2020-06-03   11:53:47
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Espoo Swim Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Lähtölista Laji 15
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Espoo Swim Games    Tulostuspäivämäärä  26 marraskuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  09:18   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  26 marraskuu 2017         
 
 
 
Laji 15, 50m Vapaauinti Naiset  Loppukilpailut (6) 
Erä 1 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
               
Katarina Kobycheva  2004  04A648  Cetus    50m  37.15  37.15 
Maisa Brusila  2004  04A887  Cetus    50m  38.32  38.32 
Heidi Työppönen  2004  04B191  Cetus    50m  40.67  40.67 
               
               

 
Erä 2 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Laura Pitkänen  2002  02B208  JUK    50m  33.51  33.51 
Saga Kovanen  2004  04A113  Cetus    25m  31.94  32.94 
Elisabeth Marie Salm  2002  02A530  BS-PU    50m  31.90  31.90 
Sofia Harju  2002  02A556  JUK    50m  31.57  31.57 
Ida Nuppola  2002  02A815  BS-PU    25m  30.86  31.86 
Verna Rostedt  2002  02A101  Cetus    50m  32.26  32.26 
Elina Heino  1999  99A547  SGR    50m  32.94  32.94 
Sanni Luostarinen  2002  02B200  JUK    25m  33.14  34.14 

 
Erä 3 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Mariel Mylly  2001  01B048  JUK    50m  31.33  31.33 
Marleen Mikk  2002  02B180  Cetus    50m  31.07  31.07 
Sini Hirvonen  2001  01B310  Cetus    50m  30.93  30.93 
Aino Pajari  2001  01A278  BS-PU    25m  29.72  30.72 
Suvi-maaria Heinonen  2002  02A441  SalU    25m  29.91  30.91 
Aino Lehtinen  2001  01A330  Cetus    50m  31.02  31.02 
Vilja Laaksonen  2002  02A941  JUK    50m  31.27  31.27 
Katariina Kivi  2001  01A988  JUK    50m  31.37  31.37 

 
Erä 4 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Anni Savolainen  2002  02A184  Cetus    50m  30.52  30.52 
Sofia Långström  2003  03A085  Cetus    50m  30.36  30.36 
Roosa-maria Tempakka  2000  00A361  SGR    50m  30.02  30.02 
Sanni Kalliomäki  2000  00A820  ÅSK    50m  29.90  29.90 
Alina Antila  2004  04A829  NU    25m  28.97  29.97 
Kaisla Kangas  2002  02A491  ÅSK    50m  30.10  30.10 
Ella Haravuori  2002  02A706  JUK    50m  30.49  30.49 
Peppi-stiina Ahti  2003  03A921  HäUS    50m  30.53  30.53 

 
Erä 5 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Maria Ripatti  1987  87A148  JUK    25m  28.58  29.58 
Aino Rantala  2004  04A204  ÅSK    50m  29.45  29.45 
Peppi Päiviö  1999  99A882  Cetus    25m  28.02  29.02 
Noora Angelva  1999  99A472  Cetus    50m  28.52  28.52 
Anni Hirvo  2001  01A485  HSS    50m  28.76  28.76 
Jonna Vasara  2002  02A118  Cetus    50m  29.04  29.04 
Jenni Alanen  2002  02B210  Cetus    50m  29.47  29.47 
Dina Sadojevic Jelacik  2004  04A482  Cetus    25m  28.76  29.76 

 
Erä 6 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Anniina Murto  2001  01A677  PUS    50m  28.34  28.34 
Vera Vartiainen  2002  02A772  JUK    50m  28.04  28.04 
Ronja Riihinen  2000  00A801  Cetus    25m  26.53  27.53 
Sini Silvennoinen  2002  02A080  ÅSK    50m  26.30  26.30 
Paula Peltola  2001  01B032  AUi    50m  26.68  26.68 
Oona Laakso  2002  02A301  ÅSK    50m  27.90  27.90 
Emmi Saarela  2001  01A846  JUK    25m  27.20  28.20 
Mirva Kallström  1999  99A128  Cetus    25m  27.35  28.35 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  26 marraskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  09:18 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner