2020-01-19   23:23:14
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Speedo Swim Meet 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Document
Startlista
Speedo Swim Meet 2018
Arrangör:
Plats: Filborna Arena Helsingborgs Simsällskap
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 22 sep 2018 till den 23 sep 2018
37 200m Ryggsim Fl. 14
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 387 Mica Nolén Simklubben Triton 2004 AG1204 25m 2:30.32
2 395 Maja Blomliden Simklubben Triton 2004 AW1804 25m 2:30.63
3 137 Elsa Andersson Helsingborgs Simsällskap 2004 AO3804 25m 2:30.95
4 399 Tyra Öhlin Simklubben Triton 2004 AX5204 25m 2:32.09
5 329 Maja Olofsson Osby Simsällskap 2004 AF7204 25m 2:32.21
6 184 Nina Podric Helsingborgs Simsällskap 2004 BU7604 25m 2:34.02
7 270 Emelie Ek-Värn Landskrona Simsällskap 2004 AJ8604 25m 2:34.59
8 289 Isabel Smideberg Simklubben Lödde 2004 AJ7804 25m 2:34.96
9 508 Nelly Hansson Ängelholms Simsällskap 2004 AG9204 25m 2:38.93
10 93 Ella Gutenwik Simklubben Hajen 2004 AQ1804 50m 2:40.59
11 60 Sofie Persson Simklubben Elfsborg 2004 AB5804 50m 2:41.84
12 127 Tyra Littorin Helsingborgs Simsällskap 2004 AG8404 25m 2:43.66
13 511 Ella Persson Ängelholms Simsällskap 2004 AJ2604 25m 2:43.71
14 317 Hilma Sörum Malmö Kappsimningsklubb 2004 AX3204 25m 2:47.72
15 209 Filippa Karlsson Katrineholms Simsällskap 2004 AF8804 25m 2:49.22
16 236 Alice Karlsson Kungsbacka Simsällskap 2004 BJ3204 25m 2:50.22
17 63 Hannah Lilja Simklubben Elfsborg 2004 AE2604 25m 2:50.23
18 493 Vanja Magnusson Växjö Simsällskap 2004 AH7604 25m 2:50.80
19 454 Kajsa Söderholm Vellinge-Näsets Simklubb 2004 AN2404 25m 2:51.70
20 201 Lovisa Rohlin Kappsimningsklubben Karpen 2004 AB9404 25m 2:51.90
21 392 Malin Olofsson Simklubben Triton 2004 AJ6804 25m 2:52.53
22 500 Agnes Hildebrand Westerberg Växjö Simsällskap 2004 BF9404 25m 2:54.63
23 477 Siri Bälter Värnamo Simsällskap 2004 AB6804 25m 2:55.21
24 425 Tilda Hilbert Varberg Sim 2004 AZ0804 25m 2:57.97
25 321 Hanna Johansson Malmö Kappsimningsklubb 2004 BJ4404 25m 3:00.25
26 7 Ida Holst Gerløv Höganäs Simsällskap 2004 BF4404 25m 3:01.17
27 322 Emily Li Malmö Kappsimningsklubb 2004 BO5804 25m 3:02.84
28 235 Klara Martinez Jonsson Kungsbacka Simsällskap 2004 BI4604 25m 3:03.00
29 357 Emelie Stridh Simklubben Poseidon 2004 AW3404 50m 3:05.35
30 71 Elsa Berge Kleber Simklubben Elfsborg 2004 AY5204 25m 3:06.51
31 242 Amanda Voss Kungsbacka Simsällskap 2004 BM6404 25m 3:06.94
32 139 Johanna Hofvendahl Helsingborgs Simsällskap 2004 AO6804 25m 3:10.63
33 428 Freja Gustafsson Varberg Sim 2004 AZ9604 25m 3:21.51
34 264 Emma Hassling Landskrona Simsällskap 2004 AD5404 25m 3:21.57
35 37 Rebecka Ungureanu Bromöllaortens Simsällskap 2004 AX7404 25m
36 177 Kornelia Pavlovic Helsingborgs Simsällskap 2004 BR3204 25m
37 373 Louise Hörup Simklubben Poseidon 2004 BN4204 25m
38 348 Olivia Olsson Simklubben Poseidon 2004 AL1804 25m
39 290 Tilde Klehn Simklubben Lödde 2004 AY8804 25m
2018-09-22 20:22:58 Resultathantering: WinGrodan 2.0 Licensierad till: Helsingborgs Simsällskap

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner