2020-06-02   01:20:38
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Espoo Swim Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Lähtölista Laji 4
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Espoo Swim Games    Tulostuspäivämäärä  26 marraskuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  09:18   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  26 marraskuu 2017         
 
 
 
Laji 4, 50m Perhosuinti Miehet  Loppukilpailut (7) 
Erä 1 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Akseli Korhonen  2001  01B359  HaUS    25m     
Topi Suomalainen  1998  98A418  Cetus    50m     
Joni Honkala  1995  95A785  Hydra    25m     
               
               
               

 
Erä 2 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Anton Nuottajärvi  2000  00A294  Cetus    25m     
Kiarash Javidi Firooz Toussi  2003  03A600  Cetus    25m  35.00  36.00 
Jerry Roine  2002  02B140  JUK    50m  35.07  35.07 
Lauri Tolvanen  2003  03A686  HaUS    50m  33.76  33.76 
Matias Ola  2002  02B103  ORCA    25m  32.78  33.78 
Eero Jääskeläinen  2001  01A318  Cetus    50m  35.97  35.97 
Oskari Repo  2003  03A824  Cetus    50m  36.53  36.53 
               

 
Erä 3 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Otto Sormunen  2002  02A168  Cetus    25m  31.87  32.87 
Nesja Seppälä  2000  00A858  HaUS    50m  32.17  32.17 
Ville Lauslahti  2001  01A254  Cetus    50m  31.69  31.69 
Joona Salminen  2000  00A328  Cetus    50m  31.48  31.48 
Ruslan Panschin  2001  01B198  ORCA    25m  30.61  31.61 
Sampo Peltola  2002  02A096  JUK    50m  31.95  31.95 
Pyry Kurunsaari  2001  01A729  Cetus    50m  32.53  32.53 
Sam Zamanimehr  2003  03A958  Cetus    25m  32.32  33.32 

 
Erä 4 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Mihail Khanoukaev  2002  02A241  Cetus    25m  29.73  30.73 
Luukas Vainio  2003  03A099  Cetus    25m  29.33  30.33 
Teemu Annala  2001  01A514  Cetus    25m  29.08  30.08 
Rasmus Virta  1998  98B044  Cetus    25m  28.95  29.95 
Verneri Viisanen  2002  02A281  Cetus    25m  28.99  29.99 
Roni Severinkangas  2003  03A907  Cetus    25m  29.20  30.20 
Elias Jääskeläinen  2002  02A712  Cetus    50m  30.57  30.57 
Joel Syrjä  2002  02A137  Cetus    25m  30.20  31.20 

 
Erä 5 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Oscar Skjäl  2002  02A684  Cetus    50m  29.16  29.16 
Elias Filippovits  2002  02A955  ORCA    50m  28.83  28.83 
               
Matias Tervala  1993  93A309  OU    25m  27.78  28.78 
Leo Mikkonen  2002  02A233  Cetus    25m  28.09  29.09 
Arttu Mäenpää  2003  03A892  ÅSK    50m  29.17  29.17 
Onni-kalle Luomala  2002  02A758  JUK    50m  29.82  29.82 

 
Erä 6 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Alexey Belfer  2000  00A786  ORCA    25m  27.31  28.31 
Daniel Rinne  2002  02B263  Cetus    50m  27.95  27.95 
Anssi Hätälä  1994  94A080  OU    25m  26.80  27.80 
Alex Lassila  2000  00B034  Cetus    50m  27.37  27.37 
Oskari Aalto  2002  02A016  Cetus    50m  27.52  27.52 
Eemil Kylmä  2001  01A631  Cetus    50m  27.89  27.89 
Sasa Seppälä  1998  98B111  HaUS    50m  28.13  28.13 
Elias Soukola  1999  99A759  JUK    25m  27.32  28.32 

 
Erä 7 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Tuomas Herlevi  1999  99A409  HSS    50m  27.14  27.14 
Marcus Forsel  2003  03A127  ÅSK    50m  26.75  26.75 
Toni Knuutila  1993  93A712  PUS    50m  26.02  26.02 
Riku Pöytäkivi  1993  93A973  HSS    50m  23.64  23.64 
Santeri Hölttä  2000  00A236  HSS    50m  25.31  25.31 
Antti Leiponen  1998  98A235  JUK    50m  26.42  26.42 
Samuli Jeskanen  1996  96A361  Cetus    25m  25.95  26.95 
Verneri Mattila  1999  99A177  HSS    50m  27.36  27.36 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  26 marraskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  09:18 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner