2020-06-06   10:40:33
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Arena Sprint Meet

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

9_S
Gren 9, 100m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
13 - 14 år 
29  Nilsson Astrid  2004  SS DELFIN  AA3604  50 m  1:09.97   
614  Elgaard Fonnesbech Liv  2004  VÄXJÖ SS  BC2604  50 m  1:11.16   
102  Littorin Tyra  2004  HS  AG8404  50 m  1:11.17   
31  Ragnarsson Emma  2004  SS DELFIN  AI4203  50 m  1:13.98   
259  Smideberg Isabel  2004  SK LÖDDE  AJ7804  50 m  1:14.13   
654  Hansson Nelly  2004  ÄNGELHOLM  AG9204  50 m  1:15.82   
60  Andersson Elsa  2004  HS  AO3804  50 m  1:16.48   
617  Magnusson Vanja  2004  VÄXJÖ SS  AH7604  50 m  1:17.21   
538  Bolling Filippa  2004  TÄBY SIM  BA8404  50 m  1:17.54   
10  699  Olsson Julia  2004  KIVIKS SK  AL0804  50 m  1:17.69   
11  209  Hassling Emma  2004  LANDSKRONA  AD5404  50 m  1:19.07   
12  608  Wallström Maya  2004  VELLINGE-N  AT4804  50 m  1:19.58   
13  665  Persson Erica  2005  ÄNGELHOLM  BA5605  50 m  1:20.18   
14  316  Orban Kristina  2004  MKK  AS9804  50 m  1:20.45   
15  567  Pettersson Tove  2004  TÄBY SIM  AF0204  50 m  1:22.41   
16  609  Wicknertz Thea  2005  VELLINGE-N  AT3405  50 m  1:23.60   
17  582  Ahmadi Nelly  2005  VELLINGE-N  AX1805  50 m  1:23.76   
18  210  Hess Fanny  2004  LANDSKRONA  AD4404  50 m  1:23.83   
19  340  Holgersson Elina  2005  OSBY SS  AF6605  50 m  1:24.10   
20  224  Sjunnesson Livia  2005  LANDSKRONA  AB8405  50 m  1:25.02   
21  52  Persson Lova  2004  SK HAJEN  AD7604  50 m  1:25.60   
22  552  Hellgren Elina  2004  TÄBY SIM  BA2404  50 m  1:25.84   
23  352  Andersson Medhanie Johanna  2005  POSEIDON  AG0405  50 m  1:27.92   
24  347  Seipp Selma  2005  OSBY SS  AC6605  50 m  1:27.98   
25  332  Sörum Hilma  2004  MKK  AX3204  50 m  1:29.76   
26  66  Bremer Filippa  2005  HS  BD4205  50 m  1:32.18   
27  206  Ek-Värn Emelie  2004  LANDSKRONA  AJ8604  50 m  1:32.24   
28  613  Cronqvist Elin  2005  VÄXJÖ SS  AI1405  50 m  1:32.59   
29  549  Haux Hannah  2004  TÄBY SIM  BC3804  50 m  1:33.40   
30  101  Lindén Patrisia  2005  HS  AO3605  50 m  1:34.35   
31  233  Lundgren Sahlina  2004  LJUNGBY SS  AI6604  50 m  1:36.15   
32  345  Olofsson Maja  2004  OSBY SS  AF7204  50 m  1:41.20   
33  634  Melgar Anna  2004  YSTADS SS  AD6204  50 m  1:47.19   
34  496  Blomliden Maja  2004  SK TRITON  AW1804  50 m  1:48.51   
35  432  Malmgren Lina  2004  SK RAN  BJ4604  50 m  1:49.81   
36  136  Wöhl Cajsa  2004  HS  AP3204  25 m  1:16.00   
37  341  Johansson Clara  2005  OSBY SS  BH9805  25 m  1:19.24   
38  374  Klasholm Alice  2004  POSEIDON  BS5204  25 m  1:21.91   
39  86  Jälminger Amanda  2005  HS  AO9605  25 m  1:23.47   
40  322  Petric Teodora  2005  MKK  AP5205  25 m  1:24.96   
41  447  Berild Andersen Mathilde  2004  SJÖBO SS  BF5204  25 m  1:29.85   
42  541  Davies Alice  2004  TÄBY SIM  BH5404  25 m  1:34.52   
43  550  Hedbeck Rebecka  2004  TÄBY SIM  BR0604  25 m  1:36.40   
44  427  Larsson Alva  2004  SK RAN  BJ8604  25 m  1:39.95   
45  392  Olsson Olivia  2004  POSEIDON  AL1804  25 m     
15 - 16 år 
148  Persson Linnéa  2002  KK KARPEN  AA5802  50 m  1:05.75   
236  Persson Ida  2002  LJUNGBY SS  AF7402  50 m  1:07.20   
346  Olofsson Moa  2002  OSBY SS  AG8202  50 m  1:07.83   
690  Sering Isabelle  2002  TRELLEBORG  AI2602  50 m  1:08.01   
172  Nyborg Saga  2003  KSLS  AK9603  50 m  1:08.45   
58  Agrell Angelina  2003  HS  AR6803  50 m  1:08.89   
492  Vesterlund Kocsis Lovisa  2002  SK SYDSIM  AJ0802  50 m  1:09.41   
544  Ewerbring Jennie  2003  TÄBY SIM  AT6603  50 m  1:09.71   
266  Andersson Johanna  2002  MKK  AK8202  50 m  1:09.77   
10  348  Torkelsson Alma  2003  OSBY SS  AE5603  50 m  1:10.30   
11  685  Olsson-Lindhé Hannah  2003  TRELLEBORG  AB6203  50 m  1:10.31   
12  566  Nyblom Jennifer  2003  TÄBY SIM  AC1603  50 m  1:10.67   
13  594  Larsson Ida  2002  VELLINGE-N  AL8202  50 m  1:10.75   
14  441  Permarker Anna-Luisa  2002  S 71  AH1402  50 m  1:11.33   
15  461  Steen Clara  2003  SJÖBO SS  BE3603  50 m  1:11.47   
16  81  Johansson Alicia  2003  HS  AI2603  50 m  1:11.52   
17  211  Hoff Matilda  2003  LANDSKRONA  AG6803  50 m  1:11.63   
18  126  Rosdahl Ellen  2002  HS  AO0802  50 m  1:11.92   
19  393  Oredsson Ditte  2003  POSEIDON  AM9403  50 m  1:12.08   
20  229  Axelsson-Wiesel Edith  2002  LJUNGBY SS  AO3602  50 m  1:12.15   
21  216  Lindh Linnéa  2003  LANDSKRONA  AI3803  50 m  1:12.26   
22  118  Persson Alice  2003  HS  AN5803  50 m  1:12.76   
23  599  Rödin Klara  2003  VELLINGE-N  AE2603  50 m  1:13.39   
24  696  Hansson Olivia  2003  KIVIKS SK  AP5403  50 m  1:13.39   
25  291  Ingner Johanna  2002  MKK  AI4202  50 m  1:13.43   
26  109  Nordén Emilia  2003  HS  AT3803  50 m  1:13.88   
27  540  Börjesson Embla  2002  TÄBY SIM  AZ1802  50 m  1:14.70   
28  204  Dellhede Viktoria  2003  LANDSKRONA  AD2403  50 m  1:15.04   
29  310  Mikkelsen Josephine  2002  MKK  AI5202  50 m  1:15.15   
30  121  Pettersson Hanna  2003  HS  AR1803  50 m  1:15.53   
31  57  Werker Freja  2003  SK HAJEN  AH3203  50 m  1:15.60   
32  601  Skoglund Alice  2003  VELLINGE-N  BO5603  50 m  1:16.17   
33  85  Juliusson Sofia  2002  HS  AT3802  50 m  1:16.40   
34  264  Ahlbeck Nicole  2003  MKK  AR2603  50 m  1:16.56   
35  106  Maltesjö Telma  2002  HS  AR3602  50 m  1:16.83   
36  27  Joelsson Tilda  2002  SS DELFIN  AM4602  50 m  1:17.16   
37  234  Palencsar Heidi  2002  LJUNGBY SS  AF8602  50 m  1:17.38   
38  443  Ruzic Michaela  2003  S 71  AG8203  50 m  1:17.85   
39  147  Olsson Emilia  2002  KK KARPEN  AA6802  50 m  1:19.11   
40  187  Graffner Anna  2002  KUNGSBACKA  BW5202  50 m  1:19.70   
41  711  Skovdal Lorentzen Katja  2003  KØGE  0338AQ  25 m  1:09.37   
42  709  Sofie Jensen Kathrine  2003  KØGE  0352AC  25 m  1:10.47   
43  497  Bokander Siri  2003  SK TRITON  BF8403  25 m  1:11.69   
44  14  Nielsen Mathilde  2003  HOLBÆK  0392AH  25 m  1:13.24   
45  12  Mørkedal Mie  2003  HOLBÆK  0324AD  25 m  1:16.70   
46  570  Sandberg Amanda  2003  TÄBY SIM  CC3403  25 m  1:17.78   
47  15  Nørlem Nynne  2002  HOLBÆK  0268AF  25 m  1:18.50   
48  160  Elmberg Astrid  2002  KSLS  AJ8202  25 m  1:18.68   
49  620  Wardrum Alva  2003  VÄXJÖ SS  AQ1805  50 m  1:20.67  RES 
50  537  Bergvall Emelie  2003  TÄBY SIM  BC4603  50 m  1:21.31  RES 
51  605  Svensson Elin  2002  VELLINGE-N  AW3802  50 m  1:21.70  RES 
17 - 99 år 
128  Stenhård Julia  2000  HS  AN1200  50 m  1:04.31   
356  Bergman Hanna  2001  POSEIDON  AF9601  50 m  1:05.83   
77  Hesslevik Rebecca  2000  HS  AZ0800  50 m  1:05.88   
717  Thomasson Clara  2001  HS  BD6601  50 m  1:05.96   
293  Johansson Klara  2001  MKK  AO5401  50 m  1:07.38   
375  Lagoguez Mary  2001  POSEIDON  BD9801  50 m  1:07.59   
450  Johnsson Emmy  2001  SJÖBO SS  AT6801  50 m  1:08.14   
642  Strömberg Amanda  1998  YSTADS SS  AR7698  50 m  1:08.50   
462  Stålnacke Sofia  2001  SJÖBO SS  AT7801  50 m  1:08.57   
10  197  Brinkhagen Julia  1999  LANDSKRONA  AM3299  50 m  1:09.17   
11  431  Lindberg Stina  2000  SK RAN  AC6200  50 m  1:09.18   
12  483  Nordefell Frida  2000  SK SYDSIM  AF1800  50 m  1:09.53   
13  330  Stenberg Sara  2001  MKK  AA8601  50 m  1:09.62   
14  179  Andersson Malin  1999  KUNGSBACKA  AL0899  50 m  1:10.01   
15  716  Rasmusson Nelly  2001  HS  AO7201  50 m  1:10.21   
16  95  Lennberger Emmie  2000  HS  AN7200  50 m  1:10.24   
17  74  Gustavsson Kajsa  2001  HS  AW2401  50 m  1:10.53   
18  554  Jensen Alexandra  2001  TÄBY SIM  BG6801  50 m  1:10.93   
19  45  Laurén Ella  2001  SK HAJEN  AO1201  50 m  1:10.94   
20  161  Högberg Linnéa  1999  KSLS  BI5899  50 m  1:11.54   
21  142  Nilsson Sara  1998  SS IDEN  AF3498  50 m  1:12.02   
22  213  Johannesson Elin  1999  LANDSKRONA  AM4299  50 m  1:12.08   
23  256  Ranevi Louise  1999  SK LÖDDE  AI3299  50 m  1:12.10   
24  419  Frykholm Isabella  2001  SK RAN  BD9201  50 m  1:12.17   
25  575  Strömdahl Amanda  2000  TÄBY SIM  AL7400  50 m  1:12.62   
26  349  Torkelsson Ellen  2000  OSBY SS  AD4800  50 m  1:13.11   
27  167  Lantz Thilde  2001  KSLS  AX6201  50 m  1:14.05   
28  299  Lennartsson Tove  2000  MKK  AM1800  50 m  1:15.06   
29  372  Jendbro Sara  2000  POSEIDON  BA7800  50 m  1:15.31   
30  473  Gravrogk-Linde Serena  2000  SK SYDSIM  AM8600  50 m  1:19.69   
31  152  Johansson Jennie  2001  KLIPPAN  AX0401  50 m  1:20.55   
32  551  Hedlund Smilla  2001  TÄBY SIM  BH5801  50 m  1:22.07   
33  195  Voss Julia  2001  KUNGSBACKA  BR7401  50 m  1:22.51   
34  11  Søby Mortensen Amalie  2001  HOLBÆK  0112AJ  25 m  1:02.07   
35  13  Maria Nielsen Ida  2000  HOLBÆK  0002AR  25 m  1:02.83   
36  18  Pallvi Mai  2000  HOLBÆK  0072AS  25 m  1:15.69   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  01 februari 2018 
Licensierad till: Simklubben Sydsim  Utskriftstid  20:11 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner