2020-06-02   01:07:16
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Espoo Swim Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

15_S
Laji 15, 50m Vapaauinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
185  Silvennoinen Sini  2002  ÅSK  02A080  50 m  26.30  26.30   
186  Peltola Paula  2001  AUi  01B032  50 m  26.68  26.68   
125  Riihinen Ronja  2000  Cetus  00A801  25 m  26.53  27.53   
76  Kalenius Lyydia  2000  Cetus  00A252  50 m  27.71  27.71   
181  Laakso Oona  2002  ÅSK  02A301  50 m  27.90  27.90   
34  Vartiainen Vera  2002  JUK  02A772  50 m  28.04  28.04   
31  Saarela Emmi  2001  JUK  01A846  25 m  27.20  28.20   
173  Murto Anniina  2001  PUS  01A677  50 m  28.34  28.34   
77  Kallström Mirva  1999  Cetus  99A128  25 m  27.35  28.35   
10  48  Angelva Noora  1999  Cetus  99A472  50 m  28.52  28.52   
11  147  Tiesmäki Nea  2000  Cetus  00A689  50 m  28.69  28.69   
12  Hirvo Anni  2001  HSS  01A485  50 m  28.76  28.76   
13  121  Päiviö Peppi  1999  Cetus  99A882  25 m  28.02  29.02   
14  156  Vasara Jonna  2002  Cetus  02A118  50 m  29.04  29.04   
15  151  Wacklin Cia  2001  Cetus  01A425  50 m  29.26  29.26   
16  184  Rantala Aino  2004  ÅSK  04A204  50 m  29.45  29.45   
17  46  Alanen Jenni  2002  Cetus  02B210  50 m  29.47  29.47   
18  29  Ripatti Maria  1987  JUK  87A148  25 m  28.58  29.58   
19  130  Sadojevic Jelacik Dina  2004  Cetus  04A482  25 m  28.76  29.76   
20  179  Kalliomäki Sanni  2000  ÅSK  00A820  50 m  29.90  29.90   
21  203  Antila Alina  2004  NU  04A829  25 m  28.97  29.97   
22  38  Tempakka Roosa-maria  2000  SGR  00A361  50 m  30.02  30.02   
23  180  Kangas Kaisla  2002  ÅSK  02A491  50 m  30.10  30.10   
24  100  Långström Sofia  2003  Cetus  03A085  50 m  30.36  30.36   
25  18  Haravuori Ella  2002  JUK  02A706  50 m  30.49  30.49   
26  133  Savolainen Anni  2002  Cetus  02A184  50 m  30.52  30.52   
27  171  Ahti Peppi-stiina  2003  HäUS  03A921  50 m  30.53  30.53   
28  Pajari Aino  2001  BS-PU  01A278  25 m  29.72  30.72   
29  174  Heinonen Suvi-maaria  2002  SalU  02A441  25 m  29.91  30.91   
30  61  Hirvonen Sini  2001  Cetus  01B310  50 m  30.93  30.93   
31  99  Lehtinen Aino  2001  Cetus  01A330  50 m  31.02  31.02   
32  102  Mikk Marleen  2002  Cetus  02B180  50 m  31.07  31.07   
33  21  Laaksonen Vilja  2002  JUK  02A941  50 m  31.27  31.27   
34  25  Mylly Mariel  2001  JUK  01B048  50 m  31.33  31.33   
35  20  Kivi Katariina  2001  JUK  01A988  50 m  31.37  31.37   
36  19  Harju Sofia  2002  JUK  02A556  50 m  31.57  31.57   
37  Nuppola Ida  2002  BS-PU  02A815  25 m  30.86  31.86   
38  Salm Elisabeth Marie  2002  BS-PU  02A530  50 m  31.90  31.90   
39  128  Rostedt Verna  2002  Cetus  02A101  50 m  32.26  32.26   
40  37  Heino Elina  1999  SGR  99A547  50 m  32.94  32.94   
41  89  Kovanen Saga  2004  Cetus  04A113  25 m  31.94  32.94   
42  28  Pitkänen Laura  2002  JUK  02B208  50 m  33.51  33.51   
43  24  Luostarinen Sanni  2002  JUK  02B200  25 m  33.14  34.14   
44  154  Valero De La Iglesia Diana  2004  Cetus  04A518  25 m  34.07  35.07   
45  83  Kobycheva Katarina  2004  Cetus  04A648  50 m  37.15  37.15   
46  52  Brusila Maisa  2004  Cetus  04A887  50 m  38.32  38.32   
47  165  Leppä Kaarina  2004  HaUS  04B220  25 m  37.40  38.40   
48  149  Työppönen Heidi  2004  Cetus  04B191  50 m  40.67  40.67   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  26 marraskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  08:16 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner