03.87   
25  Ates Birkan  2002  SS DELFIN  AD8302  50 m  1:05.12   
532  Al-Khalili Jonas  2002  TÄBY SIM  AI6502  50 m  1:05.62   
619  Tidåsen Emanuel  2002  VÄXJÖ SS  AQ3702  50 m  1:06.32   
97  Lind Gustav  2002  HS  AG7702  50 m  1:06.41   
671  Vaide Hugo  2003  ÄNGELHOLM  AD8903  50 m  1:06.63   
10  580  Åstrand Erik  2003  TÄBY SIM  AO2903  50 m  1:07.85   
11  272  Beckman Bo  2002  MKK  AI4902  50 m  1:08.57   
12  146  Bevréus William  2003  KK KARPEN  AA5703  50 m  1:08.90   
13  472  Grandin Thor  2002  SK SYDSIM  AG4502  50 m  1:08.93   
14  270  Bech Liam  2003  MKK  AQ2303  50 m  1:09.70   
15  417  Dahlgren Joel  2002  SK RAN  AC1102  50 m  1:09.87   
16  474  Halilovic Dennie  2002  SK SYDSIM  AC0702  50 m  1:11.63   
17  134  Wiberg Viktor  2003  HS  AR3503  50 m  1:11.86   
18  32  Agardh Gabriel  2003  SK HAJEN  AG8103  50 m  1:12.07   
19  174  Petersson Harry  2002  KSLS  AM9302  50 m  1:12.56   
20  586  Conradsen Gustav  2003  VELLINGE-N  AK6903  50 m  1:12.62   
21  465  Andersson Vilhelm  2002  SK SYDSIM  AE1502  50 m  1:12.77   
22  660  Ingvarsson Wilmer  2003  ÄNGELHOLM  AA1903  50 m  1:12.81   
23  606  Svensson Emil  2002  VELLINGE-N  AK2302  50 m  1:12.82   
24  395  Pettersson Emil  2002  POSEIDON  AM6702  50 m  1:13.99   
25  653  Greiner Stig  2003  ÄNGELHOLM  AM0703  50 m  1:14.04   
26  254  Paulsson Isak  2002  SK LÖDDE  AG1502  50 m  1:14.19   
27  199  Cederholm Filip  2003  LANDSKRONA  AI0303  50 m  1:14.31   
28  158  Corluka Tomislav  2003  KSLS  AC7703  50 m  1:14.40   
29  406  Tired Nils  2003  POSEIDON  AH2903  50 m  1:15.14   
30  490  Seanderdahl Jonathan  2002  SK SYDSIM  AJ0702  50 m  1:15.14   
31  70  Elfers Oscar  2002  HS  AL9102  50 m  1:15.40   
32  612  Cikota Kemal  2002  VÄXJÖ SS  AS0102  50 m  1:15.42   
33  149  Persson Simon  2003  KK KARPEN  AA1703  50 m  1:15.91   
34  379  Li Daniel  2002  POSEIDON  AL8702  50 m  1:16.33   
35  610  Örmon Lucas  2003  VELLINGE-N  AF7303  50 m  1:16.75   
36  569  Rune Isac  2003  TÄBY SIM  AM9503  50 m  1:16.76   
37  105  Lupu Vlad  2003  HS  AF8703  50 m  1:16.82   
38  269  Baxmann Jacob  2003  MKK  AP2103  50 m  1:17.11   
39  591  Jörud Petter  2003  VELLINGE-N  AN9903  50 m  1:18.44   
40  615  Hammarstedt Gustav  2002  VÄXJÖ SS  AL1302  50 m  1:18.58   
41  169  Modig Herman  2003  KSLS  AC3903  50 m  1:19.78   
42  404  Sivolov Ivan  2003  POSEIDON  AH0903  50 m  1:20.14   
43  413  Axelsson Arvid  2003  SK RAN  AN5303  50 m  1:20.43   
44  336  Vilhelmsson Svante  2003  MKK  AQ0503  50 m  1:20.88   
45  506  Lindqvist Jonathan  2003  SK TRITON  AK3303  50 m  1:31.74   
46  Arneskov David  2002  HOLBÆK  0287AC  25 m  1:01.28   
47  19  Pedersen Frederik  2002  HOLBÆK  0261AO  25 m  1:04.75   
48  574  Stein Tor  2003  TÄBY SIM  AR2903  25 m  1:11.90   
49  164  Jazavac Haris  2002  KSLS  AF0702  25 m  1:17.90   
50  630  Klamming Isak  2003  YSTADS SS  AY7903  25 m  1:19.10   
51  351  Alim Daniel  2003  POSEIDON  AM2903  25 m  1:20.23   
52  191  Olsson William  2002  KUNGSBACKA  AT7502  50 m  1:21.02  RES 
17 - 99 år 
276  Carlsson Mattias  1990  MKK  AP3590  50 m  54.85   
189  Johansson Oskar  1993  KUNGSBACKA  AY7593  50 m  59.83   
225  Svensson Hampus  1999  LANDSKRONA  AE5199  50 m  59.95   
202  Dellhede Christoffer  2001  LANDSKRONA  AD0501  50 m  1:01.08   
451  Larsson Isak  2000  SJÖBO SS  AF4900  50 m  1:01.34   
682  Lloyd Victor  1996  TRELLEBORG  AH8796  50 m  1:01.78   
308  Ludvigsson Sten  1998  MKK  AO9998  50 m  1:03.24   
290  Hinderup Filip  2001  MKK  AH5101  50 m  1:03.75   
76  Hansson Gustaf  2001  HS  AD5101  50 m  1:04.00   
10  455  Persson Alfred  2000  SJÖBO SS  AG4900  50 m  1:05.14   
11  689  Rydqvist Mattias  2000  TRELLEBORG  AB7500  50 m  1:05.82   
12  301  Liljegren Karl  2001  MKK  AE7901  50 m  1:06.63   
13  518  Palmqvist Gustaf  2001  SK TRITON  AC5101  50 m  1:07.22   
14  641  Stoltz Erik  1998  YSTADS SS  AV8598  50 m  1:07.37   
15  198  Brinkhagen Tim  2001  LANDSKRONA  AC9901  50 m  1:08.27   
16  545  Forsberg Anton  2001  TÄBY SIM  AM4901  50 m  1:08.73   
17  26  Berthelsson Tim  2000  SS DELFIN  AJ1700  50 m  1:08.95   
18  288  Hagerström Tim  1999  MKK  AH8799  50 m  1:08.98   
19  247  Hangård Roy  1999  SK LÖDDE  AH0999  50 m  1:09.34   
20  681  Lloyd Axel  1999  TRELLEBORG  AE4599  50 m  1:10.18   
21  626  Jespersen Emil  2001  YSTADS SS  AI9901  50 m  1:10.31   
22  467  Christiansen Jens  2001  SK SYDSIM  AJ7901  50 m  1:10.79   
23  282  Falk Robin  2001  MKK  AJ9101  50 m  1:10.93   
24  250  Larsson Elliot  2000  SK LÖDDE  AF3300  50 m  1:11.85   
25  420  Gudermanis Albert  2000  SK RAN  AY6100  50 m  1:23.60   
26  267  Andrén Axel  2001  MKK  AD6301  50 m  1:39.60   
27  21  Schmidt Jakob  1999  HOLBÆK  9913AO  25 m  58.74   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  01 februari 2018 
Licensierad till: Simklubben Sydsim  Utskriftstid  20:11 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner